• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Adaj- je krásnej- příjde mi, že mu krásně zbaculatěly tvářičky, že jo?
Byly jsme s mužem na procházce v Toulcově dvoře- to je biofarma v Hostivaři- tak jsem si popovídala s kobylama a kravkou. Cestou dom už mi kamenělo břcho, tak jsem šla co noha nohu mine, ale zatím žádný poslové :dizzy_face: .
Lucy- mě taky hrozně vadí, že lidi tak čuměj na těhotný břicho- nechápu to, vždyt to snad není až taková vzácnost vidět těhuli, ne? Hlavně čumějí ženský- nevím, co se jim při tom honí hlavou... Lucy, máš hezký bříško- ale musí být těžky, viď?Zasloužila bys nějaký zvláštní ocenění za chrabrost- já mám v břiše jen jednoho a funím jak sentinel :dizzy_face:
11. říj 2009 v 17:39  • Odpověz
ahojky - holciny... tak jsem teda dneska uplne vyrizena... mam nohy jako konve a to teda doslova! :pensive: skoro nejsou videt prsty! tak mazu alpou, polohuju a doufam... :cry:
11. říj 2009 v 18:01  • Odpověz
ahojky všem :slight_smile:))

adaj: Daník je už kus chlapa :slight_smile: jsem ráda,že se Vám daří :slight_smile:))

kvakul: teda jako doufám,že poslíci se mi ještě chvíli vyhnou,když tady tak čtu ty Tvoje zážitky :slight_smile:))))

marsie: tak o otocích mi trošku vyprávěj :slight_smile:))) sice mi nenatékají nohy nějak hodně min. to bylo +2 kg za den :grinning:, ale zato je to nepříjemný a už mi natékají i ruce :slight_smile:))) jakoby bříška prstů a dlaně, na chodidlech to taky cítím hlavně na bříškách :slight_smile:))) ale dneska jsem se vážila a měla jsem míň než na kontrole u dr. v pondělí,tak doufám,že se to ustálí :slight_smile: a otoky trošku splasknou :slight_smile:
11. říj 2009 v 18:39  • Odpověz
u mě ty otoky jakž takž ještě ujdou, no určitě jim nesvědčí ty plné těsné boty... hlavně těm prstům to nedělá dobře, docela to cítím, nejlepší zůstat doma v papučích
a nevím teda, co na sebe po neděli, to počasí se mi vůbec nechce líbit, se zimním těhu oblečením jsem vůbec nepočítala... to je jak naschvál. udělám nálet do skříně, asi budu muset i zazimovat letní oblečení, a vytáhnout zimní, jsem s tím tak brzy nepočítala, neoblíbená činnost :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ještě že jsem si v ca koupila parádní svetr s krátkým rukávem, pěkně dlouhý, s kapucí, s kapsama, jen 400 káčé, ideální přes trika, vynosím ho i pak, když tak zítra přikúpíme v ostravě ještě jeden
11. říj 2009 v 18:40  • Odpověz
eva: no to mi povídej, v pátek jsme šli na grilování ke známým,tak jsem si natáhla svetr a na to jsem chtěla ještě bundu,kdyby bylo přeci jen chladno,nakonec jsem zjistila,že jí přes pupík prostě asi vážně nezapnu,tak to jistila vesta :slight_smile:)))))) takže tento týden asi vytáhnu zimní oblečení a zkusím,jestli mi nějaká bunda vůbec bude,protože jsem se dočetla,že ve st. a čt. má být už snad i sníh :frowning2:(((
11. říj 2009 v 18:45  • Odpověz
lilisek: tak o otocích mi taky povídej......... ráno vstávám s oteklýma rukama!!!! nemůžu je ani zatnou v pěst a chvili ani nic držet, mazec........ pak to po chvíli povolí...........
Nohy mi taky otékají, nejvíc to cítím na chodidlech zespodu, jak píšeš, na bříškách, a prsty slité, i kotníky, ale to nebolí, tak to neřeším......... ach joooooooooo, je to ukrutné občas........

evatk: od zítra má být hnusná zima, doufejme, že my tu na Valachách nebudem muset už vytahovat zimní bundy, a ne aby sněžilo už........... :angry: je fakt ještě brzo........ no jsem ráda, že už nevstávám do práce, by mě švihlo jít do takové zimy :confused:

Tak jsem neodolala a koupila tento úžasný kompletek do porodnice, nemohla jsem se rozhodnout, co vzít miminku na cestu domů............ :wink: ale to už byl fakt poslední nákup oblečků!!!!!!!!!!!!!! :zipper_mouth: :sweat_smile: :frowning2: :wink:
11. říj 2009 v 18:48  • Odpověz
evita: jééééé ten kompletek je moooc hezkej .-))))))))))

jo jo otoky jsou svinstvo :slight_smile: blbý je když jdu v noci na záchod a ty chodidla bolí .-)))))))
11. říj 2009 v 18:52  • Odpověz
Ahoj holky, pardon, že vám sem lezu, ale tak si čtu, co mě za chvilku čeká, teď se tomu sice směju, ale ono mi moc do smíchu asi nebude, zatím mám jen problém s obouváním.. :sweat_smile: :grinning: Držte se, kočky, asi vám sem budu nakukovat, jak to jde.. :wink:
11. říj 2009 v 18:58  • Odpověz
lucie: no já naštěstí s obouváním zatím moc nezápasím,ale ono to příjde :slight_smile:))

no jdu zas něco dělat,takže se tu mějte krásně a zítra pa pa
11. říj 2009 v 19:00  • Odpověz
já už s botama zápasím pár týdnů........ no doufám, že horší to už nebude....... že tenisky vynosím až do porodu...... :pensive:

já se jdu najíst - miminko má hlad :dizzy_face:
11. říj 2009 v 19:05  • Odpověz
Lili, ty taky ale nemáš vůbec bříško, jestli ti teda nějak extra nevyrostlo od poslední fotky, co máš v albu.. :wink: Já mám s ohýbáním už fakt problém.. :confused:
11. říj 2009 v 19:10  • Odpověz
holky, citim s vami - stejne jako Evita se budim rano s oteklyma rukama - a to uz hooodne dlouho, je to hnusny a dnes mi poprve desne otekly chodidla a kotniky, asi po zehleni, vypada to otresne a boli... vejdu se jen do starych rozslapanych tenisek... uz to zacina byt dost narocny, tesim se na porod!!! :grinning:
11. říj 2009 v 19:15  • Odpověz
no vidíte, prsty na rukou taky trošku natékají, nejdou pořádně sevřít v pěst a kolikrát nemůžu otevřít minerálku
bundy obleču všechny, ale nezapnu... takže teple se obléct pod ně bude základ..., naštěstí mikiny a některé svetry kupuju radši volnější
11. říj 2009 v 19:53  • Odpověz
evatk: naštěstí na domácí chození může vždy posloužit šatník mého muže :grinning: ale zatím jsem to nevyužila......

Sledujete superstar? Kdo se vám libi?
11. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz
evi mě jednoznačně chodúr, to je zatím tutovka, tu jeho první semifinálovou písničku si pouštím na netu pro zlepšení nálady... z holek nevím, asi ta leona, u těch dvou kočand (karolína, aneta - nevím jak dál) mi vadí, že jakmile začly v semifinály, už se soustředily víc na to, jak vypadají a jak se u toho tváří a na zpěvu si podle mě nedaly záležet tak moc jak třeba v divadle
11. říj 2009 ve 21:26  • Odpověz
teda... sem netusila, ze tady sklidim takovy sukces s otejkanim!!! :confused:
takze to teda patri ke hre na velrybu jo? ne ze bych vam to prala, ale jsem radam ze v tim nejsem sama.
11. říj 2009 ve 21:28  • Odpověz
marsie: neboj, nejsi v tom zdaleka sama, jak čteš! :slight_smile: :wink:

evatk: mě se líbí ta markéta z třince, ta mladičká Monika, a jinak nevím, jsou tak nějaké podobné......
z kluků se mi líbí Šmajda :dizzy_face:
11. říj 2009 ve 22:01  • Odpověz
No vidíte, ja sice straším s poslíkama, ale zase neotýkám- jen jednou jsem měla trochu víc zaseklou ponožku na kotníku- ale to bylo ještě teplo a bylo to po celodenním sezení v práci. Jinak vůbec ne...
Já jsem halt přes to tvrdnutí a posly- dneska mi ztrvrdlo snad stokrát :confounded: . No ale proti poslům- dejchačka
11. říj 2009 ve 22:26  • Odpověz
evi šmajda byl včera taky dobrý, jsem zapomněla, akorát se tváří na mě moc procítěně, škoda, že tam není už ten slovák co vypad minule, ten to moh ještě dobře rozbalit, ti ostatní si vybírají na mě "nechlapské" písničky, to moc nemusím
ty další holky taky nezpívají špatně, rozhodně je to poslouchatnelnější než kluci, ale na mě moc uhlazené.. já jsem holt na ty kabáty a lucku bílou a adriana mi přijde spíš jako parodie, vůbec to není můj šálek čaje...

jo a ta aneta jak dneska vysvětlovala, jak se ta její fotka dostala do novin, ta byla vyloženě ráda, že se tak stalo, že? :wink: hééérečka ohromná, i při zpěvu
11. říj 2009 ve 22:33  • Odpověz
marsie nejdeš v tom sama, neboooj :grinning:
11. říj 2009 ve 22:34  • Odpověz
evatk: hihi, tu adrianu taky nemusím, nějak jsem nepobrala ten její hlas....... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a ta aneta......no comment, měla vypadnout už minule.............. hééérečka na první pohled...... :zipper_mouth:
11. říj 2009 ve 22:37  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: tak kdepak jste?????
Tady není žádná akce po ránu :slight_smile:
Hlásím, že máme vymalováno a uklízeno, byla to fuška ale je hotovo :stuck_out_tongue_closed_eyes: , teď jedem koupit plovoucí podlahu, lustr a sedačku ale to už je příjemná práce :grinning:
12. říj 2009 v 08:54  • Odpověz
ahoj holky hlásím se zpátky do rodičů po 9 dnech. Dočítat vás nebudu - to bych asi nezvládla
Je nějaké nové mimčo?
Otoky mám děsné ruce i nohy, jediné boty co obuji jsou botasky.
12. říj 2009 v 09:20  • Odpověz
Ahoj :wink:
My dnes jdeme s Beatkou k holičce, nechám ji trochu zkulturnit....ale mám problém s chůzí, stáním, sezením, děs, nejlépe je mi v leže...
Jinak když jdu nebo stojím, mám břicho jako šutr, nemůžu sedět, pod žebry mám dvě boule....nic z toho od Beatky neznám, nikdy jsem tak vysoko u ní břicho neměla. Zítra jdu na kontrolu a další monitor, tak uvidím.

JInak nejsem oteklá vůbec. S holčičkou jsem neobula boty už 2 měsíce před porodem a měla i oteklý obličej a ruce, teď u chlapečka pravý opak, žádné otoky, ale zase ty boule pod žebry :grinning: :grinning: Doufám, že nám chlapeček moc nepřeroste, protože nevím, kdo by ho porodil :sweat_smile:
12. říj 2009 v 09:27  • Odpověz
Jak tak čtu, užíváme si nejspíš s Kvakulkou podobné "radosti"... :unamused:
12. říj 2009 v 09:41  • Odpověz
ahojte

dneska se mi zdálo, že už jsem měla rodit a bylo to jasné i podle toho, že mi vytékalo mlezivo z bradavek a to tak moc, že to proteklo i skrz vyztuženou podprsenku - tak jsem se říkala, no tak to je jasné, už budu rodit a pak najednou už jsem měle po porodu, nic mě nebolelo a rovnou mi dali mimčo a už jsem kojila, jestli to takto bude dát, tak z toho do porodu zblbnu
12. říj 2009 v 11:26  • Odpověz
kocky, sem zpet z kontroly, mala ma 2450 g, nevim,neni to malo?

2.11, nastupuju do porodnice a tretiho v osum rano me kuchnou, tak uz to mam za par a zacinam mit nervy
12. říj 2009 v 11:27  • Odpověz
Marie- malej měl před 14 dny taky cca 2500 gr- takže tak stejně- takže neboj- aspoň nebude obří:slight_smile:
Beranek-jojo, asi to máme podobný- malýmu se taky pořád někde boulí, snad si v břiše i stoupá, já nevím :confounded: . Když se mi probudí, tak to poznám tak, že pod žebrama vystrčí zadek (boule)- chce pohladit, pak s ním párkrát hodí a je spokojenej :dizzy_face:
12. říj 2009 v 11:40  • Odpověz
Marie, odhad váhy máte krásný, my máme taky podobný :wink:
12. říj 2009 ve 12:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.