• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
já vím že je, ale ruku na srdce, máme stoprocentní jistotu, že už se to nebude nikde opakovat? A víš kolik andílků mohlo bolet bříško než na to přišli? Božátka malinká...
22. bře 2009 v 15:42  • Odpověz
et ja vim ze ano, ale tak nemaji bejt mamky line a varit. Jako co jineho nato rict. :wink:
22. bře 2009 v 15:46  • Odpověz
Já teda taky nevím, ale nikdo n ihoho nenutí ty příkrmy ve skleničkách kupovat....
22. bře 2009 v 15:50  •  2 děti  • Odpověz
takže souhlas s adajar:slight_smile:
22. bře 2009 v 15:50  •  2 děti  • Odpověz
renat jo jo nahodou tam zustala ta cistici latka nebo tak ty stroje proste obsluhuji lidi. Dnesni doba je pro nas vsechno jednodussi, ale stoji to opravdu zato?? Je to to nejlepsi???
22. bře 2009 v 15:56  • Odpověz
Jo byly to hranice dusicnanu, ale dle toho co rikal nas doktor, takto byla relativne medialni bublina, protoze pri te hranici prekroceni co to bylo, se nemuze statvubec nic....Ze to zase Nova a spol zvelicila :unamused:
22. bře 2009 v 16:02  • Odpověz
cirr jako vsechno. Proste prekroucene informace, ale kdyby to tam nedali nemeli by reportaz sledovanost. :slight_smile:
22. bře 2009 v 16:04  • Odpověz
jj v tomhlenemam rada novu a relativne dost ji bojkotuji, aspon ohledne zpravodajstvi.
22. bře 2009 v 16:09  • Odpověz
cirr jo ja koukam, ale neverim vsemu. Tak snad jedem konecne.
22. bře 2009 v 16:10  • Odpověz
Ja jen na Ct1, kdyz uz teda, jinak radeji ihned.cz :dizzy_face: stejne me moc nezajimaj vrazdy a spol, ale spise eko a pravo, obor meho studia :slight_smile:
22. bře 2009 v 16:11  • Odpověz
Ahoj holčiny, tak jsem se dnes doplazila vás aspoň pozdravit. Mám dnes hororový den :angry: Ráno jsem se probudila s migrénou (což je děs, když si nemůžete vzít prášek) a navíc je mi celý den příšerně špatně. Od rána jen pospávám, občas se donutím něco polknout, ale už se musím přemáhat i něčeho napít :angry: Ale budu se muset začít trochu ovládat. Kuba už má starost, proč je mi pořád špatně a pořád spím :unamused:
22. bře 2009 v 16:20  • Odpověz
Ahoj holky, omlouvám se, že vám sem takhle vtrhávám. Chci vám jen popřát pohodové těhu :dizzy_face: Sama jsem z říjnovek, takže vy listopadovky jste nám v patách :grinning: Občas k vám nakukuju, protože tady mám mojí Jarušku, kterou tímto moc zdravím :wink: Takže si to hezky užívejte, bez nevolností a bez migrén :slight_smile:
22. bře 2009 v 16:55  • Odpověz
Ahojky Jetko,zdravím a vítam Ta. Som na tom podobne ako ty, posledná mrška 12.2., taktiež som mávala predtým dlhšie cykly, takže aj neskoršiu ovulku, prvý test som si robila v utorok, a už tam bola taká slabulinkatá 2.čiarka, a tiež mám maminu daleko, ale je to cca 42O km, tolko rýchly suhr
Ja som ešte u gyne nebola, len som si dala 35DC vziat HCG, bolo lO9, ku gyne sa chystám v utorok
22. bře 2009 v 17:13  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem vás dočetla. uf.
Holky mě včera tak strašně bolelo břicho. A ráno také. Asi spím v noci na břiše a ráno to bolí. Myslíte, že to je normální?
22. bře 2009 v 17:51  • Odpověz
Holky to je děs u nás zase sněží ta zima si letos neskončí a já už se tak těším na jaro.
22. bře 2009 v 17:51  • Odpověz
Adellaide03 - v Praze nesněží , ale je tady také hnusně.
22. bře 2009 v 17:54  • Odpověz
Saze no já už se těším na jaro až všechno pokvete to bude krása. :slight_smile:
22. bře 2009 v 18:41  • Odpověz
Tak jsem zase tady....
Ostrava hlasí jemné poprchávání a zataženo (teda když bylo ještě světlo, byla jsem se nadýchat vzduchu na verandě)..

A já hlasím, že jsem na tom střídavě oblačno, chvíli okis a pak prostě v pulminute obrat a chce se mi moooc zvracet.... :cry: navic se mi porad toci hlava....ze by tlakem?
22. bře 2009 v 18:42  • Odpověz
Cirrusko - já tohle měla ve čtvrtek . Seděla jsem na židli u počítače a přemýšlela zda mám jít na záchod nebo omdlít. No hrůza.
Adellaide - já taky to bude parádaa.
22. bře 2009 v 18:46  • Odpověz
Saze, já už tohle mam delsi dobu (cca tyden), tak tajne doufam, ze mi MUDRa s timpomuze....
22. bře 2009 v 18:57  • Odpověz
Holky mě se moje ranní nevolnosti přesunuly na večer. :unamused:
22. bře 2009 v 19:03  • Odpověz
Adel, já ani ty ranní neměla, já mám pořád večerní...a navíc mě pořád zlobí to točení hlavy..to snad už tlakem ani být nemůže, ne? :frowning2:
22. bře 2009 v 19:09  • Odpověz
maui mas proste sikulku co ma o tebe strach bobanek.

mart dekuji.

saze to bricho by melo bejt normalni.

spatne je mi porad teda stridave oblacno.
22. bře 2009 v 19:12  • Odpověz
já mám také večerní i někdy ranní :unamused:
je to tlakem :wink:
22. bře 2009 v 19:13  • Odpověz
tlak se v těhu někdy snižuje já mám normálně 80 na 50 a v těhu mám i 70 na 45 :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. bře 2009 v 19:14  • Odpověz
Holky to nevadí že tvrpíme co , trpíme rády že jo? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. bře 2009 v 19:18  • Odpověz
mury no ja mam teda 90/65 a normos mam 120/70

saze no ja budu trpet rada kdyz budu mit nakonci uzlicek :wink:
22. bře 2009 v 19:26  • Odpověz
mury nevis co je s katuskou.
22. bře 2009 v 19:43  • Odpověz
Pane bpžýe už mě to fakt nebaví....pardon, ale zase všichni všechno řeší...
S Katuškou nic není....jen se přišla na diskusi hádat, tak jsme jí řekli svý a ona hned zaútočila, že tam nemá co dělat, že chodit nebude apod. já osobně jsem jí řekla, že už ji nechci a nebudu litovat...že teď má mimíska v bříšku a musí myslet pozitivně.....a ne se litovat...Kdy jindy než t
22. bře 2009 ve 20:00  •  2 děti  • Odpověz
KDY JINDY NEŽ TEĎ MÁ BÝT V POHODĚ A NELITOVAT SE A ZKUSIT ŽÍT, VĚŘIT, ŽE TO VYJDE!!!!!!!!!!!!
22. bře 2009 ve 20:01  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.