• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
achoj holky :slight_smile:

renniku, vítám tě mezi námi :slight_smile: problémy s kyčelníma kloubama mám taky, ale jenom když někde chodím delší dobu, k tomu mi otíkají i nohy, takže se z každé delší procházky léčím... při spaní mi to naštěstí nic nedělá... a když se s prckem domluvíme na poloze, tak spím jako miminko :grinning:
23. zář 2009 ve 12:10  • Odpověz
Kvakul, CS odpovídá týdnu těhotenství, ale odhaduje to podle utz v 31.tt - miminko odpovídalo všemi mírami skoro 33.tt. Vůbec bych se nezlobila, kdyby to byl třeba už přelom října a listopadu. Chvílema si říkám, že bych rodila už teď, ale doufám, že tam prcek ještě aspoň ten měsíc vydrží.
23. zář 2009 ve 12:12  • Odpověz
jonkar děkuju za přivítání, brouzdám tady ve vaší diskuzi od včera, je to prima si pokecat s někým kdo čeká taky listopadové miminko :grinning:

mě bylo celé těhu dobře, dokonce jsme byli ještě v srpnu na 4 dny v Tatrách a lozila jsem po horách jak kamzík, doma jsem kolsila trávu, zavařovala, pekla, prostě všechno a bylo mi moc fajn, ale pak mě začlo nejdřív bolest břicho a odešelze mě takový nepěkný výtok, tak jsem mazala k doktorovi a ten mi řekl že jsem se otevřela na 1cm ale že se čípek nezkracuje, že to budem kontrolovat a kdyby to pokračovalo tak pomažu do nemocnice na udržování, takže jsem od té doby byla v klidu, hodně jsem odpočívala ale asi ani to nepomohlo, nejdřív mě začly chytat křeče do lýtek hlavně v noci, no a pak mi začlo tvrdnout břicho, tak jsem opět mazala k dr. a naštěstí se dál neotvírám, ale nasadil mi Magnosolv tak ho teď piju a doma nedělám vůbec nic. Máme ležet a chodit jen záchod což je pro mě úplně utrpení. V tv nic nehraje, knížky už mám přečtené, prostě nuda a teď do toho ty klouby....... no co víc si přát. Někdy si říkám už aby to bylo. Ať už je aspoň 1.11. pak už to uteče.
23. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz
ahojky všem :slight_smile: tak jsem zase na chvilku se odtrhla z práce,abych nakoukla. Dneska jsem byla na posledních odběrech, tak jsem ráda,že to mám za sebou :slight_smile: Dneska mi i příjde truhlář mrknout na komodu, kolik bude chtít za zkrácení,tak doufám,že to bude rozumný a ne víc,než kolik stála ta komoda :slight_smile: Je z Ikey :slight_smile: Už mi zbývá jen vyřešit předsíň - vestavěnou skříň a domontovat práh u dveří do ložnice a snad bude byteček trošku po kupě :slight_smile:

koukám,že se řešily tchýně. Tak mamina z Míšovi strany se těší a občas šíli,že by nakupovala věci,problém je,že já musím mít všechno dopředu,takže mám věcičky už nachystaný :slight_smile: Ale říkala,že nám dá nějaký penízky na něco, tak uvidíme.....

Naši se na mimčo těší,ale mají pořád strach, moje mamina obě těhu měla dost problémový,tak mi příjde,že se budou radovat,až bude Nat na světě :slight_smile:)))
23. zář 2009 ve 12:37  • Odpověz
Ahoj holky..tak jsem zpět z KO, v dia poradně super, na utz važíme 2238g což prý je uplně v pohodě..jen máme málo plodové vody tak musím na dalíš utz za 14 dní.
23. zář 2009 ve 12:38  • Odpověz
saron: ahojky,tak gratulujem k dobrým výsledkům :slight_smile: a s tou plodovkou to snad bude ok,uvidíš :grinning:
23. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz
Saron,gratulace ke KO. Je nějaké riziko že je plodovky míň?
23. zář 2009 ve 12:46  • Odpověz
saron gratuluju k i výsledkům i pěkné váze miminka :wink:

holky chodíte teď na kontroly častěji? Já jsem do teď byla objednávaná pořád co 4 týdny když nebyly problémy tak mě zajímá jestli se to změní.
23. zář 2009 ve 12:49  • Odpověz
Mon no asi ne..ona doktorka říkala, že zatím si s tím malá poradí ale že raději at se přijdu ukázat...
23. zář 2009 ve 12:50  • Odpověz
rennik: já jdu teď na KO už po 14 dnech, pak zase po 14 dnech a pak už po týdnu
23. zář 2009 ve 12:53  • Odpověz
No já té plodovky mám taky míň ale dr.to nějak přešel...příště se ho zeptám. Od začátku těhu sem chodila po 3týdnech a teď půjdu po 14dnech a čeká mě už monitor.
23. zář 2009 ve 13:00  • Odpověz
Renníku, já taky chodím po 14 dnech a od 36.tt každý týden+monitor.

Saron, holčička už je veliká a asi bumbá hodně té plodovky. Netrap se tím, vždyť bys mohla klidně už za 3 týdny rodit - 38ttt je považován za donošené dítě.
23. zář 2009 ve 13:01  • Odpověz
ahoj vsem, gratulace ke KO...
slunatko-to jsem se nasmala...ty babiny jsou nekdy super, clovek si malem mysli, ze jsou uplne mimo a ony ne.. :sweat_smile: :grinning:
zitra rano kontrola a krev-to jsem zvedava, co se dozvim...a nastup na materskou :slight_smile:
23. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz
Orli jj už by to zvlíádla.. to jsem ráda..jen musí vydržet do pol. řijna.. až budeme přestěhovaní a já budu mít vypráno a vyžehleno pro ní hihi :slight_smile:) jinak zítra jdu ke gyndařce..tak jsem zvědavá co čípek a tak...
23. zář 2009 ve 13:08  • Odpověz
díky holky za info já jsem si to myslela že by se mělo chodit častěji tak uvidím, jdu 2.10. tak snad mě objedná pak už za 2 týdny. :slight_smile:
23. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz
Saron, vyfotím to co máme doma teď my. Je to něco mezi bytem a staveništěm. Polovina bytu je už s nábytkem (tam leží asi centimetrová vrstva prachu) a polovina se dodělává. O víkendu mi měla mamka pomoc s úklidem, ale je nastydlá, tak to zase odkládáme. Kdy začnu prát na mimčo, to vůbec netuším.
23. zář 2009 ve 13:27  • Odpověz
ahoj :wink:
Dítě dostalo nějakou virozu, tak jsme se v noci nikdo nevyspali, hrozně plakala a kašlala :unamused: Po velmi dlouhé době si užíváme nějakou nemoc, tak to špatně snáší....
Jinak my rekontruujeme a upravujeme byt permanentně, určitě to do narození chlapečka zase nestihneme, stéjně jako před více než 2 roky u Beatky v našem předchozím bytě, to neměla připravenou ani postýlku - ale vše se přežije, není to taková katastrofa :sweat_smile:

Pokud jde o ty nálezy - já jsem měla přesně týden před porodem Beatky nález v porodnici: porodní cesty uzavřeny, nic nepřipraveno, otevřená na špičku prstu a po týdnu bylo po všem. Teď mám nález zase stejný: vše uzavřeno, CS 0 (to je jediné co je v průkazce a vyluštila jsem to až po prvním porodu :grinning: ). Takže to moc neřeším, co se má stát se stane i bez ohledu na délku čípku nebo CS :wink:
Já už chodím na kontroly každý týden, uvidíme ale kolik těch návštěv bude....zatím nemám ani sebemenší náznak nějaké změny - není mi vůbec nic, obě těhotenství jsou jako přes kopírák, akorát to pohlaví dítěte nesedí :grinning: :grinning:
23. zář 2009 ve 13:47  • Odpověz
ahoj holky, zkusím vás dočíst asi až zítra, teď nějak nestíhám.., tak jenom krátké zprávy z domova:
včera jsem měla další hypoglykemický záchvat, tentokrát to teda bylo fakt dost hnusný, chytlo mě to v autě (naštěstí jsem dojela v pořádku), úplně těžký nohy, pak najednou studenej pot, ve finále úplná třesavka, kdybych si nedala rychle nějakej rychlej cukr, tak už asi ležím.., no, zažehnáno, cukr 1,5 (před jídlem), takže jsem se najedla a cukr vylítnul na 10,5 - hyperglykemie.. já už se z toho asi fakt po....!!!!
dneska jsem byla na KO u gyndr., všechno v pořádku a od pondělka mám napsaný nástup na mateřskou, hihi, jsem zvědavá kdy na ní nastoupím ve skutečnosti, nicméně bych tedy prý už nic neměla dělat a fakt je, že ten včerejší zážitek mě teda fakt dost vyděsil, tak se pokusím alespoň zvolnit..
doufám, že tady všechno ok.
23. zář 2009 ve 14:00  • Odpověz
Jahod, ty problémy s cukrem ti fakt nezávidím :frowning2: No jedinou útěchou může opravdu být to, že za dva měsíce už budeš mít klid...
23. zář 2009 ve 14:04  • Odpověz
ber - no, už ti teda povím, aby to bylo. nějak už mě to začíná zmáhat.. :rolling_eyes:
23. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz
To věřím....
23. zář 2009 ve 14:13  • Odpověz
Jahod šmarjá,vyprdni se na práci...šup na mateřskou a odpočívat! To je hrůza co se ti děje.
23. zář 2009 ve 14:15  • Odpověz
Jahod- no to je běs! To tě musí fakt dost zatěžovat, asi by by bylo dobrý trochu zvolnit a jet nějak podle svého tempa
Rennik- já chodila až do 34tt taky jen jednou za 4 týdny- teď už ale jsem pozvaná po 2 týdnech a pak zase po 2 týdnech už přecházím na poradny do porodnice- tam je to myslím každý týden.
Kyčle mě někdy v noci bolí děsně, protože mě prcek nenechá se pořádně polohovat, ale když nechá a sám se nějak kvalitně uvelebí, tak je vše OK.
Nohy zatím neotýkají, jen při dlouhé chůzi nebo při stání mě pěkně tvrdne podbřišek.
Myslíte, že musím v 9 měsíci vysazovat i hořčík v dávkování jen 5OO mg/denně? Je to vlastně jen trošku víc než doporučená denní dávka...
23. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz
jahod bobku to musí být hrozné s tím DM. Segra ho má taky je 4x denně na inzulínu a nějak se jim už 3 roky nedaří otěhotnět. byli i ina IUI i na IVF ale nic z toho tak to chudák dává za vinu té cukrovce. Každopádně odpočívej :slight_smile:

kvakulka uvidím co mi poví toho 2.10. velký UZV už máme za sebou takže to bude rychlá návštěva ale chci s ním probrat aby mi šel k porodu tak snad to vyjde, říkal že se domluvíme tak mi držte palce :slight_smile: s tím magnezkem nevím mě říkala švagrová co je farmaceut v 9 měsíci stoprocentně nebrat. S těma kyčlema je to fakt hrozné, jestli se tak budu trápit po nocích dál tak ze mě za chvíli bude chodící nevyspaná troska. A přitom polohu mimča moc neřeším on je v noci docela hodný.
23. zář 2009 v 15:16  • Odpověz
Rennik, a ty jdeš do Frýdecké nemocnice?
23. zář 2009 v 15:21  • Odpověz
jahod: jejda,to musel být ale nepříjemný zážitek,no doufám,že už Tě to nepotká, držím palce :slight_smile: jinak na mateřskou si najeď aspoň trošku,ať odpočíváš :slight_smile: já sama mám co říkat, sice jen vypomáhám ve 2 firmách s papírama,ale když k tomu přidám večer pak ten úklid a žehlení,tak jsem kolikrát taky úplně vyřízená :slight_smile: tak koukej aspoň trošku odpočívat :slight_smile:

beranek: no tak CS jsem měla ted 4 :slight_smile: tak jsem zvědavá,co mi poví na další kontrole :slight_smile:
23. zář 2009 v 15:22  • Odpověz
ber ne do Třinecké jsem z Třince. :slight_smile:
23. zář 2009 v 15:25  • Odpověz
no práce je hotová,tak jedu nakouknout do hypernovy, ta se tady ruší,takže jsou tam 35% slevy,taky tam bylo lidí až hrůza,tak třeba ještě něco ulovím :slight_smile: pak se jdu mrknout na hřiště na volejbal a večer snad nakouknu.

Tak zatím všem krásný zbytek dne :slight_smile:
23. zář 2009 v 15:25  • Odpověz
:slight_smile: lili pa měj se
23. zář 2009 v 15:45  • Odpověz
Jaho to je šílený ... kdy jdeš na KO do Podolí..já tam dneska naštěstí moc dlouho nebyla ..na utz mě vzali asi po 15 min a 15 min čekání v poradně..
Jaho drž se..
23. zář 2009 v 19:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.