• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Adajar, tys mi to vzala z pusy :grinning: ...Kaleilah, já taky smekám :wink:
21. bře 2009 v 19:51  • Odpověz
renat: mě taky víc vyhovuje větší rozdíl, chtěla jsem brzo rodinu a s dvacetiletým pubošem bych asi neměla šanci :grinning:
21. bře 2009 v 19:53  • Odpověz
maui asik jsme na jedne vlne zrovna.

kalieh to mas pravdu. :wink:
21. bře 2009 v 19:53  • Odpověz
tak jsem koukala na ty tabulky a jsem v normě...i když dvojčata by byly fajn :slight_smile:
21. bře 2009 v 19:57  • Odpověz
kalieh jako ze by jsi zvladla 4 deti???
21. bře 2009 ve 20:02  • Odpověz
kale: to máš pravdu...je to něco jiného, ne nadarmo se říká, že chlapi dospívají déle..
21. bře 2009 ve 20:03  •  2 děti  • Odpověz
adjar:stejně je u mě doma pořád taková školka :grinning: a ono je už úplně jedno jestli se staráš o dvě nebo o deset, stejně se vůbec nezastavíš a večer je z tebe spokojená mrtvolka :grinning:
21. bře 2009 ve 20:07  • Odpověz
renat: no, jen si říkám že manželovi by ještě deset let navíc prospělo, je to taky takovej puberták :grinning: ale oni to mají v rodině, tchýně je absolutně střelená, tak se nedivim :grinning: :grinning: :grinning: ale mám jí moc moc ráda :grinning:
21. bře 2009 ve 20:09  • Odpověz
kalieh no to ti verim ja chtela taky brzo deti, ale znas to.
21. bře 2009 ve 20:10  • Odpověz
adajar: a kolik ti je? já chtěla rodinu brzo, před maturitou jsem vysadila prášky, v lednu jsme se brali a já 4 dny před svatbou zjistila že jsem těhu :slight_smile: každej nám říkal že to nemůže vydržet když jsem tak mladá a jsme přes rok manželata a jsem spoko :grinning: mě to fakt vyšlo jak jsem chtěla
21. bře 2009 ve 20:12  • Odpověz
kalieh no me je ted 24 let s manzelem jsme spolu skoro 6 let a trosku jsme resili byt a tak nejak. Ale mam uzasneho chlapa a manzele jsme 1 rok.
21. bře 2009 ve 20:16  • Odpověz
adjar: tak to já jsem měla štěstí, že mám vlastní byt, nedávno jsme ho dodělali, takže pohodička :slight_smile: a jak se manža těší na mimíska?
21. bře 2009 ve 20:18  • Odpověz
kalieh no on se boji jako ja ted uz strizlive loni jsme se tesili moc. Ale byt uz mame taky svuj takze ho jen dodelame pomalicku.
21. bře 2009 ve 20:21  • Odpověz
adajar: já už taky počítám dny abych už byla ve 12tt a mohla to všem říct.Manža to ještě neví :grinning:
21. bře 2009 ve 20:25  • Odpověz
kalei tvuj manza to nevi?? No ja to samo sebou uz vyslepicila. :grinning: to jsem cela ja
21. bře 2009 ve 20:26  • Odpověz
adajar: čekám až bude bušit srdíčko, až budu mít fotečku z utz a až mě nebude zlobit :grinning:
21. bře 2009 ve 20:35  • Odpověz
kalei to je mi jasne smekam znova ze to vydrzis ja ne.
21. bře 2009 ve 20:36  • Odpověz
adajar: a to jsem se ještě rozhodla že se nechám překvapit a počkám si až na porod, co to bude...ale už to ve mě hlodá, tohle už asi nevydržim :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2009 ve 20:44  • Odpověz
kaleh no to ja to nevydrzim ale ted uz je mi jedno co to je.
21. bře 2009 ve 20:51  • Odpověz
Holky semnou ty horm,ony mavaji prave brecim u moderni popelky.
21. bře 2009 ve 21:35  • Odpověz
Ahoj holky vy už asi spíte. My dnes měli tu oslavu a bylo to super. Akorát mě teď nějak píchá bříško tak zase přemýšlím co se děje :frowning2:
21. bře 2009 ve 23:27  • Odpověz
Ahojky holky me probudil manzel kdyz zvracel. No zkusim jit jeste spat. :wink:
22. bře 2009 v 05:55  • Odpověz
jj utíkej...já jsem v práci...
22. bře 2009 v 06:03  • Odpověz
tak jsem vás dočetla a docela se pobavila..maui ten zavináš..to musela být lahoda..já ti zase můžu hlavně chleba :slight_smile:) nějak mi to klidní žalludek
Sanu..mám problém jako ty..taky pořád krkám :slight_smile:)
jinak mě je 27 a partnerovi 35 a až se mimí narodí budeme se znát necelé dva roky :slight_smile:) vzali jsme to trochu hopem, ale na co čekat že.. :grinning: je nejlepší na světě :sweat_smile:
22. bře 2009 v 06:16  • Odpověz
dobré ránečko holky

tak jsme dnes dělala testík můžete juknout do alba je tam i manželův dort :dizzy_face:

venku vypadá že bude moc krásně tak hezký den těhulenky :dizzy_face: :dizzy_face:
22. bře 2009 v 07:04  • Odpověz
Dobre ranko !
Saronka: čo robíš v nedelu v práci, máš nejaku službu ?
Ja som doma len nemožem spat, o piatej ráno som posledný týžden vždy hore, to sa mi predtým nikdy nestávalo, bývala som taký sedmospáč...
22. bře 2009 v 07:06  • Odpověz
evi to jsme na to stejně od 5 co jsem si dělala test nemůžu spát :angry: ale pořád na něj koukám :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. bře 2009 v 07:08  • Odpověz
murynka: krásne čiaročky aj ten dort vypadá super, kto ho robil ?
Inak ja tiež chodím niekolko krát denne kontrolovat testíky, či je všetko pri starom a čiarky náhodou nezmizli
máme ich doma vystavené na čestnom mieste..
22. bře 2009 v 07:15  • Odpověz
evi to je jasný :slight_smile: čárky si to zaslouží :dizzy_face: :dizzy_face: a náš piškůtek také :dizzy_face: :dizzy_face:
nechla jsme ho dělat u nás v práci mají smlouvy s pekárnami...uvidíme vypadá krásně ale jak bude chutnat? :sweat_smile:
jak dlouho jste se snažili vy?evi?
22. bře 2009 v 07:18  • Odpověz
l,5 roku, mali sme problemy na oboch stranách už sme boli 1x aj v CARe a vacsina odborníkov nám doporučovala IVF kam to aj pomaly spelo, ale stal sa taký domáci zázrak :slight_smile:
22. bře 2009 v 07:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.