• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
saze funím jak parní válec a s rýmou taky válčím - už teda jen s ucpaným nosem nebo spíš s oteklou sliznicí, naštěstí se mi to víc nerozjelo jako obvykle, kašel atd. ..., asi zabral čaj s medem a citronem a pár paralenů a že jsem shodou okolností minulý týden nikam nemusela a odpočívala doma
7. zář 2009 v 15:19  • Odpověz
tak jsem ráda, že jste konečně pochopily, že jsem na tom nejhůř.. :angry: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak k té hospodyni - nevezmeme si jí teda dohromady? je nás už tolik, že by to mohla mít na HPP.. :wink:
7. zář 2009 v 15:30  • Odpověz
Ahoj holky tak vazime 1200g a jinak uz se stehuji domu k Davidovi radsi budu dojizdet nez aby se mi porad styskalo a budu tam mit vic klidu no.
7. zář 2009 v 17:18  • Odpověz
adajar-super, gratuluju, krasne pribirate!!a kde bydlis ted?
ted jsem dorazila z kladna, mam dost, navsteva prahy me naprosto vycerpava-vcera jsem dokonce musela zacit u segry vysavat a veset pradlo, uplne jsem vypadla z kolotoce a je mi cimdalhur... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
bricho mam tvrde a vystouple, jen jim a jim, max chodim, ale zjistila jsem, ze me docela dost boli spodek-jako deloha nebo co to tam je...fakt neprijemne...
jinac vypadam asi jako pred porodem, protoze me vsichni v metru a v busech pousteji sednout... :sweat_smile: :sweat_smile:
ve stredu uz asi pojedu domu-muz slibil jenikovi, ze maminka uz prijede a budeme pect babovku, tak asi tak :slight_smile:
7. zář 2009 v 17:23  • Odpověz
kremz ted jsem bydlela u mamky v Praze a mam toho plne zuby proste se mi styska vic nez je zdravo a dotoho moje hormony a mamka a ikdyz jsem tu driv bydlela bojim se tu nacokoliv sahnout protoze to neni moje.
7. zář 2009 v 17:29  • Odpověz
krem ty jo taky to mas teda drsne co?? Ale ten spodek je normalni ja to mela cele tehu.
7. zář 2009 v 17:30  • Odpověz
ahojky všem :slight_smile:

tak dneska jen na skok až teď :slight_smile:

adaj: krásná váha,gratuluju, určitě budeš doma spokojenější :slight_smile: to je jasný :grinning:

jahod: na HPP by to bylo super,jen by to asi měla chudinka s velkými přestupy ne? :slight_smile:))) to nevím,jestli by se to paní na úklid líbilo :slight_smile:
7. zář 2009 v 17:48  • Odpověz
lili ty jo uz 30TT no my mu taky odpovidame uz. Jinak se tesim domu a strasne se mi ulevilo no.

Jinak holky hlasim se s tou uklizeckou ze bych taky klidne pridala. :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2009 v 17:57  • Odpověz
adajar-aha aha, uz to chnapu, to je jasne, bud doma...ja se taky tesim domu, malovala jsem si to tak, ze vydrzim v praze i dyl nez tyden a doma muz je s jenikem v pohode, jen ja jsem kantare a nezvladam to.. :wink:
no me ten spodek doma vubec nebolel, rozbolel me az tady-to je z toho nicnedelani-zmena rezimu :slight_smile: :wink:
7. zář 2009 v 18:00  • Odpověz
krem jo ja si myslela ze to zvladnu cele 3 mesice, ale po 14 dnech uz jsem zacala mit ponorku z ciziho prostredi a ted uz to prestavam uplne zvladat.
7. zář 2009 v 18:20  • Odpověz
Ahoj holky.Ad gratuluju jste bojovníci ani nemrkneš a povezete Daníka domů a to pak bude už se určo těšíš viď.Jo a jak píšete o tom spodku mě taky bolí jako úplně pipka,že to tak napíšu a hlvně když se v noci třeba otáčím nebo roztáhnu nohy fuj to tak bolí.Tak zatím papa.
7. zář 2009 v 18:51  • Odpověz
zuzu fakt je to uplne normalni ten spodek no. JOjo malej to zvladne. :wink: :wink:
7. zář 2009 v 18:52  • Odpověz
adaj-to se ti nedivim, ja ted taky, kdyz prijdu k otci do domu-je to teda muj dum a bydlela jsem tam cely zivot-az ted jsem se prestehovala v kvetnu, tak se taky citim nesva-proste doma je doma a ja uz mam svuj domov-dum nekde jinde... :wink:
ten spodek je teda sileny, ja mam pocit, ze se mi trepe cela deloha, ze mi vypadne ci co :grinning: :angry:
7. zář 2009 v 19:18  • Odpověz
Ahojky holky,Ad vy tak krásně přibíráte...co nevidět budete mít Daníka doma. Krem,taky mě bolí občas spodek...hlavně večer v posteli když se otáčím a malý je už hlavičkou dolů tak mi tlačívá na stydkou kost. Hospodyňku taky beru,tak ji pošlite aji ke mě :slight_smile:
7. zář 2009 v 19:31  • Odpověz
Holky, tak s břuchem to mám podobně- pořád mě napadá vlk z Červený karkulky, kterýmu nasypali do břicha kamení a hodili do studně- urputně mi tvrdne břicho, fakt mám někdy i potíž chodit rovně, stydká kost taky- ale cítím, že to není nijak patologický- prostě malej je už asi docela velkej, a ta jeho kostěná hlava mi prostě rejdí v pánvi, které na to, nebohá, jaksi není zvyklá...
Kremb- mě dneska chtěla v autobuse pustit sednout ouplná babička- asi taky vypadám jak před slehnutím :grinning: :grinning:
7. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz
Ahoj :wink:
My jsme dnes byly plavat a přijely zpět po 19hod a já jsem si říkala, že Beatka hned usne a nic, až před 21hod, takže se seriálu Vyprávěj, na který jsem se chtěla dívat, jsem opět neviděla nic...klasika :sweat_smile:
Já se přiznám, že tím, že pořád někde chodíme a děláme, vůbec na sobě nic nepozoruji a nesleduji, takže nějaká bolest mě nepřekvapí, protože si většinou celý den neuvědomím, že jsem těhotná :sweat_smile: :sweat_smile: Až při pohledu do zrcadla zjistím, že tam stojí nějaký člověk s vystouplým břichem :grinning: :grinning:
Jediné co je mi nepříjemné je tlak na spodek břicha, kdy mám pocit hlavně v trolejbuse po dvacátém poskočení, že mi snad už leze ven hlavička....ale stejné pocity jsem už měla v Řecku a při kontrole mi dr. řekla, že je to v pořádku. Prostě jen tlačí váha miminka....
7. zář 2009 ve 21:46  • Odpověz
ahoj holky, teda celej víkend nic a dnes se rozjedete :slight_smile:
my byli v té ikei ,.. nakonec jsme koupili jen tu šatnu a tu knihovnu k malé budem řešit přes tu polskou ikeu ...
máme úspěšně vymalováno, pak hodím foto ...
kosti, žebra a jiné vnitřní orgány mě taky bolí jak sviňucha, s malou jsem to tak moc neznala ... ale teď jsem fakt víc namáhaná ... malá, to líčení, úklid baráku atd atd ...
jinak teda já mám nahoře 17kg, takže o čem se bavíme? ... jediný co obleču (jak jsem dnes zjistila) tak jsou lacle, protože obyč. těhu rifle na sebe už prostě nenasoukám ... jsem sama sobě fuj :angry:
ady, daník je borec
7. zář 2009 ve 22:03  • Odpověz
Dobré ráno,
mám za sebou příšernou noc. Hrozně mě bolelo bříško, když jsem spala na pravém boku (jak se natahují vazy v děloze), tak mám levou stranu úplně rozlámanou. Do toho 4x noční čůrání a ráno jsem se opět nemohla vůbec probrat. Já se tak těším na mateřskou. Není znát každý týden, ale mám pocit že každý den.

Adajar gratuluju k přírůstkům. To už pojedete za chvilku společně domů ne?
8. zář 2009 v 08:11  • Odpověz
Adajar - super zprávičky.
Orlíku - já tě naprosto chápu a obdivuji. Já už bych to asi do práce nezvládala.
8. zář 2009 v 08:25  • Odpověz
dobré ráno,
kvakul - vlk z červené karkulky.. :grinning: :grinning: :grinning:
adaj - jste šikulkové! já vůbec netušila, že jsi pořád v praze.. doma ti bude určitě líp, i když teda dojíždějí za danielkem bude asi vopruz.. :unamused:
8. zář 2009 v 08:27  • Odpověz
Saze, už toho mám docela dost. Pan doktor to se mnou minule odmítl řešit, tak musím vydržet minimálně do 21.9. to už konečně dostanu papíry na mateřskou. Nejhorší je, že v práci celý den jen sedím a šmejdím na internetu. Moje zástupkyně už většinu věcí dělá sama. Příšerně se nudím a vůbec to neutíká. Přitom doma bych měla co dělat pořád, asi si přivezu žehlení, abych se trošku zabavila.
8. zář 2009 v 08:31  • Odpověz
Dobré ráno,po včerejším dni asi zabiju našeho psa! Celý den skákal na vrata,vil a štěkal. Pořád sem ho napomínala ale byl zticha chvíli,tak sem ho večer uvázala k boudě,hajzla. Nevím proc mu hrabalo! Orlik,taky mě v noci bolelo břicho ale měla sem noc klidnější než ty. Nemáš třeba dovču že by sis ji vzala a byla doma?
8. zář 2009 v 08:38  • Odpověz
orli - dobrej nápad, kdyby ses jó nudila, přivezu ti i moje žehlení... :wink:
8. zář 2009 v 08:43  • Odpověz
Orlíku - to bude prča až tam k vám dorazí návštěva a ty tam se žehličkou . :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2009 v 08:43  • Odpověz
jahod dojizdeni bude skoro stejne jako z Prahy asik o 15-20 minut dyl nez z Prahy jinak vsechno v pohode.
8. zář 2009 v 09:24  • Odpověz
Ptala jsem se svého nadřízeného, jestli si můžu přivézt žehlení. Souhlasil pod podmínkou, že mi přiveze svoje prádlo (je to můj kamarád) tak by to vážně nevadilo, mohla bych se zavřít v kuchyňce.

Monter, dovolenou ještě nějakou mám, ale tu si budu muset vzít, až nám budou dělat topení a dveře (jako stavební dozor). Asi si udělám nějaký výlet za nákupy, už to tu moc neřeším.
8. zář 2009 v 09:33  • Odpověz
ad - ahoj! tak to není co řešit! a jak se máš ty?
orlík - :slight_smile: jenom aby ti nepřivezl žehlení celé famílie... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2009 v 09:37  • Odpověz
ahoj holky..
Ad to je super, jak rostete :slight_smile:)
jinak jsou tu nějaké novinky..nestíhám dočíst :slight_smile:)
8. zář 2009 v 09:41  • Odpověz
jahod no mam se ted uz lip hormony jsou hrozny.
8. zář 2009 v 09:49  • Odpověz
Tak žehlení jsem, matky, zrušila- žehlím jen košile (který manžel skoro nenosí) a sobě jen hodně mačkavý veci- tudíž pár kousků za týden- ostatní věci jen pěkně pověsím a pěkně složím- a jsou jak vyžehlený :grinning: .
Orlíku- břuch mi roste fakt den ze den- je najednou hromsky velký- a navíc zjevně z olova- už mám nahoře 14 kg- a za to může pupek! To dítě je snad desetikilový :grinning:
Už jen 3 dny a končím v práci, od 14.9 slavně nastupuju na mateřskou...
8. zář 2009 v 10:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.