• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Ahojte děvčice,mám ňáký rozlítaný den...ráno nákup,vaření a trochu úklid...objednala sem zbytek výbavičky a až teď si sedla. Holky,vy co ste byli na KO tak gratulace a ty Jahod se drž! Co píšeš tak ta cukrovka není žádná sranda. Aichmajerová už porodila...dyť měla termín až říjen - listopad,ne?
11. zář 2009 ve 13:46  • Odpověz
Ahoj :wink:
Já jsem ráno odevzdala dítě babičce a vyrazila do města, ale stačí dvě hodiny a jsem už unavená....
Dala jsem si oběd ve vegetariánské restauraci, takže pohoda :sweat_smile:

Jinak Pepinu znají jen rodiče, kteří už nějaké dítě mají....taky bych ji neznala, to je naprosto jasné :grinning: Ale s dítětem se vám rozšíří obzory :sweat_smile: :sweat_smile:
11. zář 2009 ve 14:16  • Odpověz
Lilisku, pěkné bříško :slight_smile: Přesně takové jsem u holčičky měla taky, u žeber nikdy nebyla ani náhodou.
Teď je to fakt rozdíl, břicho je vystrčené dopředu a chlapeček se nejraději tlačí zády do mého žaludku, ale není to bolestivé, tak to neřeším....
11. zář 2009 ve 14:19  • Odpověz
Taky jsem vložila dnešní aktuální břicho :sweat_smile:
11. zář 2009 ve 14:26  • Odpověz
uff.. tak jsem na skok zde...
vse zarizeno, lakyrnici odbaveni, castecne uklizeno... prace hotova, odevzana... takze, opravdu se Leni nenudim. Zatim jsem fakt nepocitila, ze by me to doma "nudilo" - vzdyt, podivej jak se dlouho domlouvame na kave? Za coz se Ti tedy zaroven omlouvam, ale fakt nejak neni kdy..

jahod - IP :wink:
lil - zavidim tak skromne brisko :wink: kouknete co narostlo mne :slight_smile:))
11. zář 2009 ve 14:50  • Odpověz
no nic letim, musim jeste obstarat darek - vecer jdeme kamaradce na svatebni party .. to zase bude mejdlo - litr vody, 3 pita a taxi driving po cely Praze :unamused: - uz to vidim!!
11. zář 2009 ve 14:55  • Odpověz
Holky, máte hezké pupíky. Ked nebudem lína a konečne vymenim vybité baterky vo foťáku ( strašne namáhavá práca, že sa na to chystám už asi 1.týždeň :slight_smile: ) tak sa cvaknem
11. zář 2009 ve 14:57  • Odpověz
beranku - !!!!! ja uz to foto videla !!!! no teda holky, to si ze me delate fakt legraci!!!! takovy malinkaty brisko - jezis to snad neni mozny, ja asi porodim slona!
11. zář 2009 ve 14:58  • Odpověz
holky neměla jsem to v úmyslu, ale asi se budu muset vyfotit taky - abyste konečně viděli, co to je pořádný těhu obřík :wink:
11. zář 2009 v 15:19  • Odpověz
marsie-kliidek, ja to mam snad jeste vetsi nez ty...uz odolavam asi mesic-se proste nevyfotim a nevyfotim..ja na to nemam nervy... :grinning: :wink:
beranku-prosim te, nemas nahodou manducu nebo ergo?a jestli jo,muzes mi pisnou-do IP treba,jak jsi s tim spokojena a jestli jsi v tom nosila malou hned od narozeni apod.? :wink: :slight_smile: jestli jsem uplne mimo misu, tak to jsou ty hormony... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: (jeste ze je na co to svest.. :wink: :slight_smile: )
11. zář 2009 v 15:20  • Odpověz
Kremb, máme manducu, ale pořízovali jsme ji hrozně pozdě a Beatka už v té době chtěla chodit a nechtěla se moc nosit, takže jsme využili jen na horách, kdy se nedalo jet s kočárem. Ale právě chceme manducu využít u druhého dítěte co nejdřív, teda mám takovou představu, že když bude plakat třeba kvůli bříšku, že bych ho mohla unosit, ale uvidíme jaká bude realita. Prý se dá použít od narození, ale já možná nějaké 2-3 týdny počkám...
Ale pohodlné to určitě je, jak pro rodiče tak pro miminko :wink:

No zase tak malé to břicho není a žádný drobek tam už taky není :grinning: Ale já si spíš myslím, že mám tak uspořádané břicho, že mi vždy to dítě vklíní nějak mezi ty vnitřnosti a moc nevyleze ven :grinning: :grinning:

Taky jsem se vyfotila až po 5 týdnech, protože jsem nějak nebyla schopná vzít foťák do ruky a udělat fotku :grinning:
Kremb, vyfoť se :slight_smile:
11. zář 2009 v 15:43  • Odpověz
beranku, nenene, nevyfotim-bojim bojim... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
v rijnu jdu na foceni nekam do frydku-tak to potom hodim kdyz tak profi fotky-doufam, ze do te doby neporodim... :grinning:
jsem si myslela, ze me vyfoti segra v praze, ale nejak jsme to nestihli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
diky za tu manducu, ja jsem si poridla uz babasling, ale jeste uvazuju o te manduce ci ergu...
jenik treba nebyl nikdy moc noseny na konika na ramenach a ted, kdyz ho takhle nekdo vezme, tak rve jak tur...takze budu malou zvykat co nejdrive-snad vychytam vsechny chyby, ktere jsem udelala u jenika.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
upekla jsem si buchtu, uz se tesim, dam si bezkofeinove kafe a buchtu-dneska je to narocne, jenik je desny...
:pensive:
11. zář 2009 v 17:46  • Odpověz
Evi taky mám špatný krevní obraz a beru léky 3x denně..malá mi bere všechno a na mě nic nezbude :slight_smile: ale to už nějako doklepeme :slight_smile:
jinak holky..máte taková malá bříška :slight_smile:
11. zář 2009 ve 20:45  • Odpověz
dobre ranko-uz jsme od pul 7 vzhuru, total pocurani, teda ja ne-ale jenik :grinning: , uz 3 den po sobe a to mi muz tvrdil, jak spi v noci bez plinky, tak nevim, kde se stala chyba-ze bych byla rusivy element?? :sweat_smile:
do toho jenik chytil rymu, kasel a v noci ho to docela dost trapilo, takze jsem se fakt paradne vyspala a ja uz mam teda taky rymu...
asi si dneska vyfotim to bricho-male ho urco nemam...saronko, neboj... :wink: :slight_smile:
12. zář 2009 v 08:32  • Odpověz
ahoj ...
krem, malá má rýmu taky už třetí den, chraptí, ale naštěstí bez teplot ...
zítra jsou tu hody, tak půjdeme na čumendu a pak na kolotoče ... no a příští týden v Kunštátě jarmark ... tam se moc těším ...
jinak u nás nic novýho, malej kope, roste ... na KO jdu 17.
12. zář 2009 v 16:31  • Odpověz
saron a bereš taky aktiferin? jak to snášíš 3x denně? já jsem z jedné taky rovnou najela na 3, mám strach ze zácpy... u tebe to v kombinaci s cukrovkou musí být o to horší - hlídat si to správné jídlo
12. zář 2009 v 17:07  • Odpověz
evko, saron - ja Aktiferrin beru de facto od zacatku - hned po tom prvnim screeningu mi to odhalili. Je ale fakt, ze jsem s tim mela i v minulosti problemy, takze zadny div. Beru tedy jen 2x denne a je fakt, ze (jako ale kazde zelezo) to stavi - takze doporucuju jist hodne vlakniny - treba takove to psylium pridavat treba do jogurtu, nebo hroznove vino (coz pro cukrovkare tedy moc neni..) to zabere vzdycky :wink:
12. zář 2009 v 19:34  • Odpověz
marsi já nechodím na záchod od začátku těhu..to víno vyzkouším..můžu jíst cokoliv jen ne mísu :slight_smile:) ale misku :slight_smile:)
12. zář 2009 ve 20:29  • Odpověz
Evi no já dostala hned 3x denně takže jsem ani nevěděla že je jako zácpa či tak..chodím stejně jako fakt v prvním trimestru nemám s tím jinak problém..
12. zář 2009 ve 20:30  • Odpověz
marsie, saronka - díky za info - mě paradoxně vyhukala přímo doktorka, hned jak mi napsala jen 1 o tom mluvila a teď se mě ptala ,jestli nevynechávám z důvodu nějakých potíží a jak mluvila o tom navýšení na 2-3, tak to taky trošku možná zbytečně dramatizovala (že uvidím, jak to budu snášet atd.), kdyby mlčela, tak bych to neřešila, z letáků u léků si nic nedělám, tam je všechno možné
psylium když tak taky nasadím, doma máme zásoby, ale zatím jsem v pohodě
12. zář 2009 ve 21:14  • Odpověz
jo a ještě mě vystrašila transfůzi před porodem, kdyby to bylo i pak špatné... úkolem lékařů je snad strašení, aspoň co se těhotných týče :wink:
12. zář 2009 ve 21:20  • Odpověz
evi, fakt bud v klidu ... je to jen zelezo a podpurne latky na tvorbu cervenych krvinek. Mimi si proste bere vic nez telicko zvlada vyrobit. Jen dej POZOR na uzivani - to ti ale meli rict v lekarne - nesmi se to např. jist s jinymi prasky! pak to nefunguje..
12. zář 2009 ve 21:41  • Odpověz
no to je blbost! Transfuze jsou samy o sobe velice narocny pro telo a v tehu uz kor!! a hlavne
medikamtozne se to DA zvladnout !!!!- ver mi mam pres deset let Anemii (chudokrevnost) a jsem na furt na techto lecich zavisla ... musim se tim proste cas od casu prikrmovat a ted v tehu proste vic, protoze mimi potrebuje taky :slight_smile: ...
Byla jsi v ramci tech vsech vysetreni i na Endokrinologii??? Muze to prave mit i souvislost se stitnou zlazou..
12. zář 2009 ve 21:49  • Odpověz
marsie ne tam jsem nebyla
ale malá roste evid. dobře, takže není důvod k obavám a už aspoň vím, proč bývám tak divně unavená...
doktorka mi říkala, že to může býr způsobeno těhotenstvím, a že je dobré jíst stravu bohatou na bílkoviny a masitou, z čehož jsem měla chvilku výčitky, neb poslední dobou na maso nemám moc chuť, tak si ji holt musím udělat a budu vědět, že pro sebe a malou dělám maximum
jo a v lékárně mi k tomu moc neřekli, to spíš dr., že brát 2 hoďky po jídle... minule v jiné lékárně mi třeba tvrdili na lačno, ale to prý může být co se týká zácpy a těhotných problém...
12. zář 2009 ve 22:51  • Odpověz
Evi, myslím že náš fakt doktoři občas straší... mě jen řekla, že mám málo krvinek a krevní obraz uplně pod a že mám toto brát nic víc..takže jsem to brala jako kdybych brala vitamínky :slight_smile:)) ale je fakt,že mě zase vystresla zvýšenou hodnotou cukru než jsem šla do dia poradny podala mi to tak jako kdybych už do porodu nesměla nic sladkého a jaká je to velká tragedie :slight_smile:))
13. zář 2009 v 07:34  • Odpověz
dobre rano, tady je zas skarede, jenik ma rymu a kasel, do toho vcera prujem, curani co 10min, takze co 10min oblikani, protoze on si u toho sundava i ponozky :grinning:
pro silne povahy-fotoalbum-bricho vyfoceno a vlozeno :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
13. zář 2009 v 08:57  • Odpověz
13. zář 2009 v 09:39  • Odpověz
ad-on je sikulka piskotek krasny!! :wink:
13. zář 2009 v 09:45  • Odpověz
kremz no to teda je a posledni dobou je moc hodnej.
13. zář 2009 v 09:47  • Odpověz
krásné ráno :slight_smile:

ad, malej je šikulka a hrozně roztomilej :wink:

krem, nechci ti brát iluze, ale to tvoje bříško mi moc obr nepřipadá :grinning:
13. zář 2009 v 10:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.