• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
tak jsme byli v domestavu a vybrali jsme pokojíček :dizzy_face: ještě se musíme domluvit, který skříňky přesně budeme chtít a od objednání do 14dní budeme mít doma, hurá! :sunglasses:
2. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz
fotečka pokojíku je v albíčku :wink:
2. zář 2009 ve 20:37  • Odpověz
jonkar, moc pěkný ...
tak u nás se ikea opět nekoná ... tatínek jde do práce ... už mě fakt vytáčí ... zase jen slibuje, tentokrát, že si veme volno celej příští týden ... fakt jsem zvědavá
2. zář 2009 ve 20:54  • Odpověz
no u nás je to všechno taky na dlouho... ale snad už to brzo dořešíme :wink:
2. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz
Ahoj holky tak uz merime 40cm takze jsme za 3 tydny vyrostli o 7 cm a jinak vazime uz 1105g. :wink: :wink:
2. zář 2009 ve 22:01  • Odpověz
ad, krásnej přírůstek :dizzy_face: Daník je šikulka :wink:
2. zář 2009 ve 22:38  • Odpověz
jonkar a co ty??
2. zář 2009 ve 22:41  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Ahoj Ad no to je paráda jak daník roste to půjdete za chvilku domů. U nas na neonatologii se propouští pokud nejsou jiné problémy jakmile dítko dosáhne dvou kil a to vy budete mít za chvilku.
3. zář 2009 v 07:10  • Odpověz
adajar: to je supééééééééééééér :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: krása, jen tak dále!!!!!!
3. zář 2009 v 07:10  • Odpověz
Dobré ráno,
včerejší utz dopadl úžasně. Pan doktor sice říkal, že mi hodně roste bříško a strašil nás, jestli tam nejsou 2 mimča (naštěstí ne), ale byli jsme pochváleni, že nechceme znát pohlaví. Jinak krásně rosteme, všemi rozměry odpovídáme 32.tt (jsme o týden napřed). Mimčo váží 1750g. A co je nejdůležitější - je už hlavičkou dolů. Jen by se ještě mělo otočit, co se rotace týče - zatím je zády k mé břišní dutině.
Termín porodu už se neposunuje, ale pravděpodobně budu rodit dřív než mám termín porodu.
3. zář 2009 v 07:45  • Odpověz
dobré ranko :slight_smile: my za chvilku vyrážíme na KO, mimísek se už nemůže dočkat :grinning:

adaj, u nás to vypadá, že budeme mít hyperaktivní dítě, jenom nevím, po kom... :sunglasses:
3. zář 2009 v 07:48  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
3. zář 2009 v 07:53 • jjjitule
Ahoj :wink:
Já dnes jdu do solné jeskyně, odpoledne přijede naše miminko od babičky, tak už klid moc nebude. Zítra nám taťka odjíždí na pánskou dovolenou, tak si budu "užívat" 4 dny bez něho :sweat_smile:

Adajar, Daneček je neuvěřitelně šikovný :dizzy_face:

Orliku, gratulace ke kontrole :wink: To je dobře, že budete mít opravdu překvapení až do porodu :slight_smile: Naše mimčo zatím rotuje hodně, jednou je vpravo, jednou vlevo, taky je dost akční a nevím po kom :grinning: Ale poslední týden už cítím, že se hýbe méně, už začíná mít málo místa, břicho se mi nezvětšuje a on roste,tak se hodně převaluje a nejlepší je, že mi pořád trčí nějaká boule buď vpravo nebo vlevo, jak si natahuje nohy :grinning:
3. zář 2009 v 07:54  • Odpověz
ahoj z prahy,prave jsem vlezla u segry na net...
jdu vas docist...
pocasi se kazi-zacina byt nejaka kosa... :frowning2:
vcera jsem videla p. paroubkovou-ta ma tak neskutecne male brisko-uplne jsem tam videla to mimi a je tak desne stihla-neuveritelne... :wink:
3. zář 2009 v 08:38  • Odpověz
Orlik: super zprávy, téééda, už 1750g? wow, toto rosteme....... jak má být mimi správně natočené před porodem - obličejem k břiš.stěně nebo k naší páteři? to jsem nikde nečetla.....já myslela, že je to jedno, hlavně že je hlavičkou dole...
Jj, my jsme taky exoti, že nechceme vědět, co se nám narodí :grinning:, ale já jsem ráda ORIGINALNI :grinning:
3. zář 2009 v 08:50  • Odpověz
v albíčku mám nové "břicho" :wink:
3. zář 2009 v 08:53  • Odpověz
porod-cca 2 hodiny, siti 1hodina-horsi nez porod...epidural-nedali mi ho, zjistili mi pri porodu spatnou srazlivost krvne...asi jako beranek-nebudu to moc rozebirat :wink:
kojici kosile-mela jsem, nevyuzila jsem...ani kojici podprsenky, ale to je tim, ze mam mini prsa,nosim neco jako lambady nebo jak to nazvat :grinning:
v porodnici jsem byla rada za ty jejich kosile, jsou velke, vzdusne, lip se svlikaji-clovek se nemuze pravda moc hybat a jakykoliv pohyb-sprcha a spol, byl pro me docela zazitek...takze ja jsem pro nemocnicni kosile... :slight_smile:
pracka a susicka, budu taky kupovat-az teda postavime, ale to nevim, kdy to bude :slight_smile: , ale uz mam v planu je koupit oddelene, a susicka bude "viset" nad prackou :slight_smile:
danecek je sikulka!!!!!
gratulace k miminkum a kontrolam :wink:
tady snad prsi ci co... :rolling_eyes:
dneska mame 4 vyroci svatby...leti to :slight_smile:
3. zář 2009 v 09:16  • Odpověz
jeste neprsi... :wink: nemam nasazene bryle... :grinning:
3. zář 2009 v 09:33  • Odpověz
Ahoj holky můžu mezi Vás čtu Vás pořád a nestíhám dočítat natož napsat.Jinka já čekám 5.listopadu.A teď tady zrovna čtu,jak se Vám mimča otáčejí a já nic pořád je tam ta naše šmudla napříč a je asi línější mimnko je to možný?Nemáte s tím některá vzkušenost,že se hýbe jen když chce a to je l´málokdy kdyby nemusela,tak se ani nehne.

Ad pořád ti sleduju Danečka v albíčku a můžu ti říct,že už je to pořádnej chlap a je hroznej šikulka.
3. zář 2009 v 10:12  • Odpověz
Konečně začíná trošku podzimní počasí, hurá!!!!
Mimi má být přinejlepším otočené obličejem k páteři- když je ale obráceně tak snad jen bývají častější křížový bolesti (tvrdou hlavou tlačí na nervy v kříži).
3. zář 2009 v 10:14  • Odpověz
Křížový bolesti ty mývám často,ale někde jsem četla,že některý miminka se otáčejí až těsně před porodem.
3. zář 2009 v 10:19  • Odpověz
Náš malej se taky hejbe jen když ON chce:slight_smile:Ale pak to zas stojí za to- hazí s sebou jak divej, jak vetřelec.
3. zář 2009 v 10:25  • Odpověz
Uf tak nejsem sama,no někdy ji nemůžu ani probudit,ale vůbec třeba jako teď večer do mě hnípla asi 2x a to bylo všechno :slight_smile: je pravda,že občasse v břiše těch 5min.vlní,ale jak kdy a málokdy.Už máš zbaleno do porodnice,nebo ještě ne?A holky není tady nějaká,která jde rodit do Jihlvy asi ne vy jste všechny asi od jinud než já.
3. zář 2009 v 10:28  • Odpověz
Vůbec ještě nemám zbaleno- ještě chodím do práce, tak na mě ještě asi nepadlo to přeporodní šílenství. :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak našeho Loupežníka probudí, když vypiju tak sklenici hodně studený vody- prostě dostane spršku- fakt to funguje! Takhle burcujou miminka i na monitorech- aby se hýbala nespala:slight_smile:. Je to docela legrační, jak sebou hned začne naštvaně házet :dizzy_face:
3. zář 2009 v 11:03  • Odpověz
tak jsem zpátky po kontrole můj váhovej přírůstek za čtyři týdny je 1,5 kg, dohromady teda 5kg :slight_smile: Kubík už je otočenej hlavičkou dolů a všechno v pořádku, až na moje oteklý nohy, ale copak mám čas dát si je nahoru, když pořád někde lítáme? :grinning:

ten náš prcek se celou dobu vrtěl a kopal, ale jakmile nás p. doktorka prohlížela, tak dělal hrozně hodnýho, potvůrka jedna :grinning:

za týden ve čtvrtek poslední odběry a 1.10. další kontrola
3. zář 2009 v 11:10  • Odpověz
ahojky. Tak já jenom na chvilku, jdu vařit obídek a taky chci udělat manžílkovi věnečky, zítra se vrátí ze služebky, už se mooooooooooc těším :slight_smile: :slight_smile: . On mě sice hrozně sprdne, že neodpočívám a peču, ale stejně si je určitě dá, bo to on moc rád :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ahoj zuzulinka - no u mě je to stejné, někdy se mele a někdy se sotva pohne, jen tak trochu aby se neřeklo, občas pomáhá, když škrabkám na břiše, to ho asi lechtá, tak se pohne

kvakul - to s tou studenou vodou vyzkouším :slight_smile: , ten se asi bude divit, co mu to máma dělá :astonished: :astonished: , no mě by asi taky naštvalo, kdyby na mě někdo chrstnul studenou vodu :angry: :angry: , ta moje malá myška reaguje i na sladké, ovšem to bych se musela ládovat sladkým pořád a to fakt nejde :sweat_smile:
3. zář 2009 v 11:28  • Odpověz
Já jdu na KO v úterý, jinak naše myš je zatím otočená hlavou nahoru, tak uvidíme, jestli si to rozmyslela a trošku pohla prdelkou jiným směrem :grinning: :grinning:
3. zář 2009 v 11:36  • Odpověz
Ahoj holky,gratulace ke KO a otočeným miminkům :slight_smile: Ad,je super jak Daník přibírá. My už máme konečně vyřízený papír o přiznání otcovství.
3. zář 2009 ve 13:27  • Odpověz
Já si taky myslela, že je prcek napříč. Ale na utz jsem viděla, že už je hlavou dolů. Co se otočení týče, není důvod panikařit. Mimča se mohou přetočit až do 38.tt a někdy se tak stane i při začínajícím porodu. Ten náš malý lumpík mě začíná kopat do žeber.
3. zář 2009 ve 13:37  • Odpověz
Orlíku- náš je taky hlavou dolů- ale realizuje se tím, že mě nějak dloube hlavou do klína (úplně nad stydkou kostí) a asi přitom ještě ručkama hrabe- jak krtek- jinak si to nedokážu představit. Nohama kope jen trošku, ale na žebra ještě nedosáhne- mám docela dlouhej trup, takže děloha má ještě fóra- tak 10 cm, než bude k žebrům.
Ale stejně je to celý takový veselý- to kopání a těhotnění atd.- jen bych potřebovala u počítače sedět s nohama od sebe jak chlápci s obřím pivním mozolem:slight_smile:
3. zář 2009 ve 14:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.