• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
co je PCO??
22. bře 2009 ve 14:15  • Odpověz
jarusko jinak moc děkuji jsi zlatá :dizzy_face: :dizzy_face:
22. bře 2009 ve 14:15  • Odpověz
Adajar : promiň, přemýšlela jsem nad tou stravou a nějak jsem přehlédla, že mluvíš o něčem jiném... stdím se :pensive:
22. bře 2009 ve 14:16  • Odpověz
mury to nemas to je porucha vajecniku ty vajecniky vypadaji jako koralky jako porcelan a vetsinou neprobiha ovulace a ty zeny maji problem otehotnet to neni tvuj pripad. Takze priste ty holky neposlouchej.
22. bře 2009 ve 14:16  • Odpověz
:slight_smile: jetko kdy jsi měla poslední MS
22. bře 2009 ve 14:17  • Odpověz
mury co bych pro vsechny neudelala a holky zadne blbosti uz necist kazdej si to akorat prevede na to sve uplne zbytecne a tak vznikaji famy.

jelit nemusis se stydet. ja se taky obcas stracim. A stravu moc neres. :wink: jen nejez nic syroveho
22. bře 2009 ve 14:18  • Odpověz
adajar - :wink: - díky za podporu ....
No já měla poslední MS asi 12.2... ale njsem si jistá, bo se mi to od prosince tak kazilo... někdy jsem měla 32 dnů, někdy 36 a mimčo se nedařilo, ještě stres v práci, tak jsem na to nějak kašlala a najednou bum... tak vlastně ani nevim jak na tom jsem... ale v pondělí jsem si dělala test a ještě nic, ve středu už byla slaboulinká čárečka a tak jsem hned vzhledem ke zdravotním problémům valila k doktorce, ta mě nechala raději doma, i když nic vidět na UTZ nebylo, v pátek jsem dělala test další, ten už byl lepší a dneska už je jako bič... :slight_smile:
Zítra jdu k Dr. prý se uvidí co a jak, ale já si myslím že máme vyhráno, vzhledem k tomu jak čárka brutálně sílí...
22. bře 2009 ve 14:31  • Odpověz
jetko to jsme na tom stejně já měla poslední 13.2 :wink: :wink: ovu byla až 25DC a 36 DC se mi ukázala nádherná a dnes ještě lepší :slight_smile:

ad viděla jsi jí čárku moji :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. bře 2009 ve 14:32  • Odpověz
mury, kdy ty jsi měla poslední MS?
22. bře 2009 ve 14:32  • Odpověz
máš to nad tvým příspěvkem :wink:
22. bře 2009 ve 14:34  • Odpověz
jelitko to cekame vsechny ja teda taky doufam ze me necha doma doktor.

mury videla neboj se mrkam na ni porad.
22. bře 2009 ve 14:34  • Odpověz
mury teda jako na tvoje album.
22. bře 2009 ve 14:36  • Odpověz
mury... tak to se Vám to rychle podařilo... to je úžasný... koukám ale, že asi budeme mít stejné obavy co?
renatko ... no, dokážu si to představit a vůbec ti to nezávidím... dělala jsem jeden čas vychovatelku na intru pro Pražská problémová a nezvladatelná děvčata.... Ne že bych je tak nazývala ale byl opravdu specializovaný a ty puberťačky mi dávaly celkem dost zabrat...
22. bře 2009 ve 14:37  • Odpověz
ad já chápu :grinning: :grinning: :grinning: ta tvoje je také krásnááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. bře 2009 ve 14:37  • Odpověz
mury, ale dalsi jsem si uz nedelala. ted papm bananek.
22. bře 2009 ve 14:39  • Odpověz
:grinning: mury ... njn... drobet nestíhám sledovat... tak to jsme na tom opravdu stejně.... :grinning:
Tak snad to bude všechno v pořádku...
Děvčata vy jste ale super rychlá s těma fotkama.... taky to budu muset dohnat...
22. bře 2009 ve 14:40  • Odpověz
jelitko no cekame az je sem das.
22. bře 2009 ve 14:41  • Odpověz
ad já byla na obědě u tchýně řešila se dost nepříjemná věc tak me z toho bolí bříško :frowning2:
ale snědla jsme 2 talíře tak na mě koukala já mám totiž pořád strašný hlad :grinning: :grinning: :grinning:
22. bře 2009 ve 14:43  • Odpověz
mury co jste resili??? No tak to hold nesmis resit tyhle veci no. A co udelala dobreho???
22. bře 2009 ve 14:44  • Odpověz
Mury a už jste to tchýni řekli? Muj to nevydržel a hned jí to vslepiči... Holka zlatá nesmíš se rozčilovat... příště si raději vezmi něco k papů a neřeš to...
No chtěla jsem udělat tu fotečku a zjistila jsem, že došly baterky... tak ještě chvilinku ...
22. bře 2009 ve 14:47  • Odpověz
jelit neboj my si pockame ja ji to rekla i mamce.
22. bře 2009 ve 14:48  • Odpověz
udělala brambor se sekanou a zelím a to zelí mnam :grinning: :grinning: :grinning:

ale rodinný trable má bráchu má mu do 10 let vyplatit 400 tis.jenže on nemá kde bydlet a potřebuje to hned a tchýně je na nervy dokonce hrozilo že si je babička vezme tam kam se máme stěhovat :angry: ale nakonec řekla že už by ho tam nevzala uff neměli bychom asi kde bydlet :frowning2:
je to na dlouhé povídání
no ale tchýně mu ty prachy chce dát a nemají je halvěn že nají 3 baráky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ve všech jsou babičky :grinning:
tedy jejich maminky :wink: a nemůžou tedy ani jedem prodat a v jednom máme být my..
no tak to vypadalo tak že ty prachy máme sehnat my my jsi půjčujeme 400tis.a takhle bychom museli 800.ale s tím ýe splátka by byla hodně vysoká a to ted nejde nemůžeme jim pomoc :frowning2:
tak hledáme řešení asi do konce roku mu to chce dát tak budeme hold šetřit můžeme jim dát 150 tis.víc ne :frowning2:
no hrůza :frowning2: :frowning2:
22. bře 2009 ve 14:49  • Odpověz
ne rodina to ještě neví až po první kontrole :wink:
22. bře 2009 ve 14:49  • Odpověz
mury no tak me by stacili brambory a zeli. :grinning:

jo rodina je hrozna proto jsem se loni stresovala taky kvuli bytu a ze je babicky. Takze jako hlavne klid. :grinning: Ja vim je to hrozne s tema penezma a rodinou.
22. bře 2009 ve 14:52  • Odpověz
no já to taky mamče řekla a ta se najednou v telefonu odmlčela (musela jsem to říct po tel. bo jsme od sebe 800km) a tak jsem si říkala že je to v pr.... že je snad naštvaná či co a ona najednu začala plakat štěstím, tak jsme spolu brečely další hodinu na drátě... ještě že máme n sebe volání zdarma, bo to by milý vodafone měl zachvilku na dalších 20 poboček kdoví kde...
22. bře 2009 ve 14:57  • Odpověz
jelit no ja ji to taky rekla. A byla rada jen se o me moc boji a prej doufa ze je to holka.
22. bře 2009 v 15:00  • Odpověz
My se taky furt stresovali kvůli bydlení a nějak to nevycházelo, když už jsme měli pomalu podepsanou kupní smlouvu na domeček, zjistil chlap, že ten dům není těch, co ho prodávají.... tak jsme zkončili u tchýně... máme dvougeneračák, tak si tady děláme svoje a máme relativní klid... zatím spolu jakš takš vycházíme, tak se to dá...
A tchán už se nemůže dočkat až bude vozit... už chtěl kupovat kočárek a autosedačku .... v Polsku ... tak byla hned na světě mlčící válka, bo jsem řekla, že autosedačku z polska nechci ani za nic, že chci, aby mimi bylo v bezpečí... pak jsem se zakousla do palačinky a přestala jsem debatit... tak se mnou nemluvil další 4 hodiny...
Ale v kočárku budu muset ustoupit, bo tchán ctí tradice a ta praví, že kočárek kupují bábina a dědula...
22. bře 2009 v 15:03  • Odpověz
jelitko no, ale snad si ho muzes vybrat ne??
22. bře 2009 v 15:04  • Odpověz
ad.... no mamka se taky bojí, ale snaží se vypadat statečněji než já a furt mě povzbuzovat, že to dobře dopadne... ale moc jí to nejde...
22. bře 2009 v 15:05  • Odpověz
no a mluvím o palačinkách a mám chuť na čokoládový puding...

Děvčata viděla jste to v těch zprávách o těch přesnídávkách pro mimi?
22. bře 2009 v 15:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.