• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Jo to je fakt, moje tchýně je sice hodná a mám ji ráda ale v takových věcech si moc nepopovídáme, sice teď když mám ty problémy tak se ptá co a jak, pomáhá mi třeba vyprat, nebo uvaří oběd, ale jinak ji nic moc nezajímá, co se Lukáška týče. Když jsem ji ukázala fotku z UZV tak se sice podívala, ale ne že by mi ji pochválila, hned mi ji vrátila beze slov zpátky. Tak už ji nic neukazuju. Ale už vidím jak po porodu bude často u nás nahoře a bude ho furt chovat...Má děti ráda ale mohla by ho mít ráda už když je v bříšku ne až potom.... :unamused:

Jo a naši nám taky dali peníze na výbavičku, kdežto oni pro Lukiho nedali zatím vůbec nic :frowning2:
22. zář 2009 v 18:17  • Odpověz
U nás je to stejné...naši nám zaplatili kočár a oni nedali ani nekoupili nic. Já se přiznám že je toleruji jen proto že sou to přítelovi rodiče. Tchán je jen vyvalený u televize a tchýně kdykoliv dojde tak ji zajímá jen jestli máme pivo a tahne to z ní ráno,v poledne aji večer. Ne že by chodila opilá,ale musí mít každý den pivo nebo kořalku.
22. zář 2009 v 18:26  • Odpověz
u nás se obojí rodiče zajímají naštěstí a jsou natěšení, jinak by mě to hodně mrzelo
22. zář 2009 v 18:32  • Odpověz
evi jo to člověka pak mrzí. Možná že až se Luki narodí tak to bude jiné a budou se víc starat ale zatím to berou jen jako fakt, ale u nich je to prostě jiné, oni nedávají najevo žádné emoce, jsou rádi ale neukazují to navenek, nejsou zlí já je mám ráda, jen kdyby se trochu víc radovali s náma :slight_smile:
22. zář 2009 v 18:36  • Odpověz
renni naši i babička jsou jinak taky takoví hodně laxní narozdíl od rodičů manžela, vím jaké to je, když mám z něčeho radost a oni to neumí sdílet, ale naštěstí teďka ohledně miminka je to jiné..., možná i tím, že jsme se načekali, akorát babina to někdy kapku kazí... jakoby se ve stáří nedovedla radovat a říct si mám radost z toho a z toho, tamto se mi líbí, na to se těším, spíš si hledá pořád nějaké rádoby problémy a starosti, přitom se tím zbytečně zatěžuje a jsem přesvědčená, že to člověku přece nemůže svědčit... nedávno třeba sprdla mamku, že má špatně nakrájené upečené maso na moravského vrabce - že to nemá být na kostky, ale na podlouhlé kousky... :grinning: :grinning: tak sjem ji sprdla, že mamka se snaží dobře navařit a ona místo toho, aby jí řekla, že je to dobré, řeší pitomosti
22. zář 2009 v 18:48  • Odpověz
to je fakt, staří lidi prostě řeší spíš kde je co bolí a furt vedou takové ty řeči že se toho už nedožijou atd..... :confused: možná budeme taky takoví ale já si myslím že by si právě měli užívat každého dne kdy můžou být s rodinou, radovat se s někým kdo je šťastný atd.....

přítelovi prarodiče mají taky svoje úlety......tím že bydlíme všichni v jednom domku tak je pořád někdo doma a oni řeší takové věci, že jim nemá kdo zajet nakoupit, že jim nemá kdo nasbírat švestky ze stromu bo furt nikdo není doma..... takové kecy co nejsou pravda a samozřejmě takové blbiny rozšiřujou dál po rodině. Teď když jsem byla kvůli toho tvrdnutí u doktora a musím ležet tak babina přišla vyzvídat co mi je a tak no a večer mi volá manželova sestřenice jak se mi leží v posteli, a že to měla taky a který jsem vlastně týden atd...... no expres pošta hadra fakt. Kdyby existoval holub na posílání zpráv tak ho rozešlou po celé rodině. No a co naděláš- nic. :angry:
22. zář 2009 v 18:59  • Odpověz
Nemáme to lehké s těma staříkama :slight_smile: Já už na ně kašlu a užívám si to když sme na malého dlouho čekali.
22. zář 2009 v 19:13  • Odpověz
monter toteda nemáme :sweat_smile:
22. zář 2009 v 19:28  • Odpověz
no nemáme :grinning: já s tímto tématem končím, to by bylo na novou diskuzi - už jen historky s naší babkou...
22. zář 2009 v 19:30  • Odpověz
evi to je fakt :grinning: :grinning: :grinning:s tímhle radši končíme
22. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz
Dobré ráno,
dočítala jsem vaši včerejší diskuzi o tchyních. Já jsem na tom opačně - maminka přítele zemřela před 10 lety a podle všech to byla báječná ženská. Moc mě mrzí, že jsem ji nepoznala. S babičkou (maminka přítelovi maminky) máme taky trošku problém - na miminko se moc těší - bude to její 1.pravnoučátko, ale zároveň je hodně smutná, že její dcera nikdy neuvidí svoje vnouče. Na příští rok plánujeme svatbu a to bude podobné.
Přítelův táta má už pár let přítelkyni a s tou si rozumíme. Na mimčo jsou natěšení oba dva, jen tchán to neumí dávat najevo.
23. zář 2009 v 07:28  • Odpověz
ahoj holky, dočítat vás to je síla :wink:
tchýně i mamka (nemáme už ani jeden otce) jsou případy samy .. konečně jsem si říkala, že moje mamka se bude chovat jako babička, když se jí totiž narodilo první vnouče, bylo jí 39 ... příští rok jí bude 60 ... ale neeee ... a tchýně, ta neustále hlídá syna od švagrové, je mu 11 a na Verču jí čas nezbývá ... sem tam si ji teda vezme na celej čtvrtek, ale když si vzpomenu, jak hlídala Lukáše ve Verčiným věku, tak mi to přijde líto a hlavně Verči, protože ona ji má strašně ráda ...
já taky zbaleno ještě nemám, ale už jsem nakoupila vložky a kalhotky ... takže se začnu připravovat ...
23. zář 2009 v 08:35  • Odpověz
Holky, vy mě začínáte znervózňovat. Já nemám ještě ani všechny věci na miminko, vypraného nemám vůbec nic a na balení tašky do porodnice jsem si vzpomněla až teď v neděli v obchodu se sportovními potřebami, kde jsem zahlédla veliké tašky. V pátek končím v práci, tak už budu muset konečně taky začít, doktor mi předpovídá dřívější porod než v termínu, tak abych to všechno stihla.
23. zář 2009 v 08:51  • Odpověz
dobré ránko

mě teda osobně velmi mrzí, že se naší svatby ani pravnoučátka nedožila manželova babička, manžel ji zbožňoval, ona jeho taky, zemřela rok před svatbou, když jsme svatbu předběžně plánovali, tak říkala udělejte to tento květen, ten příští já už tady nebudu a měla pravdu :cry:
23. zář 2009 v 08:57  • Odpověz
Ahoj holky tak moje nemocná babička (2 mozkové skoro 90 let) drží v hlavě informaci že čekáme, ale pokaždé když tam přijedu se mě ptá kdy a co to bude. Tak to říkám pořád dokola. Ale jsem ráda, že alespoň ví že bude mít pravnouče. Moje mamka také nic nenakupuje má toho dost okolo babičky a nějak nestíhá za to tchýni musíme krotit ta by vykoupila krám.
23. zář 2009 v 09:14  • Odpověz
Ahoj holky..dneska jdu na utz do Podolí a do diaporadny..tak držte palce..:slight_smile:)
jinak co se týchní a maminek týče..tak moje mamka nakoupila už nějaké věci pro malou.. dokonce se přihlásila o to že chce koupit naušničiky.. od tchýně jsme nedostali ani chrastítko..ale možná to není u nich zvykem před narozením něco dávat...
23. zář 2009 v 09:24  • Odpověz
Evi, já babičky podezřívám, že jsou to vyděračky. Dřív pořád říkaly, že se nedožijou pravnoučátka a teď, když už tu mimčo za chvíli bude, zase řeší svatbu. Podle mě jim vadí to, že jsme se nevzali, když čekáme prcka.
23. zář 2009 v 09:25  • Odpověz
Ahojky, vidím, že se tu řeší prarodiče :slight_smile:
Naši jsou v pohodě, i když nejsou bůhvijak staří (51 a 54), tak mají docela zastaralé názory, taťka nechtěl ani vidět fotku z UTZ,že ho to nezajímá, že je to naše věc, že si počká na živé mimi. Mamka se aspon teda podívala. Jinak se těší moc, je to první vnouče na obou stranách. Bylo pár řečí, že kupujeme kočár moc brzo (máme ho schovaný u nich, měsíc), ale zkousli to.
Ted před pár dny nám dali docela hodně peněž prý na kočárek, ale vyšly by za to dva :dizzy_face: tak za to budeme kupovat stůl s židlema do jídelny, který nám jako jedna z posledních věcí v bytě chybí....Tak super, budem mít byt hotový :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. zář 2009 v 09:32  • Odpověz
Jinak tchyně no comment, po jedné hádce na oslavách se s ní už 2 měsíce nebavíme, tak jsem zvedava, jestli se to do porodu utřepe, nemám to ráda, takové kostlivce ve skříni v rodině....
23. zář 2009 v 09:34  • Odpověz
Ahojky všem, asi teď trochu odbočím ale chtěla jsem se zeptat jestli vás taky tak bolí kyčelní klouby jako mě. Přes den je to v pohodě ale v noci vůbec nemůžu spát,dnešní noc pro mě byla jak noční můra, jsem oko nezamhouřila, na každém boku to vydržím max 5 minut a musím se otočit a na zádech se zase dusím a je mi zle, takže super. Nemáte někdo nějakou radu???Já už dlouho spím i s kojícím polštářem, který byl až do minulého týdne sper, podložila jsem si ho pod hlavu a druhý konec mezi kolena a spalo se úžasně ale teď ani tohle nezabírá, jsem za poslední týden unavená jakosnad ještě nikdy z toho že nespím.
23. zář 2009 v 09:39  • Odpověz
rennik: jé, tak to mě zatím netrápí, klouby jsou klidné, všechny.....
23. zář 2009 v 09:41  • Odpověz
holky, a teď něco na rozveselení ...
když jsem začala chodit s manželem, tak jsem ho šla představit i babičce, bylo jí tenkrát něco po 80-ce a bydlela v penzionu pro důchodce ... taková garsonka, oddělená od záchodu a koupelny sádrošem ... Zdeněk se šel vyčurat a ona se mě ptala, jestli jsem s ním už spala, tak jsem jí řekla, že ne, že jsme spolu jen měsíc (na vysvětlenou, Zdeněk je můj první) a ona říkala, že bych to měla napravit, abych pak nezjistila, že je buzerant (doslova) ... takže to slyšel i on na tom záchodě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ona totiž když bydlela ještě na bytě, tak tam byla holka, která bydlela nad ní a vdala se, aniž by spolu spali, že on nechtěl, že až po svatbě, ale ani po svatbě nic neproběhlo ... a bylo jí divný, že každej pátek jezdí do Brna, tak ho dala nějakým kamarádem sledovat a zjistila, že jezdí do gay baru .. no a babi to tak měla vsugerovaný, že teda když se s klukem nespí hned, tak je prostě jinej
23. zář 2009 v 09:45  • Odpověz
Ahojky holky,byla sem u dr.na přeměření tlaku a bohužel ho mám pořád vysoký :( Zvýšil mi dávku prášku na 3krát denně.
23. zář 2009 v 09:47  • Odpověz
Renníku - tak to ti neporadím
Slunatko - tak hlavně že manžel je ok. :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 v 09:48  • Odpověz
evi tak ti závidím!!!!

slunatko: super historka :grinning: jsem se fakt od srdce zasmála, no jo kdo by to někdy do těch babiček řekl, ale byli byli kdysi stejně mladí jako my takže se vlastně nevidím :grinning:
23. zář 2009 v 09:57  • Odpověz
Ahojky, tak zas po několika dnech jsem se přemohla a zapla PC, protože jsem byla zvědavá co nového probíráte :grinning: , takže už hoďku dočítám, uf uf.

beránek - no já jdu rodit do porodnice v Novém Jičíně, protože tady bydlím a kámošky co tady nedávno rodily si to pochvalujou. Mají nově udělané oddělení, rozdělené na samostatné boxy, takže tam můžu být celou dobu s manželem a budeme mít soukromí. Je tam i sprcha a rodí se přímo tam. Pokud teda nejsou komplikace, ale sál je asi 10m daleko, takže to maj rychlý. Taky jsem byla dost překvapená, že mi dají veškeré potřebné věci pro mě i mimčo. Plínky, poporodní vložky, kosmetiku a tak. Neberu si ani noční košili. Jenom ty jednorázové kalhotky a heblátka co budu potřebovat :slight_smile: :slight_smile:
23. zář 2009 v 10:37  • Odpověz
Orlíku, já taky připravuju všechno hodně zvolna, neboj! Rozhodně nemám všechno nachystaný, to nehrozí. A proč ti doktor předpovídá dřívější porod? Podle CS?
23. zář 2009 v 10:49  • Odpověz
hancet u nás v Třinci zrovna předělávají porodní sál a měly by tam být taky ty boxy že můžeš pak rodit přímo tam tak jsem zvědavá jak to bude vypadat. Měli by být dokončené koncem října, tak snad už v listopadu budu rodit v novém :grinning:
23. zář 2009 v 10:54  • Odpověz
rennik - takže nohy k sobě a nepustit prcka dokud to nebudou mít hotové :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 v 11:02  • Odpověz
jj přesně tak asi se nějak zašpuntuju nebo co :grinning: :grinning: :grinning: doufám že to fakt stihnou, mělo to být hotové už na začátku října ale už to nestíhají a posunuli to až na konec října tak doufám že v listopadu to bude na 100% hotové. Teď se rodí provizorně na plastické chirurgii :grinning: :grinning: :grinning: bych :grinning: měla strach že mi z chlapečka udělají holčičku :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 v 11:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.