• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
i zázraky se dějí :dizzy_face: :dizzy_face:
také mám kamarádku 2krát IVF a nic a pak se podařilo přirozeně :slight_smile:
ty už jsi byla u dr.nebo půjdeš a kdy?
já jdu až 3.4 :confounded: to je doba :pensive:
22. bře 2009 v 07:25  • Odpověz
Ja pojdem už v utorok, mám dobru doktorku, rozumieme si , možem prist kedykolvek :astonished:
22. bře 2009 v 07:30  • Odpověz
evi já bych také mohla dříve ale chci rovnou na srdíčko :slight_smile:
minule jsme chodila od 5tt a to byla doba než jsem se dočkala..tak proto ted jdu později :sweat_smile:

ale už se těším až se vrátíš a budeš povídat :wink:

adajar jde zítra také jsme zvědavá :slight_smile:
22. bře 2009 v 07:33  • Odpověz
Asi je to rozumnejšie, ale ja som netrpezlivá...
A musím to akokolvek potom oznámit čo najskor v práci aby sa vedeli zariadit a neotravovali ma tolko, lebo pracujem aj na služby atd
22. bře 2009 v 07:37  • Odpověz
Dobré ránko,

Mury ten dort vypadá úžasně, kdybychom odpo neslavili taky (a už od rána jsem tady nědobala do něčeho sladkého), tak bych se na kousek stavila :sweat_smile: Potom napiš jaký byl :dizzy_face:

Já ještě nemám termín MUDRa, ale v pobudu už konečně volat, zda už má pro mne volno. A beru to stejně jako Mury, jak pujdu poprve, tak chci, aby už byo srdícko, drive bych nechtela chodit....
22. bře 2009 v 09:29  • Odpověz
saron at ti to rychle utece.
22. bře 2009 v 09:33  • Odpověz
mury krasne stoupa. Jinak takove dorty jsme meli svatebni.

evi no ja nakonec usnula, ale dneska na me padla nevolnost.
22. bře 2009 v 09:35  • Odpověz
evi no vzdyt zazraky se deji.

mury jdu no taky jsem zvedava.

eva me taky sestricka rikala ze mam prijit kdykoliv kdyby se mi neco nezdalo-

cirr no ja chtela taky, ale sestra rekla ze mam prijit uz ted.
22. bře 2009 v 09:38  • Odpověz
Ahoj holky,
Mury já jdu 3.4. taky na kontrolu ale už druhou. Taky jsem šla později a už bylo srdíčko tak snad holky už bude.
Jinak než jsem usla měla jsem nějaký splín ani nevím z čeho. Dnes už je to dobré.
22. bře 2009 v 09:45  • Odpověz
adel no ja mam zasek mocni mury a porad se budim.
22. bře 2009 v 09:46  • Odpověz
Ad noční můry tak ty naštěstí nemám. Večer mě píchalo to bříško tak jsem asi z toho měla divnou náladu jestli je vše tak jak má. Dnes už je to dobré tak snad ano. Včera jsem párkrát nesla mého ročního synovečka což jsem asi neměla takže mě to možná píchalo asi z toho.
22. bře 2009 v 10:23  • Odpověz
Krásnou neděli těhulenky :slight_smile: , doufám, že bude. Mě včera tak píchalo v podbříšku, že jsem myslela, že někam budu muset jet, ale ustála jsem to a dneska nic, jsem zvědavá co mi zítra řekne na kontrole, v noci se mi zdálo, že na UZ už nic neviděla byl konec, tak doufám, že to nabude realita, mám strach :frowning2: asi mě z toho hrábne
22. bře 2009 v 10:32  • Odpověz
adel urco je vsechno ok.

rrit klid hlavne klid jen si dela prcek misto.
22. bře 2009 v 10:43  • Odpověz
Rit já byla taky včera vystrašená, ale neboj bude to dobré.
Ad já taky věřím, že je vše OK, ale znáš to.
A co dnes budete holky dělat?
22. bře 2009 v 10:44  • Odpověz
adel no ja budu varit obed a pak asik odvezu segru do Prahy. A vy a co budete delat k obedu???
22. bře 2009 v 10:47  • Odpověz
My máme ještě ze včerejška bramborový salát a k tomu budeme mít pečené kuřátko. Mňam už se těším. Pak možná pojedeme na návštěvu k tetě už jsme u ní dlouho nebyli.
22. bře 2009 v 10:54  • Odpověz
tak to jo ja udelam kasi a file Mury me vcera nakazila :grinning:
22. bře 2009 v 10:56  • Odpověz
ahoj :slight_smile:

nesel nam net :confounded:

dnes mi zatim neni blbe, coz je skvely, protoze vecer mame oslavu narozenin pritele, snad se dokazu dobre napapat :stuck_out_tongue_closed_eyes: mozna to dnes rekneme rodine, uvidime podle nalady :wink:

jinak holky, u me doma je takova spoust, ja vubec nic nestiham, ted dodelam kuchyn a asi pujdu zehlit..
22. bře 2009 v 11:02  • Odpověz
Ahoj holky, mohla bych se k Vám připojit? Zítra jdu k doktorovi, tak se dozvím podrobnosti, ale dle mých výpočtů bych měla být zhruba na začátku 4 tt. Tak jsem zvědavá, co mi doktor zítra řekne. Jinak k tomu věku - mně je 29, takže s věkem nesmutněte :wink:.
22. bře 2009 v 11:05  • Odpověz
Kupina vitej :slight_smile: jak dlouho jste se snazili?
22. bře 2009 v 11:07  • Odpověz
uz jsem to precetla, Kupi, je mi lito :frowning2: ale ted se to urcite podari, to si pis :grinning:
22. bře 2009 v 11:08  • Odpověz
marik no spoust jako u nas mit nemuzes jedine kuchyn je celkem uklizena, ale nedodelana.

kupina Ahojky a kdy jsi mela posledni ms?? Jinak te vitam.
22. bře 2009 v 11:09  • Odpověz
Marikap, děkuji. Nechci to ještě zakřiknout, ale doufám, že to bude všechno v pohodě :wink:. Koukám, že jsi z Brna. Tam jsem studovala a převážnou většinu kámošů a známých a hlavně manžu mám z Brna. Takže je to moje srdíčková záležitost. Bydlela jsem tam zhruba 9 let :wink: a teď tam co chvíli jezdíme :wink:.
22. bře 2009 v 11:10  • Odpověz
kupi neboj bude lip. nejsi nato sama.- :wink:
22. bře 2009 v 11:10  • Odpověz
Adaj, ale vy aspon mate vymluvu na prestavbu - nebo co to tam provadite :stuck_out_tongue_closed_eyes:, kdyzto my mame vybaveny byt...
22. bře 2009 v 11:11  • Odpověz
Adajar - já měla poslední den MS 23. února, ale vím, že jsem počali buď 28.2 nebo 1.3 :wink:.
22. bře 2009 v 11:11  • Odpověz
Kupi, skoda, ze tady uz nebydlite, nemam v nasi diskusi nikoho z Brna, tak asi budu vozit kocarek sama, kdyz to dopadne dobre :confused:
22. bře 2009 v 11:13  • Odpověz
marikap mame, ale uz me to nebavi zit v úrestavbe,

kupina stejnak to doktor bere podle posledni ms. A kde bydlite v Praze??? Ja odtam pochazim teda bydlela celej zivot ted posledni pul roku uz ne.
22. bře 2009 v 11:13  • Odpověz
Kup, ty mas ovu tak brzo????
22. bře 2009 v 11:14  • Odpověz
Adaj, ale aspon to budete mit pekny, tak uz to vydrz :sweat_smile:
22. bře 2009 v 11:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.