• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Krem, taky máme období kdy chce neustále utíkat a honit se ... jo a schovka ji baví ... umí napočítat do patnácti, takže vždy začně něco počítat a u pětky si vzpomene, že tam pořád sedím, tak mi "nadá", že hrajeme schovku, ať se jdu schovat ... už je to s nima paráda .., odpolední spánek, se přiznám, jsem odbourala už ve dvou letech a dvou měsících, protože mě děsilo právě usínání večer ... to byla schopná vydržet do desíti, a když nespí, tak jde spát kolem půl osmé ... samo, že se někdy stane, že usne odpoledne, ale to se dá jednou, dvakrát týdně vydržet .,,,
14. zář 2009 ve 21:52  • Odpověz
Ahoj, naša NAtalka síce zaspáva sama (výnimočne som pred nejakou dlhou dobou použila metodou vyplakania sa a ono to pomohlo) ale zase si ma vyžaduje v noci a ani za nič nechce spat vo svojej posteli a tak sa mačkáme spolu. Bola by som radšej keby som ju síce uspala, ale spala by už sama.
Samozrejme u nás nejaké to obdobie vzdoru bolo, ale Nat je v podstate kluďas, takže celkom v pohode to zvládame.Zhoršilo sa to hlavne vtedy, ked začala rozprávat, lebo už samozrejme odpapuluje...ale niekedy sa na tom musím smiat, lebo fakt je pri tom srandovná a namiesto toho, aby som ju nejako potrestala, tak ju musím opusinkovat :slight_smile:
Ked je chorá (práve teraz má rýmu a teplotu) tak si k nej lahnem aj sama od seba, aspon ju mám pod kontrolou

ja som hlavne zvedavá, že ako to zvládnem s 2.prckami, hlavne ten začiatok bude ťažký :unamused:

čo sa týka jaslí,školiek a adaptácie kolektívu -práve od dnes mala ist do krúžku sedmikráska- je to od 9. do 11.30hod. detičky sa tam hraju, maluju a pod, ale vzhladom k tomu, že je chorá, tak sa to odkladá na priští týden
ja by som bola rada, aby bola častejšie sama s detmi, nie aby som si oddýchla, ale myslím, že pre tie deti je to fakt doležité byt v kolektíve
14. zář 2009 ve 22:21  • Odpověz
zajtra ráno hodím do alba pupendo :wink:
dobrú noc
14. zář 2009 ve 22:24  • Odpověz
ahojky, tak jsem se dozvěděla, že zatímco Verča se nedostala do školky prý z důvodu toho, že je v listopadu, tak tam vzali dítě z vedlejší vesnice, který je taky listopadový ... fakt odůvodnění je super, prostě nemám známý ... takže malou vezmou až od září ... je mi hlavně líto, že tady není žádný dítě ani v jejím věku, se kterým by jsme se mohly stýkat, takže si hraje celý dopoledne až asi do tří sama se mnou a pak jak začnou chodit děcka ze školky, tak teprve má kámoše ...
zas na druhou stranu, řádí ve školce angína, tak doufám, že ji aspoň nechytíme ...
jinak Ondra byl v noci vzorovej, ani jsem o něm dnes nevěděla ... a dnes mi z rodiny přišlo, že mi zbývá přesně 8 týdnů do porodu ... už se to hold blíží
15. zář 2009 v 08:10  • Odpověz
holkyyyy, umřel Patrick Swayze :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
15. zář 2009 v 08:47  • Odpověz
ahojky všem :slight_smile:

tak jsem zběžně dočetla :slight_smile: a jdu něco dělat,zas je hnusně,už aby bylo líp,nebo mě trefí :slight_smile:
15. zář 2009 v 08:59  • Odpověz
Dobré ránko,jojo Patrik umřel...už sem to taky slyšela. Musím jet nakoupit a odpolko mi dojde balík,jupí...se těším jak malé děcko :slight_smile:
15. zář 2009 v 09:03  • Odpověz
Ahojky holky nam uz traveni funguje dobre pac jsme vcera pri chovani se posrali do plinky az tak ze to vyteklo tatkovi na bricho a mladej pan mel posranou i nohu. Jo a uz jsme na JIPce
15. zář 2009 v 09:04  • Odpověz
Ad tak to je super,malý je fakt šikula...chudák posraný tatínek :slight_smile:
15. zář 2009 v 09:18  • Odpověz
monter tatinek to zvladnul akze v klidku no. A hold na smrad si musime pripravit pac doma to bude horsi. Jinak uz jsem volala tete aby mi shovala nejake obleceni hlavne kombinezky a cepice a rukavice male. :grinning: :grinning:
15. zář 2009 v 09:20  • Odpověz
Ad,ani se nenadějete a malého budete mít doma. Já tento týden peru a žehlík vybavičku...dnes dojde zbytek a do konce týdne kosmetika,takže už budu mít komplet všechno doma.
15. zář 2009 v 09:30  • Odpověz
monter no ja doufam ze to utece dost rychle. :grinning: :grinning: :grinning:
15. zář 2009 v 09:37  • Odpověz
Ad,uteče...malý krásně přibírá a pořádně kadí :slight_smile: Stačí se podívat na nás jak nám ty týdny naskakují...co nevidět budeme mít miminka u sebe.
15. zář 2009 v 09:47  • Odpověz
monter no jo jenze ty jsi jeste napred malej ted prej odpovida 31+1 takze minimalne 5 tydnu budem v nemocnici. :grinning: :grinning:
15. zář 2009 v 09:51  • Odpověz
adaj: no tak to jsou dobré zprávy :slight_smile:))) teda jak pro koho, pro tatínka to asi dobrá zpráva včera v tu chvilinku nebyla :slight_smile:))

monter: teda ty to máš už vychytaný :slight_smile:))) to já sice taky žehlím,ale zatím mám vyžehleno vel. 56, ale vypráno mám všechno :slight_smile:))) tak dneska budu pokračovat :slight_smile:
15. zář 2009 v 09:57  • Odpověz
lilisek ja uz jsem vyprala vse do pul roku a pak budu zehlit asi dneska odpoledne az prijdu od meho pokladu no. :grinning: :grinning: A musim si napsat kamosce o postylku a tak.
15. zář 2009 v 09:59  • Odpověz
Ahoj holky, od čtvrtka mě trápí bolest prstů na jedne noze,hlavne po ranu... Nemuzu na ni ani stoupnout, behem dne to jakztakz rozchodim.. Muze to mit souvislost s tehu? Mam hrozny strach aby to nebylo neco vaznyho... :frowning2:
15. zář 2009 v 10:01  • Odpověz
Ad máš pravdu ale 5týdnů vám uteče jak voda,uvidíš! Lill,ještě to nemám nachystaný...peru a budu žehlit,ale do konce týdne to bude. Já mám jen pár oblečků v 56,spíš mám 62. Chci to mít už sakum pikum ať mám klid.
15. zář 2009 v 10:04  • Odpověz
ady, daník je šikulka ... i kdyby jste měli malýho odvážet až na skutečnej termín porodu, hlavně, že bude v pohodě ...
didi, jako křeče? ...
15. zář 2009 v 10:17  • Odpověz
Slunatko: krece ne, jako bych den pred tim nosila o dve čísla mensi boty a ted na ty prsty nemuzu ani slapnout... Desi me, ze uz to trva sest dni.. :frowning2:
15. zář 2009 v 10:26  • Odpověz
ahoj holky, tady je nějak mrtvo? neříkejte, že všechny spíte? :slight_smile:
15. zář 2009 v 11:01  • Odpověz
didi a nemáš je i trošku oteklé?
já jsem si před pár týdny vzala boty na podpatku a hned ten den mi natekla klenba na levé noze, že jsem to cítila při chůzi naboso, trošku to splasklo, ale sem tam to cítím pořád při chůzi a malinko nateklé to mám pořád, já myslím, že to je těhotenstvím, tak bych to mazala a masírovala
15. zář 2009 v 11:22  • Odpověz
ahooj holky, tak nestíhám nestačím, což není nic překvapujícího, ale dala jsem do alba alespoň komodu, co jsme včera přivezli a posýtlku, už se to začíná v ložnici rýsovat :slight_smile:

ad. IP :slight_smile:
15. zář 2009 v 11:42  •  2 děti  • Odpověz
my už taky finišujeme s pokojíkem, akorát jsem trošku napeklená, protože musíme čekat na malíře, musí nám předtřít znovu jednu stěnu, na které něco spravoval a 2 vrstvy na překrytí nestačily, na to jsem alergická, když někdo něco udělá špatně a mě to brzdí v další práci... a včera jsem prala první růžovou várku :grinning: mám toho požehnaně
15. zář 2009 v 11:49  • Odpověz
ahoj, jsem tu, rano jsem musela vyprat a uvarit polivku, snidani-uklidit a umyt nadobi-bez te je to fakt o nicem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak jsme leteli se kouknout do jestli, ja jeste do banky-2 bank a do dm..a ted uz jsme zas doma...ufufuf...
ad-maly je fakt sikulka, neboj, utece to a budete doma cobydup :wink:
ja jsem tak hotova, normalne jsem si musela uvarit kavicku :slight_smile:
15. zář 2009 v 11:50  • Odpověz
mě chytla zrovna mlsná a než jsem dočetla, tak jsem sjela celou malou čokoládu :sweat_smile:
tak to nevím, co s těma nohama, ale prvně bych zkusila magnezko a pak když by to nepomohlo, tak dr.
15. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz
adaj: no budeš to mít všechno pěkně nachystaný :slight_smile: to je fajn... já si postýlky přinesu někdy asi během tohoto týdne,nebo toho dalšího,ale ze začátku stejně bude Naty v košíku,tak je to celkem jedno :slight_smile:

jahod: jako kdyby to šlo,tak určitě spím,ale ráno jsem musela vyvenčit hafany,takže se spaní nekonalo.. a to vždycky v noci nemůžu usnout, a ráno bych i spala či co :slight_smile:

evatk: no nestraš, já si dneska vzala boty na podpatku, zatím je to v poho,tak doufám,že to vydrží :slight_smile:
15. zář 2009 ve 12:21  • Odpověz
Tak sem dojela z nákupu a ted hltám obed...byla sem už hladová. Nakoupila sem jídlo a pro malého flašku s Tomem a Jerrym,teploměr do vody a nůžky na nehtíky.
15. zář 2009 ve 12:44  • Odpověz
pupek je v albu :slight_smile:
15. zář 2009 ve 13:00  • Odpověz
Ahoj :wink:
Já jsem byla s Beťkou v solné jeskyni, chodí tam v úterý holčičky ve stejném věku, tak jsem ráda, protože tak staré děti si většinou spolu ještě nehrají, ale jsou vedle sebe, nevadí si a Beatka vidí i jiné stéjně staré děti :wink:
Lullko, pěkný pupík :slight_smile:
Did, bolest nohy bude určitě těhotenstvím, stačí, když ti mimčo utlačuje nějaké cévy a nohy tě bolí nebo vlastně cokoliv :sweat_smile:
Ad, malý je fakt šikula, že tak pokadil tatínka :grinning:

Kremb, copak jesle? Taky jsi se rozhodla? A jak dopadla prohlídka?
15. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.