• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Hojte holčiny,Ad malý je nádherný a šikovný klouček jak přibírá. Krem,bříško krásný ale na mé strie nemáš!
13. zář 2009 v 10:39  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Ad malej je kouzelnej a krásně roste, je to šikulka :wink:

Hihi holky s těma bříškama, koukněte na moje, už mám fakt problémy chodit, hýbat se, umývat nádobí, zavazovat tkaničky atd. Je to sranda, ale už se těším až bříško bude pryč, je to už namáhavý :fearful:
13. zář 2009 v 10:48  • Odpověz
lucy-dyt ty tam mas 2 piskoty, tak se nediv, ja mam jedno a jsem o par tydnu mit nez ty a problem se zavazovani a ohybanim mam taky-je to desbes..nejradeji bych u vseho lezela... :confounded: :slight_smile:
strie-no to je maso, jsem si toho ani nevsimla-pac na sebe radeji ani nekoukam,ale na te fotce to fakt nejde prehlednout...brrrrrr
13. zář 2009 v 10:54  • Odpověz
Luci,teda ty máš obr břicho :slight_smile: ale máš tam dvě miminka tak musí být větší.
13. zář 2009 v 11:05  • Odpověz
Jééé Kremb takový pidi bříško :confused: :confused:
13. zář 2009 v 11:23  • Odpověz
My už máme po obědě,nádobí umyté...sem šikulka :slight_smile: Odpolko musíme povysávat a poumývat auto,páč je špinavé jako prasátko. Holky pražandy která z vás byla na koncertě Kabátů :slight_smile:))
13. zář 2009 ve 12:10  • Odpověz
Kremb- žádnej běs- mám stejný- ale problém se s ním hýbat mám taky- i když ležím, tak si ho musím zespod podšprajcovat, aby mě netlačilo:slight_smile:
Adaj- Daník je moc roztomilej- pěkně mu narostlo bříško, že jo?
13. zář 2009 ve 12:16  • Odpověz
adajar daneček už pořádně zesílel, aspoň se mi zdá

monter mě teda kabáti pěkně mrzí, kdoví, jestli takový koncert ještě někdy uspořádají :cry: :cry: přemlouvala jsem manžela, ať jede aspoň on, ale nesehnal parťáka
13. zář 2009 ve 12:24  • Odpověz
Krém já bych na ně klíďo jela taky...byla sem na nich v Brně a byli super,takže včera to muselo být něco!!!
13. zář 2009 ve 12:33  • Odpověz
monter my jsme byli před 3 lety ve zlíně a paráda!!! tak snad příště...
13. zář 2009 ve 13:28  • Odpověz
Ahoj :wink:
Adajar, je už fakt vidět, že Daneček krásně roste a sílí :dizzy_face:
Kremb, břicho mi taky nepříjde vůbec velké :confused:
Lucy, u tebe pocity, že se chceš zbavit břicha jsou zcela pochopitelné, vůbec si nedokážu představit, že bych měla ve svém břichu dvě děti...
13. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz
Ado vykrásně rostete..fakt super..
Krem- však máš malé bříško :slight_smile:)
13. zář 2009 v 15:09  • Odpověz
ahoj holky, jak se vede?
Mi se vede celkem dobře, akorát jsem v poslední době hrozně unavená a ke všemu mě už skoro týden bolí záda. Ani masáž nepomáhá :frowning2:Takže ani není nálada na PC,
Dneska jsem se pěkně nervla. Loni jsme od známých na dovolenou měli půjčenou cestovní postýlku. Teď se vrátili oni z dovolené a ona mě sjela do telefonu, že jsme jim jí prý vrátili pročůranou a jak byla přes rok zchovaná, tak to prý šíleně smrdí. Nenechala si vysvělit, že o tom nic nevím. A že malý jí loni nepočůral. A že prý si ji mám odkoupit. Tak jsem jí řekla, ať mi ji doveze, že to chci vidět. A položila jsem ji telefon. Jak se u toho nervla, tak mě začlo pěkně bolet břicho. Nakonec zjistila, že ji měl půjčenou ještě někdo jiný. Kráva doktorská. Omluva samozřejmě žádná.

Jdu vás aspoň trochu dočíst.
13. zář 2009 v 17:04  • Odpověz
Krem odkud si? Tak auto je čisté,byli sme na procházce a stavili sme se na dvě piva..já si dala fantu a teď sem se na chvíli vyvalila :slight_smile:
13. zář 2009 v 17:04  • Odpověz
Lucy, takhle velké bříško mám taky. A to čekám jenom jedno dítko. Minulý týden se mojí sestřence narodila dvojčátka, holčička a chlapeček. Oba měli kolem 2700g a 46cm.
13. zář 2009 v 17:07  • Odpověz
Ad, malý krásně roste. Ani se nenadějete a budete všichni spolu doma. Říkali vám dr. s jakou váhou může jít domů?
13. zář 2009 v 17:10  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem vám dala taky břicho do alba a chci slyšet, resp. číst, jak jsem krásně hubená... :angry:
ad - miniatura krásně roste! jen tak dál!!!
všem chválím pupíky, jenom teda lituju ty strie, já je mám zatím "jenom" na zadku a je to fakt hrůza.. :confounded:
včera jsem byla na shoppingu na dnech marianne, jsem z toho celá bolavá, ale mám autosedačku a golfky, sice teda barvy, které jsem vůbec nechtěla, ale ušetřila jsem na tom 2,5 tis, což si myslím, že už se fakt vyplatí neřešit barvy..
co vy? jaký byl víkend?
13. zář 2009 v 17:25  • Odpověz
Hoj ženušky, já vůůůbec nevím co se tady děje, chjo.

Jen podávám hlášení, že jsem od úterý v nemocnici. Z po na út jsem zakrvácela, tak dr mě druhej den pro sichr poslal ať si v nemocnici rozhodnou sami jeslti mě tady chtěj nebo ne....
No jen si prohlídli zprávu od dr a už jsem ležela nooo. Tvrdne mi sem tam břicho, tak jsem na kapačkách a tak různě no...... ale snad nejdýl tady budu do příštího pondělí, jako abych měla ukončenej 34tt.....

Jinak jíddlo stejná katastrofa jako když jsem tady ležela na začátku těhu.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zatím paaaaaaaaaaaaaaaa

a Jahod krásný bříško :dizzy_face: :wink:
13. zář 2009 v 17:30  • Odpověz
sanus, broučku, drž se a jakmile to jen trochu půjde dej o vás vědět! co ti řekli doktoři? z čeho to je? špuntová v pořádku?
13. zář 2009 v 17:32  • Odpověz
Jahod krásný bříško :slight_smile:

Sanus tak držím pěstičky aby bylo vše v pořádku :wink:

Mě poslaly holky špatný kočárek :frowning2: Svině jedny, měla jsem ho objednaný od června a oni mi pošlou koleki 08, takže fakt hnus. JSem celý minulý týden probulela :frowning2: Nakonec jsem si musela vybrat jinou barvu a to růžovou, protože v ČR už takový kočárek není a přijde až asi v půlce října. A to kdo ví jestli, a to já čekat už nemůžu :angry:
13. zář 2009 v 17:39  • Odpověz
Jahod jo jo špuntici se daří víc než dobře, už včera začala kopat bolestivě. Prostě jak asi překročej ty 2 kila, tak už maj páru noooo. A včera jsme si "podali ruku", to bylo super, jak jsem cejtila tu pěstičku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Z čeho no nevím no, prostě je to dráždiivá děloha a hotovo.
ALe čipas držíííííííííííííí, to je borec, mám ho přes 3 centimetry, tak to je pohoda, jen mám minimální nález uvnitř čípku a ten se nemění....... :wink:
13. zář 2009 v 17:40  • Odpověz
lucy, to je teda fakt k naštvání! ale růžová je dobrá. :slight_smile:
sanus - ty máš chudinko pořád věci, tak hlavně drž špuntovku a nepouštěj. kde ležíš?
13. zář 2009 v 17:55  • Odpověz
Holky nevíte jestli už MAui porodila? Měla by jít někdy teď na císaře :confused:
13. zář 2009 v 18:01  • Odpověz
Jahod,krásný a štíhlý pupík :slight_smile: Náhodou mě se barva golfek líbí. Sanus,to sou šoky..hlavně že ste se špuntovou v pořádku! Lucy,to je fakt k naštvání..tak dlouho na něj čekáte a oni to zmastí.
13. zář 2009 v 18:05  • Odpověz
lucy a v kterém tt měla rodit? :confused:
monter, takhle nějak jsem si tu pochvalu představovala.. :wink: děkuju!!! :dizzy_face:
13. zář 2009 v 18:10  • Odpověz
Jahod,není zač...ráda popravdě pochválím :slight_smile:
13. zář 2009 v 18:17  • Odpověz
Sanu to mě mrzí..drž se..jen at mimísek hezky v bříšku chvilku vydrží..
Jaho krásné bříško..jak to jde s cukříkem??
13. zář 2009 v 18:24  • Odpověz
Jahod no protože čekala jednovaječný dvojčata tak jí naplánovaly císaře ve 34tt a to už by měla být, ale je už asi 14 dní v nemocnic na pozorování :wink:
13. zář 2009 v 18:25  • Odpověz
holky, mate krasna briska...
monter-jsem z Havirova...
lucy-tak to by me asi kleplo, ale je fakt ze ruzova je super barva-tak nebud smutna...hele a muzu mit dotaz, jaky jsi si koupila kocarek?kamaradka ceka taky dvojcata, tak to zacinam uz s ni resit :grinning: :slight_smile:
sanus-at ti to v nemocnici brzo utece... :wink:
my jsme dneska meli opet narocny den-jenik ho v podstate zcasti prorval, ale jak...silene..ja jsem to normalne nedavala-uplne me to rozhodilo :frowning2: :unamused:
13. zář 2009 v 18:30  • Odpověz
Krem koupila jsem si Bumbleride Indie Twin 2009 barva Vita :wink:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20493947&tab=1
13. zář 2009 v 18:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.