• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Evatk no máme 1772 :slight_smile: jsem jí trochu ubrala ale snad v pohodě :slight_smile:)
Koko dííky moc.. jinak ti doktoři to nemůžou určit na 100% záleží jak dobře vše naměřil...
9. zář 2009 ve 13:19  • Odpověz
Matky, jdeme do ulic :grinning: :grinning: :grinning: , janota chce snížit rodičák, porodný (no, to už se nás nebude týkat) i mateřskou- no ten rodičák ze 7 600 na 6 800, je to vlastně jen pár stovek, tak co... Hlavně že jsme zdravý
http://aktualne.centrum.cz/domaci/politika/clanek.phtml?id=647151
9. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz
Saron tím se uklidňuju taky,ale je fakt,že všichni říkaj že mám malý bříško.... :slight_smile: ale jsem ráda že tam je a dává to dost najevo čiperka :slight_smile:
9. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz
kvakul - co na to říct.. :rolling_eyes:
9. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz
Orlíku, my s tím počítáme, že Jáchym bude velikej- podle známýho vzorečku o předpokládaný výšce dítěte v dospělosti jsou kluci velký podle matky- jemu vychází, že by průměrně měl vyrůst na 193 cm, ale taky až na 2 m:slight_smile:. Je jasný, že nás v pubertě sežere. Pekáč buchet k večeři? Ne, k svačině...
ten vzoreček je: sečíst výšku matky a výšku otce, vydělit dvěma a u holky odečíst 13 cm u kluka naopak 13 cm přičíst- to je výška, která se dá předpokládat- podle výživy a jiných okolností to ale může kolísat+/- 8 cm.
9. zář 2009 ve 13:37  • Odpověz
týýý jo, Vojtíšek bude mít průměrně 186,5 (min. 178,7 a max 194,5), ten bude vééééélikej.. :slight_smile:
9. zář 2009 ve 13:44  • Odpověz
Ahoj skoromaminky,
teraz som zpráskala belg.čokoládu a len mi je z toho špatne, asi si dám zase niečo slané :grinning: :grinning: :grinning:
my sa máme fajn, na uzt, kde sa bude merat mimi idem až 23.9, tak som zvedavá na prcka aké miery sa dozviem

Kokoska, ja som mala tiež mimi pupik pri prvom a Nat vážila 3,5 kg, takže nijaké cimprlátko nebola- na velkosti bríška až tak nezáleží
Marie, Slunatko- ja som mala tiež prvého císaře a rada by som asi klučina zkusila prirodzene (to som ale teraz hrdinka :wink: ) ale malý je zatial otočený koncem pánevním, takže to zase vyzerá na kudlu
ono sú bolesti pri obidvoch, takže si človek asi nevyberie...
9. zář 2009 ve 13:46  • Odpověz
teda vas je s tou cukrovkou! no, nezavidim .. ted jsem prekonala nechut k vareni a udelala si zapecenou cuketu s rikottou a byla moc fajn - to byste taky mohly ne?

marie - vubec nevim co radit... at porod nebo cisar jsou pro mne hnusy... takze ja ti holka neporadim... zase nechat do sebe kuchat kdyz neni duvod bych asi nechtela, ale jestli k tomu ma mudr duvody proc ti to nabizi, tak asi jo...

holky, tady je bordel.. pani lakyrnici to teda berou od podlahy... umyla jsem kuchyn - vsechny skrinky, svetla, obrazky a garnyze a doslo mi, ze to sama nezvladnu... s 10kg batohem teda fakt ne, nastesti pani uklizecka muze a bude tu v pondeli... takze v utery muzou byt vanoce :slight_smile:))
9. zář 2009 ve 13:49  • Odpověz
Jahod- no chybí mu už jen asi 150 cm a je na svým :grinning: :grinning: :grinning: Bude tě chránit!
9. zář 2009 ve 13:52  • Odpověz
kvakul - jj, výměna rolí.. :wink:
9. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz
ja teda nevim, co vase mimi musi vse vykonat, ale nase bobina ma narvanou hlavu v pipce uz od zacatku a vubec se teda nikam netoci.. maximalne si da box ci Thai-ci - no vubec je talent na vsechny bojove sporty :grinning:
9. zář 2009 ve 13:54  • Odpověz
jen mam dotaz - plati tento nebo podobny vzorecek i na velkost nohou??? - nase bobina bude po mamince 170 - 178cm ... ale aby nemela 45 po tatinkovi...
9. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz
Marie, to si bola ty, čo si chodila plavat aj s nejakou kamoškou a jej malým? Že by sme s Nat skočili s vami...
9. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz
marsie - velikost nohou.. :grinning: :grinning: :grinning:
jinak teda musím uznat, že klárka zřejmě bude mimořádně nadaná.. :wink:
vojtíšek bude zřejmě povaleč, protože se mi každou chvíli vyvalí boule na nějakou stranu.. :wink:
9. zář 2009 ve 14:00  • Odpověz
Ahoj :wink:
My jsme byly v ZOO, krmily jsme jeleny žaludy a jely zpátky malým vláčkem, dítě nadšené :sweat_smile: Koupila jsem si už permanentku, protože naše návštěvy ZOO jsou dost časté :grinning:

Já mám pocit, že odhady váhy miminek po tom 30tt jsou tady velmi stejné, žádné extrémně nepřesahuje. Stéjně je to jen odhad...

Já pořád přemýšlím, že si vezmu zase tu dvouletou RD, tak snad ji nezruší nebo nezkrátí :grinning: :grinning: Ale zákony jsou platné až od určitého termínu, tak i kdyby nás by se to netýkalo....
9. zář 2009 ve 14:01  • Odpověz
My jsme měli ve 31tt u Beatky odhad váhy 2080g a teď 1780g a myslím, že to opravdu není rozhodující, záleží, kdy se dítě narodí a žádné nepřibírá předpisově 200g za týden, ale třeba jen 100g, záleží až na odhadu přímo v porodnici a stéjně je to plus mínus 0,5kg :wink:
9. zář 2009 ve 14:04  • Odpověz
:slight_smile:) no, jahod, taky si to propocti ... :grinning:

myslim, ze navstevy v zoo pro me traumatizujici nebudou ... sama ji miluju a u lachtanu se peru s detmi o prvni brazdu :grinning: :grinning: ... az bude cas, kupuju taky permici!!! oproti permici do fitka to aspon nebudou vyhozeny prachy :fearful: :grinning: :grinning:

jdu na kontrolu, jak probihaj prace .. ovsem nejradsi bych si sla lehnout ...
9. zář 2009 ve 14:12  • Odpověz
Ahój,dopol.sem byl v práci odevzdat papír na mateřskou a odpol.jedu k ségře. Budeme objednávat povlečení od matějovského...já do postýlky s večerníčkovým motivem a ona na normál postel. Jahod,o tom výpočtu výšky taky vím a Lukášek by podle toho měl měřit 189cm...obr!
9. zář 2009 ve 14:18  • Odpověz
Teda holky to opatření o snížení je jen na rok 2010 tak to jsme to chytili teda blbě co.
9. zář 2009 ve 14:20  • Odpověz
Ty brďo, budeme mít velkýho kluka :astonished: mezi 182 cm až 200 cm :slight_smile: To pak nebudu moct puberťáka ani proplesknout :grinning:
9. zář 2009 ve 14:24  • Odpověz
Spaget, myslím, že proplesknutí už nebude hroznit skoro v 10 letech :grinning:
9. zář 2009 ve 14:33  • Odpověz
A ZOO taky miluji, protože to není jen o zvířatech, ale hlavně u nás se stále zlepšuje a je tam plno atrakcí pro děti a hlavně pěkná procházka, takže to beru místo procházení někde venku :slight_smile:
9. zář 2009 ve 14:34  • Odpověz
hrozit....tak mělo být :wink:
9. zář 2009 ve 14:34  • Odpověz
četla jsem ten článek - si snad dělají prdel, nebo co? kámoška mi psala, že by se chtěla mít tak luxusně, že mám nemocenskou dřív než plat... tak jsem jí napsala, že pak 2,5 roku propad na 7600 už tak luxusní nebude a teďka jsem jí poslala ten odkaz, jestli jí to pořád připadne tak super
když si člověk říká, že si přechodem na mateřskou polepší, tak přijde toto... mě klepne
9. zář 2009 ve 14:38  • Odpověz
Asi se na mě budete zlobit, ale bohužel státní rozpočet jinou šanci nemá, peníze se tisknout nedají a 80% státního rozpočtu jde na sociální dávky a důchody, takže bohužel...
9. zář 2009 ve 14:44  • Odpověz
Ber to máš pravdu ale kolik berou politici a ještě mají úlevy. Třeba ředitel ČD bere měsíčně půl mega...dyť to je šílené!!!
9. zář 2009 ve 14:54  • Odpověz
beranek ne určo bych se na tě nezlobila, já ani nejsem fakticky naštvaná, na jednu stranu to chápu a člověk se o sebe musí postarat sám, nikdo to za něj neudělá...
ale z toho se třeba dozvíme za pár dní o podmazaných státních zakázkách či kde se dalo z rozpočtu kolik peněz, které mi můžou připadat vyhozené oknem... já vím, proč se radši nedívám na zprávy a nečtu noviny, to bych se teprv rozčílila
9. zář 2009 v 15:00  • Odpověz
monter jeden z těch případů... jak dlouho slibují, že něco udělají s těmi svými náhradami... pojďme dělat politiku, co vy na to? :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 v 15:01  • Odpověz
Mě štve že nám pořád něco berou a oni sami mají takový platy a ještě úlevy. No dovedeš si představit mít půl mega na výplatu?! Musím toho nechat nebo se rozčílím!
9. zář 2009 v 15:09  • Odpověz
ahoj vsem, prave jsem se vratila z Prahy,po tydnu bez ditete a muze se asi budu dalsi tyden-nejmin lecit... :sweat_smile:
9. zář 2009 v 15:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.