• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
evit me prisla az ted a na materske jsem od 10.8. takze nevim.

marsie malo nevadi nesmis ji jist moc a pac my s manzelem jsme jedli bazalku ve velkem vis. A jinak tobe to nic neudela tam jde pry o dite, ale co s tim nevim presne.
26. zář 2009 v 19:43  • Odpověz
evit no ja jsem tam volala po porodu a doktorka nas vezme takuze jsem v pohode. Ale holky budte radi ze to zaridite v klidu protoze za ty nervy co jsem mela ja to nestoji.
26. zář 2009 v 19:44  • Odpověz
Marsie,já volala k dětské dr.tento týden a jak píše Evit,tak se v porodce ptají na jméno a tel.číslo. Tak to by mě nenapadlo že se bazalka nesmí,ale já ji stejně nejím...
26. zář 2009 v 19:47  • Odpověz
monter hele to pise kazdej jinak jak posilala odkaz Evit no.
26. zář 2009 v 19:50  • Odpověz
Tak jsem se koukal na to DVD a jsem nadšená, vše hezky vysvětleno, ukázáno :slight_smile: fakt se jim povedlo.
26. zář 2009 v 19:58  •  2 děti  • Odpověz
renat jake dvd???
26. zář 2009 ve 20:02  • Odpověz
reant - teda, ty nezahalis .. :slight_smile:)) si vubec studijni typ :wink: - udelej mi vycuc .. nebo nejde to poslat mailem???
26. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz
marsie: já už dětského lékaře mám :slight_smile: :wink: trochu mě vyplašilo, jak se špatně doktoři shání ( i když u pediatrů to není tak nejhorší a hodně jich ještě bere, teda u nás). Nám bylo řečeno, že si to máme zajistit před porodem, v porodnici to musíme nahlásit (oni nějak dávají vědět, že se prcek narodil a možná posílají nějaké výsledky vyšetření, co se právě tam dělají).
26. zář 2009 ve 20:03  •  2 děti  • Odpověz
marsie: jak nezahálím? jsem nějaká natvrdlá, tak jsem to nepochopila. No ale studijní typ snad jsem, když jsem došla tak daleko :slight_smile:

Písnu ti asi IP...až se vyčvachtám :slight_smile:

ad.: dostali jsme na kurzu DVD o kojení apod.
26. zář 2009 ve 20:05  •  2 děti  • Odpověz
ok, takze pristi tyden jdu shanet mudr.. ja teda jednu vyhlidlou uz mam , takze jen ji zavolat nebo se tam za ni vypravit??? mozna telefon staci co?

holky, teda to bricho je fakt obri ... skoro uz nemuzu ani sedet!!! a teda mlada se tam uvnitr neflaka!!! pekne to boli a posledni dvy dny se mi nadmulo bricho i nahore jako pod prsama!!!!!! coz je teda faaakkktt hnus pac nemuzu dychat... mate to taky?
26. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz
renat jo tskhle no vidis o co dalsiho jsem prisla. :grinning: :grinning:

marsie ja jsem vzla tu prvni co ji mam vedle baraku a super.
26. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz
Tak už jsem tu..

marsie: to já mám už dlouho, jak je malý hodně nahoře, tak mám žebra už úplně pobouchaný, záviděla jsem na kurzu holkám, co to neznají...ale zase si nevybereš, je třeb a rckové koupou na moč. měchýř a tlačí na čípek a to taky prý nění sranda...ale přesně vím, o čem mluvíš...

Já doktorce jen volala a stačilo to, vzala si ode mě iniciály (já tam chodila, tak to bylo krátké :slight_smile: a hotovo.

ad.: v té oranžové dečce je malý prostě úžasný....
26. zář 2009 ve 20:29  •  2 děti  • Odpověz
žlutooranžové... :slight_smile: prostě v té krásné veselé barvičce :slight_smile:
26. zář 2009 ve 20:36  •  2 děti  • Odpověz
ad ja tu vedle co mam nechci bo je pry blba.. nasla jsem si jednu ktera ma odinaci kousek dal, ale tady zase bydli a chodi ke kamaradce na pedikuru .. takze to mam podchyceny :wink:

renat - ze nezahalis s tim studiem DVD... zes ho sla hned skouknout! :slight_smile:
26. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz
marsie: aha :slight_smile: už se mi rozsvítilo :wink:

ta superstar je fakt trapná...
26. zář 2009 ve 20:37  •  2 děti  • Odpověz
renat no a tahle fotka me dneska rozesmutnila ze jsem se snim nemohla pomazlit. On uz je proste miminko jako takove. A superstar nekoukam radsi koukam na pychu a predsudek.

marsie no jako ono je to prakticky jedno a odejit pak muzu kdykoliv.
26. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz
ad.: Já vím, určitě tě to muselo mrzet, ale věř, že je to tak lepší, až se vykurýruješ, budeš se s ním zas emazlit co to půjde :slight_smile: Je už opravdu jako miminko, všechno to krásně zvládl a dohnal :slight_smile: mám z Vás radost!!!
26. zář 2009 ve 20:51  •  2 děti  • Odpověz
ad - ja vim, je to smutny, ze je tam chudik sam, ale zase ho nemuzes nakazit.. uz tak toho mel dost a viroza by mu fakt neprospela... dyk tam mel tatinka ne?? vydrz za par dni az ti bude lip, tak si to polu vynahradite :wink:

renat - no, mala ma hlavu dole v mocaku a jak pises kope vsude mozne do vajecniku, mocaku .. .ale to bricho nahore se mi jen nadmulo zatim tam nic nekope...
26. zář 2009 ve 20:53  • Odpověz
renat ja to vim kdybych to nevedela tak jsem za nim jela a vcera jsem chovala takhle jsem radsi odjela aby nic nechytnul.

marsie no jo tatzinek je tainek a maminka je maminka.
26. zář 2009 ve 20:56  • Odpověz
marsie: se tam zatím zabydluje prdelkou .. počkej to přijde :wink: (ale nechci strašit). Ten náš bude asi slulšný čutalista..., vždycky se na jedné straně vyboulí a začne...někdy je to sranda, ale někdy to už fakt bolí. (jinak dole to spíš jakoby lechtá a je to dobrý :slight_smile:
26. zář 2009 ve 20:56  •  2 děti  • Odpověz
ad.: to je dobře, si rozumná :slight_smile: opravdu si to vynahradíte :slight_smile: o tom nepochybuji :slight_smile:
26. zář 2009 ve 20:58  •  2 děti  • Odpověz
Taky čučím na Pýchu a předsudek. Mě malý kope jak kdy...někdy mám taky boule až pod prsama a někdy mě tlačí na močák a stydkou kost...oboje dvoje je super. Včera a dnes je ale nějaký klidný až mě to znepokojuje!
26. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz
renat no jo bude hur ale z vlastni zkusenosti to nemam :grinning: No to vynahradime bude rozmazlovanej az hruza sem si dneska vyhlidla hracku pro nej. :wink:

monter neboj spi a v noci zacne. holky jinak ta pycha a predsudek muj odpocinkovej film.
26. zář 2009 ve 21:04  • Odpověz
renat - jezis .. nestras!!!!!!!!!!!! ale asi mas pravdu, zatim se tam velebi prdkou a ja ji mam v zaludku ... jinak diky za vyycuc, snad to zvaldnu! diky
26. zář 2009 ve 21:06  • Odpověz
ad.: jakou hračku? jen se pochlub, třeba nás inspiruješ...a Daneček má právo bý trochu víc rozmazlovaný :slight_smile: všechny asi víme, jak to myslím..

marsie: není zač...
a třeba bude Klárka (už to beru, že je teda rozhodnuto :wink: rozumnější

No já jdu natáhnout hrb, zatím papa a dobrou noc
26. zář 2009 ve 21:12  •  2 děti  • Odpověz
Ad,snad máš pravdu...malý je spíš akční ve dne než v noci...možná je ospalý stejně jako já po práškách které beru na vysoký tlak. Já Pýchu ještě neviděla.
26. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz
renat zkusim ji najit je to zirafa na zaveseni a hraje kdz se ji dotknes.
26. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz
renat, evi - akorát to dvd "trošku" reklama na bepanthen :wink:

marsie já už jsem pediatrovi zavolala, říkala mi sestra, že není potřeba se s nima domlouvat před porodem, že tě vezmou, ale určo to je individuální

jinak břicho už mě na žebra tlačí hezky dlouho, chtěla jsem už jen odpočívat, ale to se nedá, vsedě absolutně ne...
26. zář 2009 ve 21:22  • Odpověz
monter no ten nas byl taky v noci

evak ahojky jak se mas???
26. zář 2009 ve 21:31  • Odpověz
adajar ahoj, docela fajn, konečně už nemám ucpaný nos, zabraly kortikoidy od nosního dr. - jsem si říkala, že se mi dneska odpoledne dobře leželo, dokonce jsem i usnula!!! a pak si říkám, dyť jo, nemám po dlouhé době pocit že se udusím :grinning:
a ty? jak často a na jak dlouho vám daníka dávají pochovat?

dneska jsem dala baterky do kolotoče, před chvílí jsem se ve tmě v pokojíku kochala, jak to promítá nad strop a ukazovali jsme to našemu psíkovi, byla z toho celá bokem...
26. zář 2009 ve 22:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.