• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
ad.: jojo někdy to holt nevyjde :grinning: :grinning: já holit taky nechci..teda ne od nich těma příšernýma žlutýma žiletkama, takže to bude muset zvládnout manžel doma, snad to projde :slight_smile: uvidíme
17. zář 2009 v 09:25  •  2 děti  • Odpověz
renat no to nevim no.
17. zář 2009 v 09:25  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: tak máme další broučky na světě- Maui všechno nejlepší tobě i holčičkám a hodně mlíčka :grinning:

Teda holky já dnes měla šílenou noc, vzbudila jsem se ve 2.38 a od té doby neusnula :frowning2: jsem fakt vyspinkaná do růžova, taky to mladej už odnesl vyletěla jsem na něj samo že kvůli prkotině :frowning2:
17. zář 2009 v 09:25  • Odpověz
dobré dopoledne, maminky,
samozřejmě se přidávám ke gratulaci pro maui - ať holčičky krásně rostou!
marsie - mně zase přijde, že mám věcí moc, ale fakt nevím kolik toho mám mít, ani jaké mám velikosti, ale ty pytle u mě doma jsou fakt obrovský..
renat - teda ty fakt necháš manžela, aby tě oholil? viděla jsi, jak teď dole vypadáš? já teda nevím jak ty, ale většina těhulek je nateklá a obrovská, takže tam já bych chlapa teda rozhodně koukat nenechala.. :zipper_mouth:
17. zář 2009 v 09:28  • Odpověz
Renat taky mi dělá problém otáčení. Jon,já peru...sice prší ale dám sušák do průjezdu a tam mi to nezmokne.
17. zář 2009 v 09:30  • Odpověz
jahod: ať si to taky užije, už jsme o tom mluvili :slight_smile: a prý to zvládne. Hráz taky budeme masírovat spolu, takže bude vědět, jak to vypadá a stejně to tam zná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2009 v 09:31  •  2 děti  • Odpověz
gratuluji k holcickam, ad k ocickam a ostatnim k prospane noci... :wink:
17. zář 2009 v 09:32  • Odpověz
Jahod mě taky manžel holí už od té doby co jsem spadla s těch schodů, je fakt,že poprvé jsem měla pocity divné ale teď už pohoda. Jak říká renat oni to tam znají pomalu líp než my :slight_smile:
17. zář 2009 v 09:34  • Odpověz
Holení taky přenechávám partnerovi, naposled jsem to zkoušela sama před 3 týdny. Zážitek to byl neskutečný a stejně jsem vypadala jako oškubané kuře.
17. zář 2009 v 09:37  • Odpověz
já jsem holení vzdala a koupila depilační krém... na holení manželem nemám nervy
17. zář 2009 v 09:40  • Odpověz
Maui - hodně štěští do života pro holčičky i pro tebe.
Holky já se oholím sama a manžel pak dodělává nedodělávky. :grinning:
17. zář 2009 v 09:40  • Odpověz
ahojky všem :slight_smile:

no tak já jsem konečně odbyla zubaře :slight_smile: musím říct,že mimísek mi ty zuby snad lepší či co, normálně nemám za těhu ani jeden kaz, a ani zubní kámen, a to před těhu bylo pořád něco :slight_smile:))) no asi to bude teda taky těma ml. výrobkama a hektolitrama mlíka,co vypiju :slight_smile:

Včera jsme byli na matrice sepsat dohodu o uznání otcovství,tak už budu snad řešit jen drobný kravinky :slight_smile:

renat: jo jo pustila jsem se do toho,protože jsem si řekla,že pak se mi už prát a žehlit a všechno chtít nebude,že se do toho prostě musím pustit co nejdřív :slight_smile:
17. zář 2009 v 10:44  • Odpověz
Lillisku, taky jsme včera byli na matrice kvůli uznání otcovství. Paní byla velice příjemná (asi jako většina úředníků těsně před koncem pracovní doby). Když se zeptala partnera "Pane Hájku, jste otcem dosud nenarozeného dítěte?" měl přítel co dělat, aby se nezačal smát. Říkal mi pak, jak to mají chlapi vědět, že by to měla prohlašovat spíš nastávající matka. Matrikářka po nás chtěla už i křestní jména, a když jsme řekli, že ještě nejsme úplně rozhodnutí, tvářila se jako kdybychom někoho zavraždili.
17. zář 2009 v 11:00  • Odpověz
Orlik: fakt jo? tak já teda musím říct,že jsme měli hrozně hodnou matrikářku, byla fakt super, se vším poradila,vysvětlila, taky nám dala ten papír na křestní jméno,ale to prý jí stačí donést vyplněné s uznáním otcovství a op nás obou až po porodu,takže pohodička,fakt jsme si na nic nemohli stěžovat. Kdyby byli všichni úředníci takový,tak tam chodím snad i ráda :slight_smile:
17. zář 2009 v 11:02  • Odpověz
ahojky holky!!
no skoro se to bojim napsat, ze me ukamenujete, ale ja chrapu jako nemluvne! vcera jsme se kuryrovali s kocourem na gauciku a prochrapala jsem skoro cely dopoledne... tak jsem trochu mela obavy jak vecer se spanim.. ale kdepak... jak se uvelebim, zarezavam jak poleno... to je snad jedine co mi funguje :wink:

na ty otoky nohou trpim taky, mazat necim vetrovym (me se osvecila Alpa gel s kaštanem - 42kč a je výýýborná) a hodne polohovat.. nic jineho se s tim delat neda!

jahod - no, bud rada za pytle, ja teda fakt nevim jestli to jkao bud stacit nebo ne... a hlavne teda mimi bude furt v pyzamu :grinning: :wink: mozna se jeste nekam vypravim a neco dokoupim...
17. zář 2009 v 11:39  • Odpověz
marsie - já myslím, že pyžamo je dobrý, já v něm hodlám taky strávit celou zimu.. :wink:
17. zář 2009 v 11:59  • Odpověz
:grinning: :grinning: no, coz o to, me pyzamo nikterak neurazi - jen aby po me nesla "baba Zubata" ze socialky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
co akce 1+1? mas? 200 doma dobrejch ne?
17. zář 2009 ve 12:04  • Odpověz
marsie: jsem tedy zvědavá,ale jaká akce 1+1? :slight_smile: ať jsem v obraze :slight_smile:
17. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz
Ahoj :wink:
My jsme byly ve městě a na obědě - ve vegetariánské restauraci, tentokrát chutnat i Beatce :sweat_smile:
Moc moc gratuluji Maui a holčičkám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Včera jsme byly obě u zubařky a Beatce se tam strašně líbí, prostě velmi netypické dítě, ale my každý den při čištění zubů trénujeme áááááááá a říkáme jí o paní zubařce, takže u nás je zubař zatím bez problémů. Beatka má všechny zuby, tak už budeme čekat až jí začnou postupně vypadávat :grinning: Já jsem taky bez kazu, ale zatím se tam držím od 15 let a snad mi to ještě dloooooho vydrží :slight_smile:

Týdny mi hrozně naskakují, nějak to nestíhám ani sledovat, jsem pořád v pohybu a naštěstí mi nohy ani ruce nebo něco jiného neotekly, tak jsem v tomto spokojená, nic mi vlastně není, tak pořád chodím s Beťkou na plavání, ale už chci jít 5. října naposled, ukáži taťkovi co a jak pracovat s naším dítětem v bazénu a pak asi až v lednu :wink:
17. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz
Lillisku, náhodou máte krásnou předpokládanou váhu miminka, já jsem si vysnila 3kg u Beatky (to jsem měla smůlu...) a teď si dělám taky naděje (ale asi z toho zase nic nebude :grinning: ).
17. zář 2009 ve 13:07  • Odpověz
My jsme taky sepisovali dohodu o uznání otcovství a nikdy jsme křestní jména neuváděli. Dokonce ani na příjmu v porodnici, až po narození dítěte jsme jméno řekli :wink:
17. zář 2009 ve 13:11  • Odpověz
Adaj - vyrid Maui i ode me gratulaci k holcickam, at se jim dari! jinak vam gratuluji k uspesne kontrole ocicek :sunglasses:
17. zář 2009 ve 14:18  • Odpověz
Maui gratuluju k holčičkám a Ad k očičkám
my dnes byli na KO a ten chlapák má o půl kila víc, dr. mi říkal, že to fakt vypadá na čtyři kila ... takže asi zase císař, protože bych ho neporodila .. malá teď kouká na Elmo, tak mám chvilku klid, ale celý dopolko jsme prolítaly po Brně ...
17. zář 2009 ve 14:26  • Odpověz
Slunatko, a kde se dívá na Elmo? Na internetu nebo to máte na CD? Nemůžu to nikde najít....
Jakou má malý odhad váhy teď?
17. zář 2009 ve 14:36  • Odpověz
Ahoj holky.. Maui už je maminkou to je bomba.. gratuluju mooc
jinak holky..od včera mě šíleně bolí kosti jak jsou třísla..si přijdu jak kdybych byla hodinu v posilce a cvičila takový ten cvik na vnitří stranu stehen... no jo už to začíná :slight_smile:)
17. zář 2009 ve 14:39  • Odpověz
holky, to je neskutočné, že ako rýchlo nám nabiehajú tie týždne...
17. zář 2009 ve 14:41  • Odpověz
no já už začínám být nervní z porodu a z nemocnice a z doktorů a jak to zvládnu a aby byla malá fakt ok... strašně to teďka letí, po neděli si zabalím...
17. zář 2009 ve 14:50  • Odpověz
ja si už asi tiež pripravím veci do porodnice, pri Nat som si ich zabalila pár dní pred porodom

dnes som bola v jednom obchode pre tehule a maminky a videla som tam noční košili pre kojíci za 590kč a na nete je za necelých 4OOkč, takže budem objednávat
tu vám hodím odkaz- ešte si musím kupit kojíci podprdu, doma som ju síce nenosila, ale v porodnici by som mala

http://spodni-pradlo.emanuela.cz/pro-tehotne-a-kojici-zeny/
17. zář 2009 ve 14:55  • Odpověz
Evi,já mám panickou hrůzu z porodu,z pobytu v nemocnici. Pořád si říkám je čas,ale letí to neuvěřitelně rychle. Taky si budu chystat tašku asi přístí týden.
17. zář 2009 v 15:16  • Odpověz
monter takže nejsem sama? mě bylo po laparce pořád špatně, ale jakmile mě manžel vyzvedl a sedla jsem do auta, tak se to obrátilo o 360 stupňů...
17. zář 2009 v 15:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.