• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Tak jsme našla ty deky :slight_smile: za 179 na netu plus 36 korun poštovné, to jde, ne? nebo jak se pohybují ceny, pokud víte. Děkuji
26. zář 2009 v 17:38  •  2 děti  • Odpověz
evit nám něco půjčila na kurzu, dívala sjem se na to doma a je fakt, že tam polštáře používali, že je to dobré k tomu, aby se matka nenamáhala, ale při té poloze, ve které si myslím, že se mi bude kojit nejlíp by mi teoreticky stačil "normální" a ne vyloženě ten kojící... přemýšlela jsem o něm od jara, jako o celé výbavičce, no uvidíme

renat to naše dvd bylo bepanthen
26. zář 2009 v 17:42  • Odpověz
evi: děkuji, tak to je asi ono, co jsme dostali, paní říkala, že je moc hezky udělané, tak na něj budu muset juknout :slight_smile:
26. zář 2009 v 17:45  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky jak se mate?? Ja lezim od vcera v posteli. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
26. zář 2009 v 17:59  • Odpověz
:slight_smile:)) holky, ja zadne dvd jeste nevidela... vy uz jste takhle informovane :confused: .. ja jdu teprve 5. na prvni skoleni :fearful: snad to stihnu dohnat :unamused:

jinak vak na noseni mam, o kojicim polstari premyslim... ale ten co se mi libi je drahej, tak nevim... stoji 2t, tak se bojim, aby to nebyly vyhozene prachy...
26. zář 2009 v 18:09  • Odpověz
renat: jj, DVD od Bepanthenu, je to hezky udělané, je to ukázáno prostě v praxi, je to fajn
A kde jsi viděla poštovné jen 36,-Kč? Hoď sem stránečku :wink: :wink: :wink: kuji!

evatk: tak to je stejné DVD

adaj: a co Tě trápí??? Taky Tě schvátila nějaká viroza? To má teď kdekdo.... Ale Tobě se to asi nejmíň hodí, když chceš jezdit za Daníkem..... :angry: :angry: :angry:

marsie: já šla na kurz raděj už ted v září, a jsem ráda, přišla jsem domů od autobusu (je to ve vedlejším městě) a byla hotová! Jsem ráda, že to mám za sebou. Byl to taky takový rychlokurz, 2 x 3 hodiny. Ale aspoň něco.
26. zář 2009 v 18:18  • Odpověz
ahoj ad - koukala jsem na foto Danči - uz je to teda kus chlapaka!!! vsechny trable zazehnany? nebo jeste s necim bojujete? a copak ze lezis????

evit - no, mozna zes dobre udeala, vse se ted zvlada hure... a nez nekam dojdu svym kachnim krokem no, verim, ze jsi z toho utahana .. ja dala taky ten rychlokurz - chodi s vami i manzel???
ten muj rekl ze ne, at prej mu udelam vycuc toho nejdulezitejsiho :sunglasses:
26. zář 2009 v 18:24  • Odpověz
tak už jsem to našla:
poštovné 35,- Kč + cena dečky 179,-

http://www.isatky.cz/popolini/detska-deka-popolini-hackovana-modra-2.html
26. zář 2009 v 18:24  • Odpověz
marsie: bylo nás tam všehovšudy jen 7 maminek a 4 tatínci - ten první den, kdy se probíral porod a pak jsme si i šli prohlídnout porodnici. To bylo fajn.
Druhý den, včera, nás tam bylo stejně, jen o 1 tatínka méně - mého muže :wink: - který měl jednak odpolední směnu,ale nešel by asi i jinak, probíralo se kojení a šestinedělí a minule se mu to strašně táhlo a usínal, většinu věcí víme z knížek nebo z netu..... Ale na tu prohlídku tam byl, to bylo fajn.
26. zář 2009 v 18:28  • Odpověz
marsie ja taky nic nevidela a podivej Danys je na svete i bez toho. :grinning: :grinning: Jinak bojujem porad s dychanim ikdyz je natom ohodne lip nez byli prognozi.

evit ryma me schvatila takze se mi styska a za malym pojedu az mi bude dobre. Coz asi v pondeli nebude.
26. zář 2009 v 18:31  • Odpověz
evit: jo jo to bylo ono...(jen teď nevím, kde jsme přišla na 36 Kč poštovnýho, se mi to nějak zamotalo :slight_smile: ale jsou to ty stránky.

ad.: Jak to? Copak tě zkolilo? chřipajzna....? Tak hezky v teple, čajíky..no však to znáš, ať si berzo zase fit.

marsie: pokud byste na DVD nekoukali, nebo nedostali, snad by šlo vypálit, tak dej kdžytak vědět...já si h odám dneska jako večerní program v posteli :slight_smile:
se mnou manžel teď nebyl, ale jde s emnou za 14 dní na 1. dobu porodní, kde se berou nějaké techniky, aby se ulevilo, apod. (masáže...), i když si myslím, že si pak sama každá individuálně řekneme, co chceme a co bude pro nás nejlepší, ale prý půjde...tak uvidíme.
26. zář 2009 v 18:34  •  2 děti  • Odpověz
Hojky,Marsie je pravda že do Brna do nemám daleko,ale papež...děkuji ne :slight_smile: Poslíčky taky nemám a do žádného kurzu se nechystám...sem vadná :slight_smile: Ad,takže postel,čaj s citronem a potit se ať to co nejdřív porazíš! Celé odpolko sem byla u našich a grilovali sme...měli sme makreli a klobásky,pošmákla sem si :slight_smile:
26. zář 2009 v 18:45  • Odpověz
renat no jen ryma, ale pekelna no.

monter nedelej mi jako chute jo. :grinning: :grinning: :grinning:
26. zář 2009 v 18:49  • Odpověz
monter - :slight_smile:))) me tak jen napadlo :wink: :grinning:

ad - no, snad budes holka brzy fit! radeji opatrne at to danca jeste od tebe nechytne... to mu nemuzes davat ani mlicko, nebo????

renat - koukni, a poreferujes :wink:
26. zář 2009 v 18:56  • Odpověz
adaj: rýmu jsem taky měla, trvali mi 10 dní!!!!! bléééééé, hrůza..... Ted už mám "jen" kašel, ale to hrůza, chudák mimi, jak s ní každou chvíli otřásám.... ted popijim bylinkový čajík.... musím to nějak porazit....
Dnes jsem byla v lékarně at mi dá něco na ten kasel - PRO TĚHOTNÉ, ze uz mam vyuzivany jeden sirup. Dala mi kapky Hedelix a na přilož.letáčku je NEVHODNE PRO TEHOTNE, tak nevim, co si z toho vybrat. :angry: :sunglasses: Tak je radši neberu, zas tak hrozný ten kašel dnes není, tak uvidím, jestli bylinky pomůžou.....
26. zář 2009 v 18:59  • Odpověz
marsie mlicko ano tam jsou protilatky takze v pohode. Doma by jsi taky kojila.

evit si dej na kasel cibulovej sirup normalne nakrajej cibuli dej ji do cedniku a cukr nato myslim ze manza daval ten mouckovy (doufam ze nemas cukrovku) jinak je uzasnej a s tema 10 dny me nestras nejdyl do uterka se musim vykuryrovat.
26. zář 2009 v 19:04  • Odpověz
evit a na bylinky pozor ne vsechny smime.
26. zář 2009 v 19:04  • Odpověz
Marsie,já to brala s rezervou :slight_smile: Ad promiň,ale pupík sem nakrmila :slight_smile:) Evi,nechceš zajít k dr.když tě to tak dlouho otravuje?
26. zář 2009 v 19:08  • Odpověz
monter jen se nakrm ja papkala obed a budu muset delat veceri. :grinning: :grinning: :grinning: A vubec se mi nechce.
26. zář 2009 v 19:11  • Odpověz
adaj: jj já vím o tech bylinkách :slight_smile: dala jsem si jen diviznu a majoranku, tak snad ok
a tu cibuli si udelam taky, a HNED, nejak jsem na tuto dobrotu zapoměla! :wink:

monter: nene, na to mi nic nedá už, na gyndě mi řekli, že to prostě dýl trvá v těhu protože nemůžem brát normální léky. Ještě týden budu kašlat, to vím, už jsem byla nachlazená na začátku těhu a 3 týdny jsem měla kašel. Tehdy jsem byla u obvodní a ta jen řekla: vyležet, odpočívat, čaj, citron, med........takže neboj, kdyby mi bylo něco víc, tak tam letím, ale tohle už zvládnu.
26. zář 2009 v 19:11  • Odpověz
masjoranku by jsi od 26tt nemela jako bazalku. no ja taky, ale bohuzel manzel ne.
26. zář 2009 v 19:14  • Odpověz
Ad,co budeš dělat dobrého? Evi,když sem byla nachcípaná jako ty,tak sem měla oscilococsínum (nevím jak se to píše)...sou to homeopatika a to můžeme,ale uvidíš...třeba ti zabere mňamka z cibule :slight_smile:
26. zář 2009 v 19:17  • Odpověz
monter ty jsem ted mela to oscillococcinum a ted mam sulfur iodatum ch9.
Ja budud delat asi rizoto jeste nevim presne. :grinning: :grinning: :grinning: mam tem veprove tak s necim neco rychleho.-
26. zář 2009 v 19:19  • Odpověz
Ad,jukla sem ti do albíčka...Daník roste jako z vody :slight_smile:co nevidět bude mít 2kg. Rizoto bych taky mohla někdy udělat...neměli sme ho ani nepamatuju. Teď sem zblajzla M-joy s líkovýma oříškama.
26. zář 2009 v 19:26  • Odpověz
evit no v knizce co mam psali ze od 26tt se nesmi a diteti se nesmi podavat do 3 let, ale to je jedno kazdej rika neco jineho.

monter ja tu nemam cokosku jo. A nejspis budou prirodni rizecky s rajcatovym salatem s bramborem to je taky rychle. a dam to zapect do trouby.
26. zář 2009 v 19:29  • Odpověz
HOlky, mateřskou dostaneme jakoby ve výplatním termínu?? Když jdu na mateřskou od 1.10. - kdy dostanu první mateřskou? Je to ještě ten měsíc nebo měsíc zpětně jako výplatu? A kterého to chodí?? :confused:
26. zář 2009 v 19:30  • Odpověz
Evit,tak na to sem taky zvědavá! Když nastupuješ od 1.10 tak dostaneš mateřskou za říjen v listopadu ale kolikátého to netuším.
26. zář 2009 v 19:36  • Odpověz
:confused: hmm.. tak ja si vcera delala caprese samo ze s bazalkou... tu teda nesmim jo? ale chutnala nam obema :dizzy_face:

evit - to teda nevim.. asi to chodi zpetne ne? to dostanes v listopadu.. a ja si s nima na datumy nehraju, jsem rada, ze mi to vubec poslou...

kdy budete zarizovat pro mimi pediatra??? je uz cas nebo jeste je to plaseni
26. zář 2009 v 19:38  • Odpověz
marsie: dětského lékaře musíš mít před porodem, aspon tak nám to říkali. Musíme donést jeho jméno a telefon s sebou do porodnice. Takže já během příštích 1-2 týdnů se půjdu zeptat, kdo nás veme. Takže žádné plašení to není :grinning: :grinning:

to víš, že bazalku jsem taky dávala nedávno do těstovin, mňam, no to je jedno, nic to neudělalo, tak jsem v klidu :sweat_smile:
26. zář 2009 v 19:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.