• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
monter: takže mimis je v pořádku?????????? uuuuuuufffffffff, příště všechny kdyžtak hned napsat a nestresovat nás tady! :wink: :grinning:
27. zář 2009 v 17:46  • Odpověz
Nechtěla sem vás vylekat,ale nebyl čas. Malý sice moc nekope ale je v pořádku. Zítra du zase na monitor a budou mi brát krev.
27. zář 2009 v 17:57  • Odpověz
monter no jako jsem se lekla hodne.
27. zář 2009 v 18:07  • Odpověz
Ad to sem fakt nechtěla a omlouvám se!
27. zář 2009 v 18:08  • Odpověz
Monter- já nevím, jestli to tak nemají všichni, ale mně přijde, že malej kope mnohem míň než dřív, spíš se tak valí, je aktivní míň hodin za den. Oni už mají málo místa a prý i málo vzduchu (sice jsou na to vybavení, ale mimi v břiše je prý vlastně pořád v prostředí řídkého kyslíku, asi jako je třeba ve velehorách)- navíc prcek to přenáší na mě a já bych pořád spala- v noci tak nejmíň 8 hodin a přes den ještě určitě 2 k tomu:slight_smile:.
27. zář 2009 v 18:18  • Odpověz
Kvak,mě malý kopal moc a skoro celý den a ze dne na den přestal. Kope jen slabučko 2-3krát denně a tak mě to vyplašilo. Navíc mám ten tlak vysoký,tak mě tu nechali.Radši desetkrát jet zbytečně než jednou pozdě.
27. zář 2009 v 18:32  • Odpověz
monter: no to je jasné! Tak uvidis, co Ti řeknou doktoři, ale asi je to fakt, že miminka mají ted cím dál tím mín místa a tak už nebudou kopat, spíš se jen válet a převalovat..............

Manžel dostal v práci knížku pro tatínky a je tam super nápad, jak si může hrát tatínek s miminkem v bříšku. Mám Vám to tady opsat??? V podstatě sedí za mnou, zvedne trošku bříško a zkouší zjistit,jak mimi leží a pak ho mírným tlakem jakoby přesouvá ze strany na stranu............... chcete podrobnosti? Byl to zážitek :dizzy_face:
27. zář 2009 v 18:35  • Odpověz
monter-teda :angry: , ja jsem uplne zkoprnela, kdyz jsem najela na posledni stranku a ctu...uff, tak hlavne, ze je vse v pohode.... :wink: :slight_smile:
27. zář 2009 v 18:44  • Odpověz
ahojky všem :slight_smile:

dneska bylo tak krásně,že jsem byla celý den venku,tak dočítám až ted :slight_smile:ú

adaj: Danýsek je už kousek chlapa, moc Vám to spolu sluší :slight_smile:

monter: to jsem ráda,že je vše ok :slight_smile:
27. zář 2009 v 18:44  • Odpověz
evi: btw včera mi říkala jedna holčina,že když si hned po mateřský vybíráš dovču za ten rok 09 a popř. 2010, tak prý v tuhle dobu Tě zaměstnavatel může propustit,nevíš jak to je?
27. zář 2009 v 18:48  • Odpověz
lill tak to nevím, jestli tam je nějaká klička... ale co by ti uvedl jako důvod? a zaměstnavatel ti přece má držet místo... no nevím, toto jsem nezkoumala

evita nám zkoušela na kurzu asistentka nahmatat miminko, jak leží a taky ukazovala to pohupování... akorát mě zrovna zvrdlo břicho z důvodů dráždivé dělohy, kdysi manžel zkoušel nahmatat malou (když nám na utz řekli, kde má hlavu apod.), taky ztvrdlo, to je jak naschvál...
27. zář 2009 v 18:57  • Odpověz
evatk: :grinning: to je škoda, tak musíte zkoušet dál :wink:

lil: ja taky nevim, jak to je, ale pochybuju, že Tě může po tom pul roce propustit...... :pensive:
27. zář 2009 v 19:01  • Odpověz
lill tak teď jsem vyčetla, že to možné je... ale mě třeba mzdovka nabídla, že to nemusím čerpat, že mi ji proplatí, takže hned po md požádám o čerpání rodičovské dovolené, a nechám si to prolatit, i když obavy nemám, ale člověk nikdy neví, že...

jinak na rod. či mat. dovolené můžeš dostat výpověď z důvodu zrušení zaměstnavatele...
27. zář 2009 v 19:06  • Odpověz
ahojky... byli jsme na prochajde a jsem uplne grogy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

monterko - copa???to jsem teda rada, ze to neni vazne!

ahoj lucy - ja te holka obdivuju, vim, co dela jedna potvurka v brisku a ty tam mas hned mrsky dve!!! vydrz, uz to mame za par :wink: !! Jak jinak pyzamo mam z mother care je troj dilny ... ale holky rikaly, ze do porodky spise kosile .. tohle ma katata, tilko a tricko (kojici..)
27. zář 2009 v 19:07  • Odpověz
holky - ja mam teda zase vyjimku!!! vsem mimi v brisku se prostor zmensuje a tak logicky se pohybuji mene ... ne tak nase mala... mam pocit , ze mi z toho bricha vyleti !!!! Je to ted fakt hrozne obdobi porad se mi tam mele a fakt to dost boli ...

a mam zase vychytavku ... asi mi zarusta nehet u nohy.. snazila jsem se o blizsi ohledani :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale bohuzel to fakt sama nevyresim.. leda ustrihnout celej prst... :frowning2:
27. zář 2009 v 19:13  • Odpověz
evi:no tak nevím....kámoška mi dá ještě číslo na inspektorát práce,tak se tam pak poptám,abych nebyla na něčem bitá :slight_smile:)) btw můj zaměstnavatel se určitě nezruší,je to velká společnost,takže o to strach nemám....ale ta klička,když vybíráš dovču se mi fakt nelíbí....
27. zář 2009 v 19:30  • Odpověz
lill no mě taky ne, nechápu, proč je to možné, taková skulinka, přece je hodně žen, kterým dovolená zůstane a zaměstnavatel toho může takto využít...
tak pak hoď zase info ty :wink:
27. zář 2009 v 19:39  • Odpověz
tak jsem vás dámičky dočetla, ale zabralo mi to opět dvě hodinky.. :slight_smile:
ta mateřská mě teda fakt štve, ještě že nastupuju už od zítřka, tři měsíce po staru jsou dobrý..
marsie - bříško krásný - já teda s klárkou počítám celou dobu, ale každopádně gratuluju k tomu, že se manžel nějak vyjádřil.. :wink:
ad - daník krásně roste, gratulujeme! a tu rýmici něčím koukej zahnat!
monter - teda berunko, ty nás ale strašíš! koukej lukáškovi domluvit ať není pecka! :wink:
jinak já mám teda zase "bezva" zprávy s tou krávou cukrovkou, už mi taky nasadili noční inzulín, spaaget, takže si jdu v úterý pro další stříkačku a dávám si další pigárka.. :frowning2: tzn. už si píchám 4 x denně inzulín + opíchávám prstíky s glukometrem, už si připadám jak jehelníček..
byla jsem o víkendu u babičky - slavily se dědovi 75tiny, tak jsem se těšila, že bude kachna, i když teda bez knedlíku a bez zelíčka, nicméně kachnička, mňam, mňam a usurpátorská rodina mi nandala v rámci "diety" na talíř dva tenoučký plátečky krůty bez omastku!!! :rolling_eyes: takže jsem začala ječet, že netrpím na cholesterol nebo žlučník, že mám "jenom" cukrovku. Přítel mi naštěstí dal ze svého a potají i knedlík - ještě že tak, protože jsem se samozřejmě okamžitě po jejich "péči" dostala do hypo.. njn, tak jsem ráda, že už jsem zase doma.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zítra mám první den MD + státní svátek, takže to jdu oslavit prací! :wink: takže teď už utíkám na kutě, ať se vám pokud možno hezky spinká. dobrou noc.
27. zář 2009 ve 22:04  • Odpověz
Já pro změnu válčím s tvrdnutím- vysadila jsem magnézko- nu a břicho mi tvrdne prostě tak nějak pořád- rozhodně při chůzi pořád. Žaludek mám už dělohou utlačenej až někde v krku, takže mě konečně pálí žáha. No- začíná to být zajímavý :frowning2: :frowning2: . Za tři týdny už bude prcek oficiálně donošenej (ve 38tt)- takže bych se nezlobila, kdyby se třebas narodil
Jahod- asi to mysleli dobře, ale jak se říká- cesta do pekel je dlážděna dobrými oumysly :dizzy_face:
27. zář 2009 ve 23:00  • Odpověz
kvat dite je donosene uz v 36tt, ale kazdej den navic je dobrej vzdy. Ale koukam ze prcek se ti cpe nahoru co??
27. zář 2009 ve 23:10  • Odpověz
Adaj- no navíc už je donošenej- potvora malá :dizzy_face: :dizzy_face: . Hrozně se cpe úplně na všechny strany a mamina už toho má plný kecky
Adaj- prohlížela jsem si tvé fotky na rajčeti- váš malej je můj oblíbenec- jen tak pro radost jsem si dneska pouštěla to video z koupání- jak je blaženej a rázem tak pěkně naštvanej- je to úplně boží chlapeček, fakt :dizzy_face:
A taky se mi moc líbily fotky Danielka s tatínkem- oba chlapi moc pěkní, jen co je pravda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. zář 2009 ve 23:35  • Odpověz
Kvat no aspon jsem te potesila ze je donosenej :grinning: :grinning: Hele stejnak vykoukne kdy bude chtit vis. :grinning: :grinning:

Jinak dekujem no je tvorenej laskou a opecovavanej velkou laskou jak malej tak velkej chlap. :grinning: :grinning: :grinning: A jsem rada ze to beres jako inspiraci.
27. zář 2009 ve 23:38  • Odpověz
Ahoj holky, tak já zase bojuji s křečema v prstech u rukou a v lýtkách. Je to děsné, po ránu mi vše padá z ruky nejsem schopná s prsty skoro hýbat. Jinak všechny moc zdravím.
28. zář 2009 v 09:29  • Odpověz
dobré ráno :dizzy_face:
saze...já to mám stěma prstama podobný, nemám křeče, ale jak už jsem psala, jdou mi blbě narovnat :grinning: :grinning: :grinning:
ad...malý je moc šikovný :dizzy_face:
moc zdravím všechny maminky :slight_smile:
28. zář 2009 v 09:59  • Odpověz
Hojky holky,v nemocnici je to hrozný...jídlo otřesný a hrozně tu trpíme hlady :( Ještě že dojedou rodiny a dovezou zásoby :slight_smile:
28. zář 2009 ve 12:29  • Odpověz
monter, chudinko malá a co říkají doktoři? na jak dlouho to tam ještě máš? je nějaký problém nebo jenom pro sichr?
28. zář 2009 ve 14:32  • Odpověz
monter-tak to je mi te lito...vcera jsem si cetla co do havirovske porodnice a jsem cela zvedava, jaka tam bude strava-pry dle zasad kojeni-dva roky zpatky to teda tak nevypadalo...a jestli to je teda podle zasad, tak jsem teda jelen, pac si ty zasady vykladaji uplne opacne :sweat_smile:
rano jsme jeli s jenou a muzem na hory-na hriby-muj napad-po chvili jsem toho mela plne zuby, za prve nasel vice hribu manzel-cca 4ks a ja jen 1ks :grinning: a to jsem si vzala bryle, ale hlavne, jsem proste nemohla... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jeste ted se z toho lecim, takze muz vzal jenika a jeli na zahradu k babicce-at si pry odpocinu-diiiiky bohu :slight_smile: uz tak debilni napady jako sber hub mit nebudu-kdyby to byla aspon nejaka rovina, ale ty beskydy-ufufufuf
28. zář 2009 v 15:20  • Odpověz
Jahod,necítila sem pohyby tak jak dřív a mám vysoký tlak. Ten mám lepší a snad mě nejpozději pustí. Na snídani sme meli dva kousky vánočky,trošičku másla a studenou meltu. Na oběd hnusná zeleninová polívka,kuře a těstovinová rýže a večeře je už v 5h...pak už žádné jídlo a to je nadlouho.
28. zář 2009 v 15:33  • Odpověz
Zapoměla sem napsat do pátku...nejpozději do pátku pustí domů.
28. zář 2009 v 16:16  • Odpověz
monter tak přeju ať je vše ok, taky jsem se včera lekla :fearful: :wink:

dneska manžel smontoval postýlku, natřená 3 vrstvama zdr. nezávadné barvy, kdybych to nevěděla, myslela bych, že je to odfláknutá 1 vrstva... co mi padne do porodu do oka, přetřu postupně už rovnou v pokojíku, namontovali jsme držák na nebesa a kolotoč - upevnění si mi zdá pofiderní a prý tento žere hodně baterky, tak zkusíme pořešit předělání na elektřinu... že mě nenapadlo se na různé diskuze podívat před nákupem, ale když mě se tak líbil... :unamused:
28. zář 2009 v 16:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.