• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Kremb koupily jsem si Bumbleride Indie Twin

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20493947&tab=1
13. zář 2009 v 18:37  • Odpověz
omlouvám se že je to dvakrát poprvé jsem si myslela že se mi to vymazalo :sweat_smile:
13. zář 2009 v 18:37  • Odpověz
ahojky všem :slight_smile: tak po nabitém víkendu se opět hlásím :slight_smile: a hlásím,že mám v albíčku kočárek, huráááááááá :slight_smile:))))

jahod: pěkný bříško máš :slight_smile:))))

adaj: Daník už je pěkný cvalda co? :slight_smile: moc pěkně roste :slight_smile: je to šikula :slight_smile:

krem: pěkný bříško :slight_smile:)))

sanus: tak držím palečky,at je vše ok :slight_smile:
13. zář 2009 v 18:39  • Odpověz
Tak jsem se holky šla taky vyfotit :slight_smile:)
13. zář 2009 v 18:48  • Odpověz
lili kočárek je krásný :slight_smile:
13. zář 2009 v 18:49  • Odpověz
Lucy,pěkný kočárek..aji barvička. Lill,na Naty čeká pěkné vozítko :slight_smile:
13. zář 2009 v 18:59  • Odpověz
Sar ty máš malé bříško :astonished: :dizzy_face: TO je spíš nějakej optickej klam ne..... :wink:

Holky díky, ale jsem v pohodě, jsme už v týdnu když by to nebyla žádná katastrofa kdyby něco a jelikož jsem krásně zavřená, tak to je ok...........takže určo vydržíme..... :slight_smile: A ležím tu s kamarádkou, tak to je sranda aspoň :dizzy_face:
13. zář 2009 v 19:16  • Odpověz
nemám vůbec :slight_smile: tak ono vypadá jinak z úplné profilu nebo z poloprofilu jak mě fotil fotograf :slight_smile: no že bych měla zešťůhlující zrdcadlo o tom nevím :slight_smile: to by se i hodilo hlavně po porodu...
jee to je dobře že tam nejsi sama..a kde jsi?
13. zář 2009 v 19:20  • Odpověz
U nás v Pardubicích :wink:
13. zář 2009 v 19:21  • Odpověz
už jsem na to Sanu přišla..asi to vypadá menší tím že mám stažené gatě jinak je pořád velké :slight_smile: ale je fakt, že mi ted to břicho roste pomaleji..to je asi díky té cukrovkářské dietě :slight_smile:))
13. zář 2009 v 19:31  • Odpověz
lill - kočár je moc hezkej!
saron - takhle to fakt vypadá, že máš malinký bříško.. :wink: zajímavý teda je, jak má každá z nás úplně jinej tvar, všimly jste si toho? jinak k tomu cukru, myslím, že už jsem se to poměrně naučila regulovat, takže od pátku mám zatím hodnoty ok, i když teda docela zapomínám píchat si ten inzulín jak pořád někde lítám.. :zipper_mouth:
13. zář 2009 v 19:31  • Odpověz
jak tak koukám do těch albíček, tak vidím kolik nám zbývá dní do porodu a řeknu vám, to je teda mazec, za chvilku je tu máme, broučky naše.. já už se na něj táááááák těším!!! :dizzy_face:
13. zář 2009 v 19:33  • Odpověz
jj už to nějak letí co.. já se ted trošku vystresla tím že cukrovkáři rodí po 38 týdnu a to je fak za rohem :slight_smile:)
tak já se vyfotím s kalhotama..at vidíte že mám velkého pupka..
jinak souhlasím já mám takové od zhora ne takové to pěkné dole vypouklé :slight_smile: i když taky záleží jak se malá točí :slight_smile:)
13. zář 2009 v 19:37  • Odpověz
lucy-diky, vypada fajne, uz jsem poslala info kamosce, v usa byla x let, tak tam ma jeste zname-kdyz tak ji ho muzou odtama poslat...:o)
musim si lehnout-boli me bricho, tak na fotky kouknu pozdeji... :unamused: :wink:
13. zář 2009 v 19:39  • Odpověz
saron - kde jsi to četla? to jako musí rodit takhle brzo? vím, že je nenechvají přenášet, ale takhle brzo snad nemusím, ne?
já mám ukázkové břicho na kluka, fakt je úplně špičatý.. :grinning:
13. zář 2009 v 19:39  • Odpověz
tak jsem se nafotila znovu s kalhotama a myslím, že je krásně vidět jaký břuch mám hihi
Četla jsem to na netu a taky na diskusi co chodíme...no chci se na to zeptat v poradně..
13. zář 2009 v 19:47  • Odpověz
teď jsi to saron trochu vylepšila.. :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. zář 2009 v 19:52  • Odpověz
no vidíš to..mám velké břícho :slight_smile:)
13. zář 2009 v 19:59  • Odpověz
ahojky holky, zase se hlasim urvana jak boruvka... svatebni party, nakupy, uklid po lakyrnicich :angry:.. jeste ze zitra prijde pani uklizecka na pomoc :wink:

ad- náááádhera - malej je opravdu nadhernej, je to zazrak!
sanus - jezis, holka, to je mi te lito! doufam, ze je to ale uz lepsi !!!!

lucy - jejda :grinning: , to je ale brisko!!!! holky se nam nejak rozrostly :wink: - teda jsi dobra!!! ja taham jedno mimi a jsem z toho úplne znicena ..

jahod - posli link, jake barvicky jsi nakonec vybrala! Ja jela do Hornbachu tak jsem se v babyparku cestou zpet zastavila - no jak po naletu - vubec nic tam nemeli!!! chtela jsem si koupit ten nattou kojici polstar a lehatko 6v1 - no a samozrejme na nej se sleva nevstahovala.. ani na jidelni zidlicky a lehatka - takze jsem kupila za 200 jednoho medvidka :frowning2:
a to briško je uplne v pohode!!! :wink:

lilisku - krasnej kocarek!!!!

o Maui teda nic nevim, ale je fakt, ze naplanovanej cisar mela, co si tak pamatuji...
13. zář 2009 ve 20:07  • Odpověz
marsie, ahoj, sedačku i kočár mám v albíčku, tak jukni - no, vybrala, ono vybírat ze dvou barev, no nevim, nevim..
to jsi teda nakoupila! ještě že jsem teda jela včera..
ty jsi teda fakt chudinka s tím úklidem, děláš vůbec něco jinýho? tu uklízečku bys potřebovala pravidelně, jinak ti z toho houkne..
13. zář 2009 ve 20:15  • Odpověz
Tak máme vymalováno, lipová zeleň zatím bez obrázků a poliček. Zítra doděláme zbytek. Uf jsem utahaná jako štěně.
Sanus drž se a Drž plod!!! I když holky už to nejsou plody ale miminka že jo.
13. zář 2009 ve 20:20  • Odpověz
ahojky kocky

adaj, danik je bozi, je uzasny, jak to krasne zvlada, jen tak dal :slight_smile:

ja dobry, jen uz me silene bolej ty zada a zacina me pichat podbruch, ale to bych tipla, ze bude prave jizva po cisari, takze jsem uz skoro rozhodnuta, ze pujdu do toho cisare znova

jinak prazsky tehule, bude se konat nejaky ten srazik jeste nez porodime? :slight_smile:
13. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz
jahod - no uz taky koncim! a zitra se s pani domlouvam na nejaky pravidelny rytmus dochazeni ..
teda ta modra je ale hezka!!! takova do petrolejova jako mame my :slight_smile:)
13. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz
jj, je taková petrolejová, já moc nejsem na modrou, tak jsem z toho taková rozpačitá..
13. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz
saron + marsie+monter+ jahod : :slight_smile: děkuju moc :sweat_smile:
13. zář 2009 ve 20:41  • Odpověz
Ahoj holky....tak jsme tu delší dobu nebyla, asi ani nebudu dočítat...
My se právě vrátili z trochu tajné dovolené :wink: :wink: :grinning: :grinning: v neděli jsme se rozhodli, že pojedeme do Itálie, tak jsem v úterý jeli :grinning: :grinning: to jsme prostě my a bylo to úžasné!!!

doufám, že je tady vše v pořádku, kontroly na jedničku, atd.
13. zář 2009 ve 20:41  •  2 děti  • Odpověz
renat - tak to závidím! a jak bylo? jaké bylo moře? co kubíček? líbilo se mu to?
13. zář 2009 ve 20:45  • Odpověz
no jo.. me by to pred tim taky ani ve snu nenapadlo.. ale koukni do kramu ... petrolejova je snad hitem zimni kolekce :wink: :grinning: :grinning:

ahojky renatiku - jak je? si tu dlouho nebyla? no, teda to ti teda zavidim tu dovolenou!! teplicko moricko a nohy nahore... cista hlava... ja chci taky!!!
13. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz
hahaha, hit zimní kolekce, jenže já jsem si koupila golfky, který vytáhnu nejdřív za 8 měsíců... :grinning:
13. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

no upřímně....dovolená byla fakt supeeeer!!!!!!!! :grinning: :grinning:

V úterý jsme jeli ve tři ráno, cesta celkem šla...malý byl ukíákově hodný a vzbudil se až kolem půl9 (kéž by to tak bylo i až bude na světě :wink: počasí ušlo, sluníčko bylo, telo taky (večery dokonalé)...vždycky na cca 3 hodiny byly fakt pařáky, tak jsme se koupali apod. ale jak je o nás známo, tak jsme to moc nevydrželi, my prostě na to slunění a ležení nejsme, tak jsme si dali menší tůru na maják atd.
A zmrzlina výborná!
kubíček má zážitků až až :slight_smile: předváděl se speciělně v plavkách když jsem byla, tak všichni koukali jak se vlní panděro (ale upřímně raději jsme byli i ve stín a trochu břicho chárnila, nevím proč, ale bála jsem se, aby se třeba nepřehřál...)

Jen jednou jsem měla těhotenský problém----nával hormonů..německy umím fakt dobře (asi bych i měla :grinning: a byli jsem na obědě a objednali jsem si rybu....jenže přinesli kalamáry a ještě nějaký ty potvory...no fuj, já to nejím, J. to snědl, ale já se rozbrečela (ale snažila jsem se to maskovat)..přišlo mi to strašně nespravedlivé...když jsem jim vysvětlovala, že ryba je přece ryba...tak to neprošlo. pořád si mylsím, že moje chyba to nebyla, ale to je jedno...

(snad jsem Vás moc nenaštvala.... :grinning:
13. zář 2009 ve 21:06  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.