• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Beny, za pár týdnů už ten pohled do zrcadla bude lepší :sweat_smile: Taky v to doufám :grinning:
22. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz
Ber už aby to bylo.Ještě otlik týdnů do porodu a já už ted jsem nemožná a tak děsně utahaná.Sotva se obuju.Ach jo.Ty už to budeš mít zachvilku zasebou...já chci taky.Posunte někdo čas at je už listopad :sweat_smile: S Patričkem mi bylo ke konci taky dosti mizerně ale ne snad tolik jako teď :frowning2:
22. zář 2009 ve 13:28  • Odpověz
Orlik,okna dopadli tak že dojeli naši a máti mi je umyla,záclony a závěsy pověsila a povysávala. Mám vysoký tlak a dr.mi na něj dal léky a řekl že mám odpočívat...naši měli strach aby se mě a malému něco nestalo,tak dojeli a udělali...já aspoň převlekla postel a utřela prach.
22. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz
monter:mi to připomíná když jsem byla těhu s Patričkem tak jsem v 8m těhu myla okna.Seděla na parapetě a koukala dolů z 1.patra na ten krásnej podzim a myla u toho okna :grinning:
22. zář 2009 ve 13:34  • Odpověz
Beny,já je chtěla umyt ale mám na pytel ten tlak a sem v ohrožení jak já tak malý a když se mi nesníží tak budu rodit dřív. Na malého sme čekali dlouho a museli podstoupit IVF a než zbytečně riskovat,tak to ať přes ty okna nevidíme. Naši vystrašení,tak nečekaně dojeli a umyli...
22. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz
Monter:jj já to chápu,to jen že jsi mi to připomněla a já si vzpomněla jak jsem tu s tim bubnem seděla a šurovala okna :grinning: Je mi jasný že s tlakem není žádná sranda.Já mám zase dosti nízkej.A víš co jsme těhulky tak se na všechno vyprdnem a budem odpočívat a až těhule nebudem tak se do toho pustíme a vše se bude jen blískat :grinning: :grinning: :grinning: Není to sranda a hlavně ted ke konci.Musíš na sebe dávat pozor.A hlavně víš že ti ty okna nikam neutečou :grinning:

Vzbudil se mi tygr tak mažu s nim ven aby chytil lepší náladu je nějaký mrzutý.Tak zatím pa pa
22. zář 2009 ve 14:02  • Odpověz
Beránku, ty už chodíš na monitory? Já se dneska teprve objednala na první poradnu v porodnici- objednávají až na konec 37 tt.- takže jdu na první monitor až 14.10.:slight_smile:
Orlíku- mě malej kope třeba dvě hoďky v kuse, je to zběsilec- že bych tedy 2 dny necítila pohyby, to fakt nehrozí :dizzy_face: - jinak mi přijde, že snad čekám nosorožce, sama že jsem taky nosorožec- sice mi objektivně roste jen břuch- váha vcelku moc ne, ale ten břich je takovej už opravdu hrozivej- taky mi říkali jestli náhodou nebudu mít dvojčata....Bože, jak já se těším až porodím- budu mít prázdný břicho!!!!!!!!!!!!
22. zář 2009 ve 14:25  • Odpověz
Kvak, u nás se posílá do porodnice snad až v době termínu, do té doby od 36tt monitory a KO u dr.
22. zář 2009 ve 14:31  • Odpověz
Ahoj holky tak kontrola dobrý, malej je jak má bejt vše odpovídá 32tt. Jen mě zjistili málo železa tak mám tabletky.
22. zář 2009 ve 14:33  • Odpověz
ahojky všem :slight_smile: tak jsem se konečně dostala k počítači, dopol. jsem byla cvičit, dneska jsme posilovaly a bylo to docela fajn a pak byl oběd s kámoškou :slight_smile: mno teď mrknu na práci a pak asi dám rovnou procházku do lesa s hafíkama,ať si taky užijou,když je tak hezky :slight_smile:
22. zář 2009 ve 14:34  • Odpověz
Kvak, paradoxně ti pak pár týdnů po porodu v tom břichu bude něco chybět a naopak se budeš ohlížet za každou těhotnou a závidět jí ten pocit, hormony jsou asi fakt zběsilé :grinning:

Saze, gratulace ke kontrole :wink:
22. zář 2009 ve 14:38  • Odpověz
kvakulka: a kdy nám dáš aktuální foto?????? :fearful: :dizzy_face:
saze: gratulace ke kontrole!
lilisek: závidím pohyb s pejskama! Ja se sama k pohybu zadnemu nedotloču :slight_smile: snad mě manžel aspon vytáhne na nějakou procházku, dokud je hezky!
22. zář 2009 ve 14:42  • Odpověz
ahojte

tak mám jakž takž sbaleno do porodnice, včera jsem vyvařila vše potřebné, nainstalovala jsem fusak do autosedačky, kdyby nááááhodou byl v listopadu potřeba a dala na sporťák pláštěnku, aťse na něj nepráší... ještě musí manžel přeinstalovat korby...

jak se k tomu dokopu, tak vyfotím skříň v pokojíku a hodím fotku

tak si plánuju, jak budu mít všechno přichystáno, že budu jen odpočívat, ale to sezení je pro mě větší dřina než nějaká práce...

saze gratuluju ke kontrole!!!
22. zář 2009 ve 14:55  • Odpověz
saze: gratulace ke kontrole :slight_smile:

evita: jo jo jak je takhle hezky,tak bych něco vyváděla pořád,takže to u mě není žádný problém :slight_smile:

evatk: teda ty jsi šikula, vybavit věci pro mě mi dělá nějaký problém či co... nějak se nemůžu dokopat :slight_smile:
22. zář 2009 ve 14:57  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

lullka tak jsem se dočetla že budeme mít obě dvě Lukyho :slight_smile: :slight_smile:

Beranek Hanuš je taky pěkné jméno a hlavně neobvyklé i když je to klasické české jméno, a to se mi líbí že nebude slyšet na každém rohu :slight_smile:

No jinak mě dneska zase pořádně tvrdne břicho, stačí se projít nebo předklonit a hned mi tvrdne ani to magnezko moc nezabralo. Nevím čím to je.

evi já už bych si taky tak ráda nachystala věci do porodnice, ale každý mě od toho odrazuje, že mám ještě čas atd... A já zas nemám ráda nechávat všechno na poslední chvíli. Tak jak jsem si chtěla vyprat věcičky pro malého tak mi to už nevyšlo, protože teď jen ležím a jsem ráda že jsem. Nevím kdy to stihnu, doufám že se mi brzy uleví. :slight_smile:

Saze velká gratulace ke kontrole :slight_smile: a co ti dali Feronat nebo Aktiferin???
22. zář 2009 v 15:13  • Odpověz
renni nám říkala na kurzu 4 týdny před porodem se sbalit, já jsem 6 týdnů a něco, tak to zas není takový extrém na to jaký jsem puntičkář a beztak mi tam něco chybí - podprdy musí koupit, pak si chci těsně před oprat župan a papuče, ale základ tam je!!! :wink: ale dívám se, že rodíš až 3 týdny po mě...
s tím praním jsem ráda, že to mám za sebou, bylo to nekonečné... a to furt paní tchýňová řešila, jestli mi to schne a neschne a jestli to nechci převěsit... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. zář 2009 v 15:18  • Odpověz
evi jj rodím až tři týdny po tobě.... teda mám ten termín ale sbalit jsem se chtěla dřív kdyby to náhodou přišlo rychleji, kvůli tomu že jsem otevřená na ten 1cm a že mi tak tvrdne to břicho. Kdyby mi nic nebylo tak bych tak včas neřešila počkala bych tak jak říkáš ty 4 týdny před porodem to úplně stačí, ale teď mám strach že kdyby náhodou to přišlo nečekaně tak nemám sbaleno vůbec nic :slight_smile:

Jo s tchýněma je to vždycky podobné. My bydlíme na jednom baráku nejen s rodičema od MM ale i jeho dědou a babi takže si umíš představit jak to asi vypadá, podle nich je na všechno čas, kupovat věci dopředu je nesmysl to přináší smůlu, kočárek------- to máte ještě dost času stačí až jak se malý narodí-------- no prostě bez komentáře, já to jedním uchem poslechnu a druhým vypouštím ven jinak se to nedá.
22. zář 2009 v 15:32  • Odpověz
Jojo, rennik, když jsme řekli babičce, že kočárek nám přivezou AŽ teď- tak řekla- UŽ teď?
Beranek- já se totiž nevejdu do záběru :grinning: :grinning: :grinning: Ne, nebojte, něco dodám, jen teď mi trochu hrabe z našich koček- chytlo je nějaký masový bláznění a počůrávají nám koberec v jednom z pokojů- je to dost šílený...Čím víc to čistím, tím víc to páchne
22. zář 2009 v 16:02  • Odpověz
renni no já vím jak mi moje babička zkazila radost, když jsem jí kdysi ukazovala věci pro malou - no podívám, se jak blázníte (přitom sama věděla, jak dlouho jsme na miminko čekali, tak snad by mohla pochopit, že mám radost, že můžu konečně nakupovat), a máte toho moc a je to malé, a takové a makové podívek se, jaké máš břicho, to neobleče... nic se jí nelíbí, ani se mi nechce ukazovat jí kočárek, bo ho stejně sepsuje...
22. zář 2009 v 16:11  • Odpověz
Jo takové už to s těma staršíma generacema je. My jsme strašně moc miminko chtěli, ale pořád jsme čekali až dodělám absolutorium a taky abych na svatbě neměla moc velké břicho kdyby se náhodou povedlo. Řekli jsme si že od března tomu necháme volný průběh no a ono to vyšlo hned napoprvé. No jo jenže babička i děda MM jsou v těchhle věcech dost pozadu a nemohli to přežít že čekáme miminko před svatbou, že se to nehodí a jak to vypadá před lidma atd..... To že jsme spolu 7 let, že spolu bydlíme už dlouho to už prostě nevidí, kdyby mi bylo 16,17 tak neřeknu že by se jim to asi nelíbilo ale takhle..... Prostě mě to mrzelo když nám ho vlastně ani nepřáli. Tak jim taky nic neukazuju, na co stajně by mi řekli že se jim to nelíbí.
22. zář 2009 v 16:18  • Odpověz
renni no je škoda, že jsou třeba (jako v případě mojí babičky) tak zatížení nějakým negativním myšlením a předsudkama a já nevím čím vším ještě, že nejsou schopni sdílet radost bez nějakých negativních myšlenek, a pokud jde o miminko, tak to samozřejmě mrzí nejvíc, člověk pak nemá náladu s nima cokoliv řešit
22. zář 2009 v 16:28  • Odpověz
holky díky za gratulace ke kontrole
Renii - dal mi tardyferon-fol - tak je to na receptu.
22. zář 2009 v 16:32  • Odpověz
ahoj holciny, gratulace ke kontrolam...ja jdu ve ctvrtek, tak uvidime, co uvidime...
ja to nechapu, dneska kazdy druhy ma problem s otehotnenim a vl. rodina je takova vlazna...to mi prijde fakt divne...to ja si teda radost zkazit nenecham-vsem vnucuju svoje uuuzasne veci pro Marusku a pro Jenika :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: at se picnou...
22. zář 2009 v 16:35  • Odpověz
krembo babička byla určo ráda, že to vyšlo, ale okamžitě jí k tomu naskočí kopa starostí - no to jsem zvědavá, jak to budete zvládat i se psem, třeba... přitom to je to poslední, co by mě trápilo, zvlášť po tom našem trápení s tou genetikou pro mě je hlavní, aby malá byla ok a ostatní je mi u pr... no a co že třeba nevynosí většinu věcí, protože se narodí moc velká, když nejde o život, jde víme o co
22. zář 2009 v 16:44  • Odpověz
eva-presne tak...oni lidi by bez toho nemohli byt, aby si to nerekli a treba ve stari budem taky takove-no to potesi... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale verim, ze to leze na nervy...ja zatim prudim ukazovanim jen muze, ten mi to vzdycky povinne pochvali, ja jsem spokojena a je... :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face:
22. zář 2009 v 16:56  • Odpověz
evi přesně tak když nejde o život jde o velké kulové, ale mrzí to. Každopádně já si jimi už hlavu nelámu, jsem hrozně šťastná že Lukáška čekám protože to byl můj sen mít už miminko a je mi úplně jedno co si myslí. Stejně až se to narodí tak ho furt budou chovat, a samé ťuťu ňuňu však víme svoje no ne???? Vždycky je nejdřív kravál a pak změknou a milion procent. Akrát pak přijde to další buze.....ní. Proč ho nedáváš častěji spát, v tomhle mu bude zima a v tomhle teplo, a proč ho nebudíš na kojení......... uf hrůza doufám že jako tchýně taková nikdy nebudu!!!! :grinning:
22. zář 2009 v 17:12  • Odpověz
jo a sazi tak tyhle tabl. neznám :fearful: v práci jsme vůbec neměli, ale určitě plní přesně to co mají :grinning:
22. zář 2009 v 17:14  • Odpověz
Teda Evi ty si s tou kabelou šikula. Já byla u kámošky a kabelu si půjčila,takže taky budu chystat :slight_smile: Saze,gratulace ke KO. Holky,u nás je to tak že naši se na Lukáška strašně těší,kdež to přítelovi rodiče vůbec nezajímá. Kdyby sme jim neřekli že budeme mít chlapečka tak se nezeptají a jak se bude jmenovat to už vůbec ne.
22. zář 2009 v 17:31  • Odpověz
Jo monter tak to znám moji rodiče se ptají úplně na všechno a měli hroznou radost a rodiče od přítele to berou jako fakt a na nic se neptají, nic je nezajímá, žádné věci vidět nechtějí bo je to nezajímá, sice říkají že se těší ale teď během těhotenství je to teda moc nebere.
22. zář 2009 v 17:38  • Odpověz
Renik,některé tchýně sou hrozné...mě příjde že se ani netěší. Nezeptá se jestli je malý v pořádku,jak se cítím já...ji zajímá jen pivo a štamprle! Po pravdě mě to ani nijak neva a budu ráda když si pro Lukáška chodit nebude. Naši se starají,zajímají a taky něco koupili.
22. zář 2009 v 17:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.