• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
hanulko já jsem na tom se spaním špatně od začátku těhotenství, k tomu skoro každou noc ucpaný nos a tento týden jsem navíc chytla rýmu, takže sliznice oteklá ještě víc, nezbývalo, než si koupit nosní spray, jinak bych nemohla ani ležet, natož spát - tento týden jsem třeba o půl 4 ráno luštila v kuchyni křížovky... to je to poslední, co by mě napadlo, že budu v těhotenství řešit, řekla bych, že budu spát jak dudek
a samozřejmě už je i problém si odpočnout přes den - jak si sednout či pololehnout, záda bolí, břicho tlačí do žeber... no znáte to všechny :wink:
5. zář 2009 v 17:07  • Odpověz
dobrý večer,
slunatko - krásné fotky, moc vám to sluší! :slight_smile:
5. zář 2009 ve 20:40  • Odpověz
Evat- má to ale výhody- bude nám to těhotenství za chvíli tak protivný, že budeme čekat na porod jak na spásu :grinning:
5. zář 2009 ve 21:54  • Odpověz
Krásné ráno holky :slight_smile:
já jsem se spaním problémy neměla, ale poslední týden je to katastrofa, to naše mrně je nejživější v noci... přes den se občas otočí, ale v noci trénuje fotbal :grinning:
6. zář 2009 v 10:12  • Odpověz
Ahoj,
náš malý zase pravidelne začína divočit o 21.hod, ked sa vyvalím pred tv
posledné dny ma bolia strašne kríže, dúfam, že ma to nebude držat až do listopadu :confounded:
inak nič nové, len ten pupek rastie a rastie ako z vody
6. zář 2009 ve 14:11  • Odpověz
ahojky holky... Jakpak se máte? Poslední dobou mě šíleně chytají bolesti zad, v bederní oblasti. Kolikrát si nemůžu ani stoupnout jak je to šílená bolest? Máte to někdo tak? Nějaký recept na úlevu?? :slight_smile:
Zatím se mějte krásně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. zář 2009 v 15:20  • Odpověz
ahojky všem :slight_smile:

tak víkend za náma,tak doufám,že už bude hezky,teda v předpovědi počasí to tvrdili,tak uvidíme,asi začnu prát na malou věci,ať to mám po kupě:slight_smile:

no a jaký jste měly víkend?

slunat: pěkný fotečky :slight_smile:

no tenhle týden snad vyřeším kočárek,tak už bude líp :slight_smile: aspoň doufám :slight_smile:
6. zář 2009 ve 20:23  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Tady se ještě spí????

My byli o víkendu na hodech a jsem ještě teď šíleně přejezená a přibrala jsem alespoň 5 kg :confounded:

Já zatím ještě neperu, nemám doma ten přebalovací pult ale už se na tom pracuje už vím alespoň kolik měří :slight_smile: budu ho mít půjčený od ségry, tam chci potom naskládat všechny vyprané věcičky.
7. zář 2009 v 08:19  • Odpověz
Dobré ránko,holky jak ste se měli o víkendu? My byli o víkendu taky na hodech a taky sem najezená na týden dopředu. Já už taky začnu postupne prát a dávat už do přebalovací komody.
7. zář 2009 v 08:23  • Odpověz
Ahoj holky, na ty záda už můžeme ibalgin - 400 nevíce.
Také mě to chytá tak jsem se ptala doktora a říkal skákat na míči a plavat v teplé vodě.
A kamarádka ještě doporučila ty záda balit do šály a nahřívat .
7. zář 2009 v 08:31  • Odpověz
Dobré ránko holky :slight_smile:
já jsem v sobotu byla na kreativním kurzíku a fandit přítelovi na futsalovým turnaji a včera jsem vařila a odpočívala a pletla svetřík pro Kubíka :dizzy_face: po dlouhé době relativně pohodovej víkend doma a ne někde po cestách :sunglasses:
7. zář 2009 v 08:35  • Odpověz
Dobré ráno,
na bolavá záda (křeče v břiše) mám doporučené třešňové pecky. Nechají se koupit v DM drogerii a stojí asi 80,- dají se na pár minut mikrovlnky. Doporučovala nám je porodní asistentka na kurzu, můžete je pak využít při porodu nebo na prdíky miminka.
7. zář 2009 v 08:44  • Odpověz
Orlíku - ty právě také používám napařít přiložím na záda a zamotám šálou. docela je to pak úleva.
7. zář 2009 v 08:47  • Odpověz
Saze, já jsem je koupila teprve o víkendu. V Táboře byly naprosto vyprodané - baby boom stále pokračuje. Zatím mě záda bolely jen jednou a to zabrala masáž. Ale řekla bych, že je teď určitě využiju, každý týden je na mém těle znát víc a víc.
7. zář 2009 v 08:52  • Odpověz
Orlíku - a také se ti stává když si prcek blbě lehne že se nemůžeš nadechnout - mě se to začalo stávat teď o víkendu. Jsem do něj trochu dloubla aby se posunul jinam :grinning:
7. zář 2009 v 08:53  • Odpověz
Saze, taky se mi to stává. Teď si k tomu našel ještě novou zábavu - jak je hlavičkou dolů tak mě šťouchá na pravé straně do žeber.
7. zář 2009 v 09:43  • Odpověz
ahoj holky, tak teda, včera jsem se viděla v zrdcadle zezadu.. :rolling_eyes:
1) ten pohled bych fakt nikomu nepřála - barokní umělci by zaplesali.. jsem tak tlustá, že ani nedám nohy k sobě..
2) mám prdel plnou strií, je jich tam tolik, že vypadám, jak kdyby byly Velikonoce a zmalovala mě celá vesnice..
7. zář 2009 v 10:12  • Odpověz
Jahod a kolik máš nahoře? já se na sebe raději ani nedívám.
7. zář 2009 v 10:59  • Odpověz
Orlíku, že jo? Napravo- protože, potvora, ví, že je tam zlučník a že by to tudíž mohlo být hodně nepříjemný :grinning: :grinning: :grinning:
Jahod- jako oběť lehce sadistického ctitele tradic? Ty nohy, to mám taky- nevím proč se tuk musí usazovat na té vnitřní straně- blbě se pak chodí :grinning: :grinning: :grinning: Drhne to :grinning:
A s tou hlaviučkou dolů- on s ní doslova ryje- takže mám pocit, že se počůrám, ač jsem zrovna "byla"- je to zlatoušek...Hlava na močáku a pata na žlučníku
7. zář 2009 v 10:59  • Odpověz
Já nahoře skorem 13 kg :grinning:
Holky, taky vám trošku opuchají tváře? A la Budulínek?
7. zář 2009 v 11:05  • Odpověz
Já 12 kilo tváře ok ale ty prsa - holky já mám předstih pak nic a pak jdu já.
7. zář 2009 v 11:07  • Odpověz
Já měla minulý týden nahoře 10kg, ale i podle doktora mám veliké břicho. Tváře mi neopuchají, ale každé ráno mám hrozné pytle pod očima, ať spím dobře nebo ne. A ty oteklé nohy. Už abych šla na mateřskou - nevejdu se skoro do žádných bot.
7. zář 2009 v 11:17  • Odpověz
Čauves kolegyňky :slight_smile:
v práci dřu jak mongol, abych dodělala všechny resty a nemusela jsem od října docházet denně :sweat_smile:
Ve čtvrtek jsem byla v diaporadně, kde jsem vyfásla glukometr, tak s ním teď kamarádím. Hodnoty mi teda leckdy lítaj, ale bylo mi řečeno, že první týden je takový testovací, že na cukr má vliv i stres(což se teď teda rozčiluju celkem často), tak to zatím nehrotím a od příštího týdne to začnu brát fakt vážně :pensive: Odlifrovali mě do rizikové poradny v Plzni ve fakultce, že prý tam budem i možná rodit, což se mi teda vůbec nechce, tak doufám, že prcek nebude nadměrečnej a moc zavodněnej, abych si užila rodinné prostředí naší okresní nemocnice :dizzy_face:
Ve čtvrtek si jdu k mojí doktorce pro papír na mateřskou a jsem celkem zděšená, jak to všechno rychle uteklo :astonished:
Pomalu teda začínám nakupovat a fakt se stydím, když tu čtu, co už všechno máte :sweat_smile:Já kdybych měla náhodou rodit dřív, tak nemám ještě ani výbavu do tašky do porodnice - teda jo, objednala jsem si 2 noční košile, páč fakt nemám žádnou na zapínání nebo s výstřihem :pensive:
Jinak začínám mít docela bobky z porodu, ale to je asi normální ne? :sweat_smile: :grinning:
7. zář 2009 v 11:49  • Odpověz
Zdravím všechny!!!!!!!!!! Ještě stále z práce, ale už už budu končit - nebudu si zahrávat. Nestojí to za to. Tento týden si vyřídím nemocenskou. Jen to tady taky předám a odchááááázíííím. Tím pádem se stává porod stále větší skutečností, taky mě to děsí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning:

Já viděla včera fotky, co jsme udělali včera u našich, a taky se teda zezadu nepoznávám - almara jak sviňa! :rolling_eyes: Přitom mi to tak nepřijde, ale na těch fotkách :angry: ..... a taky jsem zavrhla tričko s podélnými pruhy, dělá mě to širokou jak blázen! :angry: :angry: :angry: :angry:

Do albíčka výbavy jsem doplnila náš přebal.pultík, a taky jsem se včera probírala výbavičkou, sepsala, co mi ještě chybí, už se to chýlí ke zdárnému konci...................
Holky, kolikatery máte zhruba dupačky???? v 56,62 a 68? Já mám asi po jednom od 62 a 68, takže tam mám mezeru.... Za to mám x bodyček :grinning:
7. zář 2009 ve 12:24  • Odpověz
Nahoře mám momentálně 12 kg, ale už jsem byla na 15 kg.. hubnu teď skoro půl kila za den..
Holky, já vůbec nevím co mám a co nemám za výbavičku, dostala jsem pytel věcí a ještě jsem neměla čas to ani prohlídnout a koupila jsem jenom to co mám v albu, což jsou věci ve velikostech až do jednoho roku a cca 10 kousků.. ach jo, nejste některá účetní? fakt bych nějakou nutně potřebovala.. :sweat_smile:
7. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz
a nebo teda hospodyni... :wink:
7. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz
Ahojík přišla jsem na Vás juknout nestíhám nějak všechno pročítat :unamused: Ale z porodu mám teda strach děsnej, i co bude potom, jak to všechno s dvojkama zvládnu a tak, tak mám menší depku že se vše nějak moc rychle blíží. Ve středu nám dovezou kočárek, o víkendu jsme dodělaly pokojík tak jukněte do abíčka :wink:
7. zář 2009 ve 12:59  • Odpověz
Ahoj, nějak nestíhám dočítat :sweat_smile:
Náš taťka je na pánské jízdě ve Slovinsku, hrozně mi chybí, ale přežívám :grinning:
My jsme měli víkend po návštěvách a dnes jsem byla s Beatkou venku, a odpoledne jdeme až na 17.30hod na plavání. Vůbec se mi nechce, ale musím se překonat :wink: Začínám se psychicky připravovat na ten její výkon, protože v posledních týdnech bylo plavání docela šílené. Tak snad z toho předčasně neporodím :grinning:

Hospodyně by se mi taky hodila :wink: :grinning:

Jahod, pěkný úbytek váhy...
7. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz
ahojky maminy!
zdravim po vikendu a po kontrole!
malem jsem doktorce strhla vahu - a ku dnesnimu dni (vcetne :grinning: ) 30+4tt mame nahore 10 kg!!! zitra nas ceka velky UTZ v Podoli - tak si doplnime informace o vaze a vysce a budeme spokojeni...
Dekuji za tip na DM kuponky - cestou od mudra jsem vyplundrovala dmko :slight_smile:))

Jinak mam doma lakyrniky a je to hroznej voser... a vsude bordel... !
7. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz
Tak já nemám ani tak obavy z porodu jako z toho blázince potom, ale stéjně s tím nic nenadělám, tak to asi přežiju :wink: :sweat_smile:

A záda mě paradoxně nebolí vůbec, stéjně jako u prvního těhotenství, docela zvláštní, protože normálně mě vždy bolelo za krkem a tak různě, ale těhotenství mi dělá zdravotně dobře, není mi absolutně nic :confused:

No a nejhorší pohled na sebe samu mi příjde v kabince při zkoušení oblečení, kdy to zrcadlo je z různých úhlů a zezadu se taky moc nepoznávám :grinning:
7. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.