• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
ad - jako co ti dělaj hormony? pláčeš? nebo chceš někoho zabít? nebo co?
kvakul - tak tu mateřskou ti teda fakt závidím...
8. zář 2009 v 10:13  • Odpověz
dobre rano-uz se mi to krati...dneska jsem se rozhodla stravit den nakupem potravin v albertu vzdalenem od domu cca 60m, a ted jsem povysavala, vytru, vyzehlim, umyju nadobi, umyju sebe a pujdu si najit spoj domu... :sweat_smile:
to je hrozne, mit najednou tak moc volneho casu a nemuset nic delat-fakt opruz...uz se tesim domu, muz mi dneska referoval, ze je tam neskutecny bordel-to se dalo cekat :grinning: :grinning:
jenik uz spi v noci bez plinky-to jsem rada, jen nechapu, jak ho budu v o pulnoci budit, aby se vycura-asi to zustanu na muzi... :wink:
ja jsem doma-s Jenikem, taky nepocitovala nejake super tehu-bylo sice vecer blbe apod.,ale behem dne jsem fungovala normalne, to az tady-v praze-me vsichni pousteji v metru a v buse sednout-asi fakt vypadam, ze brzo vypustim Maju na svet ci co...a do toho to tvrdnuti bricha-neuveritelne, bud je to z toho, ze tu jen tak hnipu, ale ze vseho nejhorsi je ten spodek-z toho jsem fakt zoufala, i pri te kratke chuzi do Alberta a zpet mam pocit, ze mi snad to mimino uz vyskoci....tak jsem to u Jenika nemela...divne... :unamused: :slight_smile:
jdu to dodelat a kouknou na superstar-jsme to nejak nestihli vcera... :wink:
kvak-na vahu nelezu...bojim bojim, tady po tom tydnu to bude masakr.... :confounded: :sweat_smile:
8. zář 2009 v 10:28  • Odpověz
Orlik,aby ti nakonec žehlení nedonesli všichni v podniku :slight_smile: Ad ahoj,máš se dobře? Holky mě dnes bolí už od noci břicho. Když sem se otáčela v posteli..když vstávám z pohovky a aji když jdu. Nic nedělám a je to fakt nepříjemné :(
8. zář 2009 v 10:49  • Odpověz
ahojky všem :slight_smile:))

Orlik: hele na balkoně se mi suší jedna várka, a druhou mám v pračce, že bych Ti to PPL nechala dovézt ,ať se nenudíš? :grinning:DDDDDD

Adaj: no vidíš, Daník všechno krásně zvládá, Ty budeš za chvilku už jen doma a bude to víc v pohodě,neboj se nic :slight_smile:
8. zář 2009 v 10:54  • Odpověz
Kremb a bereš už hořčík? Já musela začít a je to trochu lepší- teda aspoň mě spodek bolí jen večer, ne celý den. Ale je to snad jen 500 mg- tak snad se tím moc nezfetovávám- nasadila jsem si to sama, na kontrolu jdu až v pondělí.
8. zář 2009 v 10:57  • Odpověz
Klidně mi svoje prádlo můžete poslat všechny. Žehlení je jedna domácích prací, která mě baví a hlavně ji jakou jednu z mála ještě zvládám. Což o vytírání říct nemůžu.
8. zář 2009 v 11:04  • Odpověz
Orlik fajn,hned du dát do pračky ať ti to můžu poslat na vyžehlení :slight_smile:))
8. zář 2009 v 11:07  • Odpověz
Orliku, fakt???? Já zas jedině vaření, příjde mi to jediný takový tvůrčí :dizzy_face:
8. zář 2009 v 11:14  • Odpověz
Orlík: teda Tebe snad budu ukazovat jako přírodní jev :grinning: já neznám nikoho,koho by žehlení bavilo :slight_smile:
8. zář 2009 v 11:14  • Odpověz
magnesko jsem si nasadila sama, ale na kontr. jsem to dr. rikala, jenze tehda mi bricho tvrdlo tak jednou za 3 dny a minimalne, ted ho mam tvrde snad furt....
zehleni me teda bavi, ale musim mit cas, klid a naladu a byt doma sama-takze je to jednou za uhersky rok :grinning:
8. zář 2009 v 11:36  • Odpověz
Orli - pošli adresu! :angry:
monter - tak měj radši dneska kopýtka nahoře a kdyby se to nelepšilo, tak radši zavolej doktorovi.
8. zář 2009 v 11:54  • Odpověz
Neboj Jahod,měla sem jít na plk ale odvolala sem to a ležím. Možná to mám aji od toho našeho debilního psa! Včera večer sem se kvůli němu rozčílila a táhla ho (má 20kg) k boudě abych ho přivázala. Co ty,zvládáš to ještě v poho v práci?
8. zář 2009 ve 12:10  • Odpověz
hezky den, preji!
holky se vratily z Podoli - na UTZ jsme mely moc hezkeho a mileho pana doktora :slight_smile:)) Bylo to dokonale - kam se hraby ten 3D - videla jsem vsechno! nic nam nechybi, organy jsou vseude, kde maji byt! jako bonus nadherny zaber do oblyceje - mela vyplazeny jazyk jako neco mumlala a ty oci!!!! holky, to snad neni mozny, normalne na me koukala ... fakt dokonaly!
No a ted prijdou vylosovana cisla matesa - :slight_smile: - mame 1622g!! vic emoci nemuzu pobrat, jdu se vysmrkat ...
8. zář 2009 ve 12:53  • Odpověz
marsie: teda to je hezký :slight_smile: to bych se šla taky nejradší vysmrkat či co :slight_smile:))))
8. zář 2009 ve 13:13  • Odpověz
Marsie- to je krásný!!!!
Dívala jsem se ti do alba a zjistila, že máš kocoura, kterej je strašně podobněj našemu- vypadá jak ze Shreka, že jo?
8. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz
marsie, to je super ...
o žehlení radši nemluvit ... jsem donutila i manžela, aby mi k narozeninám koupil sušičku, jen abych nemusela žehlit ... a jsem mooooc spokojená :wink:
teď montuje tu šatnu, tak snad by už dnes mohla být hotová a já zítra mohla začít prát Ondrovo věci ... ať už onečně vím, co mám a co ne ...
8. zář 2009 ve 13:39  • Odpověz
monter - to je klidně možný, že kombinace rozčílení x táhnuti 20 kg ti dalo takhle zabrat, já uklízela o víkendu můj superbordel a taky jsem teda večer dost hekala, no tak uvidíš zítra.

marsie - nebyl to pan doktor verner? :dizzy_face: z toho rozčarování jsi přidala nové vyjmenované slovo po L... :grinning: a to byl ten utz ve 3. trimestru? já už chci asi taky! trochu závidím.. :sweat_smile: asi se taky půjdu vysmrkat.. :wink:
8. zář 2009 ve 13:43  • Odpověz
Ahoj :wink:
My jsme dnes byly s Beatkou v solné jeskyni, všechno tam prokopala :sweat_smile:

K tomu žehlení, já naopak žehlím vše, i trenky :grinning: Ale nebaví mě to, stéjně jako všechny domácí práce, ale dělám je :sweat_smile: Nejsem vůbec žádná hospodyňka, tak se občas aspoň přetvařuji :grinning: :grinning:

Marsie, gratulace ke kontrole :dizzy_face:
8. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz
ahojte

já náhodou taky ráda žehlím!!!

dneska jsme byli na kontrole, elsa odpovídá 32+2, což je o 6 dní víc, ale zajímavé je, že utz přepočítal datum porodu už na 28.10., což je o další 4 dny dřív, to moc nechápu... nicméně doktor pravil, že u utz se počítá s odchylkou +- týden, tak to nemusí nic znamenat
rozměry k sobě všechny pasují a váží 2025, což je asi víc podle tabulek, nenapadlo mě se zeptat, ale doktor říkal, že je to ok
chtěl zkusit 4d pohled, ale mám placnetu vepředu, tak zřejmě proto to moc nešlo
a příště mi vypíšou mateřskou
8. zář 2009 ve 13:59  • Odpověz
evatk - nádhera! to je teda fešanda macanda! :wink:
8. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz
Marsie a Evi,gratuluju ke KO.
8. zář 2009 ve 14:18  • Odpověz
marsie gratuluju, u nás zkoušel dr. taky "pohled do obličeje", ale bohužel, tak už musíme vydržet do porodu
8. zář 2009 ve 14:20  • Odpověz
Evatk -super, máte už hezkou váhu... taky mám placentu na předí stěně..a malá se nechce otočit na focení.. :slight_smile: jen se otáčí u mé gynekoložky ale v gennetu nebo podolí kde mají lepší utz a byla by i hezká fotka tak ne..no snad ji přemluvím jdu tam 23.9.
8. zář 2009 v 15:25  • Odpověz
holky, které chodíte do podolí, jaké tam jsou utz? můžu tam s sebou na ten utz v 3. trimestru vzít přítele nebo se tam nevejde?
8. zář 2009 v 15:31  • Odpověz
ahoj holcicky :slight_smile:

Eva - gratulace, jste sikulky :grinning:

a hlasim se, ze jsme dneska taky byli na kontrole a nase mala uz taky vazi pres 2 kg - nerekli nam presne kolik. jinak pani doktorka rekla, ze ma z nas velkou radost, protoze zase vidi zlepseni a srdicko je v poradku :sunglasses:

jinak uz jsem na materske, protoze ucim - domluvila jsem se s mou doktorkou at to mam od zacatku zari, aby nebyly komplikace s rozvrhem

Marsie - koukam, ze taky pekne rostete, gratulace!
8. zář 2009 v 16:41  • Odpověz
mari - tak tobě obr gratulace! mám z vás holky radost!!!
8. zář 2009 v 16:49  • Odpověz
Jahod - a co ten tvuj cukr? lespi se to?...
8. zář 2009 v 16:57  • Odpověz
marikap gratuluju!
8. zář 2009 v 16:57  • Odpověz
ahoj holky, nedočítám, protože nevím, kde jsem skončila.
Marikap, gratuluju k dobrým zprávičkám. Koukám, že se tady v listopadu budou rodit samý 4-5kg bobci. :grinning:
8. zář 2009 ve 20:24  • Odpověz
lucie nestraš šmarjápanno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.