• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Ahoj holky, já jsem si dneska udělala "volný" den, tak za chvilku pojedu do ikey a do babyparku dokoupit ještě nejaké věci, ale naštěstí se ten seznam docela krátí.
Internet porad nemám, takže vás sice průběžně docitam přes mobil, ale psaní je fakt vopruz..
Stejně jako marsie moc nechápu proč vám chtějí vyvolávat porod tak předčasně?
Spaaget, jak to vypadá s cukrikem? Přijde mi to fakt divny, protože mne tenhle týden na diabetologii řekli, ze prckovi by ty moje výkyvy cukru už vadit moc nemely..
9. říj 2009 v 09:59  • Odpověz
čauky,
tak u mě je to z důvodu velkého malého :slight_smile: ... Verča měla 4 kila a už se mi zarazila o pánev, tak to nechtějí zase riskovat ... díky tomu mě vlastně berou zas jako prvorodičku, protože já se neotevřela ...
9. říj 2009 v 10:23  • Odpověz
jahod, přidala jsem si zase několikrát noční a už jsem pod 6, takže možná ještě párkrát zvýším a dostanu se pod bájnou hranici 5,5 :sweat_smile: Narovinu mi řekli, že jak jsem jednou na inzulínu, půjdu si nejdýl v 38.týdnu lehnout do nemocnice.Výkyvy prej neva, vadí dlouhodobě vyšší cukr, což já přes tu noc mám :pensive: Proto se zavodňuje, páč ta jeho slinivka ho nestíhá zpracovávat. Nějak tomu koloběhu moje slinivka-placenta-prckovo slinivka, pořád nerozumím :sweat_smile: No uvidíme, každopádně 36.týden mi přijde fakt brzo :pensive:
9. říj 2009 v 10:41  • Odpověz
ahoj holky..Jaho já se taky ptala v dia poradně..a řekli mi..že pokud do 40. týdne neporodím tak
mi vyvolají..kvůli tlaku a prevenitvě kvůli cukru.. tak nevím..prý to ještě záleží na porodníkovi..
9. říj 2009 v 11:36  • Odpověz
ahojky všem :slight_smile:))))

tak dneska to s prací taky nebudu přehánět :slight_smile: za chvíli jdu za kámoškama na obídek,pak s další kamarádkou a jejím malým na procházku a pak se asi na tu práci teprve půjdu kouknout a to se říká kdoví jestli :slight_smile:)))

Jinak já nestíhám koukat,jak Vás ty dr. straší...samý vyvolávání.... brrrrr :frowning2:(( ale zase když je to nutný pro prcky,tak se nedá nic dělat :slight_smile:

no užívejte si krásného dne, u nás tu svítí sluníčko,je prostě krásně,tak jdu vyrazit.

zatím pa všem
9. říj 2009 v 11:54  • Odpověz
Četly jste? http://www.novinky.cz/ekonomika/181114-na-hospodyne-se-v-cesku-stoji-fronty-spinavy-byt-vycidi-za-par-stovek.html
Zrovna nedávno jsme to tu probíraly a koukám, že jsou nedostatkový zboží :sweat_smile:
9. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz
Ahoj :wink:
Vidím, že si pěkně užíváte s cukrem i tlakem :unamused:
U nás zatím nic a doufám, že ještě pár dní počkáme, potřebujeme dokoupit plno věcí do bytu, vymalovat obývák a vůbec je tady ještě plno práce.
Včera jsem byla u holičky, tak budu snad v příštích týdnech vypadat jako člověk, pedikuru mám, už mi schází jen manikura, ale na tu nechodím :sweat_smile:
9. říj 2009 ve 13:54  • Odpověz
Teda holky, co cely dny děláte? Vždyť tady je úplne mrtvo!!!
Jsem teda zvědavá, co mi řeknou v úterý na UTZ, já už mám taky i noční inzulin a nikdo mi snad nic vyvolávat nechce, jsem z toho teda jelen, dámy.
Jinak myslím, ze krom lékárny a věci, které mám od někoho slíbené, ale zatím nejsou doma, bych už asi měla mít vsechno ze seznamu nakoupene. Teď peru a peru, jsem zavalena hromadama, už bych to chtěla mít všechno uklizeny a na míste, kam to patrí, ale vypadá to ještě na pěknou fusku. Až ve středu přijde hospodyne, tak ji asi klepne pepka. :grinning:
No nic, jdu do hajan. Dobrou.
9. říj 2009 ve 23:24  • Odpověz
Dobre sobotní rano, to byla teda noc. 2 hodiny neskutecnejch menstruacnich bolesti, který vystrelovaly až do krize, fakt mazec. Vůbec jsem nevěděla co si pocit. Nemate na to nejaka trik?
10. říj 2009 v 08:47  • Odpověz
Jahod - doporučovali teplou vodu... Nebo prostě něco teplého - termofor, pod peřinu a do klubíčka podle možností.
10. říj 2009 v 10:08  • Odpověz
Ahoj holky tak ja jsem uz s Danyskem na pokoji od 6 rsno do 12 vecer. Jinak jsem uz dostala svoji prvni poporodni menstruaci a teda tecu jak ropovod fakt. :frowning2:
10. říj 2009 v 10:49  • Odpověz
ahoj, dobré ránko

jahod ani se nedivím, že je tu mrtvo, v tomto počasí asi všichni ulehli k zimnímu spánku

my jsme včera ještě v rácmi kurzu byli na prohlídce porodnice, zasekla jsem se u nového porodního lůžka, jsem si představila, jak tam trpím... ble, všichni se mi smáli, jak se při pohledu na něj tvářím :fearful:
10. říj 2009 v 11:02  • Odpověz
ahoj :slight_smile:

dnes je opravdu ospaly den...

Adajar - krasny, ze jste konecne spolu! co nevidet pujdete domu, ze?

nemam sily na uklid, uz tyden mi lezi nevyzehlene pradlo... vcera jsem udelala scenu manzelovi, ze mi vubec nepomaha, tak se hodne vydesil a snad taky neco udela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. říj 2009 v 11:21  • Odpověz
jahod, snad jen sprcha ... jinak,jak píše rivka ...
ady, to se super ...teda to, že jsi s Daníkem celej den ne ty krámy ... ty ti nezávidím ... :wink:
tady je dnes hnusně ... ještě, že se ohlásila kámoška, jinak nevím, co by jsme celej den dělali ...
Z. si zrovna vyzvedl malou a jeli do globusu na nákup, tak mám dvě hoďky klid a můžu uklízet a třeba mi vyjde čas i na odpočinek
10. říj 2009 v 11:30  • Odpověz
Achoj holky,
dneska je venku opravdu "úžasně", taťka nám odjel do Prahy na večerní fotbal a vrátí se až nad ránem, tak mám celej den jen pro sebe, ale v tomhle počasí se mi teda toho moc nechce dělat... :sweat_smile: úklid proběhl včera, takže dneska si asi budu hrát a tvořit :grinning:

jahod, nám říkali klidně si na hodinu vlízt do vany s teplou vodou a ono to odezní... :wink:
10. říj 2009 v 11:57  • Odpověz
holky, mrkněte na www.laclik.cz :wink:
10. říj 2009 ve 12:02  • Odpověz
Jahod- už jsem takhle "menstruačně" trpěla asi po tři večery. Vždycky to taky bylo na pár hodin- je to hnus- ty poslíky jsou fakt v něčem asi hnusnější než pravý kontrakce- protože neustávají, ale táhnou se celý hodiny- fuj. Mně trochu pomohla teplá sprcha, různě se polohovat a kroutit... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz
Holky díky, docela bych teda ocenila, aby se to už neopakovalo, ale.. Njn, tak se holt budu v pět rano sprchovat. Fakt mi teda bylo docela ouvej.
Ad, tak to je paráda, ze jste spolu. Hele, co ta menstruace? Není to nějak brzo? :confused:
V tv začíná vůně zeny, jdu koukat.
10. říj 2009 ve 13:08  • Odpověz
jahod neni to brzo kazdej to ma jinak. a ja takhle no.
10. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz
ahojky všem :slight_smile:)))

tak koukám,že ošklivé počasí všechny zahnalo do lenošení,ani se nedivím, já dneska po dlouhý době vstávala až po 10 H :slight_smile:))))) no pak jsem teda žehlila a prala,ale moc se mi nechtělo :slight_smile:

no jdu pustit bratra k netu,tak zatím přeji všem příjemné lenošení :slight_smile:
10. říj 2009 ve 14:56  • Odpověz
ahojky...
tak hlasim, ze jsem zoet od kadernice.. nechala jsem si dat i hnedy melir... aby mi nenadavali v porodnici do blbejch blondyn :grinning: ...

teda jahod - k tobe uz taky chodej poslicci? ja furt nic .. to se teda mam na co tesit.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ad - super, tak uz jste spolu :wink:
jonkar - nas tatinek taky jde na fotbal .. spojeny s obcerstvenim v nekterem z restauracnich zarizeni... takze taky se nam vrati nad ranem... a na rovinu jsem mu rekla, ze ho nikde lovit ve 4 rano nebudu :angry: - sem byla tvrda :wink:
10. říj 2009 ve 14:57  • Odpověz
vy máte chlapy na fotbale, já na burčáku...
10. říj 2009 ve 14:59  • Odpověz
Jojo Marsie, poslíčkuju taky. Kéž by poslíčkování znamenalo v nečem znazší nebo rychlejší- ale to hovno, hovno, mladej pane... Břicho se mi pořád bud nejak napíná, tvrdne, bolí, zasekává- jestli to takhle bude ještě třeba 3 neděle nebo i víc a bude to třebas i gradovat, tak mi jebne...
10. říj 2009 v 16:36  • Odpověz
Ahojky
Ad teda jo menses tak brzy? :confused: To ti vůbec nezávidím, ale kámoška teď má taky dva měsíce po porodu a taky dostala menses :unamused:

Jahod už taky poslíčky? Mě to teď nějak přešlo a nic necítím :wink:

Akorát mám rýmu jak prase, hrůza, nemůžu vůbec dýchat a nic mi nepomáhá :unamused:

Manža taky říkal že půjde na fotbal, ale pak našel :sweat_smile: film líbáš jako bůh tak prý se na něj koukneme místo fotbalu :wink:
10. říj 2009 v 16:57  • Odpověz
Lucy, na tom jsme byli v kině a je úžasnej :wink:

Marsie, no oni kluci jeli dřív, že to vezmou přes hospody a zpátky jedou vlakem až někdy skoro ve třičtvrtě na jednu, takže domů dorazí až tak nějak kolem čtvrté...
10. říj 2009 v 17:33  • Odpověz
Holky, docela zajímavý a praktický shrnutí předzvěstí porodu a poslíčků- pro mě to začíná být docela aktuální, menstr. bolesti mě už pronásledují skoro každý večer- tak jsem zvědavá, jestli opravdu podle článku do 14 dnů budu rodit, nebo budu ta šťastlivka co s posly bude ještě přenášet:slight_smile:
http://www.celostnimedicina.cz/porod-zacina.htm
10. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz
tak mě teda pobavilo, že následkem poklesu břicha je časté močení... tak nevím, asi se pak na hajzlíku rovnou ubytuju, měla jsem za to, že často chodím už teď :grinning:
10. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz
Tak já mám poslední dny pocit, že se můžu na WC ubytovat...celý den mám hrozně nepříjemné pocity v břichu, tak jen sedím nebo ležím, ve stoje mám pocit, že mi spadne břicho až dolů, začíná to být fakt zajímavé.
Jsem strašně vnitřně nervozní, tak uvidím, jestli se me tělo nemýlí. Ale ta nervozita a pocity, že se něco děje nastaly u Beatky asi 3 dny před porodem...
10. říj 2009 ve 21:33  • Odpověz
Evatk- no já dneska večer na hajzlíku bydlím, chodím tam s každou kapkou- doslova- ale s pocitem, že se mi strašně moc chce. Jsem ale fakt ohavně rozposlíkovaná, hnusný bolení v kříži- teda jsetli vyfasuju u porodu křížový bolesti... :rolling_eyes: :rolling_eyes:
10. říj 2009 ve 21:34  • Odpověz
Kvakul, ty mě snad ještě předběhneš :sweat_smile:
10. říj 2009 ve 21:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.