• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
jahod ja dobry a Danysek je uzasnej. Tak asi tak nejak. :wink: :wink:
7. říj 2009 v 10:48  • Odpověz
Ahoj holky
jak se daří a co nového?
Já dnes byla na KO monitor v pořádku čípek minule 2cm dnes 1cm tak snad se to trošičku posouvá, ale ještě je pár dní čas.
7. říj 2009 v 10:50  • Odpověz
Hancet,o vodě mi nic neříkali. Kafe piju jen ráno a bez kofeinu...to snad můžu?
7. říj 2009 v 10:54  • Odpověz
ahoj holky,
gratuluji k úspěšných kontrolám.
podle mé zkušenosti je opravdu lepší dávat ten monitor na matraci. Taky nám to řvalo zbytečně, tak jsem volala přímo na tu firmu a tam řekli,že pokud máme tu matraci s tím kokosovým vĺáknem tak to pod ní někdy blbne. Hlavně když je mimčo ještě moc maličké.

manžel už taky plánuje zapíjení. Jelikož půjdu 10.11. na vyvolání, (pokud se to nerozjede dřív)a ségra má 11.11. narozky, tak že to možná spojí dohromady. Ale samozřejmě, že si nechá ještě další termíny pro kamarády. Bez toho by to nešlo. Když se narodil malý, tak ho zapíjeli ještě po půl roce. :grinning:
7. říj 2009 v 11:09  • Odpověz
monter - kafe bez kofeinu neva, nechceš si ale radši dávat meltičku :slight_smile: , je moc dobrá a taky potom při kojení. Kámošky co kojí, si to moc pochvalujou :wink: . No s tou vanou, samo že tam budeš mít teplou vodu a taky v koupelně bude dost teplo a to nedělá moc dobře na tlak. Já už se nekoupala, ani nepamatuju :sweat_smile: :sweat_smile: , vlastně mi to ani nechybí. Prostě si jenom dávej víc pozor, ať ti není horko, zrychluje se dýchání a víc pumpuje srdíčko a pak to leze nahoru jedna báseň :fearful: :fearful: . Takže se šetři a a všecko bude určo v pohodě :wink:

Tak a já si du udělat sváču, protože mi přijde opravář na pračku a nevím kdy dorazí, tak ať pak dlouho nehladovím. Sem totiž dala včera prát a najednou hrc prc a nic. Pračka plná prádla a vody a už se nechce hejbat :astonished: :astonished: . Fakt radosti. Eště kupovat novou, to by nám tak scházelo. A to je dycky, jak naškudlíme nějaké tolárky bokem, tam se nám něco po.... :angry: :angry: :angry: No jo, hlavně zdraví a já se stejně nemožu rozšilovat :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: , takže klíííííííííííííííííííííííííííííííííííídeček a natáhnout nožky.
7. říj 2009 v 11:23  • Odpověz
luci oni nemůžou riskovat, že by malým nepřipili na zdraví :wink: :wink:
7. říj 2009 v 11:24  • Odpověz
Hancet,meltu sem pila v nemocnici...fakt není špatná ale kafe je kafe...uvidím přesedlat můžu kdykoliv. Já se jen sprchuju páč nemáme vanu...jen sprcháč. Díky za rady!
7. říj 2009 v 11:37  • Odpověz
dobre poledne!
dnesni noc byla teda naprd... - mala mi porad tlaci na mocak, takze mam pocit, ze mi praskne a kdyz jdu na zachod tak je to jen takovej curek... dotoho jsem se vzbudila strasnou bolesti v podbrisku na leve strane jako vajecnik ci co? musela jsem asi pul hodiny chodit po loznici a pak se mi podarilo usnout v sede v posteli... rano ale dobry - nastesti.. teda co to bylo???

rano jsem se snazila dobalit - a jsem na tom stejne marik - kufr a taska .. ted jdu podle seznamku jeste zkontrolovat, zda mame vsechno... ale jsem jako kdybych tam jela na mesic :astonished:

slunatko - no, vzdyt taky ja se tam taky sprajcla :angry:

evi - dekuji - to je teda uplnej bunkr :grinning:
7. říj 2009 ve 12:08  • Odpověz
marsie no vyhrála jsem si s tím, ale ten monitor mi připadá dost tvrdý... ať nemá malá modřiny :grinning:
7. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz
dobré poledne :slight_smile:)))

tak včera jsem Koníka po několika neúspěšných pokusech fakt vzdala, takže nakukuju dneska :slight_smile:)))

Marsie: teda luxovat auto jo? to je masakr, já minule měla auto celý uklizený od drahý polovičky,tak jsem za to ráda,já bych se k tomu dokopala tak max. 2 x do roka :slight_smile:)))

jinak nevím, kdo tu řešil pásání autosedačky a autě,ale už jsme to prubli, a kupodivu to bylo jednoduché, a to dokonce až tak,že si nejsem jistá,jestli je to dobře ( podle obrázků ano), čekala bych něco složitějšího :slight_smile:

v Po jsem byla na kontrole, začaly mi trošku otékat nohy,ale jinak je to asi ok :slight_smile:

a dneska jdu ke kadeřnici,huráááááá já se tak těším,že jsem ani pomalu nemohla dospat :slight_smile:
7. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz
lill já jsem byla na melír minulý týden a bylo mi tam pěkně horko a blbě... vůbec jsem si to neužila, a to bych na druhou stranu tam ráda až do porodu chodila i na mytí, ale po tom co bylo minule... doma je to náročné, mám vlasů na 3 hlavy - jak husté tak dlouhé
7. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz
evatk: no já se rozhodla,že vzhledem k mé lenosti ( a očekávám,že po porodu to bude s časem ještě horší) ,že půjdu na trvalou, ale na nějakou lehčí,ne na tu pudlíkovskou :slight_smile:))) měla jsem jí cca před 5 rokama a bylo to super, málo starání a prý mi to slušelo,tak to asi teď prubnu taky.
Všichni okolo mě do toho povzbuzují,tak jsem zvědavá,takže na tu jdu teď a za 14 dní na to na barvu :slight_smile:))) a pak děj se vůle boží.......

Mě kupodivu horko a tak vůbec nevadí,čekala jsem co se mnou udělá ta kosmetika minule,tam jsem skoro hodinku ležela na zádech a nic...... takže to asi nějak dobře snáším :grinning:
7. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz
Ahoj holky, zase jenom v rychlosti z mobilu..
Dnesni odbery fakt vtipny, v cekarne jsem byla opet neviditelna, takze jsem pokorne stala a cekala, kdyz na me prisla rada, tak me sestricka sprdla, proc cekam kdyz mam prednost.. Pak vymysleli, ze si musim pichnout insulin a zavreli me do nejakyho kumbalu.. fakt vtipny.. KO byla v pohode, uz se mam objednat do poradny v porodnici.
Pak jsem jela rozloucit se s tatou, protoze zitra odjizdi do lazni, chudinka malej je uplne potlucenej jak porad pada a uplne vyhublej na kost, jak nemůže jist. Nic moc, ale to sem nepatří. Cestou jsem si úplne rozedrela nohy, protože jsem chtěla byt za krasnou a vzala si na nohy něco netehotensktho.. Takže praci jsem jenom profrcela a už se válím doma.
Hancet-mnami mnam, kakaicko, taky bych si dala, jj, mas pravdu, jsem chudák. :wink:
7. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz
holky - huráááá.... tak máme paní doktorku, mooooc hodnou a uz se na nas prý tesi :wink:
7. říj 2009 v 15:11  • Odpověz
já jsem si vzpomněla že musím zvlášť do tašky nachystat i věci pro malou...
7. říj 2009 v 15:15  • Odpověz
evi - ale co das Elisce na sebe? jestli bys nemela neco malo prikoupit :grinning: :grinning: :wink: Jedno je jisty, urcite to bude v ruzove barve :wink:
7. říj 2009 v 15:52  • Odpověz
marsie s nákupama jsem zatím skončila, naštěstí...
7. říj 2009 v 16:29  • Odpověz
:slight_smile:)
holky, tady jsem nasla zdroj na ty dirkaty decky - kdyby nekdo chtel, je to za par kacek v MC stoji pres 6set...
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27014955&tab=1
7. říj 2009 v 16:47  • Odpověz
Ahoj holky..tak mám po KO v Podolí vážíme 2839g což je prý v pohodě.. jinak opět málo plodovky ale není to tak tragický to už dobojujeme.. v do dia poradny už půjde jen jednou tak jsem ráda...
jinak jsem se dneska dost honila a malá mi dala co proto... pořád mi tvrdne břicho až nemůžu chodit..no to mám za to že jí honím :slight_smile: to je ale spolubydlící :slight_smile:)
7. říj 2009 v 16:56  • Odpověz
marsie ale bude nachystaná i klučičí varianta :wink:
7. říj 2009 v 17:08  • Odpověz
marsie: už ji mám objednanou - z isatky.cz - za stejnou cenu plus poštovné jen nějakých 35,-Kč, takže něco přes dvě stovky i s poštou super :slight_smile: až přijde hned budu hlásit, jaká je :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Taky mám dnes po KO, ale jen mě prohmatala, vše v pořádku, mimis je prý ještě vysoko, takže já se rodit zatím nechystám :grinning:
Akorát mi předepsala železo, měla jsem nějak sníženou sedimentaci....

saronka: gratulace k dobré KO, a jooooo, to už dobojuješ!!!!!!!!! těch pár týdnů :dizzy_face:

evatk: jojo, ještě tašku pro mimi a nachystat autosedačku manželovi a co do ní........ no budou to manévry.....
7. říj 2009 v 17:11  • Odpověz
evi manžel mě včera znovu uháněl, že musíme udělat informační schůzku, kde co jak kdy má dělat, co kam vzít apod. ...
7. říj 2009 v 17:16  • Odpověz
evatk: schůzku jako vy dva???? natvrdo kdo - kdy - kde - co - kam vzit - donest - prinest ??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no taky musím (až to vše nachystám) manžela poučit a nejlíp napsat :angry: :grinning:

Co holky berete pak na mimi na cestu domů??????? žádnou super soupravičku nemám, tak asi namíchám různé věcičky .....
7. říj 2009 v 17:18  • Odpověz
evi - v tom pripade musis mit jeste jednu skrin vedle :grinning:
evit - no tak super, ja ze hledam nejakou do kocarku, tak jsem na to narazila ...

jinak mam spatne zpravy - moje krevni testy dopadly bidne a to tak ze z nedostatku zeleza (o kterym vime..) se zase vyklubala anemie (chudokrevnost).
Takze zitra se bude resit co s tim... tak to jsem teda zvedava.
Uz aby byla Klarka na svete nejak toho jejiho "parazitovani" zacina me telo mit dost.. :cry: :frowning2:
7. říj 2009 v 17:21  • Odpověz
evi - pry schuzku :grinning:, tak to je vtipny..
ja teda nevim, jestli ten muj to pochopi.. asi mu to nandam vsechno do auta a budu si to postupne odebirat .. to ovsem za predpokladu, ze se k nam bude jeste hlasit a vubec za nami prijede :grinning: :grinning:
7. říj 2009 v 17:32  • Odpověz
marsie né všeho klučičí varianta!!! jen oblečení na cestu z porodnice, zas tak prdlá nejsem :grinning:
já jedu na hematologii zítra, hlídají mi hlavně tu srážlivost a hlavně od minulého fiaska to železo, tak jsem teda zvědavá, jestli zvýšení dávek pomohlo

evi vyloženě celý stejný komplet taky na převoz nemám, např. vč. body či košilky, ty co se prodávají se mi prostě nelíbily nebo stejnou čepičku s rukavičkama, takovou sadu mám jen zimní, ale na tu bude asi brzo... jen mi to nedalo a koupila jsem na mmb kombinézu podzim/jaro i s čepičkou
no hlavně musím chlapa dotlačit ať vyzkouší instalaci autosedačky se základnou, dokud jsem doma i já, beztak mě k tomu bude volat... ať pak u porodnice nezmatkujem, už se vidím, unavená, nervní, pod hormonama... bych mu mohla taky vylískat
7. říj 2009 v 17:38  • Odpověz
marsie já to vidím na několikero opakování... bude si muset jakž takž zapamatovat co mám napsáno v porodních přáních, kdybych je nakonec fakt brala... jedno vyhotovení dostane i on, ať se to naučí, ten z toho bude víc bokem než já, a to ho tam chci mít jako podporu, nevím, kdo koho bude podporovat nakonec :grinning: :grinning:
7. říj 2009 v 17:41  • Odpověz
evatk: vylískat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a co máš, Evi, v tom plánu????? nějaké špeky? :grinning:
7. říj 2009 v 17:42  • Odpověz
evi špeky ani ne, spíš takové normální věci, které si myslím, že mají význam, po tom, co nám byly vysvětleny na kurzu, jako že tam chci manžela, že si chci vybrat polohu pro porod, že chci mít možnost polohy střídat, že pokud to nebude nutné nechci nástřih, že si nepřeji odnášet miminko z mé blízkosti, pokud to nebude vyžadovat jeho stav apod. ale sama nevím, jestli to použiju a jestli na těch bodech budu skutečně trvat, ono pak ta realita může být jiná, ještě se chci o tom příští týden pobavit s doktorem, nakolik jsou v naší porodnici opravdu zvyklí, že si ty maminy něco takového ssebou nosí (na webovkách se píše, že jo...), pár dní před náma by měla rodit manželka našeho dobrého kamaráda, se kterou jsme kurz navštěvovaly společně a ona ho má skoro totožný, tak pak se poptám, zda ho použili a jak to probíhalo
7. říj 2009 v 17:50  • Odpověz
za měsíc mám termín, úplně mě z toho polívá horko... :stuck_out_tongue_closed_eyes: nejradši bych usnula a vzbudila se na pokoji na druhý den s drobkem vedle sebe
7. říj 2009 v 17:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.