• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
holky no vazime 1275g a takhle ruzovej je diky transfuzi. :grinning: :grinning:
10. zář 2009 v 09:04  • Odpověz
Daník fakt krásně roste.. a dobře asi papká co :slight_smile: a jak to zvládáš ty??
10. zář 2009 v 09:07  • Odpověz
saron no moc dobre ne dostavame vyzivu do zily jeste. JInak ma problem s travenim, ale postupne mu zvedaji davky jidla no. A ja jak kdy kazde rano je tezke vstat a vedet ze se jen tak nvyspim no. :grinning: :grinning: Ale pak uz jedu za malym a je mi krasne.
10. zář 2009 v 09:12  • Odpověz
Pěkný den holčiny,Ad malý je nádherný! Já na postavičkách neulítávám ale to povlečení se mi líbilo tak sem ho objednala. Dnes musím pouklízet ale vůbec se mi nechce.
10. zář 2009 v 09:18  • Odpověz
Ahojky!
Tak jsme byli s manžou včera na tom předporodním kurzu - on se tam strašně nudil, pro mě to bylo docela zajímavé. 3 hodiny vykládání o dobách porodních, pak krátké video s různýma záběrama z porodů - docela mazec, ale žádný horor, a pak jsme se šli podívat na porodní sály a předporodní a poporodní pokojíky.Bylo to fajn. Aspoň vím, do čehu jdu.
10. zář 2009 v 09:36  • Odpověz
To je hezký, jak se Daník drží té hadičky :grinning:. Moc se mi líbí, jak vypadá starostlivě :dizzy_face:
Jinak já pořizuju jen prostěradlo (zatím), máme na spaní spacáčky od Pecha a polštářek ještě nepotřebuje.
10. zář 2009 v 09:56  • Odpověz
Janoty bych se nebála, oni mu to (spíš bohužel) neschválí. Už včera večer vláda škrtací variantu odložila, ale i kdyby ne, takhle to nemá šanci projít přes parlament. Což je v určitém směru blbé - Janota je zdá se jediný, kdo nekálí na to, že nemůžeme prožrat o tolik víc, než jsme schopni vydělat. Poslanci na to kašlou zvysoka, protože jim jde o volby - nikdo nemá chuť říct, že holt peníze nejsou, tak se nemůžou utrácet. Krom možná Kalouska, ale ten má - zdá se - akorát tak koaliční potenciál, neprosadí nic. Takže jsem vcelku zvědavá, co bude za pár let... Ne že bych byla odvázaná z toho, kde se šetří, ale když potřebujou začít u mě, tak zrovna v tomhle případě by mi to žíly netrhalo (ano, šetřit na budoucích daňových poplatnících a postižených je... taky bych ty peníze hledala radši jinde, ale tak bohužel svět nefunguje).
10. zář 2009 v 10:04  • Odpověz
dobre rano!
tak dnes je posledni lakyrnikuv den - uz aby vypadli ... jsem tááák unavena a dneska do toho dnes neni dobry briskovy den .. od rana me tam neco poboliva - asi se mala toci nebo co - jsem to vcera zakrikla...

ad - malej je nadhernej!!!!!!! opravdu, je to zazrak ja se se vsim popral !!
10. zář 2009 v 10:38  • Odpověz
ahoj marcel mám dotaz ty chodíž na uz do Podolí běžně? Nechodíš ke svému DR? Můj gyndr. 3D a 4D uz nemá. Můžu si jen tak jít nechat tento udělat do Podolí?
10. zář 2009 v 11:16  • Odpověz
ahoj leni!! jak se dari? a jak rostete??
3/4D utz nehradi pojistovna, takze si je muzes udelat kde chces! v podoli sotji 1300,- foto + CD s ca 10 minutovym zaznamem :slight_smile:))
vice zde - http://www.upmd.cz/?lang=cz&category=1-5-61
10. zář 2009 ve 12:27  • Odpověz
Riv- bohužel je to tak- mně zas ty škrty v "rodinných" dávkách tak strašný nepřipadají a rozpočet by se tím docela osvěžil. Spíš už bych nechala prachy postiženým. Ale nečekám, že bude vládnout nad rozpočtem altruistický duch- spíš asi tak, že kvůli volbám se schválí nějaká rozežanost na příští rok a bude se muset něco podobného, ale asi už tvrdšího udělat rok následující...
Jinak Riv- jak se daří? Povím ti, že to těhulenství začíná nějak každým dnem nabírat grády- včera mi poprvé otekly kotníky a nějak komicky chodím, jakoby tak fortelně, stabilně, zeširoka- no ještě že příští týden si už dovyberu týden dovolený a 21. nastupuju na mateřskou. Takže zítra naposled :sunglasses:
10. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz
ahoj marcel díky za info to já se tam objednám, kdy je to nejlepší???
Jinak začínáme 6. měsíc takže bříško pomalu roste, váha +4,5kg a za přejedení a zácpu už to neschovám:slight_smile:)
Co u Tebe?
10. zář 2009 ve 14:10  • Odpověz
jinak tento týden jsem v práci... všechno předávám a zaškoluji:slight_smile: a pak už "bez povinností":slight_smile:
co tobě neleze ti to doma na mozek?
10. zář 2009 ve 14:15  • Odpověz
Kvakul - no taky čím dál tím těhotnější :grinning: Unavená jsem pořád, Plivník naštěstí zatím moc nezlobí, akorát občas mě šťouchá, kam až tak úplně nechci (si myslím, že můj močák musí být prima hračka, a nějak mi zalézá pod žebra, či co), a nově se přidaly křeče - břicho zatím nic, ale lýtka si vzpomněla, co to je. :rolling_eyes: Bohužel vždycky v noci, takže jsem se pokaždé probudila a výkřikem "do pr... au!" vzbudila i poklidně dřímajícího muže :grinning: Jo, a žáha - no prostě klasika, o čem slyším, to musím mít! :grinning: A sbírám odvahu k další várce nákupů, ale nějak se mi zatím nedaří, spíš to vidím až na mateřskou (do konce září snad neporodím), fakt jsem tak "práce - postel" :unamused:
10. zář 2009 ve 22:09  • Odpověz
dobre ranko vsem-tady nikde nikdo-se nedivim, ja bych taky nejradeji jen lezela a to jsem celou noc prospala sama-bez decka :wink: ale stejne jsem diky tomu pocasi nejaka dolamana....
tak aichmajerova uz porodila... :slight_smile:
11. zář 2009 v 09:01  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Tak já včera měla poradnu vážíme 1530gr a na délku jsme trošku delší asi o dva týdny ale to se ještě srovná, jinak vše OK, placenta se mi posunula mimo čípek takže budu rodit normálně, žádný císař a to jsem fakt ráda :grinning: už jsem to zvládla dvakrát tak proč né potřetí.

A co má aichmajerová??? Já četla jen že Doleželová porodila holčičku předčasně tak má jenom asi 2.20kg
11. zář 2009 v 09:13  • Odpověz
Přeju krásné ráno, sice zatažené, ale aspoň se nám nebudou potit pupíky :sunglasses: .Dneska mám v plánu upést nějakou buchtičku :stuck_out_tongue_closed_eyes: půl borůvky, půl jahody a trochu požehlit. Jak jsem tak četla, tak budete vesměs pidi hadříky žehlit jenom z jedné strany, tož já teda taky aj tak toho budu mít víc než dost :frowning2:
Jinak na praní jsem si koupila taky lovelu, pěkně voní, vyprala jsem s ní i dětské deky a plínečky, akorát požehlit.
Holky cukrovkářky, hrozně vás lituju, já vím, že vám to nepomůže, ale aspoň s vámi soucítím a dokonce si píchat inzulín :zipper_mouth: , tož statečné maminy, máte můj obdiv :fearful: .
11. zář 2009 v 09:14  • Odpověz
ahojte

jsem fakt mimo mísu - postavička pepiny mi teda nic neříká :fearful:

včera jsem byla na hematologii, zhoršil se mi krevní obraz, tak už vím, proč jsem unavená. mám zvednout aktiferin na 2, nejlépe 3 denně (zase otázka, jak to budu snášet kvůli zácpě) a masitou a na bílkoviny bohatou stravu, na maso nemám skoro chuť, musím se přinutit

srážlivost jinak celkem dobrá, jedu tam znovu za měsíc, to mám teda radost...
11. zář 2009 v 09:26  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:

jsem včera byla na krvi a pak jsem z toho byla rozhozená celej den... včera jsem šla spát celkem brzo, ale stejně spánek vůbec žádna kvalita, si připadám jak po
flámu...

ráno tu trochu svítilo sluníčko, ale teď se nějak mračí, tak to vypadá na ospalý počasí... se mi zase nebude nic chtít... :sweat_smile:

evatk, nic si z toho nedělej, jsem o prasátku pepině taky v životě neslyšela... :sunglasses: do postýlky mám objednaný povlečení zelinkavý s medvídkama a světlunce modrý s žirafkou a slonečkem, mám ho v albiku... :dizzy_face:
11. zář 2009 v 09:46  • Odpověz
a už máme doma kočárek!!!! juchůůů
manžel mi ho cestou z obchodu k autu nechtěl půjčit, byl ohromně důležitý
11. zář 2009 v 09:50  • Odpověz
holky, ja bych taky nevedela, co a kdo je prasatko peppina :wink: :slight_smile:
ta ajchmajerova ma kluka-michael
11. zář 2009 v 09:56  • Odpověz
ahojky všem :slight_smile:

včera jsem vůbec nestíhala,takže nakukuju teď a pak budu dočítat :slight_smile: Jinak v albíčku mám novej pupík :slight_smile:
11. zář 2009 v 10:37  • Odpověz
dobré dopoledne,
evi, to je mi líto s tím krevním obrazem, ale maso není až taková trága, ne?
lill - fakt by mě zajímalo, kde tu natálku schováváš.. o víkendu se vám taky vyfotím, ať vidíte jak vypadá pořádný balón.. :wink:
jinak cukr se nadále zhoršuje, takže mi zvýšili inzulín.. chjocjo.. to jsou pořád starosti.. ale nějak už to zvládnem, ne? :wink:
11. zář 2009 v 10:53  • Odpověz
jahod určitě ne, já jsem jinak masožravec na 100%, jen teď si dám radši třeba zeleninu na másle, nějaká mísa nasmažených křidýlek bez přílohy, co jsem schopná sníst normálně, teďka nehrozí, ale budu muset, já jsem si říkala, že jsem abnormálně unavená, ale toto mě nenapadlo... tak se to třeba zlepší
tím pádem to jídlo a pití musím taky hlídat, i kvůli zácpě, po tom aktiferinu je běžná

ale tvůj cukr je podle mě mnohem horší... samo že to zvládnem, hlavně aby miminka byla v pořádku - naše elsa roste dobře, takže ty potíže s krevním obrazem odnáším jen já, což si myslím, že je to horší zlo, než kdyby to bylo naopak
11. zář 2009 v 11:12  • Odpověz
lili-kde mas to mimi schovane???to fakt nechapu.... :wink:
11. zář 2009 v 11:33  • Odpověz
ahoooj :slight_smile:
lil nemám pupek o moc větší i když teď začíná růst snad každý den víc a víc :grinning:

Evi jaký máte ten kočík gt3? a jakou barvu? mě ho má dovézt kamoška přímo od výrobce z it. záruku vezme na sebe ale ještě ji mám během zítřka zavolat barvu a to je u nás boj :grinning: jak se nedohodnem tak berem mocca.
11. zář 2009 v 11:35  • Odpověz
evi - no, fakt je, že u toho cukru je právě blbý to, že vadí miminku, mě to nijak neohrožuje..
ale teda teď zrovna papkám a momentálně si tu svojí dietu skoro závidím... :angry: mám rupsteak (fakt se mi povedl, musím se pochválit) se salátem z různých listových salátů, rajčetem, sýrem a mungo klíčky... mňami, mňam..
11. zář 2009 v 11:46  • Odpověz
Ahoj, tak zítra malujeme děcký pokoj, zvětlonce zelená to vyhrála. Je to taková nudle tak tam nechci dávat žádné bujaré barvy.
Jahod - drž se musí to bejt šílené
11. zář 2009 v 11:53  • Odpověz
tak pomalu jsem dočetla, tak huráááá :slight_smile:))

co se týká škrtů,tak to vidím,taky tak,že teď nic neprojde,ale možná o to hůř to pak dopadne později,tak jsem na to zvědavá :slight_smile: No porodný by se nás stejně nedotklo, mateřská jen možná,takže asi by šlo jen o rodičák... záleželo by,od kdy by to platilo a tak :slight_smile:

adaj: malý je krásný :slight_smile:))) takový cukroušek... a pěkně se drží,tak se drž i Ty :slight_smile:

jahod: no mám bříško hodně napresovaný dole..... takže Naty je prostě schovaná někde dole,kde mi neustále okopává spodek,a nebo její další super hra,budem tlačit mámu dole hlavně při řízení auta :slight_smile:)) moc super...... včera jsem byla na těhu cvičení a při zvedání nohou jsem si říkala,že mi tam snad schválně tu hlavu rve,co nejvíc dolů,abych necvičila,či co :slight_smile: s tím cukrem,je to blbý,ale snad to už dotáhnem do konce ne? :slight_smile: vydržaj :grinning:

krem: no přeci v bříšku :slight_smile:))) nebo aspoň moje drahá polovička mi to vždy úslovím: Ty máš ten bachůrek čím dál tím větší - dává zřetelně najevo :grinning:

rittul: jo jo taky si říkám,že by už mohlo přestat růst a zůstat takhle :slight_smile:
11. zář 2009 ve 12:01  • Odpověz
rritul gt3 completo a vzali jsme corallo sporťák; korbu a autosedačku jsme sehnali použité v supr stavu-jako nové v barvě tango - to je asi loňská nebo předloňská kolekce, ušetřili jsme 4-5000, budem to používat stejně krátce narozdíl od sporťáku
mě ta moka přijde taková nijaká, mám dojem, že jsem ji viděla na vlastní oči, to už by byl lepší celý černý... i titanio nic moc, ale zas ty barvičky můžou někomu připadat moc divoké... původně jsem taky chtěla černý kočárek

jinak dneska si žehlím ložní do pokojíku a peru plenky a osušky

jestli se o víkendu zadaří, manžel smontuje aspoň skříň a budu prát a žehlit oblečky, to je taková příjemná práce, žejo?
11. zář 2009 ve 12:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.