• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
No já to bohužel taky blízko nemám a nad tím dojezdem přemýšlím jak to udělat....
21. zář 2009 ve 21:42  • Odpověz
Akorát je problém, že se snad od toho listopadu uvolní jedno místo a není jisté, že by třeba od ledna zase bylo volno, je to dost problém.
21. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz
A Lukášek je moc hezké jméno, taky se nám líbí...akorát mám vedoucí, který se tak jmenuje :sweat_smile:
21. zář 2009 ve 21:45  • Odpověz
Natalka už automaticky hovorí každému, že mám v pupíku Lukáša, takže je asi rozhodnuté

s tými jaslami, jedine, že by manžel vozil malú autom a išiel by pozdejšie do práce- no uvidím, ale som rada aj za tú miniškoličku
21. zář 2009 ve 21:49  • Odpověz
Beatka už taky zná dlouho bratříčka jménem a pořád ho tak oslovuje, proto bychom to ze stejného důvodu nezměnili a navíc jsme chtěli, aby věděla jak se bude jmenovat ještě před narozením, aby si k němu vytvořila nějaký "vztah" a neříkali jsme mu miminko nebo v rámci utajení před ní říkali jiné jméno a po narození to pravé. Dokonce jméno už prozradila babičce :grinning:
21. zář 2009 ve 21:53  • Odpověz
som zvedavá ako sa tie naše holky zžijú s novým členom rodiny...snad to nebude také dramatické

kamoška mi poradila, že máme kupit nejaký dárek, ktorý jej akože donesie bráška z porodnice, tak už máme kupnehého sloniska ( postavička z medy poo)uvidíme, či to zabere :slight_smile:
21. zář 2009 ve 21:58  • Odpověz
ja letím do postele...dobrú noc
21. zář 2009 ve 22:07  • Odpověz
lulka, tak to jo-11.11., to by mohlo klapnout-asi jako u nas 22.11. :wink: :slight_smile:
u nas taky jena vsem vypravi, ze mam v brisku maju :slight_smile: ja budu kupovat asi nejake auto, autobus, pripadne dinosaura ci tak nejak :slight_smile: :wink:
mate hezka jmena, hanuse zadneho neznam a lukas se jmenuje nejstarsi muzuv syn... :wink:
nam zacinaji jesle 1.10. - doufam, ze taky ten den neskocni :grinning:
21. zář 2009 ve 22:19  • Odpověz
Dobré ráno, tady se snad ještě spí. Koukejte vstávat, svítí sluníčko a bude hezký den. Tedy aspoň pro někoho - já mám zase místo nohou oteklé bambule.
22. zář 2009 v 08:11  • Odpověz
Dobré ránko,zase sem měla parádní noc! Od včerejška sem oficiálně na mateřské a celkově sem přibrala 6,5kg. Posnídala sem,dopiju kafčo a du umývat okna.
22. zář 2009 v 08:55  • Odpověz
Monter, na ta okna bych se radši vyprdla. Cokoli, co děláš s rukama nad hlavou, způsobuje stahy dělohy a urychluje porod. Takové činnosti zakázal doktor i mojí mamině po odstranění dělohy. Já si radši domluvila výpomoc na úklid - především na okna.
22. zář 2009 v 09:03  • Odpověz
ahoj holky
Lulko a ty už máš vybrané jesle v praze??
22. zář 2009 v 09:15  • Odpověz
Monter, 6,5 kg? To já aspoň 14 kg :grinning: :grinning:
22. zář 2009 v 09:30  • Odpověz
Ahoj holky, tak za mnou další fakt erotická noc - spím s kojícím polštářem mezi nohama a na zádech mám napařovací pecky a zavázané šálou. Chudák manžel tohle mít v pelechu.
22. zář 2009 v 09:31  • Odpověz
Saze, tak to vypadáme podobně. Já si včera konečně koupila kojící polštář (mám ten s polystyrenovýma kuličkama) a celou noc jsem s ním při každém pohybu šustila. U nás ale spíš hrozí, že mi ho přítel bude chtít zabavit. Byl z něj naprosto nadšený, když se na něm zkoušel válet.
22. zář 2009 v 09:34  • Odpověz
Orlíku - počkej až ho tím v noci párkrát praštíš a hned ho bude chtít zrušit. Já už toho svého chlapa vzala párkrát po hlavě a vrčel jak bagr.
22. zář 2009 v 09:36  • Odpověz
Ahoj holky,taky se na vás musim juknout...hrozně to letí...
Lilli tak jsem ráda že v tom nejsem sama mi měli v 31+1 1300g tak jdem radši zítra na kontrolu jestli rosteme.
22. zář 2009 v 09:40  • Odpověz
Když vidím ty vaše váhy, začínám se děsit co porodím. My měli v 30+2 skoro 1800g, ale všechny rozměry odpovídaly 32.týdnu. Myslím, že nemá cenu to řešit, ta váha je vážně jen odhad.
22. zář 2009 v 10:09  • Odpověz
Já si taky cpu polštář mezi nohy, jinak mě dost bolí kyčle- musí to vypadat nemístně svůdně :dizzy_face:
22. zář 2009 v 10:09  • Odpověz
Orlik no taky jsem zvědavá co se mi narodí ale Dr. říkal že to klíďo mohlo být špatně změřený...
Kvak a co třísla mě bolí třísla
22. zář 2009 v 10:13  • Odpověz
ahoj holky, tak teda musím říct, že jste mě s těma váhama poměrně uklildnily, už jsem si pomalu říkala, že budu mít místo chlapa miniaturu, tak snad ne.
spaní a erotika - dámy, nechci vám do toho kecat, ale viděly jste se v poslední době v zrdcadle? myslím, že jestli máte na zádech pecky nebo mezi nohama kojící polštář je opravdu to nejmenší... nevím jak vy, ale já bych si nepřipadal svůdně asi ani jako zahrabaná do písku, kdyby mi koukala jenom hlava.. :zipper_mouth:
22. zář 2009 v 11:16  • Odpověz
Jahod máš pravdu,navíc pač čekáme holčičku mi všichni říkaj jak mi ubírá na kráse jsem strašně pihatá....
22. zář 2009 v 11:29  • Odpověz
Ahojky holčiny tak zas po dlouhé době se na vás jdu podívat a pozdravit.Tak jak se všechny máte.Maminy a těhulky jak nám rostou dětičky a pupíčky :slight_smile: :wink:
22. zář 2009 v 11:32  • Odpověz
kokoska to je něco takového, jak mě se všichni dívají na břicho a ptají se, kdy rodíme a když řeknu začátek listopadu, tak se tak podívají (nebo to i řeknou), že teda mi asi ještě pěkně poroste a že to teda bude obr, atd., atd., lidi jsou strašně neomalení, mě by nenapadlo to řešit
22. zář 2009 v 11:34  • Odpověz
evatk:no z toho si holka nic nedělej mě už dva měsíce každej hází na ksicht že budu mít dvojčata a že jsem jak buldozer a že se nesmím tak cpát.Přitom mám menší břicho než u prvního těhu a taky ted ani tak nejím. :unamused:
22. zář 2009 v 11:36  • Odpověz
Evat neřešim jestli mi ubírá na kráse nebo ne hlavně že bude zdravá :slight_smile: Jo taky mi říkaj že mám břicho tak na 5 měsíc :grinning: tak to už fakt řešit nemíním.... :wink:
22. zář 2009 v 11:41  • Odpověz
Evi, reakce na mé bříško jsou stejné jako u tebe. Mám prostě jen větší bříško (miminko je v normálu a ani plodové vody nemám víc). Aspoň mám prdelka víc místa a já si užívám, že cítím jeho pohyby. Znám spoustu holek, které necítí pohyby třeba 2-3 dny. To bych se asi zbláznila. Mně nadskakuje břicho každou chvíli.

Jahod, do zrcadla radši moc nekoukám, připadám si jako hroch, ale co bychom pro naše drobečky neudělaly ne?
22. zář 2009 v 11:41  • Odpověz
Ahoj :wink:
Já jsem dnes měla první monitor, vůbec mě to tam nebavilo 30 minut ležet, ale přežila jsem :sweat_smile: Vše je prý v pořádku, dr. mi podrobnosti nesděluje :grinning: Porodní cesty uzavřeny a miminko mám prý v břichu krásně schované (stejné to bylo i u Beatky), odpovídá 36tt a váží kolem 2,5kg, tak by mohl během měsíce přibrat ještě asi 1kg - váha by měla být stejná jako u Beťky, žádný 4kg cvalík by to být neměl :grinning: :grinning: Příští týden jdu na další monitor.

Jinak pihatá jsem byla jak v prvním těhotenství, tak jsem i teď, bez ohledu na pohlaví miminka :sweat_smile: :sweat_smile: Akorát nejsem vůbec nateklá, tak mi všichni říkají, že jsem přibrala méně kg :wink:
22. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz
A k tomu dárku, my už taky počítáme s tím, že bratříček přinese Beatce dáreček - asi kuchyňku a nějaké nádobíčko :slight_smile:
22. zář 2009 ve 13:10  • Odpověz
AHoj ber tak koukám že je vše v pořádku a že se vám oběma daří. :slight_smile: S tou pihatostí to neřeším páč jsem pihatá už od malíčka akorát ted jsem nějaká nateklá a celá taková jako poďobaná :confounded: když se dívám do zrcadla tak mi je dosti krušno :sweat_smile:
22. zář 2009 ve 13:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.