• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
evatk, tak to máš určo hodně plodovky, mamča taky měla..já právě taky nikde nepřibrala, jen to břicho vyrostlo :slight_smile: jinak vůbec nenosím těhu oblečení..
1. říj 2009 ve 12:34  • Odpověz
to se máš, já té žáhy mám už pokrk :confounded: nemám to každý den, ale když to přijde :unamused:
1. říj 2009 ve 12:36  • Odpověz
jůů, tady vykukuje sluníčko :dizzy_face: hned to vypadá líp než ta hrozná mlha... :slight_smile:
1. říj 2009 ve 12:38  • Odpověz
někdy už říkám ať je mímo venku, pak když si vzpomenu, co bude za frmol po tom, tak ať tam ještě zůstane :grinning: ale už se těším, až nebudu mít břicho..
1. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz
já jsem ještě v práci, tak mi je naštěstí jedno jak je, když nemůžu být venku :unamused:

ale už pěkně ráno přituhuje..
1. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz
kristy: ty jsi ještě v práci? Máme termín o 6 dnů a ja jsem ode dneška na mateřské JUPIIIIIIIIIIIIIIII, včera si mě slavnostně manžílek vyzvedl z práce, kde se se mnou moc hezky rozloučili, i nějaké kytky a dárečky jsem dostala, a od manžela další 3 růže :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a ještě mě vzal včera na večeři tam, kde jsme měli svatbu v dubnu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: joooo, já se mám........

Tady už taky svítí sluníčko!!! Jestli bude i zítra, začnu prát mimi oblečky! A taky se začnu balit do porodky..... :confused: :confused: jej, teď už to uteče!
1. říj 2009 ve 13:48  • Odpověz
a dala jsem do albumu novou fotku, jak roste břiško :dizzy_face:
1. říj 2009 ve 13:49  • Odpověz
U nás je hezky, jen je dost vítr. My jsme byly na poště a v solné jeskyni, trochu jsem si tam odpočinula a snad mi to pomůže na to nachlazení, ale už mi skoro nic není.
Mě netvrdne břicho vůbec, vše uzavřeno....a pak uvidíte tu rychlost, že nestihnu ani nikomu oznámit, že už rodím málem doma. Začínám mít pocit, že to dopadne stéjně jako u Beatky. Včera večer mi nebylo nic moc, ale spíš mě bolel žaludek nebo něco jiného, v tom břichu se to teď blbě pozná....

Kremb, budu na tebe myslet. Netušila jsem, že jdeš do nemocnice...
1. říj 2009 ve 13:50  • Odpověz
Lucy, u těch dvojčátek jsou asi nějaké problémy pochopitelné, ale krásně se držíme. Za chvilku budeš mít holky u sebe :wink: :slight_smile:
1. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz
Kristynko, HA je i v době kojení, není to klasická, která se používá, ale teď si nemůžu vzpomenout na její název...ale často s ni bývají problémy, ale za zkoušku nic nedáš, tvůj dr. ti to určitě i nabídne nebo se zeptá.
1. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz
Beránku, snad nenaznačuješ, že už se něco chysta????? :confused: Ještě spolu spolu s prckem budte!
Já přibrala cca 15 kg- ale už to leze nahoru fakt minimálně. Asi mám ocelový břicho, protože nijak zatloustlá nejsem, ale možná je to i tím, že mám 180 cm, takže nějakých pět kilo sem pět kilo tam se moc nepozná:slight_smile:. Navíc mamka říkala, že se mnou v porodce nechala skoro 10 kg- takže nijak neplaším :dizzy_face:
1. říj 2009 ve 14:03  • Odpověz
Beránku, myslím že je to cerazette, ja som to brala, ked som kojila
1. říj 2009 ve 14:04  • Odpověz
Lullko, jo jo Cerazette :wink:
Kvakul, já doufám, že ještě rodit nebudu, já jsem ta poslední, která by se do toho hrnula, ale právě proto, že vím, jaký průběh to mělo u prvního dítěte, začínám být vnitřně trochu nervozní, protože opravdu netuším a může to nastat kdykoli....no každopádně jdeme v neděli do loutkového divadla, v pondělí plavat, rodit ještě nemůžu :grinning:
Při tvé výšce 180cm se ty kg určitě velmi rozložily a nejsou vůbec vidět :wink:
Já jsem měla v úterý po týdnu o 1kg navíc, snad ze vzduchu nebo co :confused: Dnes zase o 1kg méně, fakt jak na houpačce...
1. říj 2009 ve 14:14  • Odpověz
tak jsem zpět od doktora. mám každou ruku i nohu jinak oteklou posílají mě na vyšetření na neurologii do nemocnice, prý mi asi mimčo někde tlačí na páteř. Tak čekám na manžela a jedeme. Holky držže mi palce ať si mě tam hlavně nenechají.
1. říj 2009 ve 14:23  • Odpověz
'Saze, tak snad to bude v pořádku :wink:
1. říj 2009 ve 14:25  • Odpověz
Kvakul - měla jsi pravdu že to je asi od páteře
1. říj 2009 ve 14:28  • Odpověz
Saze, držím palce nech si brzy ok
1. říj 2009 ve 14:36  • Odpověz
Saze: tak držím moc palečky,pak hoď info :slight_smile:

no já mám v práci dá se říci hotovo,takže čekám na kámošku,se kterou mám jít na kafčo a pak huráááá domů,dneska jsem fakt přešlá,až to není hezký :frowning2:((
1. říj 2009 v 15:19  • Odpověz
Saze- tak ať dobře dopadneš! A dej vědět, jak jsi na tom.
Lil- chce to relax- musíš odpočívat za dva :wink:
1. říj 2009 v 15:33  • Odpověz
ahojky .. docitam, ale jde to pomalu, jste toho nakecaly ... :angry:

krem - :confused: to je hruza!! tak drzim palecky, at se brisko umoudri a neni z toho"vetsi" akce :wink:

eva - ja ze te nakazila, jo??? hele, je to virove a radi to pry vsude... k caji s medem a citronem pridej vitaminy a Septisan - muzou ho tehule a je dobrej a zabere - rikala mudr a je fakt ze jsem vycucala 2 a je to podstatne lepsi!

na tu zacpu je nejlepsi espumisan - taktez pomaha i na streva a prejedeny ci tlacici zaludky... svestky sice zacpu rozezenou, ale hrozi ze se poserete po ceste.. (aspon to tak mam ja..) psyllium - nedoporucuji dle me zkusenosti spis zatvrdne a snad je to hrosi... jeste jsou dobre takove ty kosty vypada to jako maggi - Frukto..? ja ted nevim :astonished: jak se to jmenuje - je to ciste prirodni a prodavaji to v lekarne .... jen se ptejte na zacpu jsem odbornik, ale je fakt , ze co pomaha jednomu, nemusi druhemu...

saze - souhlas s kvakulkou - tophle vypada na skripnuty nerv! chhce to suche teplo a asi masaz - bo vsechny prasky na uvolneni svalu podle me nesmime :unamused:
1. říj 2009 v 17:13  • Odpověz
Ahoj holky, jsem zpátky z poradny mám pryč cerkláž, to bolelo jak prase a nemohla jsem potom slézt z kozy :frowning2: , jinak cs 4 hned po odstranění stehu jsem se trochu rozjela, malá má 2200 gramů a potřebuji vydržet ještě alespoň 14 dní ať je donošená. Tak teď jdu dočítat.
1. říj 2009 v 17:28  • Odpověz
dnes byl konzultacni den .. my byly taky na kontrole .. vse je v poradku, mimi se pry nikam nedere, cipek taky ok, srdce jako zvon :slight_smile: .. utz mi nedelala... ani nevim, kolik jsme pribraly!!! bo se jim rozbila vaha :frowning2:
a pozor - dnes je muj prvni den na Materske!!!! neschopnost ukoncena ... dalsi kontrola pristi tyden, kdy se rozloucime a pak uz jen do Podoli ...

dnes jsem zakoupila kos na plenky a podprdy :stuck_out_tongue_closed_eyes:..
1. říj 2009 v 18:00  • Odpověz
Tak jsem zpátky z Krče, je to opravdu skřípnutý nerv, chtěli si mě tam nechat ale ukecali jsme to , bydlíme naproti nemocnici. Ráno v 8 hod musím znova na kontrolu do nemocnice a pak ke svému dr. Tak snad noc bude klidná. Jdu ležet holky papa
1. říj 2009 v 18:09  • Odpověz
saze - no, tak aspon mas klid... a co ti na to dali????
1. říj 2009 v 18:16  • Odpověz
Hancet no mlicko mam dobre, ale moc ho neni.
1. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz
Ahoj dámičky, hlásím se opět po dvoudenní pauze. Mě už z tý práce asi fakt houkne, já jsem teda těhotná a zahormonovaná a pomalá a já nevím co ještě, ale někteří lidi mi přijdou fakt totálně vypatlaný, no musím se dneska kriticky přiznat, že jsem ječela jak hysterka.. :angry: Domů jsem dorazila asi před hodinou (v práci jsem byla od sedmi), to je fakt mateřská jakou jsem si představovala.. :rolling_eyes: ¨
No nic, to jen abych si taky postěžovala.
Jinak těhotensky - pravou stranu břicha mám totálně rozkopanou - miniatura už se několik, snad i měsíců, vůbec nevrtí (myslím celým tělem), takže kope a mlátí pořád jenom do jednoho místa. No jen ať vyleze, já mu dám! :angry:
Nejede zítra někdo do podolí? Musím si tam zajet pro inzulínek. Na kancl zítra kašlu a budu dělat z domova, tak bych chtěla alespoň vyprat první várku věciček - už začínám mít fakt trochu staženej zadek.. :zipper_mouth:
1. říj 2009 ve 21:12  • Odpověz
kvak: jo jo relax by to chtělo, naprostý souhlas, problém je,že si nedokážu poručit :slight_smile: musím mít tu práci hotovou ,tak snad na relax dojde zítra, dneska jsme totiž ještě dovezli zkrácenou komodu, hurááá asi po 3/4 roce, pak jsem žehlila a ještě musela v ruce přemáchnout dvě věci, nějak tam zbyly skvrnky :frowning2:(((

jahod: no tak to Ti fakt nezávidím, já jsem sice na neschopence,ale i tak vypomáhám,a mám toho občas plný zuby, a naše štěstíčko je taky jenom na pravé straně, mám pocit,že se Naty rozhodla odstranit všechny ostatní orgány v těle :slight_smile:))) asi jí tam překážejí :slight_smile:)))

saze: tak se drž a ať noc ok
1. říj 2009 ve 22:06  • Odpověz
lill - hahaha, odstranit všechny ostatní orgány - tak to je celkem výstižný - všechno to tam rozmasakrujou! :grinning:
mmch, včera jsem udělala tu velkou chybu a podívala se na sebe nahatá do zrdcadla - jestli to ještě někdy udělám, přijeďte mi rozbít hubu! málem jsem plakala.. :frowning2:
1. říj 2009 ve 22:10  • Odpověz
jahod ja klidne prijedu jasny. :grinning: :grinning:
jinak ty se jednou upracujes covece mas si odpocinout a tak se koukej zastavit a relaxovat.
1. říj 2009 ve 22:19  • Odpověz
jahod - kde ses toulala?? :confused: a takhle se rozcilovat :unamused: to neni dobry, dyk bude Vojtí celej vystreslej!!!
zitra muzu, treba i na obed?

jinak koukani naha do zrcadla se masochismus... ja to taky udelala a uz se vubec nedivim, ze o me neni doma zajem ...
1. říj 2009 ve 22:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.