• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
rvika-to jsi pobavila s tema prochazkama :grinning: :grinning: ja toho taky moc nedam, ted teda moc nemusim, pac Jenik, jak privezl muz tu korbu ve velke papirove krabici, tak cely den travi tim, ze do ni dava veci, vyndava veci, leze do ni, pak do ni musim i ja-se tam samo cela nevlezu, takze fakt parada :grinning: :slight_smile:
ad-no jasnacka, plinky budes resit pozdeji :wink: ja to resim ted, pac nevim, jestli byt pohodlna a zatezovat opet zivotni prostredni a kupovat jednorazovky, nebo poridit ty pratelne...achjo-to jsou dilemata :grinning:
20. zář 2009 v 10:01  • Odpověz
krem no ja jsem chtela napul, ale kdyz ma tu kuzi citlivou tak je to jasne ze papirove. :wink:
20. zář 2009 v 10:05  • Odpověz
Ha, tak se mi to konečně podařilo. To je boooooooožíííííííííí dítě! :grinning: Když on vypadal tak krásně spokojeně, že mě to málem rozbrečelo :dizzy_face:

Kremb - můj bratránek dělal něco podobného - já jsem zase prý neodolala papiňáku. Máti zandala poklici, šoupla ho přede mě a než se mi podařilo ji vyndat (což trvalo DOST dlouho) měla pokoj. Pak zandala poklici znova... :grinning: Tiše doufám v něco podobného, nu, uvidíme, sestra zas byla pěkný čert, ta chvíli nevydržela na místě od doby, co se naučila přesunovat.
20. zář 2009 v 10:17  • Odpověz
rivka-to jsou totiz nejlepsi hracky, to, co vlastne hracky nejsou, to je proste the best of... :grinning:

ad-ja taky porad vaham...uvidim uvidim... :wink:
20. zář 2009 v 10:33  • Odpověz
rivka spokojenej byl je po mamince ta taky miluje vodu.

krem no neboj casem zkusim taky najet na sistem pul napul.
20. zář 2009 v 10:36  • Odpověz
ahoj holky, já jsem normálně dneska vstávala v půl desátý!!! :grinning: to se mi teda fakt dlouho nepovedlo, je to paráda, ale mám tím narušenej celej den, vůbec na takovýhle vyspávání nejsem zvyklá. kde jsou časy, kdy jsem spala do oběda.. :sweat_smile:
saron - chudinko s tím snem.., ale neboj, ty držíš tu mrchu cukrovku krásně tak jak máš, hodnoty máš ukázkový, takže sofinka bude velká (malá) akorát. :slight_smile: já jdu v pondělí, kupodivu se ani nebojím (doufám, že to nezakřiknu), hodnoty sice nejsou úplně ideální, ale s tím inzulínem mi to teď vylítává max do 7,9, což si myslím, že by mělo být ještě ok, i když je to nad limit. hrozně se těším až broučka uvidím! :slight_smile:
20. zář 2009 v 10:50  • Odpověz
Tak,mám vytřené,vyžehlené a oběd se dělá v troubě. Holky,já vás obdivuju že chcete jít aji do látkových plín. Já bych se na to vyprdla...sem moc pohodlná.
20. zář 2009 v 11:09  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

ad.: teda stahovalo se mi to snad věčnost, ale to čekání rozhodně stálo za to, Daneček je tak krásný miminko a jak se mu ve vodičce líbilo, to je super :slight_smile: je vidět, že porspívá jak nejvíc to jde a je spokojený. Moc na něj pořád myslíme!! jste šikulové (všichni) :slight_smile:

Jahod.: taky jsem si dnes přispala, nevím, jak u vás, ale tady k tomu to počasí absolutně vybízelo :slight_smile: tak jsme si s manžou poleželi a ........ :sunglasses: :dizzy_face: hihi

Saron: jak děláš ty palčinky s termixem..normálně to pak na to kydneš, nebo něco speciálního?? hodíš kdyžtak recept?

My jdeme zítra na kontrolu, tak jsme zvědavá na váhu, poslední dobou se mi zdá, že jím hodně, no prostě se nijak neomezuji, tak uvidíme, ale teď to rozhodně neřeším .

Monter: můžeš bý v klidu, o látkovkách jsem ani na vtěřinu nezauvažovala...zlatý jednorázovky, ale každý podle svého gusta ...
20. zář 2009 v 11:14  •  2 děti  • Odpověz
dobré poledne

já jsem zatím koupila od více značek plenek něco a uvidím, co bude vyhovovat... na jak dlouho si zatím děláte zásoby...? :grinning:
a kosmetiku seba med

nemáte někdo zkušenosti s klasickou zavinovačkou? mě ji půjčila kamarádka s tím, že ji můžu prát na 90, to by mi bylo jasné, ale ona mi tvrdí, že i tu vnitřní vložku můžu prát na 90, což se mi nezdá, i vzhledem k jejímu stavu - potah zavinovačky je čistý, ale na té vložce jsou skvrny od počůrání, které by tam snad nebyly, kdyby to prala stejně jako ten potah, ne? na netu nic nemůžu najít...
20. zář 2009 ve 12:11  • Odpověz
Eva,já má jen pampersky...jeden balík 3-6kg,tři balíky 4-9kg a jeden 7-18kg. Beru je jen když sou v akci. Ze zavinovačkou zkušenosti nemám...budu mít jen rychlozavinovačku.
20. zář 2009 ve 12:35  • Odpověz
monter zatím mám většinu plenek velikost 1, jen jeden balík 2 a jak někde uvidím v akci, tak už budu kupovat jen 2

já jsem nakoupila jen 2 rychlozavinovačky, a tu zavinovačku mi půjčila, neb mi stejně vezla k zapůjčení monitor dechu a říkala, že jí víc vyhovovala kvůli kojení, tak třeba ji ani nepoužiju, ale mrzí me, že jsem si i tu výplň nezkontrolovala jak mi ji předávala, aby pak nebylo na mě, že je flekatá... nerada si takové věci půjčuju právě z tohoto důvodu... :unamused:
20. zář 2009 ve 12:47  • Odpověz
Evi,já tu nejmenší velikost koupila jen jednu na radu zkušenějších mamin. Prej stačí a kdyby byl malý náhodou větší... Já bych tu zavinovačku asi nepoužívala když je v takovém stavu a divím se tomu...dyť malinké mimi se častěji přebaluje,tak jak to může bý pročůrané?!
20. zář 2009 ve 12:56  • Odpověz
no uvidíme, jestli mi těch malých moc zůstane, zkusím prodat, nebo zůstanou doma...
no já ji nějak operu a pokud možno nepoužiju a řeknu, že jsem ji nepoužívala
20. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz
Když tak využiješ na druhé :slight_smile: Fakt mi hlava nebere že je to pročůrané! Dej pak vědět jestli se ti to podařilo vyprat.
20. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz
no pochybuju, její malá bude mít v prosinci 2 roky a asi to používala jen ze začátku, takže ty fleky nejsou zrvona čerstvé... nebo to operu, až když to budu chtít skutečně použít a teprve jí překvapeně napíšu :confused: že to je flekaté... no řeším takovou stupiditu, fakt mě mrzí, že jsem si to s ní nezkontrolovala, jak mi to předávala, ale já bych se spoléhala na to, že něco špinavého bych já nikomu nepůjčila, bylo by mi to asi blbé...
20. zář 2009 ve 13:28  • Odpověz
Bych se hanbou propadla kdybych to někomu půjčila v takovém stavu. Když tak to vyfoť kdyby ti nevěřila...nikdy nevíš.
20. zář 2009 ve 13:33  • Odpověz
Rivka a kde jsou ty Sapy???? krevety miluje manžel..
Jaho já ale dost často zhřeším..včera jsem byla na pikniku a furt jsem něco zobkala..hrůůůza jinak už jíš alespoň víc???? s tím inzulínem:??
Renat dělám uplně klasické palačinky- mléko, mouka, vajíčko (cukr nedávám) a bud namažu nutelou (ale kvůli cukru ted raději ne) nebo marmeládou a na to dávám pribináčka..fakt delikatesa ten pribináček :slight_smile:) a nebo si koupím termix nebo nějaký takový ten puding a je to fakt výborný :slight_smile:)
Evi já planuju koupit 2x newborn 2-5kg, pak hned ty další větší.. jinak asi pojedu na huggieskách a uvidíme.. ty newborn jsem dostala doporučené bella něco.. a nebo ty z DM.
jinak dneska mě malá docela zlobí..bolí mě tříšla, a pořád sebou tak nějak divně mele.. no nic moc..
20. zář 2009 ve 13:36  • Odpověz
ahoj saron - jím spíš míň, ale žaludek už se asi smrsknul, takže nehladovím.. :wink: dnes po snídani zase 8,5.. :rolling_eyes:

holky teď jednu pro pobavení, jak mám neuvěřitelnou rodinu, pořád se z toho nemůžu vzpamatovat..
přítel nemůže jít se mnou na ten ultrazvuk, tak jsem volala mámě, protože to pořád chtěla vidět jestli nechce jít se mnou, nemohla, tak jsem si řekla ok. no a za chvilku mi volá její přítel (jsou spolu asi rok a půl) že by šel se mnou on! no, bylo mi blbý ho odmítnout, ale přijde mi to teda dost úchylný... ne že by mi to vyloženě vadilo, ale asi bych tam šla radši sama nebo s někým svým než s přítelem mojí matky.. :sweat_smile:
20. zář 2009 ve 13:44  • Odpověz
saronka a ty bella ti doporučil někdo, kdo má s nima zkušenosti? jsou cenově dost přijatelné a ty dm taky... i jiné vyjdou dobře, když jsou v akci, ale to bývají většinou velká balení a ta značka malé nemusí sedět a stejně mi zůstanou k ničemu, tak to chci napřed ozkoušet a pak najet na nákupy ve velkém :grinning:
20. zář 2009 ve 13:47  • Odpověz
Saron: tak to si v týndu udělám (po kontrole) :slight_smile:

Jinak já mám zásoby pampersek (používá je kdyžtak sestřenka, takže kdyby náhodou nevyhovovaly, tak je dáme jí :slight_smile:
Mám 3 balíky těch 3-6kg (úplně ty newborn tuším 2-5kg jsem nekupovala, vždycky to pak jde přikoupit) a pak mám dva 4-6...tak uvidíme.
20. zář 2009 ve 13:48  •  2 děti  • Odpověz
jahod tak to je fakt srandovní, mě by to asi vadilo :fearful:
20. zář 2009 ve 13:49  • Odpověz
a musím se pochválit - mám požehleno, roztříděno, uloženo, pověšeno - ty pidivěci vypadají v té skříni super a samozřejmě podle barev vůůůůůbec nejde poznat, co čekáme :grinning:

manželův bratranec včera "rodil" - mají tomáše... takže klučičí variantu jména budem asi řešit znovu... :confounded:
20. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz
Jaho to mě mrzí tak se těš, až se pořádně nadlábneš po porodu..mě ted čekají dvě svatby..a jako dietu asi fakt nedám :slight_smile:))
Evi - jj ted jedna holčina z jedné diskuse kam chodím od snažení o mimíska je kupovala a moc si je vychvalovala.. koupila tyto new born a ted jede na pempreskách tuším..ale prý jsou blbý ty sleep and play..to mi říkala i ještě jedna mamina z diskuse.. jinak prý ty od belly dobře sedí kolem nožiček a tak.. jinak ještě mi právě ty maminky (rodili během prázdnin) doporučovali i ty z DM co jsou těch knížečkách..
Renat- cukřík po těch 3 byl uplně v pohodě 6,5
20. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz
saronka známí nám ještě říkali, že dobré plenky mají v lidlu... musím ještě zjistit, jestli jsou to ty, co jsou tam pořád, nebo jestli mívají sem tam v akci ještě něco jiného... akorát mají jen ty větší velikosti, takže nemůžu posoudit cenu
20. zář 2009 ve 14:01  • Odpověz
holky, teď jsem prožila svou první těžkou hypoglykemii.. :confounded: cukr jsem měla 1,2 mmol/l - těžká hypoglykémie je od 2 níže, zajímavý je, že mi vůbec nic nebylo a přitom bych měla být pomalu v komatu.., tak jsem do sebe nalila několik lžic javorového sirupu a vycucala bombon z hroznového cukru a už jsem na 5, ale teda docela jsem se bála, protože psali, že v takovém stavu nejsem schopná se o sebe postarat a má mi druhá osoba přivolat RZP.. :confounded:
no nic, katastrofa zažehnána..
jinak evi - mně to teda asi možná taky vadí, ale je mi trapný mu říct, že ne..
20. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz
jahod no to samozřejmě chápu, je hezké, že se snaží, když ví, žes to chtěla po mamce a že mu to není jedno
20. zář 2009 ve 14:28  • Odpověz
no, on je spíš hrozně natěšenej na vojtíška, nemůže mít svoje děti, tak je teď nadšenej, že bude "děda", ale je to teda dost přehnaný.. :sweat_smile:
20. zář 2009 ve 14:32  • Odpověz
adajar: právě jsem zkoukla videjko - Daník je úúúúžasnýýýýýýýýýýýý!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zdá se mi už veliký! A když si představím, že mám v sobě asi většího mimíska (podle doktory 1800g)tak žasnu!!!!! Těžko se to představuje, ale na Tvém Daníkovi to vidím, jaký je to už zázrak. Jen tak dále!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. zář 2009 v 15:18  • Odpověz
Ahojky holky,
Ad malej je kouzelnej, krásně roste :slight_smile:

Maui už jsem gratulovala na dvojčatech :wink: ´

Jahod teda jo to s tou cukrovkou ti nezávidím :unamused: Tak hlavně že vše dobře dopadlo :wink:

Nu už máme kočárek, tak můžu jít rodit :grinning:
20. zář 2009 v 15:24  • Odpověz
lucy: krásnýýý kočárek!!!!!!!!!!!! A jak to vidíš s porodem, jsi už v 35 týdnu, a máš dvojčátka - vydržíš do konce, nebo to vypadá na dřívější porod??
20. zář 2009 v 15:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.