• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
evak ja brala sulfur iodatum.-
1. říj 2009 v 09:32  • Odpověz
sulfur iodatum ch9 5 kulicek 2x denne
1. říj 2009 v 09:33  • Odpověz
renat - no banány já tlačila s mlíkem (jako koktejl :grinning: ) a mívala sem děsnou zácpu, když sem byla minulý tejden na kontrole, povídá mudr "tak náhodou krev z konečníku nemíváte?", tož povídám, že mívám, ale bolesti žádný, tak sem to neřešila. Sem to tam měla asi krapet potrhaný :confused: , dyž na to přišel sám. Povídá hodně pít.Já, že jako baštím banány, že sem četla, že sou dobrý. Von na to, že způsobujou zácpu a pro nás nejsou dobrý, bo je to cizí ovoce. Nejlepší jsou jablíčka a švestky. Tož tlačím, zrovna ty švestky.

evita - no já už koukala na ten tvůj fusaček :grinning: , pořád špekuluju a špekuluju, sem holt ve znamení váhy, co k tomu dodat, že :sweat_smile:

adajar - ahojky, to jsem ráda, že už je ti líp :wink: , máš toho dost i bez bacilů :wink: , z Danečka se stává pěknej chlapák, asi dobře krmíš, mamčo :grinning: :grinning:
1. říj 2009 v 10:27  • Odpověz
ahojda, můžu k Vám? jsem tu nová, moc jsem se do diskuzí nezapojovala a když je narazila na listopad 2009, tak jsem se rozhodla nakouknout :slight_smile:
1. říj 2009 v 10:32  • Odpověz
hancet: tak to je dobrý, na mě mají banány totiž opačný účinek (nežý zácpa), jsem hybrid....já to myslela tak, že je v nich hořčík, že by mohl pomáhat na ty křeče (proto je jedí sportovci apod.), jinak na zmíněné problémy jsou švestky super, ale asi taky jak u koho...

kristy: to víš že jo, jen se přidej a vítej:slight_smile:
1. říj 2009 v 10:34  •  2 děti  • Odpověz
děkuju :slight_smile: a co tady tak probíráte kolem miminek a těhu?
1. říj 2009 v 10:35  • Odpověz
holky já od rána nemůžu hnoud skoro rukou. mám v ní jako mravence je mi v ní zima - nevíte někdo co s tím. rozhýbat to nejde.
1. říj 2009 v 10:35  • Odpověz
to občas taky někdy mívám, za pár minut mi to pak odezní..
1. říj 2009 v 10:36  • Odpověz
Kristy: no převážně témata, co píšeš...ale občas se tu strhne diskuse i o něčem jiném :grinning:

saze: nemáš to přeležené? já měla trochu brnění včera, ale hýbat jsem se mohla (jen byla jakoby hodně těžká), shodou okolností jsem volala vrchní do porodnice a ta řekla rozhýbat...tak nevím, jestli ti to pomůže, když tobě to nejde :frowning2:
1. říj 2009 v 10:37  •  2 děti  • Odpověz
holky já už se snažím s tím hýbat 3 hodiny a bez úspěchu moc to fakt nejde. A chytila mě z toho depka. :pensive: :pensive: :pensive:
1. říj 2009 v 10:39  • Odpověz
saze - tak to netuším :unamused:

jukám, že máš krásný termín 17/11, to se narodila moje mamča, nám se asi na její narozeniny nepodaří, máme termín 25/11,26/11,29/11..
1. říj 2009 v 10:42  • Odpověz
saze: já se v tom vůbec nevyznám, ale pokud to je tak, jak píšeš, zkus si zavolat k dr. mohla se třeba utlačit nějaká céva (já nevím, jestli je to možné, ale zkouším všechno)..uvidíš, co ti řekne.

a teď mě někdo asi hooodn pomlouvá :grinning: zvoní mi v uchu jak na lesy.
1. říj 2009 v 10:43  •  2 děti  • Odpověz
Hancet - na zácpu je dobré Psyllium. Je to teda hnus fialový, ale je to jediné, co mi trvale pomohlo (zkoušela jsem snad všechno - tuny zeleniny na vlákninu, ovoce, přírodní projímadla - to samozřejmě ne teď :wink: ). K dostání v lékárnách. Dvě lžičky ráno do vody a vypít, pokud možno, než to získá takovou gelovitou strukturu.(Bože, doufala jsem, že kvalitu stolice budu řešit až v pozdějším věku - nu, co naděláme :grinning:)

Saze - a něčím nahřívat?
1. říj 2009 v 10:45  • Odpověz
holky a taky Vás tak v těhu pálí žáha? já jsem na to nikdy netrpěla a teď si to teda "užívám" :unamused:
1. říj 2009 v 10:45  • Odpověz
dr je tam od 12 tak jestli to nepřejde fakt tam raději zavolám
holky máte také takové smutné ubrečené nálady? Vše vás rozhodí každá změna?
1. říj 2009 v 10:46  • Odpověz
holciny, drzte se, musim na par dni do nemocnice-tvrdne mi moc bricho, ale nerodim...a nebudu tam mit pocitac, tak se opatrujte a brzy na psanou :grinning: :wink:
1. říj 2009 v 10:47  • Odpověz
ahojky všem :slight_smile:

teda tady je zas hnusně,že kdyby nám nezateplovali barák a dělníci tam už od 8 h neopruzovali,tak snad nevylezu z postele :slight_smile:

dneska se mi spalo teda pěkně na houby, blbý sny,pořád jsem se probouzela,tak mám teď pocit,že jsem vlastně vůbec nespala :frowning2:
1. říj 2009 v 10:47  • Odpověz
krembonzur, tak ať vše dobře dopadne..
1. říj 2009 v 10:49  • Odpověz
saze, to už může mít spojitost i s podzimem..já je mívala, ale teď už ne, teď mi je fajn..
1. říj 2009 v 10:50  • Odpověz
Krem - drž se.
Lili - já také spala na prd.
1. říj 2009 v 10:50  • Odpověz
kremb: drž se!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1. říj 2009 v 10:52  • Odpověz
kristýnka: vítej! A na žáhu mi nejlíp pomáhá vypít sklenici mléka :wink: a pak mám to Rennie, ale to mi zabírá jen na chvíli, a pozor na to, co jíš, mě se to minule rozjelo po špenátu :angry:
1. říj 2009 v 10:53  • Odpověz
tj. je asi pravda, že je to hodně na jídle, jukala jsem na net, ale to bych skoro nemohla nic, hlavně to dělá sladké a špenát nikde nemůžu, max. doma bez česneku, ale to není ono, po česneku je to hodně nesnesitelné :frowning2:

kuju za radu :slight_smile:
1. říj 2009 v 10:57  • Odpověz
kristynka: čekáte chlapečka? my se necháváme překvapit! :wink:
1. říj 2009 v 11:00  • Odpověz
Kristy - žáha strašlivě a skoro po všem... Rennie to jistí, naštěstí. A je v tom i magnézium, takže mě přešly i křeče, šťastná to žena.... :slight_smile:
1. říj 2009 v 11:04  • Odpověz
tak žáha naštěstí je docela ok, a když,tak si dám mléko a je to :slight_smile:

jinak Kristy ahoj :slight_smile:

saze: no připadám si jak po noční šichtě :frowning2: a to mám dneska dělat faktury,chjo chjo
1. říj 2009 v 11:12  • Odpověz
psyllium taky doporučuju, mě pomohlo na průjem, v tomto směru je to asi takový všelék, jen poprvé když jsem si dala do menšího hrnku 2 lžičky bylo to moc, tak dávám radši jednu, je to hnus, ale osvědčený

kremb tak ať je vše ok!!!
1. říj 2009 v 11:21  • Odpověz
na žáhu jsem nedávno zkusila sodu ve vodě, taky zabralo a pak jsem koupila rennie...
1. říj 2009 v 11:21  • Odpověz
Saze- tyhle potíže jsem měla, ale mělo to souvislost s krční páteří- skřípne se tam jakýsi kanál- možná bych se zkusila zfetovat jednorázově hořčíkem, to působí přírodně proti křečím všech svalů- protože mně na tu páteř tehdy dali nějaký relaxans na svaly- to se teď určitě nemůže, ale jednorázově si dát magnéziový hody určitě jde :dizzy_face: . Krční páteř se totiž nemá rozhýbávat dokud není relaxovaná, to mi aspoň říkali na fyzioterapii- je to tam mnohem háklivější na různý uskřinutí, než třebas v kříži
1. říj 2009 v 11:24  • Odpověz
evita, čekáme :wink: je to kluk jako buk podle ultrazvuku, včera nám doktorka na posledním velkém ultrazvuku ukazovala :grinning:
1. říj 2009 v 11:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.