• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Uff, tak jsem vás docetla, bylo to teda ale narocny. :slight_smile:
Vsem moc děkuju za podporu!
Spaaget-na kolika jsi teda teď jednotkách? Ten noční inzulin zní teda fakt děsive. Je to naprd, obzvlášt když tu nemáme chlapy.. Já bych teda k našim asi nesla, ale fakt je, ze těch hypo se teda už dost bojím, takže chápu. Nevis co by se stalo, kdyby jsi měla cukr 0? Asi sebou seknes a dal? Umi se cukr z něčeho vytvořit sám nebo je po tobě?
24. zář 2009 ve 20:45  • Odpověz
ahojky holky! - moc vas po technicke pauze zdravim!
doufam, ze je u vsech vse v poradku, briska rostou a ze zacinate jako ja tzv. "kachnit" - chuze pripomina spise kachnu :wink:

jaho - co to ctu??? doufam, ze uz je to lepci!!!! sem ti psala...

jinak jsem zmokla jak slepice - kamaradka me vytahla do divadla - cesta tam - hruza opravujou snad vse , kudy se da jet.. divadlo jeste horsi!!! sezrala jsem tam kokosku, konakovou spicku (vy co jste na inzulinu prominte..) ty byly jeste jakz takz no a pak jsem zmokla cestou k autu , a to durch pac kachni krok nejde jinak rozpohybovat...
tak se vas pokusim nejak docist, ale asi budu spise improvizovat :grinning: - pa dobrou!
24. zář 2009 ve 22:55  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: Tady se ještě spí??? Já nespím od tří hodin, mám vypráno a vyžehleno. Holky netrpíte taky nespavostí? Já spím tak maximálně 4 hodiny v noci přes den vůbec, jsem unavená jako hrom a nemůžu usnout a to ještě nemáme malou to jsem zvědavá co budu dělat potom :unamused:
25. zář 2009 v 08:03  • Odpověz
marsie-kachni krok-tak ten jeste nemam, ale spise, kdyz treba dele sedim nebo lezim, tak se pak zvedam, jako by mi bylo 200 let...vubec se nemuzu rozhybat....
ritulka-ja teda posl. dobou vydrzim vecer strasne dlouho vzhuru-nechapu, predtim jsem usinala uz v 7-drive nez decko, a ted takhle relativne pozde...ale pres den si musim jit na chvili lehnout-nekdy s jenou vytuhnu, nekdy ne-cucim na net a na MK :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zasadne ten kos s pradlem na zehleni uz asi 14 dni ignoruju-muz ma jeste v cem chodit, tak to jde :slight_smile: :grinning:
25. zář 2009 v 08:27  • Odpověz
Ahoj holky.. tak jsem si včera pobrečela.. kamarádka čeká mimíska šla normálně na utz ve 20.týdnu do té doby vše super a hned ji vzali plodovku a miminko má špatné srdíčko.. jedna část prý nepracuje vůbec a jsou tam další problémy.. :frowning2:( tak musí ještě jednou na speciální vyšetření...chudinka.. je to hrůza...
25. zář 2009 v 08:34  • Odpověz
Brý ránko :slight_smile:
Tak jsem spala ve svém holčičím pokojíčku a musím říct, že jsem spala jako dřevo :grinning:
jahod, jsem teď na 12 j. nočního, hlídat mě maj jenom 3 dny, páč mi to navýšila najednou o 6 j. a prej jak účinkuje plíživým způsobem, tak bych nepoznala, že jdu do hypa a trvalo by zase dlouho, než by vyprchal :sweat_smile: Takže po víkendu pofrčím zase zpátky domů, ne že bych neměla rodiče ráda, ale už si tam připadám nějak nedoma :sweat_smile:
A s glykemií 0? Předpokládám, že to by byl fakt šlus, ty nekoukáš na detektivky? Inzulím je přeci oblíbenej vražednej nástroj, páč je po pár hodinách nezjistitelnej :wink: Ale jestli je to pravda, netuším, se na to zkusím zeptat :grinning: Každopádně by se to stát nemělo, dyť přece pod 3 to poznáme a stačí si něčeho sladkýho zobnout :wink: Ale ten šlus asi nebude hned, páč jsme se na kurzu první pomoci učili, že pokud najdeme cukrovkáře v bezvědomí, máme vždycky podat cukr(třeba nasypat pod jazyk), že se tím nic nezkazí, ale nikdy nepíchat inzulín :wink:
Jinak mě dneska čeká druhá těhu kontrola u zubařky, tak jsem zvědavá, co mi tam ten brouk vyved :astonished:
saron, to je děsný, ale třeba to dopadne dobře jako u mariky :wink:
25. zář 2009 v 08:39  • Odpověz
Ahojky, tak doufám, že jste se vyspaly líp než já :unamused: . Samé převalování nalevo, napravo zas nalevo :grinning: . No aspoň trochu pohybu :grinning:
Pěkné věcí, koukněte. Moc se mi líbí cestovní postýlky, fakt nemaj chybu, kdybych už neměla, tak jdu do té modré s medvídkama www.radi.cz
25. zář 2009 v 09:37  • Odpověz
rritul já spím taky katastrofálně, unavím se čtením, ale zato je manžel zas nervní, že svítím třeba ve 3 v noci... přes den to ani moc nedoženu kvůli ucpanému nosu - po kortikoidech, které mi napsali na nosním, je to sice lepší než bez ničeho, ale není to úplně ono a radši už nechci užívat klasické kapky do nosu, ty se dlouhodobě nemají...
25. zář 2009 v 09:43  • Odpověz
Ahoj holky...i já se hlásím po delší odmlce, ale nestíhám, já si pořídf maluji a když tak přispěju jinam (a k tomu se přiznávám bez mučení) a jdu zase ke svému koutku :slight_smile:

Ale tak nějak něco vždycky přelítnu a dočtu, no ale že bych is něco pamatovala...

marsie: no zdarec, tebe holk aráda vidím, jsme ráda, že si se objevila a víme, že je vše v pořádku :slight_smile:

saron: to je opravdu hrozné, znám podobný případ...a jeden i od manžela, jeho známý čekali taky a ve 23tt jim dr. řekl, že malýmu nerostou nožičky....no nemusím snad an povídat do konce, tenkrát mi úplně zamrazilo.
Fakt nezáleží na světě na nic jiném než na zdraví a když to je u dětí, je to ještě stokrát důležitější....
je to smutné, snad kamarádce udělají vyšetření a bude to buď v pořádku (i doktoř a přístroje se mohou mýlit) nebo bude aspoň šance na nějaké dobré vyhlídky. ...
25. zář 2009 v 09:45  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,dojela sem z přeměření tlaku a opět vysoký. Dr.sem řekla že si ho měřím aji doma a dobrý,tak mi řekl že můžu mít syndrom bíleho pláště a na 12h si pro Holter který mě bude měřit 24h. Marsie,kačení chůzí chodím taky :slight_smile: Saron,je to hrozné ale třeba to bude v poho...dnešní medicína dokáže divy!
25. zář 2009 v 09:48  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: Teda já už druhou noc spím v obýváku, mám to blíž na záchod, můžu se převalovat jak chci a nikoho nebudím. :grinning: :grinning: :grinning:
Ahoj Marsie.. :slight_smile:
Jinak holky jaho a spagi , jste skvělý, jak zvládáte ten cukr :slight_smile:
25. zář 2009 v 09:52  • Odpověz
Já bych zase spala pořád (teda pokud nemám tvrdnutí nebo poslíčky- včera mě celý večer braly poslíci- takové ty menstruační křeče spolu s bolestí kříže). Jen chodím v noci loupit do kuchyně rozinky :dizzy_face: :dizzy_face:
25. zář 2009 v 10:05  • Odpověz
kvakul - to já zas chodím v noci na piškoty :grinning: :grinning: , jináč to tvrdnutí mám taky a občas mě píchne v podbříšku, doktor říkal, že to se děloha pomalu připravuje na porod. Tož ať se pomalu připravuje, ale eště má čas :wink:
25. zář 2009 v 10:07  • Odpověz
Tak vy už máte poslíčky :confused:
25. zář 2009 v 10:13  • Odpověz
Ahoj holky, kolikpak vazil vas mimisek ve 32. tydnu? Nepamatujete si to? my mame uz 2 kg a ja mam obavy zda to neni az moc... :wink:
25. zář 2009 v 10:39  • Odpověz
didi...malá vážila na začátku 32. týdne 1445g. :slight_smile: Ale nemyslím si, že bys byla nějaká vyjímka, mám pocit, že co psaly holky, tak to mají různé a i ty 2kg nejsou vyjímka. :wink: :slight_smile:
25. zář 2009 v 10:43  • Odpověz
didi malá měla taky 2 kg...
25. zář 2009 v 10:44  • Odpověz
Didi,malý měl v 31+3tt 1700g.
25. zář 2009 v 10:54  • Odpověz
Didi Sofinka měla 1772g a ve středu ve 35 týdnu 2238g ..pokud ti doktor neřekl nic tak se nic neděje...žádný stres :slight_smile:
25. zář 2009 v 11:10  • Odpověz
didi mome mimi mělo v 32 2 kila a v 35 týdnu 2260g takže se neboj.
25. zář 2009 v 11:59  • Odpověz
Ahojík, tak jsem přišla na vás juknout :slight_smile:

No u mě je to už celkem drsný a náročný, ale držím se, včera jsem měla dost silný poslíčky, tak jsem se naložila do vany a přestalo to :wink: Tak snad ještě vydržím :slight_smile:

Holky nevíte jak to vypadá s tou mateřskou pro rok 2010? To fakt sníží o těch 20 procent? :confounded:
25. zář 2009 ve 12:03  • Odpověz
no jde krásně vidět, jak ty růsty miminek vůbec nemusí odpovídat tabulkám... když srovnám saron a adell
25. zář 2009 ve 12:04  • Odpověz
achoj holky :slight_smile:

lucy, na seznamu teď píšou, že ČSSD a ODS se dohodly a že porodné ani rodičovský příspěvek se nezmění...

http://www.novinky.cz/domaci/179969-cssd-a-ods-se-dohodly-porodne-ani-pridavky-na-deti-se-nezmeni.html
25. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz
Jonkar to vím, ale nikde nevidím co teda bude s tou mateřskou která se bere před rodičákem?! Někde to psaly, někde to uplně vynechaly, tak vůbec nevím jestli to tam pořád je, nebo ne :unamused:
25. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz
jsem zvědavá, jestli se příští týden na kontrole taky dovím odhad váhy, tentokrát nejdem na velkej utz, ale doktorka si nás prej přeměří sama... jinak ve 26.tt jsme měli asi 1kg :slight_smile:

slabý poslíčky už mám taky, ozývají se tak třikrát do týdne asi od 30.tt, jen doufám, že to neznačí nějakej problém... ale mimísek je aktivní pořád stejně, tak snad ne... :dizzy_face:
25. zář 2009 ve 12:26  • Odpověz
lucy, to nevím, o mateřské jsem vůbec neslyšela, ale myslím že když nechají porodný i rodičovskej příspěvek, nebudou sahat ani na mateřskou... to by bylo nelogický... :wink:
25. zář 2009 ve 12:28  • Odpověz
Ahoj holky, za chvíli vyrážím na druhou část předporodního kurzu.

Takové ty bolesti jakoby menstruační jsou poslíčci? Tak to jsem měla taky už 2x :grinning:
25. zář 2009 ve 12:35  • Odpověz
Myslím, že jo, že menstruační bolesti (jakoby) jsou právě poslíčci- určitě na to bude dobré teplo, vana, sprcha atp. Je to zvláštní pocit, skoro po třičtvrtě roce mít pocity jak při menstruaci (už ani nevím , co to vlastně je :grinning: :grinning: ).
Jinak ohledně váhy miminka já vůbec nemám tušení, moje doktorka mi odhady nedělá. Jenom hlásí, že malej bude dlouhej (ale jak bude vypasenej, to nevím)
25. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz
http://aktualne.centrum.cz/domaci/spolecnost/clanek.phtml?id=648490

Tak mateřskou skrouhnou a ta mě celkem dost štve, přijdu se dovjčatama o skoro 30tis :confounded: :frowning2:
25. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz
Tak už mám Holter na sobě a sem zvědavá jak dopadnu. Snad to bude dobré a malý se narodí v termínu. Poslíčky sem zatím neměla...nebo o nich nevím.
25. zář 2009 ve 13:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.