• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
dobré ránko
už dýl než hodinu nespím, mě klepne... tak jsem se přestěhovala do obýváku, najím se, pustím nějaký seriál a snad ještě zaberu...
30. zář 2009 v 05:06  • Odpověz
evatk: jejda jejda nespavec :confounded: :confounded: :confounded: lituju Tě!

Mně začly otékat nohy, mám slité kotníky!!! To jsem v životě neměla, takové sloní nohy! :rolling_eyes:
Dnes poslední den v práci, od zítřka pohodička pohoda doma :slight_smile: Nemůžu se dočkat, až mě přestane na chvíli budit budík v šest ráno - než přijde trošku jiný budíček - asi daleko častější a tvrdší! :sweat_smile: :grinning:
30. zář 2009 v 07:50  • Odpověz
Dobré ránko holky.. jak je pupíci a maminky? :slight_smile:
Ado o tebe bych strach fakt neměla.. Ty to zvládneš levou zadní....
Jinak jsem si myslela, jakou tu vílu čekáme a to co v tom bříšku předvádí to není víla ale dračice :slight_smile: už jsou to pářádné kopance.. až se uplně leknu.. nebo najednou loktem nebo kolínkem.. :slight_smile: už jí je tam asi dlouhá chvíle :slight_smile:
Holky držte mi dneska palce..jdu volat do skansky a pořádně je poprudit, kdy bude byt :slight_smile:))
30. zář 2009 v 08:56  • Odpověz
Ad - a kdy vás asi pustí domu, a holky co naše dvojčátka nevíte některá o nich něco - jak se jim daří?
Já dneska spala jako miminko, byl tady můj táta a než jsem se ráno vzbudila byl pryč.
30. zář 2009 v 09:07  • Odpověz
dobre rano holky-docitat vas-to je maso-a to jsem tu nebyla jen jedno odpoledne :wink:
beranku-ja mam taky takove smisene pocity...vubec nechapu, jak to tady budu zvladat...ja mam preci jen to sve decko na sebe desne zavisle, jeste nikdy nespal nikde jinde-myslim u babi ci tak nejak, takze vubec netusim, co se bude dit..na jednu stranu se tesim na mimi na druhou stranu mam docela strach.... :pensive: spatne se to vysvetluje...
obleceni, prave jsem se rozhodla, hadriky pro maju zase prekopat, at v tom mam nejaky poradek-prislo mi, ze v tom nemam system a vubec nevim, co vlastne mam nakoupeno, v jakych velikostech a pod...takze jsem tak nejak v pulce a dokoncim to, az jenik pujde spat...odpoledne... :wink:
to je pocasi-zitra jdem vyzkouset prvni den ty jeslicky, ale jen na pul hodky a spolu, tak uvidime...
vcera se tchyne nabidla, ze dopo byva doma, tak by mi jenika semtam mohla pohlidat, tak uvidim, jestli toho nekdy vyuziju...
30. zář 2009 v 09:11  • Odpověz
Holky také mám děsný strach jak vše zvládnu, ale říkám si když to zvládlo tolik lidí na světě , že to zvládneme také. Asi je to normální se bát.
30. zář 2009 v 09:12  • Odpověz
ahojky, mě nejel strááášně dlouho net, takže vás dočítat asi nebudu ... páč bych se z toho mohla zbláznit :grinning:
holky, strach máme asi všechny, já též, já též ... ale je fakt, že se tak nestresuju, jak u Verči ... jsem taková víc na pohodu ...
včera jsem měla nějakou krizi, takže jsem usnula už v půl desáté a vstávala dnes s malou v půl osmé ... a je mi líp :grinning:
gratuluju samozřejmě i k miminku ... holky, kam spěcháte? :sunglasses:
dnes je tu fakt hnusně, slíbila jsem malé, že dnes půjdem pouštět draka, ale nehrozí, pže pršííííííííííííííííííí ...
dnes je mi i líto Ukáček, dělají nám zámkovku (silnici) i v tomto počasí ... chudáci ... bych se na to ..................
30. zář 2009 v 09:20  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Orlíku gratuluji k malé, je fakt nádherná a nemůžu uvěřit že něco takového mám já v bříšku a ještě k tomu 2x :slight_smile:

Nu a jinak holky, mám čím dál větší strach jak to zvládnu všechno já, najednou se vše změní a budou tady dvě děti. Pořád mi to přijde neuvěřitelný že už je to skoro tady a už to může kdykoliv přijít :astonished:

No pro holky mám nachystaný z porodnice takový bomba chlupatky, ale jako vůbec netuším jak jim je obleču, jsou přes hlavu :cry: A nic jinýho menšího nemám, pak už jen svetýrek z Tesca ale ten je pro 0 až 3 měsíce a to bude velký :pensive:
30. zář 2009 v 10:02  • Odpověz
ahoj holky,
adaj, koukala jsem na fotečky. To je úžasné, jak se Daník za ten měsíc úplně změnil.

Včera mi sestra v poradně dala informační papír co do porodnice a formulář na vyplnění. Tak jsem si najednou uvědomila, že za necelých 6 týdnů asi půjdu rodit a měla bych už konečně něco začít do té porodnice kupovat.To je strašné, jak rychle to utíká. Manžel taky pomalu dokončuje ložnici pro malou. Ještě chybí vymalovat strop a naĺepit dekorace.
30. zář 2009 v 11:15  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem tu zas dlooooooooooooooouho nebyla, takže po 2 hodinách dočítání, mám docela hlad :zipper_mouth: , tak něco pisnu a půjdu nakrmit sebe i myš. Dopoledne se totiž většinou zabavím se sousedkou, co má malou 3-měsíční holčičku, buď jdeme na procházku nebo jen plkáme a odpoledne mě zabaví manžel, takže net moc aktuální není. Jináč, musím říct, moc dobrá věc, taková sousedka, co má mimčo a ještě 3-letou holčičku. Až budu potřebovat nutně radu (což stopro budu :astonished: :astonished: ) zaběhnu o patro níž a nechám si pomoct :slight_smile: .

orlík - tak už mimčo :slight_smile: :slight_smile: , moc a moc a ještě víc ti k němu gratuluju, když jsem četla, že to bylo ve 34týdnu, tak jsem si řekla, že bych už teda jako mohla zbalit tu tašku do porodnice. Pořád o tom jenom mluvím a teoreticky už mám zbaleno, ale ta praxe :sweat_smile: :sweat_smile:

jahod - taky jsem řešila erbeg v autě. My máme otíka (teda jako oktávku) a když otevřeme kaslík u spolujezdce, je tam vypnutí erbegu na klíč, takže jenom otočím kolečkem. Když řídím já, manžel si ho zapne, ale většinou už se jenom vozím vedle, takže ho máme skoro pořád vypnutý. Já už teď řídím, jenom když jedem z nějaké návštěvy :grinning: :grinning: , asi víte proč, jste chytré holky :grinning: :grinning:

Jo, jak jsem tak dočítala, tak koukám jako puk!! Sem fakt nepostřehla, že krouhnou mateřskou o 20%, sem sledovala, že nechali ten rodičák Hurá, Hurá, tak sem se radovala, a oni takhle :angry: :angry: , tož to mi teda fakt uniklo :confused: :confused: . Tož co nadělám. Stejně se nesmíme rozčilovat, tak radši no coment :angry: :angry:

Holky, které jste už koupily zavinovačky Emitex, máte ty zimní nebo ty na meziobdobí jaro-podzim (mají vnitřní materiál mikrofliš + froté)? Já pořád špekuluju a špekuluju :fearful: :fearful: , tož fakt nevím.
30. zář 2009 v 11:28  • Odpověz
ahojky - tak hlasim, ze me od vcera poboliva v krku ... nasazen caj, citron, med a gaucik s dekou - jo a zapnuty topeni :stuck_out_tongue_closed_eyes: - zitra jdeme na kontrolu, tak kdyby se to zhorsovalo, poradim se s mudrou ..

holky, dnes mam optimistickej den, ze jsou vsechny obavy fuc a my ty maly mysky proste zvladnem!!!

jinak vyfocen novy buben, je to teda mazec.. snad roste kazdy den!
30. zář 2009 ve 12:09  • Odpověz
marsie-novy buben :grinning: :grinning: to jsi me pobavila, kdyby jsi videla ten muj-to je sila, uz ani nechci jit na to foceni.. :sweat_smile:
byli jsme pres 2 hodky venku-mam dost-uffff
30. zář 2009 ve 13:00  • Odpověz
marsie tak se opatruj :slight_smile:
30. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz
krem - no dyk jo nalijme si cisteho vina, davno to jiz neni roztomile brisko :wink:
evi - dekuji :unamused: musela jsem nasadit paralen :pensive: a cucam hallsky.. trochu je to lepsi :zipper_mouth:
30. zář 2009 ve 14:07  • Odpověz
kdepak vsechny jste ??? :confused:
30. zář 2009 ve 14:07  • Odpověz
Ahoj holky... :slight_smile:
30. zář 2009 ve 14:14  •  2 děti  • Odpověz
Nějak nestíhám...od rána jsem courala po městě (vybrala jsem si na to fakt super počasí, takže předpkládám, že lehnu, už takhle mám trochu rýmu... :frowning2: včera jsme měli sraz s holkama tady s diskuse (ze regionu), tak to bylo fajn.. Jinak pořád něco dělám, respektive tvořím, dodělávám výzdoby, a trochu si připravuji už vánoční dárky, co budu vyrábět, protože pak toho času asi moc nazbyt nebude.

Trochu jsem ještě nakupovala :grinning: no nemohla jsme s eudržet.

jo jinak jsem ještě zapomněla...porodní asistentka na kurzu říkala, že je možno mít pak ne přímo ty porodnické vložky, že jsou super u Kotex extra noční (jsou baleny v takovém černém obalu), že jsou prodyšné bez igelitu....a mají snad i lepítka :slight_smile: :grinning: :grinning: tak jsme si hned dnes jedny koupila. :slight_smile:

marsie: super bříško mamino, tobě to tak sluší!!! a neboj, všechno zvládneme, všechny :slight_smile: to by bylo aby nebylo, i když ten strach a obavy jsou přirozené..jéé koukám, že dnes už to odeznělo, tak super...
30. zář 2009 ve 14:18  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj, my jsme byly skoro 2 hod v herně, Beťka už spí, tak mám i já chvíli klid :wink:
Mám pocit, že teď je úplně každý nemocný. Beatka byla minulý týden, ale dnes už jí je evidentně lépe. Já jsem užívala 3 dny paraleny a pila čaj s citronem a už je mi taky lépe...

Lucy, je fakt, že oblečky přes hlavu moc ideální nejsou, dětem se to přetahování opravdu nelíbí... :unamused:
30. zář 2009 ve 14:19  • Odpověz
A mbude hůř- tohle počasí... :frowning2: to se zas b ude bacilům lívit :angry:
30. zář 2009 ve 14:23  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj listopadky :slight_smile:
dnes mám už super náladu, to len včera ma zmohla nejako tá depka. S Nat sme boli na cvičení a stále sa tam smiala jak blázinek, tak sa jej to páčilo, len ja som už trochu funela ku koncu :slight_smile:
Marsie, pupik máš hezký
30. zář 2009 ve 14:23  • Odpověz
Lullko, to je fakt, že nálada je lepší :wink: Já už funím při jakémkoli rychlejším pohybu :sweat_smile:
Jinak myslím na Kvakulku, jestli je vše v pořádku...
30. zář 2009 v 15:01  • Odpověz
fajn....tam mělo být
30. zář 2009 v 15:01  • Odpověz
Beranku, tak jsem konečně tu, ty poradny v porodnici jsou neuvěřitelně úmorný- dohromady jsem tam strávila skoro 5 hodin- dělali mi pro jistotu i UTZ placenty, průtoky atp.- všechno je OK- z čeho bylo to mizerný silný krvácení- bůh ví- jsem úplně zavřená (tedy ne úplně, CS 2- ale to je na tenhle tt úplně OK)- viděla jsem ale aspoň prcka- plazil na nás jazyk - taky ho přeměřili- odhad váhy mu udělali 2500 gr- odpovídá gestačnímu týdnu.
Jsem strašně ráda, že jsme OK, ale zůstává záhada krvácení- nikdo nic neví, nic nevidí :dizzy_face:
30. zář 2009 v 15:18  • Odpověz
Kvak, tak to je fajn :wink: Aspoň víte, že je vše v pořádku, to člověka hned uklidní :slight_smile:
Váhu máme podobnou, taky kolem 2,5kg, ale CS asi 0.
V porodnici je to bohužel na dlouho....uvidím jak to udělám s Beťkou...
30. zář 2009 v 15:24  • Odpověz
renat to jsem vykulená, že vám na kurzu poradila i jiné vložky, to bych přitom čekala, že všechny tyto por. asistentky říkají to stejné, mpžná taky záleží na porodnici...ale už vlastně i orlik měla jiné info než já ohledně masáže hráze... pak si vyber, v tom aby se čert vyznal, fakt
30. zář 2009 v 15:24  • Odpověz
Ty vložky....no vlastně je úplně jedno o jakou značku se jedná, jen musí být velké, savé, bez igelitu, nikdo je v nemocnici nezkoumá, je to jen vaše soukromá záležitost.
30. zář 2009 v 15:26  • Odpověz
evi: já jsem všeobecně koukala, že nám právě říkala o těhle..ale jak píše beranek, opravdu záleží na tom, aby tam nebyl ten igelit a byly ooobrooovskééé (o savosti vložek nejsem přesvědčena asi u žádných, takže o tom se zmiňpvat nebudu... :grinning: ale nemyslím to nijak zle..

holky, pociťuji můj první těhi problém, občas mě brní nohy :wink: ale jinak nic, uvidíme, co v pondělí na kontrole.
30. zář 2009 v 15:29  •  2 děti  • Odpověz
no já jsem právě slyšela, že strašně neradi vidí cokoliv jiného než ty samu... no, chvílu to s nima vydržím :wink:
30. zář 2009 v 15:33  • Odpověz
Beran- v mém týdnu je CS do 6 ještě OK-od 6 výš je už kritické
30. zář 2009 v 15:44  • Odpověz
Ahojky všem,tak jsem dočetla po dlouhé době a co to tu nevidím :slight_smile:)))

Orlík: moooooc veliká gratulace k vlasaté Terezce,je nádherná,tak se holky držte :slight_smile:

Marsie: pls pošli mi taky ten seznam do IP, ju? mmmoc děkuji :slight_smile:))

Kvak: teda CS2 ju? to se máš, já měla na kontrole před 10 dni, CS 4 ,tak jsem zvědavá,jak to bude postupovat :slight_smile:

renat: brní nohy? mě očas v noci chytá křečový stav do lýtek,ale jen jako náběh, úplná křeč zatím naštěstí ne :slight_smile:
30. zář 2009 v 16:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.