• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Jahod- nechci se do do cukrovkářskýho rozhovoru nijak plést, ale kdesi jsem četla, že holky s diabetem v těhu měly právě potíž ráno s mléčnými výrobky (všechny si notovaly, že to mají taky tak)- kdesi jsem to četla, netuším už kde- neudržela by tu glykémii při zemi třeba zelenina? zpomalila by vstřebávání sacharidů, myslím.
Já tyhle záležitosti někdy řeším, protože mívám ty hypoglykemie, tak zas musím dávat pozor, abych měla cukru v krvi pořád dostatek, jináč je mi fakt zle- zelenina ty hladinky drží obstojně dlouho, takže pomáha asi jak hypoglykemikům tak cukrovkářům :dizzy_face:
4. zář 2009 v 10:12  • Odpověz
kvaku já třebas ráno můžu mléčné výrobky protože mi glykemii zvednou o strašně malounko..to si prostě každý musí na sobě testovat co může a co ne..
4. zář 2009 v 10:34  • Odpověz
Jasně, saron, já si třebas moc nemůžu dovolit třebas si dát jen kus buchty- do hodiny a půl mě vezme taková hypoglykemka, že se mi protáčejí panenky
Jo a v noci mě Loupežník vzbudil, že má hlad- asi to nebohý dítě už nenašlo v krvi žádnej cukr, tak si o něj nepříliš decentně začalo hlásit.
4. zář 2009 v 10:40  • Odpověz
kvak, tak noc jsem měla podobnou ... ještě v půl jedné jsem si šla mazat chleby s rybičkovou pomazánkou ... mňam :sunglasses:
včera jsem se chtěla stavit pro přebalovací podložku a nakonec jsem se rozhodla, že obšiju tu po verči ... je roztrhaná, ale ještě nějakej ten pátek vydrží ... takže zas kousek penízků ušetřenej ...
jinak kočár je doma... a je super ... mamka mi teda říká, že chudák dítě bude jak v rakvi, ale dyž mě se modrá barva moc nelíbí a k té černé můžu dát spoustu barevných doplňků
4. zář 2009 v 10:53  • Odpověz
Hihi, jak v rakvi... :dizzy_face:
Přijde mi, že naše mimina teď nabírají sádýlko, tak se rozhodla, že nás teda přimějou, aby bylo tloustnout z čeho. Nemám sice žádný specielní chutě, ale když mě najednou posedne hlad, tak to bych vraždila (ty jo, mám chuť na chleba s rybičkovou pomazánkou :sweat_smile: )
4. zář 2009 v 11:11  • Odpověz
ahoj-dobre rano a uz teda spise poledne...
to je vec, takhle byt sama na dovolence-rano jsem dostala od sestry snidani, pak si cetla v posteli-a pak jsem vytuhla a ted jsem se probudila-hlad a zizen... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
cukrovku rozhodne nezavidim-a jak to popisujete, asi bych umrela hlady...
vcera jsem byla ve meste od 11,30 az do 17,30, vsechno jsem si to odslapala pesky, vecer mi bylo vselijak, takze dneska valim sunky... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. zář 2009 ve 12:04  • Odpověz
ahojky všem :slight_smile:

tak nakukuju zase mezi prací :slight_smile:)))

jahod: to mě mrzí,takový problémy s cukrem :frowning2: no snad se to zlepší,drž se.... koukám,že jdeme stejně na kontrolu,já jdu taky 21.9.
4. zář 2009 ve 12:47  • Odpověz
Ahoj :wink:
Já už mám doma dítě, tak jsem se musela dopoledne věnovat hrám :grinning: Ale už spí, tak mám chvilku čas....
Dělat nic nemusím, mamka nám přivezla oběd, štrůdl, švestkové knedlíky, normálně nuda :sweat_smile:

A ke košilím v porodnici, v některých nedávají erární, jen na porod a tam právě chci jít já, takže si své košile vzít musím. Ale v porodnici, kde jsem byla s Beatkou ty košile byly, používala jsem je během dne a na návštěvy jsem si oblékla svou, protože jsem se chtěla cítit jako člověk, pěkně jsem se namalovala a pak jsem vypadala jako bych vůbec nerodila :grinning:
4. zář 2009 ve 12:54  • Odpověz
Kremb, no pěkně si užívej dokud můžeš :grinning: :grinning:
4. zář 2009 ve 12:55  • Odpověz
beranek taky si vezmu z domu jednu jedinou kterou mám a hlavně svůj župan, když přijde návštěva, ať trošku "vypadám" :wink:
4. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz
Tak já jsem si připadala v té bílé tvrdé nemocniční košili a s tím zeleným obličejem opravdu jako mrtvola :grinning: Ale byla jsem tam jen 3 dny, tak se to dá vždy přežít zcela bez problémů :wink: Ale ve svém oblečení jsem si přece jen připadala lépe :slight_smile:
4. zář 2009 ve 13:08  • Odpověz
beranek to mi povídej, jaké to pro mě bylo se po blbé laparce převléct do svého pyžama a hlavně kalhotek - ten pruh látky byl pro mě nezkoustnutelný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz
beranek-ted jsem zas vstala a zjistila jsem,ze je pul druhe-pomooc, jdu se zkulturnit a vyrazim na nakup, jsem se rozhodla upect babovku, ale nejsou vajicka, tak budu muset ven na tu prochazku :grinning:
ja jsem taky mela zupan svuj-kosili jsem si vzala jen jednu a nakonec jsem pouzivala erarni...rodila jsem v patek a v nedeli tam prisla na navstevu znama a pri pohledu na me bricho prohlasila,jestli jeste cekam nejake dite :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :grinning:
4. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz
Kremb, takový dotaz potěší :grinning: :grinning: Ale zase musím říct, že tak tam vypadala skoro každá :sweat_smile:
4. zář 2009 ve 13:35  • Odpověz
beranku, ja vim, ale fakt to potesilo :grinning: ale bricho splasklo celkem rychle, zbytek byl uz horsi :confounded: :slight_smile:
ted volal muz, co pry delam...tak jsem rekla pravdu-ze jsem zrovna vstala... :slight_smile:
na dotaz, jak to zvlada on-prace a jenik-priznal, ze kapku ne, ze je to ponekud narocnejsi...no nevim, co cekal..achjo...tak mam takove opet lehke vycitky.. :frowning2:
4. zář 2009 ve 13:41  • Odpověz
Kremb, výčitky vůbec neměj :wink:
4. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz
Jé, já budu taky určitě vypadat jak vačice! Ale to bude to poslední, co mě bude zajímat- budu se chlubit, že mám krásný dítě a všude ho před sebou strkat, ukazovat, takže si nikdo (doufám) strašidelný matky ani nevšimne :grinning:
Já už se tak těším, až se narodí!!!!! No, ještě dva měsíce
4. zář 2009 ve 14:15  • Odpověz
kvakul-uz jen dva mesice-uvidis, utece to rychle a muze to prijit treba i driv :wink:
4. zář 2009 ve 14:48  • Odpověz
ahoj, je tu někdo?
4. zář 2009 v 19:45  • Odpověz
ahojky, tady to dens nějak vázne
4. zář 2009 ve 20:27  • Odpověz
Ženuchy, bolí vás taky dost hodně stydká kost? Začíná se, myslíte, už rozestupovat?
4. zář 2009 ve 22:13  • Odpověz
kvakulka: stydká kost mě zatím vůbec netrápí :slight_smile: ale to je asi tak jediné, co se ještě neozvalo :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 ve 22:17  • Odpověz
kvak, bolí ...
teď mi poslala paní fotografka dvě fotky, kterýma se můžu chlubit, tak jukněte ... moc se mi líbí, jen tu váhu mohla trochu upravit ... takže nekoukejte na ruce /moje/
http://slunatko99.rajce.idnes.cz/MiminkoII/#album
4. zář 2009 ve 22:43  • Odpověz
oli krasne fotecky moc ti to slusi kocko.
4. zář 2009 ve 23:04  • Odpověz
ZDRAVÍM vás tu všechny vespolek. Trochu jsem si početla zpátky, tuhle "diskusi" jsem našla až teď. Já mám termín 3. listopadu, ale jak tak koukám, jsem tu rarita, mám totiž už dvě dospělé děti a teď budu mít třetí - holčičku. :slight_smile:
I tak jsem si řekla, že vám písnu. Včera byl úplněk a já to teď se spaním mám nějaký nahnutý. Dnes tedy opět ponocuju (nebo spíš poraňuju), jak jsem se vzbudila na malou, tak nespím. Nevím, jestli máte taky takový problém s tím trochu normálně si pospat :unamused: , já tedy už nevím jak si lehnout, aby to bylo trochu pohodlný.
:dizzy_face: Tak nic, nebudu vás tu moc dlouho otravovat, pěkné těhulkování všem. Já ještě zkusím usnout, než začne svítat :wink: :slight_smile: :grinning:
5. zář 2009 ve 04:59  • Odpověz
ady dík ... ale je tam i mírná retuš :wink:
jinak já právě vyhodila z domu dceru a muže, odváží jí k bábě a pak bude malovat .,, oba pokojíky ... a slíbil mi doma celý týden, takže ikei se nevyhne :angry: :angry: :angry: :angry:
ještě musíme do Kuřimi do barev a tam budu vybírat ... verči jsem rozhodnutá dlouho ... růžovo-zelená, ale přemýšlím nad barvama do klučičího ... asi modrozelená ... tak uvidíme, jak vyberem
5. zář 2009 v 09:04  • Odpověz
Hanul- prcek je na mě tak hodnej, že mívám v noci tak pěkně měkký břicho, že v podstatě můžu spát tak napůl na břiše- fakt!Přitom břuch už je řádný. Ale kolem úplňku jsem taky jak vlkodlak- mám zase hrozně divý sny, neuvěřitelně bizarní...
Slůně- strašně moc ti to sluší- ta poslední fotka je krásná (a co má být s rukama?)- koukám, že máš taky pěkně mramorovaný bříško žílama- to vypadá hezky, že jo? Mám to taky a holedbám se, že vypadám aristokraticky :dizzy_face: . Jste s Verčou dost, dost pěkný ženský :dizzy_face:
5. zář 2009 v 10:49  • Odpověz
Čauky holčiny,Sluně máte nádherné fotky a ste krásná rodinka! Haňul,malý je naštěstí hodný a v noci mě nebudí...občas se ale stane že du čůrat a pak mě taky dlouho trvá než usnu. Odpolko valíme k našim...je u pouť,tak se půjdem kolotočovat :slight_smile:
5. zář 2009 v 11:17  • Odpověz
kvak, ty nevidíš, jak jsou oteklý? ... to mě těší :wink: ... příští týden sundávám snubák ... pro jistotu
5. zář 2009 ve 14:13  • Odpověz
Hezké sobotní odpoledne,
jen jsem nakoukla. Odškrtávala jsem si v seznamu věcí pro miminko a s hrůzou jsem zjistila, že mi toho strašně moc chybí. Tak se chystám na velké nákupy.

Slunatko, prstýnek jsem už sundala před měsícem a teď už mi bohužel vadí i hodinky. A hlavně vůbec netuším, co budu nosit za boty, když se teď ochladilo, ve všech jsem příšerně nacpaná.

Zdravím Hanulko, se spaním mám taky problémy a k tomu jsem ještě náměsíčná a chodím v noci po domě.
5. zář 2009 v 16:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.