• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
chapu :grinning:
22. bře 2009 v 11:33  • Odpověz
Adajar, tak to je náhodička - nemáš sice nic společného s Brnem, ale za to s Michlí - to je docela dobrá náhoda :grinning:. Jinak než si zařídíme celý byt, tak uteče hodně času. Začneme zatím jen tím nejdůležitějším a časem budeme ostatní dovybavovat. A když se to tak veme, tak z toho máš i větší radost, než když máš vše zařízené najednou.
22. bře 2009 v 11:34  • Odpověz
holky, jdu makat, uz mam malo casu, mejte se, pa
22. bře 2009 v 11:34  • Odpověz
Marikap, ahojky. Taky se přidám, protože mám pěkný skluz a manža ukazuje na hodinky, že je čas obědu :grinning:.

PS: Moc dobře se s Vámi povídá.... :wink:
22. bře 2009 v 11:37  • Odpověz
kupi no ja doufam hlavne ze sezenu sedacku mejch snu.

marikap jo jo bez ja uz varim obed. :grinning:
kupi budem se tesit.
Adajar, dej si na čas.... Je lepší se pořádně rozhlédnou a prolézt všechny možné obchody a teprve pak si vybrat... A pokud máte na čem sedět, tak to neřeš. A návštěva se přizpůsobí....
22. bře 2009 v 11:39  • Odpověz
Ahoj holky, taky jsem po roce snažení objevila //, k doktorovi jdu tak za dva týdny, jestli všechno bude v pořádku, budu mít termín po 20. listopadu.
22. bře 2009 v 11:40  • Odpověz
pistulka vitej a gratuluji.
22. bře 2009 v 11:44  • Odpověz
U nás byl problém v tom, že kuchyň zatím sdílíme s tchýní a švagrem (musíme si vybavit druhou na patře, ale zatím se do toho nehrneme, vybíráme pečlivě, ať to za rok nemusíme dělat znovu), takže při jakékoliv důvěrnější návštěvě by to bylo špatné. A taky to, že u nás často jsou kamarádi (vezmem ze sklepa medovinu, máme vlastní, manžel ji vaří ve velkém) a pijeme akecáme až do brzkých hodin,což by asi tchýně moc ráda nebyla... :sweat_smile:

Pistusko, vítej a gratuluji :dizzy_face:
22. bře 2009 v 11:47  • Odpověz
Adajar, čteš mi myšlenky :sweat_smile:
22. bře 2009 v 11:47  • Odpověz
cirr no jo no. Holky ja zjistila ze po bramborove kasi je mi moc dobre.
22. bře 2009 v 11:54  • Odpověz
ahoj holky, přeji dobrou chuť k obědu - taky jdu papat :slight_smile:
Adajar: s tou bramborovou kaší jsi mě nahlodala. Já mám bramborový salát a teď mě na něj přešla úplně chuť :slight_smile: a závidím ti tu kaši
22. bře 2009 ve 12:00  • Odpověz
Adaj, vyzkouším zítra....Jsem si koupila na oběd játra,sice by měla být s rýží, ale já zbaštím cokoliv s čímkoliv. U nás asi budou hranolky, dle vůně (vaří svagr) ....Tož pak poreferuji co můj žalůdek na to. Ale včera jsem večer ozkoušla tu Colu a taky pomáhá :dizzy_face:
22. bře 2009 ve 12:13  • Odpověz
katul asi ji udelej to je rychle a jednoduche jidlo.

cirr no jatra delam z bramborem manzel je jinak neji,
22. bře 2009 ve 12:36  • Odpověz
Kupina, Pistuska vítám vás a gratuluju ke //.
To je teda já si chvíli zdřímnu, poobědvám a nestíhám dočítat, ale je to super, že se to tady tak hezky rozjelo :slight_smile:
Cir Ty jíš játra? Mě teda sestra říkala, že se vnitřnosti v těhu nesmí.
22. bře 2009 ve 12:48  • Odpověz
Adel, jj jím, jednou za čas to nemuze uskodit, jde hlavne o tepelnou upravu. Anavic vnitrnosti obsahuji az polovinu denni davky zeleza, coz je dost dulezite :slight_smile:
22. bře 2009 ve 13:14  • Odpověz
evi21 měla jsem noční ted jsem se hezky vyspinkala :slight_smile:)
Mury dort bych si taky dala :slight_smile:)
Kupi vítej
22. bře 2009 ve 13:28  • Odpověz
hojky :slight_smile:

dort je vynikající :sweat_smile: :grinning:

vítám kupinku ahojky kočko my se známe že?? :grinning: :grinning:

ad na co jdeš?? :confused: :confused: jinak kde jsi to četla že pozdní ovu nevadí a to jsi fakt psala učiteli a co ti odpověděl??
22. bře 2009 ve 13:31  • Odpověz
Ahoj děvčata.... všechny vás moc zdravím a podávám pomyslnou tlapku k gratulaci ... i já se k vám po dlooouhém boji přidávám ... díkybohu... V listopadu 2007 jsme měli zamlklé těhu a konečně se nám to podařilo znovu... tak snad ten boj všechny úspěšně dohrajeme až do konce...
Jo a nevzpomínáte si náhodou někdo, jestli to tu náhodou nepočítalo i předpokládaný termín porodu? Já mám pocit že ano, ale kde jsem na to nenkrát přišla, to netušim....
22. bře 2009 ve 13:58  • Odpověz
jetko: ahoj a gratuluji....předpokládaný TP ti to vysvítí s pase....když zadáš poslední ms, ty máš 27. 11. teda aspoň co já tam vidím:slight_smile:

Vítám i další nové těhulenky:slight_smile:
22. bře 2009 ve 14:00  •  2 děti  • Odpověz
Aaaaa... děkuji.... já věděla že to někde musí jít... jen jsem tu moooc dlouho nebyla a je to znát.... :grinning:
22. bře 2009 ve 14:04  • Odpověz
jetko: to je v pohodě, uvidíš, brzo se do toho zase dostaneš:slight_smile:
22. bře 2009 ve 14:04  •  2 děti  • Odpověz
JJ, budu na to mít dooost dlouho...
Renat jsi v práci? Nebo užíváš neděle doma?
22. bře 2009 ve 14:08  • Odpověz
mury nikde v ucebnicich nic o tom nemluveji a proste jsi si jen prej zasek neco precetla na netu jedna pani povidala. psala jsem mu na mejl. Prej mas bejt v klidu.

jelitko gratuluji.
22. bře 2009 ve 14:09  • Odpověz
jetko vítej a gratuluji jsme také po MA ale ted v listopadu :frowning2: kdy jsi měla poslední MS??
22. bře 2009 ve 14:09  • Odpověz
jetko: já jsem doma, teď jsme si šla zas chvilku odpočinout na koníka, jinak se učím, takže neděle moc neužívám. Do práce jsu zas zítra a moc se netěším, jsem učitelka, máme teď prolbémy s pár jedinci v jedné třídě, zítra se to bude řešit, i já k tomu dala impulz, protože to už fakt nejde....
22. bře 2009 ve 14:10  •  2 děti  • Odpověz
Adajar, to mluvíš o těch játrech?
22. bře 2009 ve 14:13  • Odpověz
mury tady mas odpoved odbornika na to co se ptas a on tvrdi neco jineho nez ty a ty nemas PCO 28. květen, 2006
Dobrý den, pane doktore moc Vám děkuji za odpověď na můj dotaz. Dovolte mi prosím ještě jeden, jaký je váš názor na ovulaci, která probíhá až kolem 25-30dc. Je takto pozdě uvolněné vajíčko již opravdu nekvalitní a tedy se zvyšuje pravděpodobnost potratu jak tvrdí můj lékař,nebo je to vcelku jedno jak dlouho trvá první fáze a na kvalitu vajíčka to nemá žádný vliv? Děkuji moc za odpověď.
Je v zásadě kvalitní stejně.

Jde spíše o to, že pozdní ovulace může být příznak například PCO synydromu. Tam je zároveň u mnohých žen zvýšená hladina LH. A zvýšené LH je spojeno s častějšími potraty. Takže takto se to může spojit.
22. bře 2009 ve 14:13  • Odpověz
jelitko nene nemluvim no moc by jich nemelo byt kvuli vitaminu A, ale jinak to neres.
22. bře 2009 ve 14:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.