• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Ad-díky, jsi kámoš! :grinning: Jinak s tím relaxem to máme asi všechny stejně, ne? Jenom kazda trochu jinak. Já mám zase paní na zehleni a na uklid, takže vlastně mám jenom tu práci.. :wink:
Marsie-jj, počítám s tím, ze Vojta bude lehce maniodepresivni.. :wink:
Oběd by šel, někde na Smíchově?
1. říj 2009 ve 22:42  • Odpověz
ahojte

tak už zase nespím, mám upečené korpus na koláč, za chvilku dodělám krém
2. říj 2009 v 05:57  • Odpověz
Evi já nespím od 4, ještě zkoušela zabrat ale nic akorát jsem z toho dostala hlad :grinning: No ale musím být vděčná za pět hodin spánku v kuse to už se mi dlouho nestalo.
2. říj 2009 v 07:12  • Odpověz
rritul já nespím od půl 4, taky se zadařilo a spala jsem 5 hodin nonstop!!! asi si teďka lehnu, pustím seriál, snad zaberu, neb předevčírem jsem taky byla tak brzy vzhůru a nedospala to a večer to byla havárka, byla jsem protivná sama sobě, včera jsem to jakž takž dospala, to jsem se pro změnu vzbudila s šílenou bolestí v krku, ale vypadá to, že zabrala vincentka... no je to sranda
2. říj 2009 v 07:34  • Odpověz
ahoj holky.. mám na vás dotaz..vyhrála jsem v jedné soutěži poukázku na masáž..thajskou.. a tak jsem se na dnešek objednala a píšou Akupresurní body našich chodidel jsou cestou ke svobodě ostatních částí našeho těla. Dopřejte proto vašim nohám tuto akupresurní masáž, kdy stimulace reflexních bodů a vonné oleje přispějí k nabytí pocitu lehkosti a svěžesti chodidel a tím i vás samých. Tuto proceduru doplňuje masáž hlavy, uší, šíje a ramen.
tak nevím zda to risknout..docela mám strach aby mi tam nezmáčkli něco jiného :slight_smile:)))
2. říj 2009 v 08:54  • Odpověz
saron tak se zeptej přímo tam, však uvidí, že jsi těhotná a uzpůsobí to, existují údajně i th. masáže pro těhotné...
2. říj 2009 v 09:01  • Odpověz
saron, já nevím, radši se zeptej, já chodila na thaiskou těhotenskou, ale posledně mi řekli, že od sedmého měsíce jedině na mé výslovné vyžádání, jinak ji nedoporučujou, právě kvůli spouštěcím bodům.., takže asi tak.. :unamused:
jinak dobré ráno všem :slight_smile:
2. říj 2009 v 09:02  • Odpověz
když jsme teda ale u nohou, tak jsem se právě rozhodla, že si jdu dneska koupit nové boty, já totiž normálně nosím jenom takové ty "šlupičky" co mají jenom tenounkou slaboučkou podrážkou a teď se divím, že mě bolí nohy, jak kdybych šla pochod praha-prčice.. no bodejť ne, když nosím na břichu dvanáctikilový batoh..
takže si jdu koupit nějaké odpružené tenisky, který mě unesou.. :sweat_smile:
2. říj 2009 v 09:05  • Odpověz
Brý ránko,
tak jsem včera byla v té rizikovce a na diabetologii, strávila jsem tam celej den :angry: Takže na dia jsem dostala sprdunk hned na váze, že jsem zase o kilo lehčí a to mám na sobě džíny(minule jsem měla sukni, si to tam snad poznamenávaj :grinning: )Inzulín mi nepřidala, tak jsem se vydala do té rizikovky :pensive: Nejprve na utz, kde mě fakt vyděsili, páč malej odpovídá 34.týdnu, má už 2260g, což by ani nevadilo, ale prej začíná mít prosáklou hlavičku, což svědčí o diabetické fetopatii plodu :pensive: Takže mě hned odlifrovali do poradny přímo k panu docentovi(přednostovi kliniky), kterej mi oznámil, že pokud se to za 14 dní nezlepší, rovnou si mě tam nechaj a začnou vyvolávat, případně mě hned fiknou v tom 35.týdnu :cry: Takže mě poslal zpátky na dia, kde mi nakonec ten noční inzulín přidali o 4 jednotky, aby šlo k malýmu co nejmíň toho mýho nezpracovanýho :frowning2: Vody má prcek naštěstí dost a je hlavičkou dolů, prej už se neotočí, páč tam moc místa už nemá, takže aspoň nějaký pozitiva z toho včerejšího maratónu :slight_smile:
Tak a jdu vás dočíst :wink:
2. říj 2009 v 09:12  • Odpověz
Ježíši spaaget, co to tu čtu? To zní teda dost strašidelne. Mivas ten cukr hodně zvysenej? My máme rodit spolu, tak neblbni!!!
2. říj 2009 v 09:15  • Odpověz
teda holky, tá cukrovka je poriadny prevít :angry: :angry: :angry:
2. říj 2009 v 09:18  • Odpověz
Ahoj :wink:
Teda vás ta cukrovka pěkně trápí :unamused: Vůbec mám pocit, že je tady u holek dost problémů :confused:

K té masáži, já jsem byla před měsícem přímo na speciální těhotenské masáži a nesmí se masírovat body na chodidlech a kotníky, protože by to mohlo způsobit předčasný porod, jinak je to skvělá věc, připadala jsem si jako v ráji a ráda bych to ještě jednou stihla...
2. říj 2009 v 09:31  • Odpověz
Spag. to je hustý jako co to je ta prosáklá hlavička?? nějak tomu nerozumím..no mě se zatím hodnoty nezhoršili... musím zaklepat..
jinak s tou masáží počkám až po porodu.. původně to měla být jen nohou tak jsem si říkala..to je v poho..ale z tohoto mám taky strach...
jo už se holky mažu 2x denně ..zatím strie žádné ale suchou tu kůži mám odpoledne dost..a to se mažu ráno i večer..
jinak začínám pomalu balit ..dneska máme dostat klíčky od bytu a jako řeknu vám... zabalila jsem ted jeden pytel oblečení a jsem hotová..no ještě že v neděli líčím naposledy..asi už do porodu líčit nebudu..a budu jen stěhovat a prát a pak už jen odpočívat..jo a chodit do školy hihi pokud to zvládnu tam sedět :slight_smile:))
2. říj 2009 v 09:39  • Odpověz
dobre ranko!
teda to je po ranu nakovy prace nez si clovek sedne .. uff... :rolling_eyes:
eda spaget - co to ctu!!! to je teda šlamperaj... no, hlavne ze te monitorujou peclive!!! snad se pankreasovy ostruvky a telo umoudri :unamused:

saron - na tu masaz pozor, jak pisou holkyreflex body vubec!!! a zbytek opatrne.. at jeszte k te vyhrane masazi nedostanes jako bonus porod :grinning:
2. říj 2009 v 09:48  • Odpověz
spaaget neboj se oni vedi co delaji a ted ti to upravili tak mladas tam vydrzi uviodis a kdyz ne budete v nemocnici jen o par dnu dyl. :wink: :wink:

saron na tu masaz bych nesla v 3 trimestru se zadne nedoporucuji.

jahod no teda dostanes na zadek az de uvidime. :wink:
2. říj 2009 v 09:53  • Odpověz
holky díky moc..na tu masáž nejdou..jsem fakt magor..vůbec mi to nedošlo v první chvilce..že jako bych už neměla :slight_smile:)
2. říj 2009 v 10:02  • Odpověz
Masáž můžeš, ale fakt vyloženě těhotenskou, je to spíš takové hlazení po celém těle, i obličej a vlasy,moc příjemné :wink:
2. říj 2009 v 10:06  • Odpověz
saron: nech si to na potom, po porodu, se to bude hodit jak budeš lítat kolem prcka ve dne v noci :sweat_smile:
2. říj 2009 v 10:06  • Odpověz
Když jsem byla v Luhačovicích, tak mi dělali i reflexní masáž, ale jen horní část těla - šíje, krk, ramena a taky to bylo příjemné...
2. říj 2009 v 10:07  • Odpověz
Jojo, Saron, po porodu budeš ráda, když někam vypadneš na chvíli z domova, a taková masáž, ta potěší a pomůže vždy :slight_smile: :sweat_smile:
2. říj 2009 v 10:08  • Odpověz
jj taky jsem si říkala..že alespoň vypadnu a hodinku se o mě bude někdo starat :slight_smile:))
2. říj 2009 v 10:09  • Odpověz
Saron, přesně :wink:
2. říj 2009 v 10:11  • Odpověz
já se byla nechat naočkovat proti chřipce :slight_smile: a teď vyrážím do knihovny a do města - užívám si mateřské druhý den :grinning: A zapla jsem slavnostně první pračku mimi oblečků - svítí sluníčko, bude to krásně schnout.
A pomalu začínám balit tašku do porodnice...... chybí mi ještě hodně věcí :angry:
2. říj 2009 v 10:12  • Odpověz
jahod, já nikam nechvátám, tatík se nám vrátí až 17.10., ale já ten noční prostě nijak neurejduju, přes den jsem v poho :wink: Já si snad budu natahovat budíka v noci a budu běhat, nebo se odstěhuju k našim a budu jim po nocích venčit psa :grinning: páč i když zvýším dávku, málokdy jsem ráno pod 6.
saron, tomu prosáknutí taky moc nerozumím, jen jsem na utz viděla, jak si zabral hlavičku shora, a pak měřil kolik je lebka, pak to přepnul a změřil kůži a tam právě bylo vidět, kolik mm mu prosakuje ta voda kůží(ta kůže byla taková průhledná) :sweat_smile: Zatím to prej není nic hroznýho, limit i u nediabetiček je do 2,0 mm, malej má 2,3 tak uvidíme příště :pensive: Co se thajské masáže týče, kamarádka chodila celý těhu a masérka moc dobře věděla, kam může a nemůže sáhnout a v 39.týdnu tam šla s tím, že by ráda už rodila - no a večer fakt jeli :astonished:
2. říj 2009 v 10:13  • Odpověz
Nám odjelo dítě k babičce a taky vyrážím do města - musím koupit nějaké pozornosti pro 3 kolegyně, které dnes slaví 50. a jdu odpoledne na oslavu..
Já jsem ráda, že mám vše vypráno, protože máme novou pračku se sušičkou a zatím není ani zapojená a bez návodu nezapnu asi vůbec nic, tak kdo ví, kdy se u nás bude prát nebo sušit :grinning:
2. říj 2009 v 10:14  • Odpověz
Spaaget, je fakt, že dobře pomačkané reflexní body porod urychlí, možná se nad tím zamyslím a zajdu si za takový týden. Ikdyž se mi rodit vůbec nechce, ale vzhledem ke své stavbě těla bych nechtěla moc velké dítě...
2. říj 2009 v 10:16  • Odpověz
Ale ne, já jsem pro to, aby si dítě vybralo samo den narození, žádné urychlovače nebudou :sweat_smile:

Vložila jsem dnešní aktuální pupek a už fakt jdu....
2. říj 2009 v 10:26  • Odpověz
evit - oni ockujou proti chripce tehotny????? a to slunicko mas kde? :wink: tady je akorat tak hnus filajovej ..

ja peru podprdy kojici, ktery jsem vcera zakoupila... jak jsem je vzala vetsi, tak je mam spise jako lambady :grinning:
2. říj 2009 v 10:30  • Odpověz
Jo, abych se s váma podělila se zážitkem ze středečního předporodního kurzu, na programu bylo šestinedělí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Prej máme drahé polovičky připravit na to, že budem totálně mimo, ale maj nás hlídat, že jakmile se k těm hysterickým výlevům, scénám, pláči atd. přidá ještě nepřítomný pohled, je prý nejvyšší čas na to, aby nás odvedli k odborníkovi :grinning: Prej to až u 5% šestinedělek sklouzne k poporodní depresi, ale ta se dá snadno léčit :wink: Pak jsme probírali ty naturalistický věci, jak jaký vložky, spoďáry, hygienu. Tak do porodky říkala, že lepší jsou ty síťovaný jednorázový spoďáry, že líp drží a větraj než takový ty papírový. Aspoň tejden prej máme vydržet na těch porodnických vložkách, že jsou měkčí, líp větraj a netahaj stehy jako allwaysky :sweat_smile: Na doma doporučila Kotex(v tom se fakt nevyznám, neb vložky jsou pro mě už pár let španělskou vesnicí :sweat_smile: ), že nemaj ten igelit dole. Je to teda její zkušenost, nechá to teda na nás, prej samy uvidíme, co je pro nás nejlepší. Ale čím mě úplně vyděsila, že hned druhý den po porodu se máme snažit rozmasírovávat to šití, páč některý jsou náhlý na tvrdnutí jizev a tohle tomu předejde :sweat_smile: Může se používat buď olej na masáž hráze nebo doporučovala přímo hojivej krém, se kterým mají výborný zkušenosti http://eshop.originalatok.cz/ProductCard.aspx?NodeCode=N01031600006 akorát mě teda zarazila cena :sweat_smile: Pokud dojde k císařskému řezu, máme teda jizvu masírovat až doma a nejlíp vepřovým sádlem :wink:
2. říj 2009 v 10:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.