• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Měla sem tu naše když sem sama samotinká. Dovezli bábovku tak ji baštím a aby toho nebylo málo,tak si ji potírám nutelou :slight_smile: Saron,palačinky s termixem sem nikdy neměla,ale vyzkoušíme. Když nad tím přemýšlím,tak sem termix neměla od dětství. Evi,u nás se taky narodil Tomášek...nebydlí bratránek tady :slight_smile: Jahod,tak to je síla...já bych s díky odmítla.
20. zář 2009 v 15:35  • Odpověz
Evi no zatím to na porod nevypadá, takže musím čekat, nic naplánovanýho nemám, 1.října jdu na monitor a uvidí se co a jak :wink: Ale do konce asi nevydržím, to se dřív rozpadnu, je to fakt náročný, sedět, leýžet, chodit, vše mě neskutečně vyčerpává. Mám nateklý ruce, nohy, ale tlak je ok. Takže ještě pár týdnů a pak se snad holkám bude chtít jít na svět :slight_smile:
20. zář 2009 v 16:40  • Odpověz
Lucy,to ti věřím že nemůžeš nic a už se asi těšíš až porodíš. Máte krásný kočárek a barvička je k nakousnutí :slight_smile:))
20. zář 2009 v 17:06  • Odpověz
lucy: tak uvidíš, drž se!!!!!!!!!!!!! Ta fotka vedle kočárku je čerstvé foto bříška???????WOW!!!!! To je teda megadomeček pro miminka!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: Držím palce, ať vše zvládneš!!!!!
20. zář 2009 v 19:09  • Odpověz
ahojky všem,tak víkend už byl zase nějaký natřískaný,tak mám čas,až teď :slight_smile:

Lucy: krásný kočárek :slight_smile:

jinak plenky Happy Bella u nás v porodnici přímo vyžadují, takže já mám na úplný začátek jasno,když máš jiný,tak si je stejně musíš koupit :slight_smile: takže mám balík těhlech,pak zkusím balení těch Huggies,co jsou v akci a uvidíme :slight_smile:
20. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz
lill fakt? a čím to odůvodňují? jsou fakt tak dobré? no kdyby jo, bylo by to fajn, cena je dobrá... a huggies jsou v akci kde, za kolik, kolik kusů? vsecko napis! :grinning:
20. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz
lil: nakazovat, jaké plenky mít???? no to je teda divné.... v tom je nějaká obchodní politika ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: bych se jim na to vyprdla.... ale videla jsem u adajar,ze Danik mel ty plenky Happy, tak mozna jsou fakt nejake extra.

nasla jsem o nich www stranky -docela hezké
http://www.happy-cz.cz/content/ff_home

Mimořádná akce v Albertech

Plenky Bella Baby Happy lze nyní zakoupit ve všech prodejnách řetězce Albert (hypermarketech i supermarketech) za mimořádně výhodnou cenu 179 Kč. Jedná se o následující balení:
Bella HAPPY Midi á 48 ks
Bella HAPPY Maxi á 42 ks
Bella HAPPY Maxi Plus á 40 ks
Bella HAPPY Junior á 36 ks

Akce trvá do vyprodání zásob.
20. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz
Jaho to je hrůza..jak to..tys dlouho nejdela??
Mon no není to co to bývalo už je takový řidší ale super :slight_smile:

Evi to je blbý že nemají ty newborn- ty mají v akci v globusu a taky docela dobrá cena 169kč v kauflandu jsem viděla..
20. zář 2009 ve 21:45  • Odpověz
evi taky si myslím, že v tom bude i něco jiného, ale zas úplně blbé plenky by snad v nemocnici nepoužívali... no uvidíme, až ty naše prcky do toho zabalíme
20. zář 2009 ve 21:54  • Odpověz
Adaj- ten je nádherně blaženej ve vodě a pak se stejně nádherně příšerně naštve- to je úžasný dítě!!!!
Byly jsme o víkendu u tchýně v Brně- cestování se ale malýmu podle všeho líbí- ani nejsem moc unavená- snad jen z toho, jak jsme se včera toulali nočním Brnem- trochu jsem si i cucla burčáku :grinning:
20. zář 2009 ve 22:15  • Odpověz
jé, takže nejsem jediná, kdo si dával do trumpety s burčáčkem? kromě kvak to tu zmiňoval ještě někdo... brala jsem to jako prevenci proti zácpě, nějak si to odůvodnit je nutné... :wink:
20. zář 2009 ve 22:30  • Odpověz
Hih- jojo, proti zácpě je to víc než účinný :dizzy_face: .
20. zář 2009 ve 22:33  • Odpověz
Ach jo...sem zase od půl4 vzhůru...je to čím dál častější...začíná mě to pořádně štvát!!!
21. zář 2009 ve 04:51  • Odpověz
Ahojky, Monter já jsem vzhůru od 4, už jsem hotová, já chci spáááát :unamused:
21. zář 2009 v 07:00  • Odpověz
holky-burcacek jsem mela ja-taky me to baajecne protahlo :grinning: :wink:
lucy-krasny kocarek :slight_smile: super barva!!
s tou cukrovkou to teda mate hodne narocne!! :frowning2:
plenky-my jsme jich vyzkouseli postupne strasne moc-myslim znacek-protoze klukum to tak nejak utika kolem a kolem...i fixies byly super,jen hodne drahe..ale pujdu taky koupit ty belly, kdyz to takhle pisete...ja porad premyslim nad tema pratelnyma a nevim nevim...no uvidime...ale v zaveru jsme pouzivali pampersky a potom ty lepsi z tesca...ted uz mame jen na nocni spani pampersky a v podstate mu je davam jen ze zvyku, protoze cura az rano,ale kdyz mu je nedam, tak se pocura :sweat_smile: teda vetsinou :grinning:
21. zář 2009 v 07:15  • Odpověz
Dobré ránko holky..
Evatk--neboj já si včera dala vínko a burčák se chystám koncem týdne je u našich vinobraní :slight_smile:)) burčák milujuu
jinak co se týká plen..tak jedna kamarádka tesco a takové ty levné pleny vůbec prý špatný a druhá kamarádka si je nemůže vynachválit..je to holt o tom to vyzkoušet a najít co vyhovuje..
21. zář 2009 v 08:25  • Odpověz
Lucy,je to hrůza s tím spánkem. Vzbudím se na čurání a buď pak už neusnu nebo až za dvě hoďky. Jak já se těším na spánek na břiše!
21. zář 2009 v 08:29  • Odpověz
ahojky,
tak já Happy plínky měla i na malou, protože tenkrát jsem nenašla jiné, které by měly výřez na pahýlek (pupík) ... no a teď jsem byla v Globusu a měli akci, tak jsem nad tím ani nepřemýšlela a hned je vzala ...
jinak tím, že malá měla 4kg, tak jsem zlikvidovala jen jedno balení, protože newborny jsou do 5kg ... tak teď jsem teď vzala jen jeden balík (jeden balík mám pampersek od sousedky) a kdyžtak se dokoupí ...
dnes nám tu začínají dělat silnici, tak už budeme mít příjezd i k baráku ... teď jsme museli parkovat kde se dalo, protože udělali k barákům blbý nájezdy, takže se nedalo najet, bych odřela vanu, nebo urvala výfuk ..
holky, spánek vám teda vůbec nezávidím ... se musím přiznat, že když usnu, tak mě nic nevzbudí ... malá už je chudinka naučená, že když se jí chce v noci čurat, tak si jde do koupelky pro nočník, donese si ho do ložice, vyčurá se a už u nás zůstane (někdy ne, jindy jo) a já ani nevím, kdy došla ...
21. zář 2009 v 08:43  • Odpověz
saronko, to jo, to mas pravdu s tema plinkama, ale tesco ma 2 druhy tesco plinek a jedny jsou uplne desne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ty druhe, jsou docela fajn, to jsou totiz pampersky, jen se vyrabi pro tesco... :wink:
ja jsem prvni dva mesice, nez mel OK kycle, davala do jednorazovek klasicke plinky...takze nekdy se stala nehoda a plinku pampers jsem musela hned vyhodit, ale vetsinou to prezilo vice akci :slight_smile:
nam uz cestu opravili-zazitek do dneska...valec zaspinil chodnik terem, takze Jenik to porad komentuje :grinning:
21. zář 2009 v 08:47  • Odpověz
Krem to je dobré vědět.. asi je taky časem zkusím..to je jak v Makru koukám..jden perník 6,50 odkolek balení a druhý balení makro 3,50 ale výrobce je odkolek :slight_smile:) si nevybere člověk co :slight_smile:)
jinak já Sluni zvažuju 2 balení ty new born, jedny do porodnice a jedny na doma..a pak hned ty větší.. protože když je balení po 28ks tak se spotřebují docela brzo.. za kolik měli ty happy v globusu??
21. zář 2009 v 09:21  • Odpověz
kremb: máš pravdu s těma plínkama v Tesco. Jsou plenky Tesco a plenky pampers tesco :wink: :dizzy_face:
Jasně, chce to vyzkoušet!!! :wink:
21. zář 2009 v 09:21  • Odpověz
Ahoj holky..tak jsme po kontrole:
- zas byla sranda, ale podstatné věci mám - na mateřskou nastupuji 28. 10. (což je přesně 6týdnů dle termínu podle UTZ :slight_smile: a je to super, protože o to víc penízek bude ještě za nemocenskou, kteoru mám na podnikání víc než slušnou).
Váha +11 kg, což není nejmíň, ale žádný extrém, navíc přibíráme rovnoměrně, takže i po této stránce byla spokojenost.
Moč O.K., tlak víc než dobrý, 119 na 84, :slight_smile:
Kontrola za 14 dní...
A pozor...hejbnul se CS...máme jedničku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takže popojíždáme prý ukázkově :slight_smile:

Všem, co čeká kontrola, nebo na ní právě jsou držím palce...

Ohledně plen to chce opravdu vyzkoušet, co člověk to jiná zkušenost a názor..

jdu volat dr. zda vezmou prďolku :slight_smile:
21. zář 2009 v 09:21  •  2 děti  • Odpověz
Tak máme dětskou dr. :slight_smile: úplně jsme se vrátila do dětských let (zkusila jsem tu, jak jsme chodily se sestrou a vyšlo to:slight_smile: I podle telefonu je poznat trochu jiné jednání a přístup :wink:
21. zář 2009 v 09:25  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj :wink:
My jsme celý den pracovali v bytě, tak jsem se na koníka ani nepodívala :sweat_smile: Možná dočtu :grinning:
Dnes jsem spala do 9hod, fakt začínám být nějaká unavená. Za 2hod přijede Beatka domů a odpoledne máme zase plavání - možná už poslední se mnou,nebo předposlední, tak se psychicky připravuji, protože se mi vůbec nechce, ale ve vodě to zase přejde...
My máme doma koupený jen jeden balík těch nejmenších Pampersek, jiné se nám neosvědčily nebo mi připadají moc igelitové a takové hrubé, tak zatím budeme u osvědčené značky :wink:
21. zář 2009 v 09:28  • Odpověz
Jinak na kontrolu a první monitor jdu zítra, ale předpokládám, že k žádnému pokroku určitě nedošlo :sweat_smile: Dětskou dr. mám tu co k ní chodí už Beatka, tak to je bez problémů. Ale byl to dost velký problém sehnat dětskou dr., která bere nové děti - aspoň u nás...
21. zář 2009 v 09:29  • Odpověz
Brý ránko,
tak jsem byla celej víkend u našich, páč jsem od pátku slaměnná vdova :cry: Manža se vrací až za měsíc, tak snad mě pak najde ještě 2v1 :sweat_smile:
jahod, noční inzulím je s pomalým vstřebáváním(ten před jídlem nastupuje rychle,má nejvyšší účinnost po 2 hodinách, pak rychle klesá) , píchám ho v 10 večer a má jinou barvu než ten denní, je takovej zakalenej, takže před každým píchnutím musím pero důkladně protřepat, aby se ta bílkovina rozustila stejnoměrně.
Akorát teda hubnu pořád, od čtvrtka zase půl kila, tak na tom budu po porodu možná líp než před ním, teda až se mi vrátí do původní podoby ta klokaní kapsa :grinning:
Co se plínek týče, máme nakoupeny Pampersky i Hugiesky a v porodce nám doporučovala, taky ty Belly, takže je zkusím taky koupit a uvidíme, co bude nejlepší kombinace cena-kvalita :slight_smile: Já teda pořád koketuju s látkovkama, ale ne teda od začátku, páč mám z toho docela strach, takže v šestinedělí budu ráda, když přebalím, nakrmím, vykoupu a tak pořád dokola. Nějak mi do toho kolotoče nezapadá vyperu,vyžehlím... :grinning:
21. zář 2009 v 09:32  • Odpověz
Holky,za chvíli vyrážím na KO...půjdu aji do města dokoupit zbytek věcí co mi chybí a stavím se za sestrenkou. Ukážu se tady až odpolko,tak se mějte na pěkňučko :slight_smile: Renat,gratulace ke KO.
21. zář 2009 v 09:33  • Odpověz
monter: určitě také dopadnete na jedničku. a pěkně nakupuj :slight_smile:
21. zář 2009 v 09:39  •  2 děti  • Odpověz
Já jsem ty plínky Belly koupila jednou v Kauflandu, protože nám všechny došly a nechtěla jsem tam kupovat velké balení Pampersek, ale připadaly mi pro dítě strašně hrubé, nepohodlné, široké .....ale chce to zkusit, mám z toho takový svůj pocit....
21. zář 2009 v 09:42  • Odpověz
Beranek právě jedna mamina čerstvá je vychvaluje kvůli tomu že jsou široké kvůli kyčlím a tak.. no já asi koupit ty a pak uvidíme .. je tolik značek aby se v tom čert vyznal :slight_smile:)
21. zář 2009 v 09:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.