• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
evatk-ja to myslela jako ze zehlit urcite jo, ale jednou nekdo psal, ze se to snad ma zelit oboustranne ci co??!to jsem moc nepochopila proc...protoze stejne to za nejakych x minut od vyzehleni uz neni sterilni... :sweat_smile:
ja taky zehlim... :wink:
18. zář 2009 ve 21:15  • Odpověz
krembo no oboustraně bych se vyprdla :wink:
18. zář 2009 ve 21:55  • Odpověz
já to spíš myslela tak, že potom už si s tím nebudu tak hrát, v klídečku, pělně pomalu poskládat, třídit atd., musím si to užít :slight_smile:
18. zář 2009 ve 22:04  • Odpověz
evi-no to vis ze jo...ja to myslela na to oboustranne zehleni...to ja jsem u Jenika byla naprosto postizena-ve vsem, vy jste tady vsechny, co cekate prvni mimino hrozne rozumne-ve vyberu kocarku, hadriku apod.-ja jsem byla naprosto mimo a to jsem byla dost stara krava... :grinning: :wink: ted uz je to teda lepsi, ale furt mam dost, rikala jsem si kdysi, ze ty zenske, co maji miminka-holcicky, ze jsou silene-takove ruzove a fialkove kreace - no a ja mam ted plnou komodu ruzovych hadriku pro Maju :grinning: :grinning: :grinning: doufam,ze to teda fakt bude holka-jinac me klepne :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. zář 2009 v 07:46  • Odpověz
Ahoj, tak já to u dítěte nepřeháním s ničím :grinning: Žehlení je rychlé, taky to moc neřeším, proč taky :sweat_smile: Sterilizaci dudlíků i lahviček jsem taky moc neprožívala. Jsem na tom stéjně asi jako Krembonzur :wink:
No já taky doufám, že se fakt narodí kluk, protože opravdu jeho šatník je velmi chlapecký, prodala jsem vše co by připomínalo holčičku :grinning: :grinning:
Kremb, kolik ti je vůbec let? Zatím tady "vedu" já :grinning: :grinning: :grinning:
19. zář 2009 v 08:17  • Odpověz
Já nemám doma dítě celý víkend (no včera už taky nebyla...), tak se skoro nudím :grinning: No nenudím, ale na takový klid člověk není zvyklý....my budeme malovat byt a vůbec děláme úpravy v bytě, tak se nenudíme a naopak je lepší, že to můžeme dělat bez Beatky, protože s ni je to docela komplikované :wink:
Odpoledne si jdu sednout s kámoškou někam do restaurace, bude trochu oddych :slight_smile:
19. zář 2009 v 08:21  • Odpověz
Dobré ráno,
Beránku, Krem, ja som na tom rovnakom ako vy- asi je to tým, že už čakáme druhé

Manžu nemáme doma a tak idem s NAt na zahradu k tchánovcom, má prist z Itálie na návštevu ich dcera (manželova sestra) tchýne o to nevie, chcela ju totiž prekvapit, tak som zvedavá na nej rekaciu- len aby ju od radosti nekleplo
19. zář 2009 v 08:28  • Odpověz
lullka-to by byla teda komedie-kdyby ji kleplo... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
beranku-ja budu mit v listopadu 33... :slight_smile: ale nekdy se teda citim na 133 :grinning: :grinning: :grinning:
vcera Jenik po x minutach usinani-a meho prevalovani se a boleni bricha usnul poprve v posteli sam, zeptala jsem se ho, jestli chce jit se mnou k tv a nebo jestli bude spat, tak rekl, ze bude spat, tak ja odesla a on usnul-jupiiii, doufam, ze to takhle bude kazdy vecer.. :slight_smile: muz byl vcera v hospode...nevim ani kdy a v jakem stavu dorazil :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
me prijela segra z prahy s pritelem, tak bude zas trochu veselo-vcera vecer se tu stavili, tak Jenik se predvadel, jak jen mohl :grinning:
nejlepsi darek, ktery v poslednich dnech dostal je krabice z te korbicky od kocarku-to bylo radosti :grinning: :grinning: :grinning:
beranku-ja jsem to taky moc neprehanela-teda pred porodem jsem dost vysilovala, to jo, ale potom jsem to nejak prestala hrotit, stejne jsem skoro 2 roky kojila, takze vyvarovani flasticek slo mimo me...a rikala jsem si, ze co ho nezabije, to ho posili :wink: :slight_smile:
19. zář 2009 v 09:14  • Odpověz
tak jsem se koukla na vek-no beranku, jsi jen o dva roky starsi-to jde, ne?? :wink: :slight_smile:
19. zář 2009 v 09:15  • Odpověz
krembo - s těma růžovýma věcma mi něco povídej - chtěla jsem vědět, co to bude, ale SAMOZŘEJMĚ ne kvůli barvám oblečení... a jak bys řekla že to dopadlo??? no jestli to bude kluk, bude to tomášek-metrosexuál v růžovém oblečení ve fialovém pokojíku

jinak ani se sterilizací všeho možného a podobnýma věcma to nehodlám vůbec přehánět, z rad na netu a známých si vyberu to, co mi bude pasovat, co půjde, si přece musím ulehčit
19. zář 2009 v 09:40  • Odpověz
Kremb, ty budeš mít krásných 33 :grinning: To bych brala hned :sweat_smile: :sweat_smile:

No já jsem taky neměla moc růžových oblečků a všichni naší holčičce říkali chlapečku :grinning: Prostě když nemá holčička růžové oblečky a růžový kočárek, tak to lidi nějak neberou nebo co.... V jednom roce jsme jí postupně začali něco růžového oblékat, protože nás už štvalo, že máme krásného chlapečka :grinning: :grinning:

Já jsem kojila jen 3 měsíce, tak lahvičky byly aktuální a dudlík je bohužel aktuální stále na spaní :unamused:
Na samostatné spaní dítěte se vyloženě těším, snad to někdy nastane...
19. zář 2009 v 10:02  • Odpověz
Achoj holky, my jsme si na dnešek naplánovali výlet do zoo a venku to vypadá, že začne každou chvilkou pršet :frowning2: neříkali něco o hezkým víkendu?

já sice čekám první mimčo, ale taky to nijak nehrotím, nejmladší ségra je o 16let mladší, takže takový moje skorodítě :grinning: takže nějaký zkušenosti jsou... taky si myslím, že by se to nemělo přehánět, protože pak by prckové mohli být až moc náchylní ke všem bacilům...
19. zář 2009 v 10:20  • Odpověz
Pěkné dopolko,já sem zase parádně spala...jak nemluvně do půl6 a pak bylo po spánku. Sem sama doma,přítel je ve světě aji přes víkend. Dudlíky a flašku sem už vyvařila ale taky nemám v plánu to přehánět a kupovat sterilizátor se nechystám!
19. zář 2009 v 10:22  • Odpověz
Ahoj holky..tak to vypadá na hezký den co :slight_smile:
Beranku mám dotaz, ty jsi pak od 3 měs. dávala nutrilon kolik je pak potřeba mít lahviček..zatím jsem si koupila jen jednu malou 125 a jednu větší 260.
19. zář 2009 v 10:26  • Odpověz
U nás je taky hezky :slight_smile:
Já jsem měla jen jednu lahvičku 260, tu si oblíbila a jinou nechtěla. Jen jsem pak dokoupila savičku pro větší dítě. Ale asi od jednoho roku pije jen s Jupíku, lahvičku už nechtěla, no vlastně od roku nepije ani mlíko, jen čaj.
19. zář 2009 v 10:30  • Odpověz
Jo, a dávala jsem Nutrilon, potom i Sunar, co bylo, nějak to bylo Beatce jedno...
19. zář 2009 v 10:31  • Odpověz
U nás to teda na pěkný den nevypadá...je docela chladno a pod mrakem. Já zatím koupila jen menší flašku...pak když tak dokoupím větší.
19. zář 2009 v 10:35  • Odpověz
Dobré ránko všem, venku je nádherně, ale já doléčuju to nachlazení, tak budu doma.
Úplně mě to svádí na praní oblečků, ale jsem zavalena žehlením našich věcí, tak nejdřív se musím poprat s tím.... :rolling_eyes: a to praní na mimíska si nechám na jindy. Snad ještě sluníčko bude :wink:

Dala jsem do albika pupík a nové tričko, které se hodí k našemu tématu LISTOPAD, mrkněte :grinning:
19. zář 2009 v 10:59  • Odpověz
ahojky všem,

tak u nás je tedea nádherně, sluníčko svítí jak o život,tak asi vezmu hafíky do lesa :slight_smile: dopol. jsem konečně dožehlila všechny miminkovský věci,takže mě čekají už jen ty naše,a těch je tam teda za tu dobu taky požehnaně :slight_smile: no tak snad večer u filmu se mi bude chtít :slight_smile:

tak přeji všem krásný den a já mastím buď do bazénu nebo do lesa,ať tak hezký den neprolenošíme :slight_smile: pa
19. zář 2009 ve 12:30  • Odpověz
Dobré poledne a dobrou chuť, pokud právě obědváte :wink:
U nás je teda parádně, sluníčko svítí, nikde ani mráček...prostě den jako stvořený na výlet...ale tentokrát jsme doma, já jsem gruntovala ložnici, hloubkově, okna, všechny koutky vymetené, manžel natírá komodu..odpoledne půjdeme asi někam na návštěvu, ať tady moc nečucháme ty výpary, i když tak hrozné to není...a večer žehlení :confounded: :confounded: to jsou vyhlídky.

tak přeji hezkou sobotu :slight_smile: ať děláte cokoliv :sunglasses:
19. zář 2009 ve 12:33  •  2 děti  • Odpověz
Holky..jakou kosmetiku pro mrňousky kupujete??
jinak si pečlivě zapisuji co jsme pořídili a jedu dle seznamu co mám a už mi toho moc nechybí tak jsem ráda..
Evi krásný pupík a triko je fakt bomba.. se tě nemusí nikdo ptát kdy se mimčo narodí.. hezká fotka i v profilu :slight_smile:
Renat - doobědváno..jedu na rozlučku se svobodou..odpol piknik pro těhulky a večer je pařba..té už se nezúčastním a tak jsem pekla palačinky.. dala jsem si 3 tak uvidíme co mi to udělá s cukříkem hihi :slight_smile:) jinak bych potřebovala vytřít ale asi to dneska nezvládnu :slight_smile:
19. zář 2009 ve 14:20  • Odpověz
Saron,já mám koupenou Weledu. Taky konečně finišuji s výbavičkou...ješte přikrývku a polštář do postýlky a mám to komplet. Hm,palačinky bych si dala...děláš chutě :slight_smile: Evi,pěkný pupík a tričko je parádní.
19. zář 2009 ve 14:54  • Odpověz
beranku-no hele, nedelej se, dyt jsi jen o 2 roky starsi :grinning: pry krasny vek...to vypada, jak by jsi vzpominala a mela uz tech 70 :grinning: :dizzy_face: me prijde, ze se fakt jednou citim na tech 130 a kdyz jsem nekde s mladyma, kterym je 16-18,tak si pripadam tak na 10 :slight_smile: :sweat_smile: takova nejaka zastydla... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
evit-krasne brisko a hezke tricko...
saronka-palacinky-neprovokuj!!ja jsem vcera byla sama doma a mela jsem jednohubky a BURCAK-dala jsem si decku-Jenik spal, muz v hospode-to bylo NECO :sunglasses: :grinning:
ja jsem u Jenika mela Bubchen,ale spise jsem ho myla hlavne ve vode...ted to na nem tak nejak kombinuju...bubchen, niveu, i tu ceskou-kdyz nic neni...a Marusce asi taky koupim Bubchen a na dupku takovy ten, co si muzu i ja mazat na prsa-ted nevim, jak se jmenuje, vypadlo mi jmeno :sweat_smile:
tady je krasne, byli jsme venku u babi-na obede a zitra jdem k druhemu dedovi na obed-tak je to fajn, ze nemusim varit... :wink:
19. zář 2009 v 15:47  • Odpověz
saronka: já mám různou kosmetiku, něco HiPP, něco Astrid, něco Aviril, uvidíme co bude sedět nejlíp :wink:
užij si akcičku!!!! je tam tak krááááásně!
kremb: Bubchen - to ani neznám! :slight_smile: Burčák jsem taky měla min.týden, taková mňamka šťávička! :grinning: Já dnes dělala bramboráky z cukety, mnam! a měla bych žehlit a uklízet...ale chce se mi? :angry: :pensive:
19. zář 2009 v 15:51  • Odpověz
Krém,to se někdo má když nemusí vařit...já dělala smažený květák a zítra kuře s rýží. Mám od Weledy mast na opruzeniny a tělové mléko...mýdlo ani šampon sem nekupovala...to až od půl roku,ne? No a na bradavky mám mast od Meledy.
19. zář 2009 v 16:30  • Odpověz
Saron: já mám Seba med, na opruzeninky na začítek Bepanthen. a pak nějaký krém na zimu na tvářičky ještě musím koupit..v lékarně snad poradí.
Tý jo palačinky, tak to bych si dala...no navnadila si mě holka:slight_smile:
Koukám, že dnešek máš plný, tak si to všechno užij :slight_smile:
19. zář 2009 v 16:54  •  2 děti  • Odpověz
holky palačinky byly super, s termixem uplná delikatesa a snědla jsem 3 a cukřík uplná krása :slight_smile:)
jinak jsem koupila klasický olejíček aviril a na opruzeniny taky koupím aviril.. jinak nevím co na to koupání zda Hipp, nebo johnson nebo nivea.. je tolik značek..
Evi co máš od Hippu..? já nevím zda to dělá hipp ale libí se mi olej do vody, abych pak už nemusela zezačátku malou ještě žínkou a nějakým tím sprcháčem otírat ale jen prostě už žínkou z vodou co má v sobě ten olejíček..jestli to říkám dobře :slight_smile:)
19. zář 2009 v 19:06  • Odpověz
jo holky..co pleny..jaké ty newborn budete kupovat?? zvažuju bella něco nebo ty od DM, prý jsou dobrý pro ti novorozence..
19. zář 2009 v 19:08  • Odpověz
tak se nakonec udělalo krásně a my vyrazili do zoo, po skoro třech hodiinách chození mě pěkně bolej nohy a hlavně záda, momentálně si připadám tak na sto, jsem před barákem ani nemohla vylízt z auta :sweat_smile:

nad kosmetikou si taky lámu hlavu, na zadeček mám bepanthen, ale jinak nevím, asi hipp nebo johnson...
19. zář 2009 v 19:32  • Odpověz
Saron,prvního půl roku se nemá používat na koupání nic...jen voda,ne? Tak mi to říkali zkušené maminy. Plenky mám nakoupené pampersky. Jon,kde ste byli v Zoo?
19. zář 2009 v 19:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.