• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
ahoj holky,
tak já mám monitor ještě po prvním dítku a byla jsem s ním spokojená. Dokonce nám jednou malého zachránil
6. říj 2009 v 19:56  • Odpověz
Lucie fakt,co se stalo?!
6. říj 2009 v 19:57  • Odpověz
Holky ja monitor uz doma mam jen ho musime nainstalůovat.
6. říj 2009 v 19:58  • Odpověz
v půl roce byl Robča nemocný a dostal Fenistil kapky. Jejich vedlejším účinkem můžou být problémy s dýcháním. A jelikož je Robča narozený 36+3 tak měl jako miminko trošičku slabší plíce. Takže se mu ten dech natolik zpomalil, že ten monitor začal řvát. Takže jsme ty kapky okamžitě vysadili a další den šli k doktorce. Pak zjistili, že mu vadí nějaká složka v těch kapkách a že se mohl udusit.
6. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz
Tý jo,tak to je hustý! Ještě že ste ten monitor měli.
6. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz
Ještě teď když si na to vzpomenu tak mi běhá mráz po zádech. Od té doby nepoužíváme ani tu Fenistil mast na štípance.
jj, jsem si ho koupila na doporučení jiných těhulek z předporodního kurzu. Raději ani nemyslet co by se stalo, kdybychom ho neměli.
6. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz
Ad-ahoj! Jenom ke svymi gyndr. normos do poradny. Je mi líto, ze moc nemám čas si to užívat, ale jinak krom cukrovky a ty nekončící práce je mi fajn, jen už bych na to těhotenství trochu chtěla mít čas.. :-P
Co ty a Danysek?
6. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz
no, ja teda ho budu mit pujcenej od kamaradky .. jinak je teda novej dost drahej, z druhy ruhy urcite staci... ale jsou na nej i negativni reakce, jako ze delal povyk nadarmo..

me nejak nabobtnalo bricho.. ach jo... ja skoro nemuzu dychat natoz se hejbat :pensive:
6. říj 2009 ve 20:43  • Odpověz
Ahoj, já dnes byla na kontrole a monitoru. Na monitoru nic, ale nález během týden dost velký, tak se může stát, že můžu porodit stéjně dnes jako za 3 týdny. Jsem z toho dost rozklepaná a hrozně nepřipravená :sweat_smile:
Jinak jsem už týden vnitřně nervozní a sama cítím, že se něco děje a pobolívá mě břicho, dr. mi řekla, že se nediví, že se vše už hodně otvírá... :confused:
6. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz
Marsie - tak se nehejbej, ty trdlo! :wink:
Ber - je mi uzko za tebe.
Já teda poslední dny nějak začínám propadat panice, ze nic nemám připraveno, sebe taky ne a proste to nějak nestíhám..
6. říj 2009 ve 21:08  • Odpověz
Ber-zítra jdu taky na KO- docela ráda bych se dozvěděla, že budeme rodit dřív- ale na rozdíl od tebe ještě nevím, do čeho že to lezu- tak asi proto :grinning: :grinning:
6. říj 2009 ve 21:16  • Odpověz
Mně je taky úzko, zlatá nevědomost prvního těhotenství :grinning: :grinning:
6. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz
jahod - no ja nevim, ale z toho gauce se preci zvednout musim, ne? Mam vyslapanou trasu k lednicce a na wecko - to snad neni moc ??? :rolling_eyes:
nepropadej panice vzdyt "mas furu casu" - to zvaldnes objednat pres net z porodnice :wink: - :grinning: :grinning:
6. říj 2009 ve 21:18  • Odpověz
Marsie - :grinning: :grinning: :grinning: Tak teď se směju nahlas (sama doma ve vane :slight_smile:), ta představa mi přijde fakt dost reálná.
6. říj 2009 ve 21:38  • Odpověz
marsie já mám monitor taky půjčený, akorát kamarádka mi doporučila dát ho na matraci a přes něc něco měkkého, právě kvůli tomu, že když ho měli pod matrací, tak často pískal zbytečně, když malá hluboce usnula... tak nevím
6. říj 2009 ve 21:52  • Odpověz
evi - no vidis, to vlastne ani nevim kam se dava ?? ja mam na matraci dve prosteradla jedno starsi pak ten igelit a normalni - tak to mam teda soupnout na tu matraci ?
uz jsem z ase zmatena jak veverka ... :confused:

jahod - ty se tam hlavne neutop! Ja se vany bojim - ze se tam sprajcnu jak v tom aute... :pensive:

jo jak jsem luxovala zadni sedacky, tak tam mam ten system na pripevneni autosedacek ... na to bych teda taky potrebovala nejaky skoleni ... jak ja tam tu malou ukšíruju??? :confused: :confused:
6. říj 2009 ve 22:36  • Odpověz
Dobré ráno holky,Evi aha,tak to se musím taky poptat kámošky kde ji měla...chtěla sem jí dát pod matraci. Marsi,no nad tím taky přemýšlím a musíme to vyzkoušet ať pak nešaškujem na parkovišti u nemocnice.
7. říj 2009 v 08:20  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem se fakt pobavila ...
Marsie, seš dobrá, moje představa, že vysávám auto se mi přímo hnusí ... já bych tam asi totiž zůstala taky viset ... :wink:
ale vanu zvládám .. denně ... musím si odpočinout od malé, tak si lehnu do vany a čtu naprosto strašný knížky červené knihovny ... ale já miluju detektivky a krimi, který mám teď od Z. zakázaný ... takže mě sousedka zásobila Harlequinama a je to teda síla, to vám povím ...
na kontrolu jdu zítra, tak jsem docela zvědavá, jak to dopadne s tou naší velikostí
jinak jsem se snažila nachystat kabelu, ale nějak mi pořád něco chybí ...
7. říj 2009 v 08:29  • Odpověz
Ahoj holky, tak co nového? Zkusím vás dočíst, od pátku, no to bude teda fuška :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. říj 2009 v 09:52  • Odpověz
dobre rano tehulky a maminky,

dnes nam dovezli regal do koupelny a skrine na miru do satny - a jsem uplne nadsena, protoze ted mame furu ulozneho prostoru!

z tasky do porodnice uz jsou kufr a taska - a to jeste nevim, jestli ten kufr vubec zavru, protoze tam neustale neco pridavam... za vse muze zupan a rucniky :angry:

jinak dnes mam zubarku - uz podruhe, zitra kontrola a v pondeli jsem se objednala na ocni, chodim za doktorama jak do prace :grinning:

nic, jdu zaplnit nove skrine :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. říj 2009 v 09:56  • Odpověz
marsie kámoška mi říkala, že pod malou dávala rozdělanou rychlozavinovačku, aby ji to netlačilo... já jsem dala monitor na matraci, a na to 2x povlečení na velkou postel složené na rozměr matrace, malou flaušovou deku složenou na rozměr matrace - vyšla mi na 3 vrstvy, a pak bílé prostěradlo, aby mi ta deka (žlutá) neprosvítala a na to nepročůrávací podložku a teprve prostěradlo a připadá mi to jakž tak, když vlastně malá bude spát v zavinovačce, která je taky měkká..., zas radši takto, než aby to pípalo zbytečně, ale každý na to má jiný názor, někdo tvrdí že pod matrací je to ok... já jsem si dala poradit takto
7. říj 2009 v 10:14  • Odpověz
nebo vlastně peřinky asi nebudem používat od začátku, ještě ta by se mohla pod mimi dát
7. říj 2009 v 10:15  • Odpověz
monter - to je mi líto s tím tvojim tlakem. Vím jaké to je, léky na tlak beru už 7 let, hned když jsem zapadla, tak mi dala interní taky dopegyt. Je to to nejlepší, co ti múžou dát. Fakt zabírá. Já ho přestala brát ve 4měsíci, tlak se mi upravil. Teď má pokaždé vzorových 12/80 :slight_smile: :slight_smile: . Což je u mě fakt na pováženou, takže neboj, věřím, že ti taky pomůže a všecko bude zase v pohodě :wink:
7. říj 2009 v 10:16  • Odpověz
jo a porostly mi srandovně prsa - srandovně proto, že v podprsence to teda vypadá úchvatně - směrem k podpaží, takže tam mám faldíčky... :grinning: :grinning: , právě včera večer jsem se výjimečně natírala před zrcadlem a pořádně jsem se zadívala ,že je mám nějaké "širší"
7. říj 2009 v 10:18  • Odpověz
Hancet,já s tlakem nikdy problémy neměla...až teď. Věřím že vše dopadne dobře a počítám s tím že se malý narodí před termínem.
7. říj 2009 v 10:21  • Odpověz
Tak už jsem vás teda dočetla, jsem holt holka šikovná :grinning: :grinning:

jahod - pořád bojovník s cukrem, co?seš teda ale fakt dobrá. Tak jsem si na tebe v pondělí vzpomněla, sem musela k moudrému mudrovi, na KO sem byla objednána až v út., ale šla sem o den dřív, bo mě stihl o víkendu ňákej šílenej pálivej výtok, tož sem se namazala canestenem a v neděli tako fuj fuj kusy ze mě vypadly :astonished: :astonished: , tož si říkám, že by ta hlenová zátka, či jak se tomu říká...... tož mudra koukal a říkal, že ňáká kvasinka se o mě pokoušela a já ju zničila tim krémem :angry: :angry: :angry: :angry: ,potvoru. Radši mi ale dal eště čípky na doléčení. No a pak mi zakázal veškeré sladkosti (to jsem si vzpomněla teda na tebe, jaké to asi je bez sladkého, bo já ráda kokoládku) no a taky všecky mléčné výrobky :astonished: :astonished: . Hrůza :confounded: :confounded: , bo já zpu jenom sejry a kefíry a kakajíčko. POMOC, co já si teď počnu :sweat_smile: :sweat_smile:

evtk - tak povídáš srandovní prsa, jo :grinning: :grinning: , mě říká manžel, že mám prsa jak ty africké domorodé ženy :grinning: :grinning: , velký pupek a nad ním věšáky :grinning: :grinning: . Kdepak jsou mé zlaté 75C :sweat_smile: :sweat_smile:
7. říj 2009 v 10:33  • Odpověz
hancet no v podprsence to vypadá prčovně...
7. říj 2009 v 10:37  • Odpověz
monter - jsem si jista, že to bude v pohodě :slight_smile: . Hlavně se teď nekoupat v teplé vaně (ale to ti asi řekli) a oblíkej se tak aby sis mohla odložit hned, jak ucítíš, že jde na tebe horko. Kafe určo taky nepiješ. Hodně odpočívej a žádné uklízení :angry: :angry:
Já mám termín chvilku po tobě, ale manžel mi to naplánovat na 30.října, ať má volný víkend na zapíječku :grinning: :grinning: , tak jsem mu řekla, že v poho, co bych pro něj neudělala, že :grinning:
7. říj 2009 v 10:38  • Odpověz
evatk - to ti věřím :grinning: , já teď nosím starou, vytahanou lambádu, bo už nic jiného neobleču :sweat_smile: . Kozičky už tekly bokem ven, takže asi stejný problém jako ty. V pátek si jdu koupit kojeneckou podprdu, tak uvidíme.
7. říj 2009 v 10:40  • Odpověz
hancet já jsem pro změnu manželovi a kamarádovi naplánovala, že udělají zapíjení narození potomků společně - termín máme 11 dní od sebe, tak by si mohli ušetřit jeden večer... teď o víkendu měli akci a svedli to na to, že už budou mít po ptákách, tak by ten můj nápad mohli ocenit
7. říj 2009 v 10:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.