• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Lucie, teď jsem si všimla v tvém albu, že máte pro syna ty neoprenové plavky...jak jste s nimi spokojeni?
5. říj 2009 ve 14:39  • Odpověz
Masírujete některá hráz????? :slight_smile: Já si tam sama nemůžu pohodlně dosáhnout..................
5. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz
beranku, jo, jsou dobré, akorát se trochu špatně svlíkají, když jsou mokré. Ale na plavání jsou fajné. Nikde neplandá žádná látka. Moje ségra je měla i pro svého syna když mu bylo 6 měsíců.ale mu se to špatně oblékalo, protože ty mimča jak natáhnou ty svoje ručky a nehodlají je povolit, tak je celkem masakr.
5. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz
ahoj evit, já jsem se na to vyprdla. Taky si tam přes ten pupek špatně dosáhnu a manža chodí z práce domů až ve 2 ráno. A dopoledne prospí. Ale prý to stejně nezaručí lehčí porod. Moje ségra ji masírovala poctivě a stejně rodila půl dne.
5. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz
hmmm, asi to vzdám..... manžela mam sice doma, i kdyz nepravidelne, ale nevim, moc ho do toho nechci zapojovat...... spis budu poctiva s tim malinikem a lnenym seminkem
5. říj 2009 ve 20:34  • Odpověz
já tyhle věci moc neřeším. U minulého těhu jsem nic speciálního neužívala a nedělala a porodila jsem za 4 hodiny.
5. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz
ahojky holciny!
tak jaky byl dnes den? my teda mely dost fofr... tak jsem rada, ze jsem zasedla na gaucik a muzu tupe zirat na bednu - superstar presne vystihuje me IQ rozpolozeni :sunglasses:

mi to teda nedalo, evit, evko - ze jsem zakoupila jeste jednu kombinezku - vetsi 74 - na mma za 109,- kč :grinning:
no nekupte to ...
5. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz
ahojky holky,,, chci se zeptat...mate nekdo vlozky do porodnice hartman samo??? ja je mam ,ale mam MINI...nevite jestli jsou i jine velikosti??? ja nasla jen tyhle :unamused:
5. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz
ahoj verus - hartmann nemam, mam nejake senta ci co (maji 23cm) a pak always goodnight - ale jak dne rikali v porodnici stejne jich muzes taky potrebovat najednou hned nekolik.. a v nektere porodnici je i davaji ...
5. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz
verusa já mám hartman a v lékárně se mě vůbec neptali, jakou velikost chci... všimla jsem si toho až doma, nějak to dopadne
a pak mám ještě batist z netu
a jak píše marsie, i nám bylo řečeno, že jich ze začátku dávat několik

evi já mažu, s obtížemi pravda... ale ne těch 10 minut, jestli 5, tak to je moc
5. říj 2009 ve 21:18  • Odpověz
dekuji za odpoved:slight_smile: asi si koupi jeste ty always..nebudou stipat nebo neco???ja prave mela strach jekupovat,aby me to nejak nebolelo...
5. říj 2009 ve 21:19  • Odpověz
ty harman mam jen 16cm :frowning2:
5. říj 2009 ve 21:21  • Odpověz
Cus berunky, jsem doma bez internetu.. :frowning2: Jak já bez nej kdy mohla žít? :slight_smile: Tak jsem vás teď docetla ve vane přes telefon, no, nic moc to není, tak radši budu chodit poctivě do práce, než nejaký poridim... :grinning:
Jinak teda dneska bajo porodní kurz, fakt legrace, ze ze šesti lidi tři konikovky :grinning:
Na tom telefonu se fakt blbě píse! Grrr.. Tak dopecu to prase, co mám v troubě a půjdu do hajan.
Jo a rano vám vyfotim pupika, protože jsem dneska s uzasem zjistila, ze je nějak menší nebo co? :wink:
5. říj 2009 ve 21:54  • Odpověz
No jo, ty Samu vložky jsou MINI!!!! A do háje, no přišly mi nějaký docela malý. No u Apolináře ti je během pobytu poskytují a doma se uvidí, určitě je nějak spotřebuju, ale na krevní gejzíry po porodu asi stačit nebudou, co? To by možná chtělo takový to vložky na inkontinnci, kt. má moje babička- ty jsou snad půlmetrový.
JInak hráz mi masírovat nejde- prostě to neumím- ale cvičím s Epino balónkem a jsem už na 9 cm- heč!(to je 27 obvod!)
5. říj 2009 ve 23:14  • Odpověz
já si ještě chci koupit plavací kruh do porodnice, jestli ho seženu teda... mezi těma vánočníma ozdobama
6. říj 2009 v 16:30  • Odpověz
Ahoj holky,v nemocnici naštěstí nejsem ale musím na KO zase v pátek. Budu tam jezdit na KO 2krát týdně a pokaždé si mám vzít radši kabelu. Nesmím nic dělat...jen odpočívat a polehávat.
6. říj 2009 v 16:43  • Odpověz
monter tak aspoň že tak, i když mě teda odpočinek přijde horší než aktivita... všechno tlačí, bolí
6. říj 2009 v 16:47  • Odpověz
Aho holkyj, dnes som bola na kontrole- malý je stále koncem pánevním a mudra hovorila, že je velmi malá pravdepodobnost, že sa ešte otočí, takže asi ma ten císař neminie
o 2.t ma čaká u nej posledná kontrola a potom už len smer Podolí...
6. říj 2009 v 17:02  • Odpověz
Evi,no já když sedím tak mě začnou bolet záda mezi lopatkama. Nebudu ležet celý den,ale tak nějak to střídat. Hlavně nesmím uklízet a namáhat se. Lullka,třeba malý překvapí a ještě se přetočí.
6. říj 2009 v 17:25  • Odpověz
ahoj holky, prave jsem se vratila z tydenniho pobytu z nemocnice-stale 2 v 1 :wink: nevim, jestli vas budu schopna docist...neco noveho??kdyz tak mi to prosim ve zkratce pisnete :slight_smile: dikydiky...
6. říj 2009 v 17:41  • Odpověz
Ola ola, tak mám KO za sebou.

Špuntice má i po opakovaném měření (se to dr zdálo moc :grinning: ) 3.310g a odpovídá to 39tt (iiiii když jsem 37tt) :grinning:
No trošku Droběna, ale nevadí, je to jen odhad................. tak doufám, že nemá ještě víc :grinning:
V pondělí zase poradna...

Joooo a mám zjizvenej čípek, tak se může stát, že mi to budou muset ještě natrhávat bo tak něco, aby se mi pořádně otevřel :grinning: :rolling_eyes:
6. říj 2009 v 17:47  • Odpověz
Lul já když byla na UTZ ve 34tt tak taky byla špuntice KP a dr říkala, že se může otočit i v termínu, mě se teda otočila, dneska byla už zase hlavičkou dolů :wink:
6. říj 2009 v 17:48  • Odpověz
ahojky holky!
teda ten konik nas dnes pekne pozlobil!

monterko - to jsem rada, ze tam nemusis byt - ale neblbni, zadny namahani!!!
krem - vitej doma - to je taky fajn, ze stale drzis :slight_smile: jen at se tam pekne broucci dopecou
sanusko - ti dam olá olá - kde ses courala? ja se bala, ze si te tam v te nemocnici nechali :frowning2: - tak mala je takovy puclík :wink: - ale jak jsme tady uz konstatovaly - zase se tomu nemuze verit, pac to jen odhad ...

holky, ja byla v mycce - vyluxovala a vysmejcila jsem si karu - ale teda pokud muzete, tuto cinnost radeji odlozte pac ja se vam tam normalne tak sprajccla, ze jsem nemohla ani tam ani ven :confused: - ale uz se nemusim stitit si do kary sednout :wink:
no a taky jsem byla na poste vyzvednout balicek - muzou za to ty dve syslice s plnejma skrinema (eva a evita ) sem jeste prikoupila par outfitu... :dizzy_face:
6. říj 2009 v 18:21  • Odpověz
marsie nesváděj to na nás, dyť jsi určo ráda, že sis něco přikoupila a udělala si radost :wink:
6. říj 2009 v 18:30  • Odpověz
Mar coooo mě dneska nešel kůň víííš :grinning: No odhad je snad chybnej, ale dr to měřila dvakrát a tahle se docela trefuje..... ale třeba se u mě sekne.......... :wink:
6. říj 2009 v 18:38  • Odpověz
Sanus,sou to fakt odhady. Marsie neboj,nebudu vůbec nic dělat...ať třeba zhnijem ve špině. Holky která z vás bude mít monitor dechu?
6. říj 2009 v 18:39  • Odpověz
Ahojky holky tak odedeneska jsem v nemocnic uz a kdyz to dobre pujde odpatku budu mit Danyska na pokoji.
6. říj 2009 v 19:27  • Odpověz
Ahoj, já se tak těšila, ze si s vama chvilku pokecam a cely den koník nejde.. Njn, tak jsem alespoň hodně pracovala a fakt jsem s tím dneska hla, tak mám radost, možna už to tenhle týden dodelam.. :slight_smile: Nabehla jsem do DM a něco pokoupila, ale spoustu toho nemeli, tak budu muset ještě jednou.. :frowning2:
Zítra jdu na KO + poslední odběry, brrr musím jit na lacno.
Monter, já monitor mám, ale asi bych ho normálně nekupovala, mám ho pujcenej.
6. říj 2009 v 19:32  • Odpověz
Jahod ty jo a kam jdes na kontrolu??? Teda holka si ten konec pekne uzivas co???
6. říj 2009 v 19:36  • Odpověz
Ad,tak to je paráda že budete spolu! Jahod,ty si nedáš pokoj s tou prací. Já monitor kupovat budu...po jednom mimču a ještě v záruce za 1000kč...funglovku bych asi taky nekupovala.
6. říj 2009 v 19:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.