• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Holky já už mám autosedačku s hadříkama nachystanou v ložnici na přebalováku schovanou v igelitu ať to není zaprášené. Kamarádka mi radila ať malého zbytečně nenavlékám že budeme v autě topit,tak ať mu není horko. Tož sem nachystala bílé dupačky s bodýčkem,ponožky a na to teplejší chlupatý kabátek s kalhotama a teplou čepičku a na zakrytí deku. V autě deku oddělám,čepičku sundám a kabátek rozepnu.
7. říj 2009 v 17:59  • Odpověz
Teda holky, jak vás tu dneska čtu, začínám si pripadat až nudné normální.. :wink:
Marsie- co to tu čtu s tou anémií? Co to jako znamená?
Nás BIO ma dneska narozky, tak si půjdeme za chvilku nacpat pupiky, i když já teda opět jenom masem a zeleninou - zda se to jako ideální dieta, ale mne už to vázne leze i ušima..
7. říj 2009 v 18:05  • Odpověz
marsie teďka jse mse znovu dívala do tvého alba, dyť toho máš snad stejně jako já.... :wink:
7. říj 2009 v 18:09  • Odpověz
ahoj holky,
o tom blížícím se termínu mi ani nemluvte. Dneska se ve školce učitelka ptala, kolik mi ještě chybí do cíle. Tak jsem jí řekla, že 4-5 týdnů. A ona na to, že to teda rychle uteklo a jestli už od přístího měsíce bude malý ve školce na celý den. Tak jsem si uvědomila, že má fakt pravdu. První těhu jsem si užila mnohem víc. tohle opravdu nějak rychle utíká. Moje ségra má termín v půlce října. Tak jsem zvědává, o kolik budeme mít mladšího bobka.
7. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz
Ahoj holky,
můžu se k vám přidat? Jsem ze Strakonic a termín mám 9.11
7. říj 2009 ve 20:51  • Odpověz
ahojky - kadlu - vitej, koukam, ze tebe taky uz nic neprekvapi :wink: , hotovo, do porodky zabaleno .... :grinning:

evi - no, nolik snad toho nemam, ja si te jen tak trochu dobiram :wink:

jahod - no, jo co se da delat... je to naprd.. ty mas cukr, ja zase tohle... stejny mame jenom boty :grinning:
7. říj 2009 ve 21:27  • Odpověz
Zdravím, matky. Tak dneska jsem byla na prvním CTG monitoru. Malej byl vzornej, nespal a hýbal se- mně zaznamenali přípravný kontrakce- to je už v 9 měsíci normální- jen mě překvapilo, že to byly docela vysoký čísla- z těch mamin, kt. tam zároveň se mnou monitor dělali, jsem měla nejvíc- až 30 mmHg- mo aspon ale už vím, z čeho jsou ty divný pocity v břiše. Na porod se tedy připravujeme opravdu poctivě. Ale nález docela jde- hrdlo zkrácený na 1 cm, čípek zavřeny, polotuhy a mediosakralně.
Jo a bílkovina v moči- pokud ale prý nemám otoky a njde mi nahoru tlak, tak se nic neděje, jen jsou ledviny asi už unavený:slight_smile:
7. říj 2009 ve 21:37  • Odpověz
Marsie- já jsem si radši sbalila dřív, jsem přes týden doma sama a manžel jezdí domů jen na víkendy, tak kdyby to na mně přišlo dřív, tak at nemusím plašit :grinning: Plaším ale stejně, nástup do porodnice mám 26.9 a asi budou vyvolávat porod jelikož mám těhu cukrovku
7. říj 2009 ve 21:55  • Odpověz
dobre ranko, damy..
to jako ze jsem dneska prvni, jo? :fearful:
hlasim, ze dalsi noc na prd... skoro jsem nespala - ted rychle dojim a mazu na KO, endokrinologii .. pro autosedacku a na socialku.. pak jsme zvany na oslavu 4. narozenin kamaradciny holcicky... ale uprimne tam pujdu asi jen poprat pac to uz budu usinat i ve stoje...

kadel - jejda, dalsi s cukrovkou!!.. no, ale zase vis, kdy na to jdes.. to je mozna lepsi
8. říj 2009 v 10:05  • Odpověz
dobré dopoledne :slight_smile:)))

tak koukám,že už máte skoro všechny sbaleno... brrrr to mě se do toho nechce,tak snad příští týden :slight_smile:

marsie: tak to mě se dneska spalo kupodivu dobře,jen se mi nechtělo moc vstávat,ale musela jsem, hafani na venčení fakt nepočkají :slight_smile:

jahod: tak jaká byla oslava? :slight_smile:

kvakul: taky už to máš za pár :slight_smile:)))) aspoň vidíš,jak mám mimíse vzorovýho, pěkně se chystá :grinning:

kadel: ahojky :slight_smile:
8. říj 2009 v 10:14  • Odpověz
Ahoj :wink:
Kvak, ty máš dobré informace z kontroly. Mně takové podrobné údaje nikdo neříká :wink: Ale já už čípak zavřený nemám a čípek je taky asi 1cm, to jsem vyluštila pomocí internetu ze své průkazky, jinak tam žádné údaje nemám :sweat_smile: Jo a taky mám streptokoka, ale to jsem se dr. přímo ptala a ona mi řekla, že mi to právě chtěla říct, abych počítala s antibiotiky. Tentokrát jsem s ním počítala, u prvního těhu mě to docela vyděsilo, ale teď jsem si moc naděje nedávala, že bych ho neměla....
8. říj 2009 v 10:16  • Odpověz
Já jdu dnes ještě ke kadeřnici a do solné jeskyni, mám totiž rýmu a snad mi to trochu pomůže. Kdybych rodila včera, tak by mi museli do nosu asi nacpat tampony nebo nevím, teklo mi z něj proudem, dnes je to lepší. Proto jsem usoudila, že ještě pár dní vydržím, protože se potřebuji doléčit :sweat_smile: Ale zase tak hej mi už není,hlavně večer a v noci zažívám docela krušné chvilky, břicho bolí a opravdu pak nevím co se děje....no snad to ještě chvíli vydrží. Mimčo se ale v břichu hrozně mele, nechápu, asi už má opravdu hodně málo prostoru a nemůže najít vhodnou pozici. To od Beatky neznám.
8. říj 2009 v 10:19  • Odpověz
beranek. no tak se drž, užij si jeskyni a kadeřnici :slight_smile:
8. říj 2009 v 10:24  • Odpověz
Ahojík holky, nestíhám dočítat, včera jsem se vrátila z nemocnice, kde mě hospitalizovaly kvůli vysokýmu tlaku, ale vše je v pořádku a po práškách se mi tlak upravil. Takže aspoň jedna pozitivní zpráva, Být tam ještě jeden den s rodící maminou tak bych se asi rozrodila taky, dvěma vyvolávaly porod a bylo to teda maso, měly šílený bolesti ale nepravidelný, takže fakt jsem s nima trpěla :pensive:

Naše holky měly na UTZ v pondělí 2,8 a 2,7 kg takže už jsou velký, a vzhledem k tomu že Sofinka je hlavičkou nahoru tak mi naplánovaly císaře na 23.října :confused:
Už se to blíží, bojím bojím, jinak jsem zavřená, tak je to super. Ale z prsou mi teče teda neskutečně, včera jsem ležela bez podprsenky, a celý triko mokrý a gauč to odnesl taky :pensive: Máte to taky tak?
8. říj 2009 v 10:26  • Odpověz
Lucy, to jsou krásné váhy holčiček :wink: To už bude za chvíli...
8. říj 2009 v 10:27  • Odpověz
Lucy, mlíko ještě nee. Jen včera jsem měla poslíky jak prase- asi 4 hodiny menstruačních bolestí... :confounded:

Beranek- kdybych nebyla informovaná o tom, že kontrakce (ty k porodu) se rozjíždějí jináč, že nemůže břicho kontinuálně bolet několik hodin, tak už taky myslím, že rodím- no asi se halt kvalitně připravujeme (blbý je, že člověk neví dne ni hodiny:slight_smile:
8. říj 2009 v 10:47  • Odpověz
Kvak, to mě právě teď hrozně znervozňuje, že nevím hodiny ani dne. U prvního dítěte jsem byla přesvědčená, že do TP se nic nestane, budu přenášet a pak mi řeknou datum nástupu do porodnice. Fakt mi nic nebylo. No ale teď vím, že jsem se mýlila a že během chvilky to může být úplně jinak a navíc ten nález už o něčem svědčí....jsem fakt rozklepaná :sweat_smile:
8. říj 2009 v 11:18  • Odpověz
Achoj holky,

kvak, já myslím, že je lepší nevědět :wink: kdyby sis to mohla naplánovat, tak bys pak měla nutkání přesunout to... teda já určitě, u mě by to bylo stejný jako objednat se k zubaři :grinning: dokud to není akutní, tak mě k tomu nic nedonutí... :sweat_smile:

já spím úplně v pohodě, ale stejně jsem ráno unavená, jako bych vůbec nespala, tak nevím... si připadám jak po flámu... :frowning2: navíc mám po těch práškách na krev rozhašený zažívání... jak jsem s tím celou dobu neměla problém, tak teď mě to pěkně trápí... doufám, že se to brzo srovná... :frowning2:

včera jsem byla na kurzu o kojení, tak jsme perfektně vyškolení, abysme to bez problému zvládli... no uvidíme :dizzy_face: ale prďolka je z toho ještě teď celej rozvášněnej :grinning: jak slyší, že se mluví o něm nebo o něčem, co se ho týká, tak mi pořádá rodeo v břiše, včera řádil celou hodinu a půl, co ten kurz trval a pokračoval i doma a v noci, no nevím, kdy má ty pauzy na spaní... :grinning:

dneska mi ppl doveze kojo podprsenky, tak už budu taky mít všechno do porodky a asi to o víkendu taky už zabalím... odpoledne jedem pro kolíbku, která bude v ložnici, tak už nám zbývá jen koupit kosmetiku a budeme mít všechno... :dizzy_face:
8. říj 2009 v 11:24  • Odpověz
Nazdar kočky,
tak na mě skočila ňáká viróza, či co, takže chrchlám a frkám :angry: Včera jsem byla u svý mudry v poradně, nepřibrala jsem teda ani deko, ale konečně se zastavilo hubnutí, takže jsem od počátku těhu + 4,5 kg :pensive: Prcek vyšel teda i jí zhruba o 2 týdny větší, takže mi hned udělala předporodní vyšetření, abych ho měla příští týden do té rizikovky, kdyby si mě tam chtěli už nechat :sweat_smile: Doporučila nám sexovat, páč jsem úplně zavřená, prej abychom alespoň trochu pomohli případnému vyvolání. Se jí to lehce řekne, ale chlap se vrátí až příští sobotu :grinning:
kvakul, už se ti to blíží :astonished:
Asi bych už fakt měla sbalit tu tašku...
Jóó a mám razítko v průkajdě od registrujícího pediatra, i když jsem dneska trochu váhala, páč když jsem stála za dveřma, zrovna tam nabírali ňákýmu malýmu "hrdinovi" krev a řev to byl teda parádní :sweat_smile: :grinning:
8. říj 2009 v 11:32  • Odpověz
Spaaget, tak tobě se to taky už blíží :confused: Asi budeš muset počkat do příští soboty :sweat_smile:
8. říj 2009 v 11:36  • Odpověz
beran, já pořá doufám, že mě minule jenom strašili a případně vyvolají až po ukončeným 36.tejdnu nebo déle :pensive: Nějak nejsem vůbec připravená :sweat_smile: Teda už jsem začala prát pidivěcičky, co jsem vyfasovala od sestřenek - sice maj obě holky, ale i tak jsem si přitáhla domů ooobrovskou tašku, takže to prce ani neunosí :sweat_smile: Jo a zjistila jsem při tom praní, že na todle mám fakt málo kolíků :grinning: Žehlit to snad budu cestovní žehličkou, páč ta je na to akorát :grinning:
8. říj 2009 ve 12:48  • Odpověz
spaaget: teda teď jsi mě rozesmála s tou cestovní žehličkou :slight_smile:))))))
8. říj 2009 v 15:49  • Odpověz
kolíbka je doma a zítra se bude skládat :dizzy_face:

do albíka jsem dala svoje bříško... :wink:
8. říj 2009 v 19:07  • Odpověz
čaaaaaaau, tak já byla dnes na kontrole a je to dobrý, jsem zavřená, žádnej náznak porodu, miminku bije srdíčko jak o život ... dnes jsme teda nevážili, protože dr. tam byl sám a měl toho hodně ...
za 14 dní na poslední kontrolu na nějaký stěry a pak asi domluva, jak to s náma bude, jestli ta sekce, či vyvolání .... uvidíme ...
manža mi teď volal, že už je v Brně, tak jsem klidnější ... měl jednání v Praze a já tu dálnici prostě nesnáším ... nikdy nevím, kde se zasekne, nebo co se tam stane ...
8. říj 2009 ve 20:48  • Odpověz
dobrý večer

tak kontrola na hematologii dneska dopadla výtečně - krevní obraz se mi zlepšil, byla jsem ráda, dr. byla taky ráda, byly jsme rády obě... :grinning: aktiferin mám brát do konce šestinedělí, pak radši kontrola, jak jsem na tom... srážlivost ok, už tam jezdit nemusím a není nutné opatření týkající se porodu
a v případě, že by příští těhu klaplo přirozeně, mám se radši hlásit pro jistotu sama ke kontrole srážlivosti, kvůli té mé mutaci, kterou zjistili po prvním neúspěšném ivf a kvůli tomu, že mamka nemohla otěhotnět a babička potratila
jsem ráda, že na čas do toho pitomého zlína nemusíme, už jsem na něj alergická, před otěhotněním na kliniku, pak pořád na nějaké kontroly...

zakoupila jsem konečně kojící podprdy, v ca 2 ks za 700.... a ujistila jsem se, že opravud po porodu antikoncepce není nutná, neb ty podprdy jsou antikoncepcí samy o sobě... i když manžel vyhrožuje, že on může za všech okolností, ach jo :cry:
8. říj 2009 ve 21:36  • Odpověz
Dobré ranko, že bych tu dneska byla první, to je divné :slight_smile: . Dneska to spaní za moc nestálo. Šíleně mě bolí kříže, ale fakt šíleně, tak jsem vstala, stejně sem se jenom převalovala z jedné strany na druhou. Co vy holky, taky bolí zádíčka :rolling_eyes: ?
Tak aspoň jsem posnídala, nějaké pozitivum.
Tak já vás dočtu. Odpoledne jedu k zubaři a pak ostříhat kedlub, co kdybych to už nestihla, že :slight_smile: :slight_smile: , člověk nikdy neví :sweat_smile:
9. říj 2009 v 07:37  • Odpověz
lucy - tak další s vysokým tlakem :sweat_smile: , no holky, ale mi už do doklepem :wink:

evatk - taky mám dlouhý a hustý kokos, tak jsem si řekla, že to trošku střihnu, tak uvidíme dneska co ta moje kadeřnice vymyslí :grinning: . Mám jednoduchý požadavky: "ostříhej mě ať sem hezká :grinning: , ať se to dobře upravuje a ať mi to nezavází. Tak ukaž co umíš :sunglasses: :sunglasses: " Je to naše známá, k cizí bych si to samo nedovolila :zipper_mouth: . No prostě to nechám celý na ni.
Sem se konečně dokopala k nějakým fotkám, tak je tam za chvilu plácnu.
9. říj 2009 v 08:02  • Odpověz
dobre rano! - teda tady s prominutim chcipl pes!! halóooo, kde jste vsechny velrybky ????
my dnes spaly jak v narkoze - i se mi podarilo na batoh uplne zapomenout! :slight_smile:

lucy - jsem rada, ze se takhle drzite - stale 3v1
spaget - proc ti to budou vyvolavat uz v 36tt??? pardon, ale duvod mi nejak usel ...
slunatko- taky vyvolani v 37tt? - holky, proc vam to delaji???

jiank teda nevim jak u vas ale sex uz dááávno není co to bylo .. vlastne kdyz nahodou je, tak je to spis takovy pripousteni.. a uprimne nejak tedy po sobe netouzime - a je to vzajemne :confounded:
9. říj 2009 v 08:46  • Odpověz
uf, uf, tak jsem tam dala nějaké fotečky a jdu se dovalit na nějaký malilinký nákup. Počasí nic moc, tak aspoň nebude horko a nebudu venku funět :slight_smile: . Dneska už sem asi nekouknu, tak zase zítra, manžel jede pracovat, takže budu sama doma :frowning2: :frowning2: ach jo.

marsie - ty se ale máš, vyspinkaná do růžova :slight_smile: , co bych za to dala, jo a s tím sexem...... nápodobně a určo nejsme jediné :grinning: , teda manžel má chuť pořád, ale já fakt jenom připouštím....., no snad to bude lepší, i když pak zas šestinedělí :sweat_smile: :sweat_smile:

Dívaly jste se ve středu na přešlapy na Primě? To bylo fakt přesný :grinning: :grinning: a pro nás docela aktuální :grinning:
9. říj 2009 v 09:26  • Odpověz
Brý ráno :wink:
Jsem se dneska nějak nemohla vyhrabat z brlohu :sweat_smile:
marsie, mám ve zprávě z rizikovky diabetickou fetopatii plodu - prcek je větší, což by tak nevadilo, ale začíná se zavodňovat :confounded: Pokud se to neupraví navýšením inzulínu, tak se prej příští čtvrtek dohodnem na dalším postupu :sweat_smile: Tašku mám mít už s sebou :frowning2:
Co se toho sexu týče, já toužím i přes půl Evropy, ale je mi jasný, že jakmile se chlap vrátí, budu buď v porodce a nebo to bude to připouštění, páč jak na mě sáhne, připadám si jak velryba :sweat_smile: ale třeba ho přejde chuď, páč mě uvidí po měsíci a dostane strach z udušení, zalehnutí, či co já vím z čeho ještě :grinning:
9. říj 2009 v 09:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.