• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
No fakt to chce zkusit, i podle velikosti miminka možná, protože naší Beatce vždy chyběly takové ty faldy na stehnech a jiné plínky než pampersky - dodneška pravidelně pročůrává bokem :grinning: :grinning: Tím to možná nebude, ale opravdu jiné než pampersky tomu našemu dítěti bohužel dávat nemůžeme :unamused:
My jsme kvůli kyčlím žádné široké balení neměli, měla je od narození úplně v pořádku a nebylo vůbec nutné ani dávat širokou plínku.....
21. zář 2009 v 09:57  • Odpověz
Já budu látkovat, ale samozřejmě do porodnice a do terénu budu mít jednorázovky- zkusím třebas Pampersy, uvidí se... Moderní látkovky se nežehlí, takže jenom vyprat- obden- to snad nějak ustojím :dizzy_face: .
Holky, docela už je běs, jak nejde dělat nějakou těžší práci delší dobu, co? Právě jsem vyluxovala jeden pokoj a musela jsem si jít dát na chvilku pohov- nevím ani, jak lézt po kolenou a dostat se s vysavačem pod postel- břicho neuvěřutelně překáží
21. zář 2009 v 10:00  • Odpověz
Holky ahoooj,
potřebuji poradit bere vás některou v noci křeč do ruky jako do prstů? Mě už asi 3 dny a nevím co s tím vždy mě to vzbudí a hodinu musim rukou cvičit než to trochu přejde.
21. zář 2009 v 10:03  • Odpověz
kvak..přesně mě stačí vytřít jednu místnost a už se malá vsteká co že to jako v tom předklonu dělám :slight_smile:)
jj mě Saze..nedostatek magnesia..
21. zář 2009 v 10:06  • Odpověz
Saze, ty křeče v prstech jsem měla asi před měsícem pořád, hlavně v noci, ale už to přešlo a úplně jsem na to zapomněla...
21. zář 2009 v 10:06  • Odpověz
mě to chytá i teď u počítače. je to fakt dost nepříjemné , už jsem sundala prstýnky.
21. zář 2009 v 10:07  • Odpověz
jinak můžu říct že začínám bejt pěkně podrážděná, vyskakuji na první nakopnutí. O víkendu mi vadilo vše a hlavně všichni. - až jsem sama ze sebe otrávená.
A zítra jdu na ultrazvuk tak snad vše bude ok.
21. zář 2009 v 10:10  • Odpověz
dobré ránko

saze křeče vyloženě nemám, spíš mám prsty takové ztuhlé, když chci zatnout pěst, je to divné...

kvakulka pro mě je teďka pořád lepší něco dělat, protože v sedě mě za chvíli tlačí žebra nebo bolí záda, já si tak vůbec neodpočinu, neb mi připadá, že se jenom soustředím na vymýšlení vhodné nebolestivé polohy

a se spaním děs běs, nespala jsem cca od 4 do 6 a pak jsem do dospávala do 9, už si rovnou rozsvítím a čtu, dneska jsem se šla kolem 5. hod. i najíst
21. zář 2009 v 10:23  • Odpověz
Evatko - také nespím. v noci chodím po bytě a třeba i žehlím. nerada už proto někam jezdím (ani k rodičům) je mi blbé tam v noci šmejdit.
Holky jdeme do finále tak to k tomu asi patří.
21. zář 2009 v 10:25  • Odpověz
saze já spím blbě od začátku... už se asi nevyspím nikdy, tak jednou za 14 dní-3 týdny se zadaří, a spím v kuse do 7 a to se hned cítím jinak

už se za chvíli začnu asi nudit - chci mít všechno nachystané, sbalené, nakoupené, kdyby náhodou něco, ale už pomalu nebudu mít co dělat... minulý týden jsem dokonce místo manžela smontovala komodu do pokojíku
21. zář 2009 v 10:36  • Odpověz
ahojky všem :slight_smile: tak drahou polovičku už dva dny bolí v krku,tak jsem zvědavá,kdy se to přenese na mě :slight_smile: Dneska bude zase krásně,což je fajn,jedem na kontrolu :slight_smile:

renat: gratuluju ke kontrole, jinak já měla cs 1 už na minulé kontrole před měsícem,tak jsem zvědavá,co to bude teď :slight_smile:

Evi: no ty Bella happy mají výřez na pahýlek a i proto je u nás v porodnici vyžadují. Já jsem si koupila jedno balení 2-5 kg,ale dle holek chtějí ještě i ty menší, právě kvůli pupíku,tak to pak uvidíme :slight_smile: A dneska si dojedu do Rossmana,tam mají Huggies Newborn ( 2 - 5 kg) v akci 1+1 zdarma do konce září. Je to jen 28 ks,takže asi pořídím ty dvoje a uvidím,jak to pak bude stačit, vzhledem k odhadům našeho mimča pak budu muset možná přikoupit,uvidíme :slight_smile:

saze: tak jsem se dneska koukla na účet a socka pořád nikde :slight_smile: tak jsem si vzpomněla na ty šťastlivce,co tu hlásily,že jí mají :slight_smile:
21. zář 2009 v 10:37  • Odpověz
Lili zavolej jim tam a řekni že ti to neposlali, oni se nějak vymluví a pošlou ti to.
21. zář 2009 v 10:40  • Odpověz
Já spím pořád dobře, teda od té doby, co spím s kojopolštářem :dizzy_face: Jinak na ty křeče magnezko, ale jen do ukončeného 35.tt pak mi řekli, hned všechno magnezium vysadit, prý způsobuje svalovou ochablost u novorozenců :sweat_smile:
21. zář 2009 v 10:49  • Odpověz
Spagetko - dík to mi doktor neřekl.
21. zář 2009 v 10:51  • Odpověz
holky a kolem kolikátého by měla přijít neschopenka? já ted dostala od zaměstnavatele ale to je jen 14 dní že..já vůbec nevím jak to funguje :slight_smile:
21. zář 2009 v 10:51  • Odpověz
Saronko - funguje to tak že to nefunguje , alespon v praze ne. já dostala před týdnem neschopenku za červenec a je polovina září. Zaměstnavatel ti dá za 14 dní a pak musíš čekat a nebo tam volat a prudit.
21. zář 2009 v 10:52  • Odpověz
Ahoj holky můžu se přidat? Máme s prckem termín 27.11. :slight_smile:
21. zář 2009 v 10:54  • Odpověz
Vítej u nás Renníku - jasně že můžeš
21. zář 2009 v 10:58  • Odpověz
ahoooooooooooj holky,
zachvíli jdu pro malého do školky a pak na ten velký UTZ. Tak jen na skok. Co je nového?
21. zář 2009 v 11:00  • Odpověz
Saze no tak to jsem zvadavá..tak to já prudit tedy budu :slight_smile: si mě nepřejou :slight_smile:)ještě že už jdu na MD, ale to asi není o moc lepší co?
21. zář 2009 v 11:04  • Odpověz
spaaget, kde jsi četla, že magnesko se má jíst jenom do 35tt? Já jsem ho užívala na předpis až do porodu.
21. zář 2009 v 11:10  • Odpověz
saze- díky moc za přivítání :grinning:

saronka : měpřišla první neschopenka zhruba v polovině měsíce kolem 14-tého nebylo to nic moc, protože nebyla za celý měsíc, ale teď mi už přišla docela pěkná výplata :grinning: od 2. 10. nastupuju na MD tak doufám že ještě za září mi normálně neschopenka přijde.

Jinak já užívám taky Magnezko protože mi tvdne bříško a navíc jsem na 1cm otevřená takže nás doktro umístil na postel a nesmím nic dělat. Ale švagrová dělá v lékárně a taky mi říkala že pokud to půjde užívat ho nejkratší dobu, že v 9 měsíci by se nemělo užívat vůbec, prý to prodlužuje porod a že jakoby oslabuje kontrakce při porodu, tak doufám že se nám brzo uleví. Každý mi dává různé rady a prý je na tvrdnutí dobrá hořká čokoláda a lískové oříšky, tak poctivě dlabeme :grinning:

Holky chci se zeptat nevte někdo od kdy by se měl pít maliníkový čaj???
21. zář 2009 v 11:13  • Odpověz
tak já s tím magneskem teda nevím. Brala jsem ho až do porodu a kontrakce jsem měla normální a porodila jsem za 4 hodiny.

NO nic, tak já se zatím loučím. Snad mi výjde čas večer a malý mi dovolí sem nachvíli kouknout.
21. zář 2009 v 11:17  • Odpověz
lucie, řekli mi to na utz ve fakultce, dělal mi ho sám pan přednosta, tak předpokládám, že věděl, co mluví :wink: Já ho teda moc neberu, páč mi břicho zatím tvrdne max.2x denně a to je teď už prý úplně v pořádku, křeče nemám, takže jsem se na ně už vyprdla :wink:
21. zář 2009 v 11:23  • Odpověz
Lucierob - drž se a dej vědět jak jste velký atd.
Rennik - nevím od kdy ale také ho chci pak do sebe prolévat.
21. zář 2009 v 11:26  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: mě taky dr. říkala poslední měsíc magnézko vysadit. Jinak mě teda tvrdne břicho i s magnézkem a včera to bylo docela fest až jsem se vylekala takže jsem měla první pořádné posly. Ještě že jsem zašitá :slight_smile:
21. zář 2009 v 11:30  • Odpověz
rritulko a jak dlouho už jsi zašitá??? Mě doktro říkal že teď už by bylo na zašití pozdě, kdybych se otevírala dál, šla bych do nemocnice na udržování. A břicho mi první dny tvrdlo taky fest, nemohla jsem ani dojít na záchod aniž by mě ty křeče nechytly, ale po tom magnezku je to mooooooc lepší. Ale taky ho nechci jíst furt.
21. zář 2009 v 11:34  • Odpověz
renni já jsem zašitá od 14 tt :frowning2: a za 14 dní jdu ten steh prostříhnout a vlastně už je to dřív zkrátka 1.10. mi ho vyndají a pak děj se vůle boží :grinning: už by to nabyla taková hrůza kdyby se malá narodila.
21. zář 2009 v 11:38  • Odpověz
rennik ten maliník 4 týdny před termínem porodu - první 2 týdny 1x denně, poslední 2 týdny 2x denně - bylo nám to takto řečeno na kurzu, kde nám teda dávala recept na maliník i se lněným semínkem, ale na to prdím, normálně tak budu pít porcovaný maliníkový čaj
21. zář 2009 v 11:52  • Odpověz
ritulko aha tak je mi líto že už tak dlouho ale z druhé strany určitě ti tím pomohli, že jsi vydržela nosit mimi tak dlouho. Kdyby se pak narodila tak už to opravdu taková hrůza nebude. Měla by mít přes 2 kila a to už je supr. :wink:

evi díky za info, já jsem teď brouzdala po netu a holky ho pijou různě ale ty 4 týdny před porodem mi přijde optimální. A to lněné semínko jsem teď četla 2 lžíce denně, ale od kdy to nevím. :sweat_smile: nám na kurzu právě o tom maliníku nic neřekli
21. zář 2009 v 11:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.