• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
ahojky kocky, ani nedocitam, jen doufam, ze se mate vsechny dobre a miminka moc nezlobi

kvak, ja mam s tim zachodem to samy, jdu treba 4x do hodiny, sedim tam deset minut, bolest jako prase a nakonec dve kapky

jinak holky, uz asi tri hodiny me picha jakoby zespodu do zadku a do pipky, mate to taky nektera?...je to takova bolest, jako kdyz mi praskila cysta, ale spis si rikam, esi sem nenastydla, kazdopadne to neni prijemny, v pondeli du k dr, tak mu to musim rict
10. říj 2009 ve 21:44  • Odpověz
Jo mám, marie. Podle mě si prcek rejdí po močáku a kdoví, jestli není schopnej tam tou svou váhou i něco skřípnout...
Beranek- hih- no možná bych toho byla i schopná- pořád lepší varianta než s poslíkama ještě 14 dní přenášet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. říj 2009 ve 22:01  • Odpověz
beranku - nestras! to by znamenalo, ze v utery bychom byly tety :fearful: :grinning: - jeste neee.. nechej tam prdolku jeste dopect :wink:

evi / kvakul - ja jsem normalni prutokac - mam pocit, ze co vypiju, tak jde hned ven... a ta spotreba papiru!! :zipper_mouth:
10. říj 2009 ve 22:04  • Odpověz
marie - no jo, ale to mas spise jeste z toho mocaku, ne??? doufam, ze jsem se nespletla a bylas to ty, kdo se s tim lecil... jinak dloubani ze spodu do pipky / stydky kosti to mam prosim ja a uz dlouho .. je to tim, ze mala tam ma zaborenou hlavu a malti packama do vseho okolo ... si myslim teda
10. říj 2009 ve 22:07  • Odpověz
jj. marsie, byla sem to ja...ale to uz je x tydnu a lecila sem to ATB, tak by to snad meloo bejt ok...a do pchani do pipiky mam taky delsi dobu, ale prave se k tomu ted pridalo pichani do zadku a to je ted o dost neprijemnejsi, tak uvidime
10. říj 2009 ve 22:16  • Odpověz
marsie spotřeba papíru a wc gelů a harpic maxu... nějakých 45 dní výdrže náplně, avízovaná na obalech těchto výrobků, u nás teda nehrozí :grinning:
10. říj 2009 ve 22:24  • Odpověz
:slight_smile:) no, to teda :slight_smile:))
teda v ty tv je prd... prave jsem poplatila par vecicek z MA :wink: ta kombinezka dneska dorazila - je pekna, naznicena -tak ji snad uzijeme...
10. říj 2009 ve 22:28  • Odpověz
marsie nakupuješ, nakupuješ?
já nejspíš ještě zajedu s našima do ikey, v klidu se podívám po nějakých svíčkách atd., což s manželem nehrozí, s ním to musí být rychlostí kulového blesku, ale hrozí, že zapadnu minimálně i do hm a něco "nezbytně nutného" přikoupím, možná i něco v ikee pro malou, deku nebo tak něco :wink: :wink:
10. říj 2009 ve 22:36  • Odpověz
a nebo do ca - mám vyhlédlé od čtvrtka šatičky, takové s balonovou sukní v sadě s tričkem, ve zlíně jsem zabojovala a odolala, ale teďka teda nevím, jestli tam vlezu se ségrou a začnem tam vzdychat nad oblečkama společně, tak je to jasné...
10. říj 2009 ve 22:38  • Odpověz
no, koupila jsem jen tu kombinezu - pac je pravda, ze tu co mame tak je tak do 3m , ta co jsem koupila je 3-6 mesicu - cimz by tedy mela byt pokryta cela zima...
no a prihodila jsem tam jeste kopletik sukynka a mikca next no, za 66 i s postou - no nekup to!

v ikea jsem byla vcera - maji tam krasnou deku jako i treba hraci ma v sobe vsity vatelin .. ca za 300,- ...
ja nevim, porad mi chybi dozaridit pokojicek - manzel se furt z neho nechce odstehovat... takze je to porad na pul pracovna... :angry: .. ale dnes vyndal takovou tu meteo stanici (uz ji mame asi 2roky a jeste jsme to nezprovoznili) - ze pry musi byt v pokojicku, abychom vedeli jaka je tam teplota a vlhkost...
co na to rict, ma pravdu, ale ze by to byla priorita? :rolling_eyes:
10. říj 2009 ve 23:12  • Odpověz
dobre rano - jeste chrupkate, velrybky??? :grinning: :grinning:

me teda vzbudil hlad :unamused: :pensive: - sem vecer vynechala veceri a bylo to teda sakra znat... fotbalovy tatinek jeste chrape...
11. říj 2009 v 10:00  • Odpověz
marise no jo hlad je svině :grinning: sprdni taťku, že je sice hezké, že našim fandil, ale měl si nechat něco pro slováka :frowning2:

je štěstí, že obchody typu hm, ca a ikea nemáme u nás.. já bych tam byla pořád
snad tam zítra v ostravě nenechám majlant, v ikee jsem kromě nábytku do pokojíku nechtěla nic dětského kupovat, ale jak budu mít klid a hodím očko...
11. říj 2009 v 10:14  • Odpověz
Ahoj maminky a briskovci, teda Kvakul, ty tvoje priznaky znějí fakt desive. Četla jsem ten článek, tak teda doufám, ze do 14 dnu neporodim.., ale ty už mas ty posly taky dyl, ne?
Mě teda zase na chvilku chytly včera odpoledne, ale celkem rychle jsem to rozchodila.
Zato inzulin včera po obědě (treska se zeleninou) 9 a před spaním 1,5, z těch hypoglykemii bych už měla byt pomalu mrtvá..
No a dneska rano úplne olepeny bradavky asi od mleziva či co? Doufám, ze tam teda Vojta ještě alespoň mesic vydrží...
11. říj 2009 v 10:24  • Odpověz
ahojky ... tak s poslíkama je to u mě na pohodu ... ještě žádný nemám ... ale to píchání v pipce je katastrofa ... poprvé se mi to stalo asi minulej týden a zatím musím říct, že jsem měla štěstí, že jsem se mohla něčeho chytnout ... je to bolest jako blázen ... mám po tom vždy mžitky před očima a v tu chvíli myslím, že omdlím ...
marsie, jak píše eva, ještě měli fandit slovákům, protože mám obavy, že to nedopadne dobře ... :wink:
já už doufám, mám hotový i vánoce a narozeniny, nakonec Ondrovi dáme jen nějakou hloupost, třeba hračku na kočárek, ale musela jsem obstarat Verunku (má narozky 29.11 a měsíc na to jsou vánoce), tak jsem v Ikei koupila koleje s vlakama, nějakou sadu nádobí, na netu jsem objednala Barneyho, co zpívá, koloběžku, do pokojíku věšák, sadu na stůl, a teď jsem ještě volala kámošce do Plzně, dělá v netovým obchodě www.morelega.cz a objednala jsem jí domeček duplo, kterej teda ještě nemají na skladě, ale prej třeba ještě dojde ... tak uvidíme ... jo a v globusu jsem jí koupila kolečkový brusle ... na příští rok, jsou to takový, co dáte vzadu kolečka dvě vedle sebe a vepředu je jedno, nebo se to dá upravit na klasický in-line ...
a končíme ... peněz v prd... ... ale co, ono když se to rozloží na ty narozky a vánoce, tak to zas takový kvanta nejsou ...
11. říj 2009 v 10:27  • Odpověz
jahod mě mlezivo vytéká asi jen v noci-aspoň teda podle noční košile, je to samá zaschlá tečka ráno

to píchání mívám taky, někdy to jde až do vnitřní strany stehen, poprvé jsem se docela lekla
11. říj 2009 v 10:38  • Odpověz
Holky porod i krizove bolesti se daji vydrzet boli to jako cert, ale da se to ja to taky prezila.
11. říj 2009 v 10:47  • Odpověz
Mlezivo zatím nic- teda vymačkat jde, ale samo neteče. Poslíci včera kolem jedenáctý ustaly, v noci pohoda, ráno taky OK- mám je vastně vždycky několik hodin večer- znervoznuji me hlavne tím, že si při nich říkám, že jestli je opravdový porod tolikrát horší, tak že vyletím z kůže, nebo něco ztropím apod. Ale zas je fakt, že poslíci jsou svině taky proto, že vlastně k ničemu nevedou, podle všeho nejsou k ničemu dobrý, porodní cesty neotevírají, takže člověk nemá tu motivaci je přetrpět s vidinou určitýho smyslu...
Slůně- ty hračky Verunce závidím- ják já se těším, až budeme Jáchymovi kupovat hračky- a já si s nima budu hrat:slight_smile:
11. říj 2009 v 10:49  • Odpověz
Ahojky :wink:
Teda Kvakul takový poslíky velký už máš, jo? Tak to já musím zaklepat ale já zatím nic :fearful:

A mlezivo mi teče teda fest, ne každej den ale když teče tak je to drsný, minule jsem si zdřímla na gauči a na tričku kruh a na gauči taky, byla jsem zvyklá na takový kapičky ale tohle byl kruh 10x takovej :unamused:
11. říj 2009 v 10:58  • Odpověz
holky budte radi ze mate mliko ja dneska koncim uz bude mit danysek moje mlicko napul z bebou
11. říj 2009 v 11:03  • Odpověz
Ad - to je asi tím, ze se Danik zatím neumí prisat, ne?
11. říj 2009 v 11:20  • Odpověz
Lucy- už 38 tt! Ty jsi fakt hvězda! Mas můj neskonaly obdiv!!!
11. říj 2009 v 11:27  • Odpověz
Jahod pokud se nerozpadnu tak ještě musím 12dbí vydržet, teda jo to je mazec, už jen 12 dnííí :confused: Dala jsem nový panděro do alba :grinning: Nelekněte se :grinning:
11. říj 2009 v 11:50  • Odpověz
Lucy, tak teda musím říct, ze jsem čekala daleko větší balon, prohlížím si to sice přes mobil, ale přijde mi, ze mas fakt hezky brisko, ale když si teda vezmu co mne děla jeden broucek uvnitř, vůbec si nedokážu představit tvoje dvě.. Jsi fakt frajerka!
11. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz
JAhod no taky jsem čekala že podle toho jak rostl dřív bude větší ale i tak se mi na jedný straně při poctivým mazání udělaly strie :unamused: Ale už je to na nic, vše mě bolí, v pátek jsem přišla z města a od doktora a normálně se doma rozbulela že už je to namáhavý, všichni po mě čumí, nic už neobleču a teď do toho ta rýma, tak jsem včera už fakt byla hotová :unamused: Ale musím vydržet, nejhorší je když se obě probudí tak jedna mi skáče hlavou po močáku, to mám pocit že mi snad i prdne voda a druhá vždycky vyšpulí zadek takže mi vyskočí bok a pak mi rajtuje hlavičkou a ručkama kolem žeber, a to fakt někdy bolíí :confounded: Ale jinak je sranda jak se mi to břicho vždycky vlní :wink: Chuděry dneska šly se mnou spát až ve 4 ráno kvůli ty blbý rýmě a ještě spinkají, to zase budou večer řádit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz
Ahoj holky, tak mě napadá, že už RADŠI popřeju všem HEZKÝ A RYCHLÝ POROD! Protože čas letí jako bláznívý :wink: a hodně z vás už je 37,38.tt, takže to může přijít vlastně kdykoliv!!!!!!!!!!!! Držím všem palečky, ať to zvládneme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jak se asi má Orlik s miminkem???? Se od té doby neozvali.

Lucy: jsi machr, vydrželas fakt dlouho!!!!!!!!!!!! A bříško máš krásné!!!!!!!!!! A ty strie neřeš, máš to kresbu jako památku na miminka, a to je přece krásné :wink: :dizzy_face:

Kvakul: no tééééda ty máš hnusné poslíčky, na mě to zatím přišlo jen jednou, strašně mi večer ztvrdlo břicho a strašně mě tlačilo - jakoby ale nahoře, u žaludku, myslela jsem , že mi praskne!!!! Ale rozchodila jsem to :sweat_smile:
11. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz
Ahoj holky,tak jak tak koukám,tak nejsem normální.Moje malá je pořád otočená napříč,žadný poslíčky nemám a k tomu se ještě moc nehýbe,ale to prý některý miminka jsou takhle línější,když se vlní tak to je tak 2xdo týdne jinak mě za den párkrát kopne a konec.A tan záchod taky neznám připadám si divná a říkám si,jestli je to normální já jdu tak jednou za noc a přes den chodím taky normálně jako kdybych těhotná nebyla.

Kvakul: to tě lituju,že máš poslíčky nic příjemnýho to asi není ale popravdě alespoň jednou bych je mít chtěla alespoň to zažít.

Ad: to není ani snad možný,že jsou Daníčkovi už 2 měsíce už je to krásnej chlap :slight_smile:
11. říj 2009 ve 12:51  • Odpověz
Čauky holčiny,Kvak: ty poslíčky Ti nezávidím. Mě zatím nepostihly ale podbřišek mě pobolívá a zjišťuji že mě rozbrečí kde co a mlezivo mi taky už vytíká. Ad: malý je šikovný a je super že ste spolu na pokoji. Včera sme byli na oslavě ségřiných 40cátin a před chvílí sme dojeli z restauračky kde sme byli po hodně dlouhé době na obědě.
11. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz
luc chces vyfotit moje strie?? A to jsem me o tretinu ensii brisko nez ted. :wink: :wink: :wink: jinak smekam mas obr bricho.
11. říj 2009 ve 13:51  • Odpověz
Ahojky holčiny.Jdu zase na vás kuknout jak pěkně rostete a co dělají miminka :slight_smile:
11. říj 2009 ve 13:54  • Odpověz
Ahoj Ad zkoukla jsem ti fotečky a malej je tááááááááák krásnej :dizzy_face: :dizzy_face:
11. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.