• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
monter no fakt toho radši nech :wink: to nemá cenu, bys z rozčilení nevyšla, hlavně ať jsou prcci zdraví
9. zář 2009 v 15:21  • Odpověz
Beran- to já taky chápu- zase to snížení rodičáku není tak drastický, jde asi o deset procent- ale hnusný mi přijde, že chtějí dost zkrouhnout i třeba soc. dávky těžce postiženým (o polovinu), měli by se spíš zaměřit na ty, kteří berou podporu v nezaměstnanosti a načerno k tomu dělají, nějak to zostřit....
9. zář 2009 v 15:21  • Odpověz
kvakul no u těch postižených to mi hlava nebere vůbec, ti přece vůbec nemají možnosti nějak si pomoct jinak, teď třeba ta vzp... no fakt škoda mluvit, člověk musí být rád že je zdravý a nemusí být na pomoci státu a institucí opravdu existenčně závislý
9. zář 2009 v 15:24  • Odpověz
Evatk- přesně tak- příjde mi lepší třeba zvýšit odvody na sociálním, to znamená, že se bere někomu, kdo práci má a dělat může- to sice Janota navrhuje taky, ale to s přitahováním kyslíku postiženým, mi přijde ohavný...
9. zář 2009 v 15:45  • Odpověz
No buďte v klidu, mě zase děsně vytočí takový ČEZ a plat ředitele :unamused:
9. zář 2009 v 15:45  • Odpověz
no, chce to klid, hledět si svého...
9. zář 2009 v 16:04  • Odpověz
Ty jo kvakul dle tvého vzorečku bude mít naše Sofinka 177cm :slight_smile: no má být velká po kom..u nás v rodině jsou všichni vyšší než já a to já mám 175, mladší brácha má 197 :slight_smile: v 19 letech :slight_smile:))
koko já sice moc nepřibrala na kila ale mám obří bejvák pro malou mám velké bříško :slight_smile: holt mi vše šlo jen tam no..
9. zář 2009 v 16:34  • Odpověz
Saron- no vždyť to je dobře- bude to pěkná vysoká holka!
9. zář 2009 v 16:56  • Odpověz
Konečně sem doma a už ležím v posteli. Povlečení je objednaný...jedno s Medvídkem Pú a druhý s Rákosníčkem...nemůžu se dočkat až dojde :slight_smile:
9. zář 2009 v 19:45  • Odpověz
monter taky mám jedno s púem... já mám teda s púem víc věcí, úchyl :slight_smile:
9. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz
Eva,ono je nádherný a nešlo mu odolat! Co máš z toho,já miluju modrou barvu a kdybych se nekrotila tak máme všechno modré..ikdyž na Lukáška moc oblečení v modré nemám,ale vanička modrá je :slight_smile:
9. zář 2009 ve 20:18  • Odpověz
Mon- ty jo medvídka pu bych taky chtěla..
já ted vydražila bílé jeany.. ale za 500+poštovné no myslela jsem si že budou lacinější ale jsou nové.. a next tak to jde..no snad mi budou :slight_smile:
9. zář 2009 ve 20:49  • Odpověz
Saron,a co ti brání ho mít :slight_smile: Myslím že to je dobrý kup Next za 500kč...a když sou nové. Já bych bílou mít nemohla...sem prasátko :slight_smile:
9. zář 2009 ve 20:55  • Odpověz
no já taky uvidím jak to půjde..snad mi budou no.. :slight_smile:
Mon a kde se dá sehnat??
9. zář 2009 ve 21:15  • Odpověz
Saron,já ho objednala na www.matejovsky-povleceni.cz za 430kč aji toho Rákosníčka.
9. zář 2009 ve 21:24  • Odpověz
saron levnější ho mají na www.kvalitni-povleceni.cz, výrobce tentýž
9. zář 2009 ve 21:33  • Odpověz
Evi mají a taky sme tam na ně čučeli,ale víc se mi líbily na matějovským a těch pár kaček navíc mě nezabije :slight_smile:
9. zář 2009 ve 21:41  • Odpověz
monter tam mají větší výběr? je fakt že jsem to pořádně teďka nezkoumala, tak to pardón...
9. zář 2009 ve 21:45  • Odpověz
monter postahovala jsem si i různé obrázky s púem, nechám vytisknout a do rámečků... to je takový "nezpohlavní" motiv, tak když by to náááhodou nakonec byl tomášek v růžovém oblečení ve fialovém pokojíčku, tak aspoň bez princezen :grinning:
9. zář 2009 ve 21:51  • Odpověz
Eva,neomlouvej se...každý má jiný názor. Já chtěla Púa a večerníčkovský motiv...u matěj.se mi líbily víc. Stejně je zajímavý že to má výrobce dražší než na jiných stránkách.
9. zář 2009 ve 21:55  • Odpověz
monter no to je zvláštní
9. zář 2009 ve 22:01  • Odpověz
Ty jo, vy mate tolik věci s temahle postavickama? Oni to asi mají děti radi, nebo? Asi bych se nad sebou měla zamyslet, jestli Vojtechovi nekazim dětství už teď.. :slight_smile: Ale třeba bude konzerva po mamince a kyberneticky mravenci na tricku ho uspokoji.. Asi jsem naivni a medvidkum se nevyhnu, co? :wink:
9. zář 2009 ve 22:10  • Odpověz
U nás žádné postavičky z večerníčků doma nemáme, asi proto, že když jsme dostavěli náš předchozí byt, tak jsme se odstěhovali do nového a teď jsme opět tam, kde předtím, nemáme ještě ani vymalováno, nic připraveno, na stěnách nevisí vůbec nic... :sweat_smile:
Jinak na tričkách taky žádné takové postavičky nemáme, děti v dnešní době většinou milují prasátko Pepinu a podobné postavičky. Ale to znají z pochopitelných důvodů jen mamky, které nějaké dítě už mají :grinning:
9. zář 2009 ve 22:33  • Odpověz
9. zář 2009 ve 22:58  • Odpověz
Adaj - ten je kraaaaaaaaaaaasny!!! :dizzy_face:
9. zář 2009 ve 23:37  • Odpověz
jahod nevím jestli děti, zato já určitě :grinning: mě se líbí to trošku sladit do jednoho motivu a princezny se mi zdají moc sladké a prvně jsem si všimla v hypce plyšáků z púa, hrozně se mi líbili
9. zář 2009 ve 23:39  • Odpověz
ale já to nějak vyladím, a děcko bude mít beztak jinou představu...
9. zář 2009 ve 23:40  • Odpověz
ahoj holky.
Ado Daník je naprosto úžasný.. kolik už vážíte? určitě vám dělá jen a jen radost..
10. zář 2009 v 07:16  • Odpověz
dobre rano-
ad-maly je uzasny!!
beranku-mas pravdu, postavicky peppiny u nas teda leti, uz jsem poridila na mmb tricko-pravda kapku divci, ale na doma je to dobry :grinning: , nejvic ho teda z pepiny bere ten dinosaurus...
jinac povleceni jsem koupila myslim taky od matejovskeho a hyblera, ale motivy plysaku apod... :wink:
10. zář 2009 v 08:05  • Odpověz
Dobré ráno,
koukám, že všechny zdobíme pokojíčky, aby se hlavně líbily nám. My jsme doma ujetí na krtečka, dneska mi mají přijít bordury na zeď a samolepky. Jsem natěšená jako malé dítě.

Adajar, Daník ale roste, je mooc hezký.
10. zář 2009 v 08:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.