• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
evak hm tu rymu mam ted ja.
Jinak kazdej den na 3 hodiny krom utery co ma ocni vysetreni vetsinou to je unavenej.

je kolotoc jo no ja ho jeste instalovat nemuzu, ale uz bych chtela no tatinek ma skluz.
26. zář 2009 ve 22:24  • Odpověz
adajar náš taťka s postýlkou taky nestíhá, natírá už třetí vrstvu, barva moc nekryje, kolotoč máme zatím na skříni, dá se použít i jako stojací lampička
26. zář 2009 ve 22:27  • Odpověz
evak no tatka nestiha dodelat Danysuv pokoj proste koberec neni pridelany a nic a svetlo nemuze taticek vybrat vsechno je spatne. :grinning: :grinning:
26. zář 2009 ve 23:15  • Odpověz
Dobré ránko,dnes to vypadá zase na pěkný den,tak si ho užijte :slight_smile:
27. zář 2009 v 09:00  • Odpověz
monter snad bude lepší než noc, ta zas byla u mě otřesná

manžel mi u snídaně řekl, že mu musím říct co a jak, až začnu rodit :grinning: , asi mu taky došlo, že už se to blíží
27. zář 2009 v 09:25  • Odpověz
evak no muj manzel me jel navstivit a ja zrovna zacala mit kontrakce tak mi rikal nedelej si ze me srandu dneska jeste ne nejsem nato pripravenej a sup uz byl semnou na sale az do rana. Holky jinak mame v albicku konecne fotku jak vypadal Danys hned po narozeni.
27. zář 2009 v 09:45  • Odpověz
Krásné ráno holky,
tak jsem úspěšně dohnala tu šílenou předchozí noc a probrala jsem se až v devět :sweat_smile: i když chvílema jsem v noci měla pocit, že mám v břiše chobotnici :grinning: prcek zvládá najednou kopat mě do žeber, dělat boule a ještě si hrát s močákem, no prostě cobotnička :sweat_smile:

ad, daník je opravdu kouzelnej :dizzy_face:
27. zář 2009 v 10:13  • Odpověz
jonkar oni jsou horne chytry deticky nase to se neboj a o dokazou vynalez to by jsi neverila. :grinning: :grinning:
27. zář 2009 v 10:20  • Odpověz
dobre dopoledne holky, tak se pridavam taky k hnusnemu veceru-bylo mi blbe, takze jsem ani neprotestovala a zustala s Jenikem v posteli, vytuhla a spala s nim-s prestavkama na wc az do 7 a to jsme vytuhli kolem 20hod...a rano muz skocil pro rohliky a staral se o maleho a ja si mohla v posteli chvili cist...luxuuus :slight_smile:
ad-maly je krasnoucky, je videt, jak neuveritelne roste a meni se!!nadhera... :wink: :slight_smile:
27. zář 2009 v 10:54  • Odpověz
krem jojo a vem si ze takhle prochazeji zmenou ti vasi prcci. :grinning:
27. zář 2009 v 10:56  • Odpověz
clovek si to vubec nedokaze predstavit...je fakt, ze kdyz vidis narozene mimi a potom to stejne mimi treba po 5 mes, tak je to uplne jiny clovek... :slight_smile: je to neuveritelne... :slight_smile: a moooc hezke....
jedu ke tchyni na obed :wink:
27. zář 2009 v 11:10  • Odpověz
krem preju dobrou chut

holky jsem schromazdila fotky http://jdna.rajce.idnes.cz/Danysek/
27. zář 2009 v 11:34  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

Ad malej je už fešák, super :slight_smile: Krásně vyrostl :slight_smile:

Marsie kde jsi koupila to pyžámko nebo noční košily co máš v albíčku?
27. zář 2009 ve 12:05  • Odpověz
lucy dekujem. A jak se mas??

Holky uz mam skoro hotovej pokojicek uz jen dodelat obrazky a tak no. :grinning: :grinning:
27. zář 2009 ve 12:30  • Odpověz
Ad no už je to zátěž a to pořádná, v noci skoro nespím, mám neustále ucpaný nos, teď mě holky ještě ke všemu dost kopou do žeber takže už se těším až budou na světě :sweat_smile:
27. zář 2009 ve 12:34  • Odpověz
lucyhele ja bych si to s tebou klidne vymenila. :wink: :wink: Ale nejde to a muzu ti tohle jen zavidet jako vsem ostatnim mamkam.- Ale je fakt ze tohle rikaji vsechny zensky
27. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz
Ad já vím, můžu být ráda že jsou holky ještě v bříšku :slight_smile: Ale pupek mám už mega obrovský :unamused: Ono tahat to taky není žádný med, já už nemůžu ani psát když mám notas na nohách, prostě přes to břicho už mi to nějak nejde :grinning:
Ale jsem ráda že je Daník tak šikovný, fakt je to zázrak jak to vše krásně zvládá :wink:

Holky nebyly jste v Nextu co tam mají za slevy? Já se tam chystám dneska, ale manža protestuje a nechce se mu a samotný se mě tam taky nechce, tak snad ho přemluvím :unamused:
27. zář 2009 ve 12:50  • Odpověz
Lucy v nextu jsem teda slevy nevidela byli jsme tam ve ctvrtek a ani se nam nic nelibilo. Jinak vim ze to ma sve a ty cekas dvojcatka. Proste kazda vidime tu svou stranu mince. :wink: :wink:
27. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz
Ad v nextu by měly mít slevy od pátka přes víkend, ale nevím co tam mají, kámoška tam něco vybrala ale má už větší dítko, mají tam prý jen pár stojanů. No mrknem tam, ať nesedíme celý den doma :wink:
27. zář 2009 ve 13:05  • Odpověz
lucy jako me se nic pro maldeho nelibilo, ale je fakt ze holciciho tam meli vic.
27. zář 2009 ve 13:08  • Odpověz
Ahojky holky tak zas na vás jdu kuknout a pozdravit.Koukám že už i pro ostatní a nejen mě je ten batůžek docela zátěž :grinning:

Ad krásné fotečky.Malej je úžasnej :dizzy_face: :dizzy_face: jen tak dál !!!! :dizzy_face:
27. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz
Holky jela sem na pohotovost a nechali si mě v nemocnici.
27. zář 2009 v 15:33  • Odpověz
monter??? co se stalo? :fearful: asi mi něco uniklo..?
27. zář 2009 v 15:44  • Odpověz
monter copak se stalo?? kocko??
27. zář 2009 v 15:46  • Odpověz
Ahojte holky :slight_smile:

Monter copak???

Ad ahoj maminko, strašně ti to s Daníkem sluší, už je to kus chlapa :slight_smile:
27. zář 2009 v 15:54  • Odpověz
rrit ahojky jojo on je chlapak, ale jsem zvedava zitra nebo v utery jak zase vyrostl.

Monter koukej napsat co se deje nebo tu nervozitou ztratim mliko.
27. zář 2009 v 15:57  • Odpověz
ty mlíko ztratíš a mě se spustí :grinning: , to je náped nám nenapsat co se děje !

Tak já asi nakouknu až večer, volala tchýně jak jedem k ní na pokec. Ještě Vám musím napsat, že nám vyschla obecní studna a jsme tady všichni bez vody :frowning2: , řešení v nedohlednu, je sucho, přistavily nám nádrž s vodou akorát my to máme strašně daleko a já nemůžu nic tahat těžkého, tak mě z toho už fakt hrabe :frowning2:
27. zář 2009 v 16:17  • Odpověz
rrit ty jo to je hnus velebnosti. :grinning: :grinning:
27. zář 2009 v 16:21  • Odpověz
Holky klíííd...od pátku sem cítila podstatně méně pohyby,tak sem jela radši do nemocnice...natočili mi monitor a změřili tlak. Pro všechny případy si mě tu radši nechali...jak kvůli těm pohybám tak aji kvůli vysokému tlaku. Prej 2-3dny,možná do konce týdne.
27. zář 2009 v 17:33  • Odpověz
Monter no ted se mi ulevilo jsem se lekla ze se neco deje velkeho. A co ti ted rekli???
27. zář 2009 v 17:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.