• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
S tím streptokokem je to přesně, jak píše Jahod :wink:
Já bych si taky nejraději vzala do porodnice dudlíka, ale myslím, že by mě vyrazili i s dudlíkem, vůbec ho tam nechtějí vidět.... Je teda fakt, že Beatka v porodnici buď spala nebo jedla, ale po příchodu domů jsme měli dudlíka skoro hned, no a máme ho na spaní dodnes :unamused:
Já vůbec nevím, že bychom měli mít v porodnici rodné listy :confused: Na matrice to chápu, ale proč v porodnici? Nějak si nezpomínám....
12. říj 2009 ve 22:29  • Odpověz
beranek to asi u svobodných, ne...?
12. říj 2009 ve 22:31  • Odpověz
No já jsem svobodná... :sweat_smile:
12. říj 2009 ve 22:38  • Odpověz
My jsme ho posledně určitě neměli a ani v pokynech našich porodnic v městě není...
12. říj 2009 ve 22:40  • Odpověz
beran aha tak to pardooon, jsem netušila :wink:
tak máte asi tolerantní úřady
13. říj 2009 v 09:04  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím se z čekárny v Podolí, musím se pochlubit, ze miniatura vyrostl a ma už 2539 g! :slight_smile: Ted čekám na diabetologii, tak jsem zvědavá co mi řeknou..
13. říj 2009 v 10:30  • Odpověz
evatk: s vyřazením jsem vcelku spokojená, ale vyhodila bych místo slovenky druhou Češku, tu Anetu...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to nejde, haha....... Joooo? To má po borelioze???No jsem si říkala, že mluví jak zpomalený film...... tak to jo. :confused: U kluků spokojenost, ty dva jsem tipovala. :wink:

jahodarka: no téééda, to je krásná váha!!!! Tak ať dobře dopadneš na dia.....!
13. říj 2009 v 11:02  • Odpověz
ahoj - já měla dneska děsnou noc, v noci mě brali křeče na jedné straně spodku (asi ty poslíčci ) nevím. Střílelo mi to až do nohy. Teď už ok ale jsem pěkně nevyspalá.
13. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz
tak já teda nevím jestli ty poslíky mám nebo nemám... spíš asi nějaké slabší... jestli já teda vůbec poznám, že rodím :grinning:
včera jsem s našima jela na nákupy a už to pro mě bylo za trest v tom autě, strašně mě tlačilo na pravé straně pod žebry, tipuju, že tam má malá zadek
udělala jsem si radost v ikee, svíčky, svícny, váza apod. ... skoro samé nepotřebné ptákovinky, ale už mi začíná svíčková sezóna :wink: , pak nějaké ručníky, hodiny do pokojíku, deku do kočárku... a v ca dlouhý svetr na přežití do porodu a v mangu bavlnený rolák
a zjistila jsem strašný průser - nevejdu se do riflí, se kterýma jsem počítala, přišla jsem na to včera před odjezdem, tak jsem musela chtě nechtě v bílých těhu riflích, které ještě ke všemu nebyly po oprání vyžehlené... tak to budu muset vydržet do porodu v nich a v černých šustkách, což by ani tak nevadilo, ale jestli bude taková kosa a budu muset vytáhnout zimní bundy, které mám obě bílé... nebudu chodit jak bílá paní, ale napadl mě ještě vlastně černý kabát, když popošiju knoflíky, nebo bez zapnutí... už se mi totiž na těch pár týdnů nechce kupovat těhu rifle, šla bych v nich max 5x
13. říj 2009 ve 12:29  • Odpověz
Ahoj :wink:
Já jsem po kontrole, vše se otvírá a připravuje, tak uvidíme. Mimčo má 3kg nebo něco přes, prý žádný obr nebude, což je pro mě potěšující zpráva. Každopádně potřebujeme ještě udělat plno práce doma, tak věřím, že ještě chvíli počká. Líbil se nám termín 13. (což je dnes) a pak až 25.10., tak má ještě čas a my aspoň něco uděláme :sweat_smile: Příští kontrolu mám zase příští týden a pak až kontrola v porodnici.
Evatk, v tím tlačení pod žebry mám úplně stejný problém, nalevo má zadeček a napravo asi kolena, v posledních dnech mám situace, kdy si nemůžu ani sednout, protože mám dvě boule pod žebry a nemůžu se ani hnout....
13. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz
Beranek - me se taky libi termin 25.10 - zrovna budu mit narozeniny :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale obavam se, ze tak brzo to nebude...
13. říj 2009 ve 13:42  • Odpověz
Beranku, ty to máš fakt za pár... :slight_smile:
13. říj 2009 ve 13:53  • Odpověz
25.10. má svátek Beatka a taky prý podle numerologie by to byl dobrý den :sweat_smile: No uvidíme, asi to za našeho chlapečka nerozhodneme :wink: Pak je ještě ideální den 31., to má tatínek dětí narozeniny :grinning:
13. říj 2009 ve 14:03  • Odpověz
beranek, lullka, /a další už-maminky/ - jak vypadají stahy?? Je to taky taková menstruační bolest jako poslíčci? nebo se mi tam dole fakt bude všechno stahovat = nějaké pohyby uvnitř? nebo i vně? :wink:
13. říj 2009 v 17:04  • Odpověz
Stahy mě taky zajímají- informujte!
13. říj 2009 v 17:06  • Odpověz
ahojky holky..potrebuju poradit..uz se nam to vsem blizi do finale...v noci jsme asi 2hodiny mela bolesti jak pri kramech..nemohla jsme lezet ani na boku a ani na zadech... pichalo me to v podbrisku...myslite ze to byli poslicci??
13. říj 2009 v 17:10  • Odpověz
Verus, myslím, že to určitě byli poslíčci- přesně tak jsem je taky před pár dny měla- takový menstruační bolesti, ale narozdíl od nich mi právě bylo nepříjemný ležet, musela jsem se pořád nějak kroutit- trošku pomohla teplá sprcha a pak takové jakoby kroucení pánví a la břišní tanec:slight_smile:
13. říj 2009 v 17:18  • Odpověz
verusa: jojo, to byli nejspíš poslíčci :slight_smile: :dizzy_face:
13. říj 2009 v 17:18  • Odpověz
ahojky všem :slight_smile:)))

evita_ij: no tak já fotečku dodám snad zítra,to bude 35+1tt,takže abych dodržela odstupy :slight_smile:))) No jinak focené je to v ložnici, miluju fialovou,a musím říct,že malířům se ložnice fakt povedla :slight_smile:))) ale s mořem jsi mě rozesmála :slight_smile:))

jo jo dudlík do porodky budu brát taky,a uvidíme,jestli ho využijem nebo ne... btw já si dneska napsala seznam,co si mám vše do porodnice zabalit,a to je zatím všechno,tak snad to dám během tohoto či příštího týdne do kupy :slight_smile:
13. říj 2009 v 17:55  • Odpověz
Já dnes taky vyvařila 2 dudlíky, a hážu to do tašky........ Já ještě sbaleno nemám....... stále mi chybí pár věcí...... :confused:
13. říj 2009 v 18:09  • Odpověz
:grinning: dekuji holky :wink: bylo to neprijemne,ale kdyby jsem mela takove bolesti u porodu tak by jsem byla rada :grinning: ale pocitam ze porodni bolest budou nesnesitelny :frowning2: no hlavne at nam to vsem dobre dopadne a mame to vse za sebou :wink: .uz se tesim az budu prazdna a budu natalku drzet v naruci... a brisko me nebude v nicem omezovat :angry:
13. říj 2009 v 19:48  • Odpověz
ahoj holky,
tak dnešní kontrola dopadla dobře. Sice mě dost bolí podbřišek a kyčle. Dr. říkal, že je prcek dost nízko. Takže už se asi začíná připravovat. Ale naštěstí se neotvírám. Na čípek jsem se zapomněla zeptat. Ale stejně teď budu chodit k dr. každý týden, takže se ho příště zeptám. A asi půjdu na to plánované vyvolávaní už za 3 týdny.

Holky, nebojte. Ty pravé stahy bezpečně poznáte. A když ne, tak se řiďte plodovou vodou. Až praskne, tak už se o poslíčky nejedná a jeďte do porodky :wink:
13. říj 2009 v 19:56  • Odpověz
Ahoj maminky, tak dia dopadla dobře, inzulin mi tentokrat nezvysili, to je poprvé a dokonce říkali, ze mi ho příště možna i snizi. :slight_smile: Jinak jsem se ptala na to, jak dlouho nechávají cukrovkarky 2v1 a pry pokud není problém, tak do 40 tt, přenášet pry nenechávají. Jsem se celkem těšila, ze by ho vytáhli dřív, ale co, já už to nějak vydrží a Vojti se tam alespoň pekne dopece. :wink:
Pak jsem se v poradne ptala na ty menstr.bolesti a doktor říkal, ze je to asi ok, ale ať jsem připravena, ze teď už v podstatě muže vylézt kdykoliv a ze kdyby to zase trvalo takhle dlouho, mám si jet pro sichr nechat natočit monitor.
Jinak se vracím zpět do reality, dolu z oblacku, mužům definitivne nerozumím a asi ani nikdy rozumět nebudu. Chudák mrnousek si se mnou užije..
13. říj 2009 ve 20:52  • Odpověz
Jak jsem už psala, porod jsem u Beatky nepoznala, bolelo mě trochu břicho, pravidelně mi tuhlo, ale já jsem žádné intervaly nesledovala, protože jsem si říkala, že konečně týden před porodem poznávám ty poslíčky...no a byl to porod, ale s tím bych opravdu do porodnice neodjela, pak praskla voda a jeli jsme. Opravdické bolestivé stahy jsem měla 45minut před narozením dítěte, a to jsem nemohla ze sebe dostat ani slovo a opravdu jsem myslela, že prožívám poslední minuty svého života, málem jsem lezla po zdi (právě z tohoto důvodu mám pocit, že když si přeji epidurál, tak je to pro mě psychická pomoc)...
Jinak teď mám asi 2 týdny skoro pořád při chůzi nebo vsedě břicho jako šutr a pobolívá mě, ale ani teď bych netvrdila, že to jsou stahy, fakt nevím... Já i tentokrát spoléhám na prasklou vodu... :sweat_smile:
13. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz
Evita, ja som nikdy nijaké kontrakcie ani stahy nemala, takže ti ich ani nepopíšem...
Jahod, do Podolí idem 29.10. na 10.hod, takže ak náhodou tam budeš na kontrole, tak sa možeme stretnut :wink:
13. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz
Lulka - já mám naplánováno tam jit 27.10. a pak až 3.11., ale kdybych tam náhodou byla.. :wink:
13. říj 2009 ve 21:12  • Odpověz
no já jsem u sebe zvědavá, jak to bude probíhat před porodem
moje mamka porod nepoznala, měla spíš bolesti jako u zaražených větrů, takže do ní babička celou noc cpala kmín, mamka dělala dřepy, aby to povolilo, až ráno na to přišly nebo možná praskla voda :grinning: na to jsem si vzpomněla, když nám na kurzu bylo řečeno, že porod určitě poznáme, že se nemáme bát...
beranek pravě si říkám, aby to u mě nebylo podobné, kdyby ty bolesti nebyly moc velké... ani v průběhu těhotenství se moc nesleduju, ani co se týká tvrdnutí, zvlášť po tom, co nám poradila na kurzu ohledně dýchání během tvrdnutí a spoustu různých typů bolestí je běžných, tak si třeba budu říkat, že to nic, to nic...ať nejsem za hysterku a nejedu do pordonice zbytečně... ale snad ne, snad se to rozjede pořádně a bude to jasné

zítra mě čeká první monitor, tak snad budeme ok
13. říj 2009 ve 21:14  • Odpověz
ja tam pojdem na 1.poradnu
možno sa tam nakoniec všetky stretneme- teda myslím ja , Ty a Marsie :slight_smile:
13. říj 2009 ve 21:15  • Odpověz
Já ale nechci nikoho vystrašit těmi bolestivými stahy, prostě u mě to bylo způsobeno tím, že jsem se vůbec nebála, tělo se nebránilo a vše se událo během hodiny, tzn. že ze skoro nulové bolesti to během chvilky vygradovalo na maximum. Většinou to tak nebývá.

Já se právě taky vůbec nesleduji a nemám vůbec žádné problémy, proto nějaké nepříjemnosti beru jako součást těhotenství, právě proto spoléhám na prasklou vodu a mám jasno. Jinak nevím, kdy bych se odhodlala odjet...
13. říj 2009 ve 21:20  • Odpověz
to jsou srandovní příspěvky...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no začínám se na porod snad i těšit......... :dizzy_face: :dizzy_face:

jahodarka: co s chlapama nechapes? Ze jsou z jine planety? To je prece vec davno znama!!!!! :grinning:
13. říj 2009 ve 21:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.