• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
to neva :wink: si to protahnes :grinning: :grinning:
13. zář 2009 ve 21:07  • Odpověz
Jahod,já modrou barvu miluju v jakémkoliv odstínu!Renat,teda já tiše závidím...Itálie,ách. Marsie,teda ty si akčí...šetři se trošku holka.
13. zář 2009 ve 21:09  • Odpověz
Tak jsem letmo přelítla....

Koukám, že se pokračuje pěkně v nákupech a už se finišuje :slight_smile: to je dobře, všechny věcičky jsou úžasné.

lili: děkuji ua IP, už jsem koukla na kočárek a je fakt náááádherný, hezký barvička, nemá chybu, ten jsme tam ani neviděli. Určitě se v něm bude Natálce líbit.

ad.: teda Daneček je kouzelný, je to prostě šikula, prďolka malý, přibývá opravdu krásně!!!! Jen tak dál, samouzřejmě pořád držíme palce :slight_smile:

marsie: teda holka, koukám, že si taky pramálo odpočineš, měla si opravdu nabitý program.
13. zář 2009 ve 21:14  •  2 děti  • Odpověz
13. zář 2009 ve 21:27  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ráno,
hormonální šílenství u mě opět zapracovalo. O víkendu u nás byly slavnosti a všichni známí se nás ptali, jak pokračujeme v rekonstrukci a jak se těším na porod. Tahle kombinace mě naprosto vyděsila, že jsem se včera hned po probuzení pustila do partnera a zadala mu úkoly, co musí bezpodmínečně tenhle týden udělat. Koukal jak vyvoraná myš. Ale odsouhlasil úplně všechno.
Měla jsem tu kamarádku z Rakouska - přivezla mi věcičky na miminko. Musím vám je vyfotit, je to zase něco jiného než máme tady. Vložím zase do albíčka fotečku bříška (tedy spíš toho melounu, co před sebou valím). Okukovala jsem vaše pupíčky, mooc hezké.
14. zář 2009 v 08:45  • Odpověz
Ahoj :wink:
Renat, dovču jste si určitě skvěle užili, to je dobře :dizzy_face: Já bych jela zase někam :sweat_smile:
14. zář 2009 v 08:56  • Odpověz
Renat, s těmi tajnými dovolenými jste na tom jako my, v prvním i druhém těhotenství jsme to rodině oznámili až těsně před odjezdem, protože jsme nechtěli poslouchat řeči, jestli náhodou neriskujeme....(to fakt nesnáším) :wink:
14. zář 2009 v 08:59  • Odpověz
beranek: ahoj, děkuji, byla to fakt paráda. A s těmi dovolenými máš pravdu, taky jsme to slýchali, i když třeba naši jsou už zvyklí, takže ty to brali, ale okolí se k tomu stavělo trochu podivně.
14. zář 2009 v 09:01  •  2 děti  • Odpověz
renat pekne fotecky z dovci. Teda jste husty akhle se sebrat a jet smekam. :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2009 v 09:08  • Odpověz
Dobré ránko všem maminkám a mimčům.
Tak já dneska opět uklízet, ale už lepší věci, budu dávat samolepící obrázky do děcáku.
Holky já tak blbě spím, pořád se budím a zase se mi zdají děsné sny. Ach jo. A to každý říká, spinkej dokud můžeš , no a ono to nejde.
14. zář 2009 v 09:09  • Odpověz
saze ty jo ja bych potrebovala dat dohromady byt jako sul. Ale nemam kdy a kdyz driv stanu tak jsem navecer hotova uz,.
14. zář 2009 v 09:12  • Odpověz
ad: děkuji, my tak jezdíme už dlouho, vlatsně od tý doby, co jsme spolu :grinning: rozhodnutí skoro ze dne na den a jede se...
a jak je?
14. zář 2009 v 09:12  •  2 děti  • Odpověz
Šílené sny mám taky už několik týdnů....
14. zář 2009 v 09:13  • Odpověz
No my už jsme jeli do Itálie tak, že jsme v 17hod zaplatili poznávací zájezd a ve 22hod odjížděli :grinning:
Ale tak je to nejlepší, my nikdy neplánujeme a jedeme vždy na poslední chvíli a žádný problém :wink:
14. zář 2009 v 09:14  • Odpověz
Dobré ránko maminy,Saze,taky blbě spím..vzbudím se na čurací nemůžu dlouho usnout a musím mít vysoko pod hlavou. Dnes mám prací den...peru oblečky pro Lukáška.
14. zář 2009 v 09:15  • Odpověz
Holky no uz se pripravujete ze drobek vas nenecha spt pac toho moc traky nenaspim, ale spala bych.
14. zář 2009 v 09:16  • Odpověz
ahojky,
Ady, tak jsem Zdenálovi ukazovala fotky malýho ... postupně a je úplně vydřenej s fotky, kde má malýho tvůj chlap na břichu ... prej ježiš to je tak maličký? ... tak jsem mu řekla, ať si to odnosí sám, když je tak chytrej ... :slight_smile:
ale ta fotka je fakt parádní ...
já se dnes v noci od malé dozvěděla, že Ondra plače a že mu mám jít dát mlíčko ... tak nevím ... ale je fakt, že kopal jak o život :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
jinak u nás byly o víkendu hody, takže jsem včera došla domů unavená, jak kotě ale spát mě nenechali, takže zas nic
holky, bříška máte krásný ... já se teda, abych pravdu řekla, moc netěším, až bude malej venku, páč pořád si nejsem jistá, jak budu zvládat Veroniku a ještě mimčo ... ale zas si říkám, zvládla to ta a ta, zvládnu to taky (vždy si představím nějakej odstrašující případ v okolí) :grinning:
14. zář 2009 v 09:22  • Odpověz
Oli dekujem asi jsem dobrej fotograf :grinning: :grinning: :grinning: ne je uzasna mame ji cela rodina na plose pc.
14. zář 2009 v 09:27  • Odpověz
Ad - malej je teda chlapák. A manželovi to na té fotce s malým sekne.
Slunatko - já mám také strach jak vše zvládnu, každý druhý víkend manželovo děti 9 a 15 let takže budou celkem 3.
14. zář 2009 v 09:31  • Odpověz
saze vsechno prijde samo neboj. No ta fotka uz je 14 dni stara a dneska nam je 5 tejdnu
14. zář 2009 v 09:39  • Odpověz
holky věším prapor vzhůru přišla mi neschopenka (peníze) za červenec. :grinning: :grinning:
14. zář 2009 v 09:54  • Odpověz
holky ahoj, mam dotaz na ty, co uz nejake dite maji-meli jste taky nejaky problem kolem 2 let a 2 mesicu? myslim zmenu povahy-plac, vztek apod...ja jsem byla o vikendu z Jenika uplne na masli-tohle jsem u neho jeste nezazila.... :unamused:
dneska jak vymeneny, nechal si vycistit usi, ostrihat nehty, vysat nos-mame oba brutal rymu-jsem z neho zas unesena... :wink:
14. zář 2009 v 10:01  • Odpověz
saze: supeeer, tak to budou další nákupy...
Já včera šla hne dtaky na účet a naštěstí finanční injekce dobrý!!!!! Nemocenská za červenec, i za srpen přištála na účtě dohormady a pohled na to byl víc jak příjemný.
14. zář 2009 v 10:05  •  2 děti  • Odpověz
Renat - buď ráda že ti to chodí tak dobře. Praha je na tom děsně.
Já už asi ani nic moc nakupovat nebudu. Snad máme vše a co nemáme dokoupím až se to narodí. Jo jen nějakou kosmetiku musím nakoupit.
14. zář 2009 v 10:12  • Odpověz
Tak já vytřela a dobarvila melír ve vlasech. Uz došlo to povlečení od Matějovského a je nádherné! Holky,já si na nemocenskou nemůžu stežovat...pravidelně mi chodí kolem 14.v měsíci. Od 21.9nastupuju na mateřskou,tak sem zvědavá jak bude chodit.
14. zář 2009 v 10:14  • Odpověz
saze: jo jo vím, jedna mi chodí na půus mínus stejně (max. o den dva), ale ta druhá...děs, za červenec jsem dostala taky až teď, al emají štěstí, že to poslali už najednou se srpnovou...
No a já jdu nakupovat, už máme na rohlík s jogurtem, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2009 v 10:14  •  2 děti  • Odpověz
achoj holky,
já mám takovou radost, před chvilkou nám dovezli nábytek do pokojíčku :dizzy_face: a odpoledne se bude skládat :sunglasses:

jsem z toho úplně rozněžnělá... se asi nastěhuju do postýlky :sweat_smile:
14. zář 2009 v 10:20  • Odpověz
dobre rano,
tak manza ma nejakou strevni chripku - po minule zkusenosti mam paniku abych t zase od nej nechytla .. to by me polozilo...
tady je peknej hnus a zima... ani kocourovi se rano nechtelo jit ven :confused: a ja od rana peru :frowning2:
14. zář 2009 v 10:34  • Odpověz
krem, to období je nárazový, nemusí být zrovna ve dvou letech, někdy přijde dříve, někdy později ... mě na malou zabíralo, že jsem ji odvedla do jiné místnosti, aby se tam vyvztekala a až se uklidnila, tak mohla přijít za mnou ... ale je fakt, že to trvalo asi měsíc ... a taky jsem jí fakt už sem tam pleskla po zadku ...
14. zář 2009 v 10:35  • Odpověz
slunatko, kdyby jsi to videla vcera-to byl maskr, on je jenik zvlastni povaha po manzelovi, takze lecos toleruju, ale ten vcerejsek, to byl teda vrchol...jestli rustovy spurt-ja nevim...taky si rikam, jestli nebyla chyba jet do prahy, prislo mi to, ze je vsechno jeste horsi... :unamused:
prave jsem dozehlila jenikovy veci-ufuf, nekdy jeste budu muset zmaknout ty nase...bleee...
a ted jsem si udelali jahodovy koktejl, normalne jahodu nesni, ale takhle aspon vypil 3 sklenice... :grinning:
tady je taky nejak hnusne..a my s tou rymu, to je fakt radost...a to jeste podzim nezacal... :unamused: :angry: :slight_smile:
14. zář 2009 v 11:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.