• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
ahojky,
tak já vám to taky nepopíšu ... byla jsem týden po termínu přizvána na vyvolání, tak mi od pondělí do středy vyvolávali porod a ve středu po několika kapačkách oxitocínu a několika zavedených tabletkách, kdy se pořád nic nedělo, mi píchli vodu, pak dali epidurál, že se to už jako po něm rozjede, tak se nerozjelo nic, já si dál četla svoje časopisy, o stahách mě informoval manžel s tím, že Oli, už máš stah ... a já nic necítila ... tak mě odvezli na operační, a tam malou vykuchli ... potom zjistili, že se chudinka zarazila o tu pánev, protože měla bouli na hlavě ... takže takovej porod klidně desetkrát ... ale to, co bylo před tím, jak se na mě chodila dívat celá porodnice, že to už jako fakt není možný, to už fakt nikdy více ...
13. říj 2009 ve 21:29  • Odpověz
Tak jsem zjistila, že ty hnusný posly mám jednoduše po sexu :frowning2: . Za uplynulý týden asi třikrát nebo čtyřikrát.
Holky, jak jste na tom? Taky jste pořád sexuelně při chuti?
13. říj 2009 ve 22:04  • Odpověz
Kvak, chuť by byla, akorát je to celkem náročný... :grinning: a taky se mnou potom prcek vždycky celej den nekomunikuje :sunglasses: je vždycky uraženej, že do něho taťka tak "šťouchal" :grinning: už se docela těším, až si to zas budu moct pořádně užít, aniž bych musela přemýšlet, co s tím balonem zvládnu...

holky, nám na kurzu říkali, že máme přijet, pokud nám praskne voda, nebo budeme mít pravidelný kontrakce v krátkých intervalech (máme nejdřív vyzkoušet teplou koupel, jestli to nepřejde...) a nebo pokud se prcek nebude podezřele dlouho hýbat, případně bude cokoli neobvyklýho... tak doufám, že to nějak poznám... no máme to do porodnice asi deset minut, v noci za míň, tak snad to stihnem a nebudem rodit někde pocestě... i když teď nám to tam trochu rozkopali, tak nepojedem nejkratší cestou...

no poslední dobou mám ale pocit, že se prcek snaží dostat ven skrz bříško, tak jestli se mu to povede, možná ani rodit nebudem... :grinning:
13. říj 2009 ve 22:21  • Odpověz
ahojky - moc vas zdravim!

kavakul - ????? nezlob se na me, ale tvuj dotaz ohledne sexu me opravdu rozesmal :grinning: !!! a jestli je tva teorie pravdiva, tak je mi jasny proc jeste nemam ty vase "poslicky" - jinymi slovy sex=0 :unamused:

lulko - ja jdu do Podoli teno patek - poprve do poradny.. dalsi termin jeste nemam ... snad nam to vyjde a potkame se tam :slight_smile:)))

jahod - no tak huráá... zda se ze sis svuj cukrik konecne ochocila :wink:
13. říj 2009 ve 22:30  • Odpověz
jonkar: :grinning: hihi, taky mam občas pocit, že mimís chce vylézt ven skrz pupík nebo někde poblíž :grinning: :grinning:

kvak: chuť by byla, ale už mě to asi neba v tomto stavu, nic z toho nemám, jsem úzká jak sviňa a chlapovi se to líbí, leč mě podstatně méně, spíš to bolí :frowning2: :unamused: takže nic moc :wink: taky se těším na POTOM :grinning:
13. říj 2009 ve 22:32  • Odpověz
marsie tak to taky chápu, se poslíků asi nedočkám... jsme s manželem "domluvení" na zítřek, třeba to klapne :grinning: chuť nemám vůbec, když už se přinutím, tak to bolí, tak přijde stejně na řadu náhradní řešení...
13. říj 2009 ve 22:37  • Odpověz
Co je to sex?
13. říj 2009 ve 22:37  • Odpověz
Od 3. mesice mě myslím jednou pohladila moje matka, to bylo za poslední dobu nejvíc nehy jake se mi dostalo.. No nic, mám depku, jdu to zkusit zaspat.
13. říj 2009 ve 22:41  • Odpověz
:slight_smile:)) :grinning: :grinning: tak ted jsem se teda fakt zasmala ... "souhlasim se vsim, co bylo uvedeno a podepisu v plnem zneni" - jahod ...

tak hlasim, ze jsem pri ceste na jednani neodolala a navstivila MC - a zase neco vystarala misku na myti mimi - pry rikaji, ze se nema koupat kazdy den :confused: ... za 39kč nekupte to .. houbičky z mořských řas a krasny termo obaly na lahve :grinning: - vse s velkou slevou .. i pani u pokladny se divila co mam veci jen za 3stovky :grinning:
13. říj 2009 ve 23:04  • Odpověz
Kvakul - ty se mas... chut mam porad, ale manzel se na me boji sahnout (takhle se skoro cele tehotenstvi vymlouva, ale jsem presvedcena, ze se mu jednoduse nelibim s brichem) :confounded: tak nevim, kdy se toho sexu dockam.... ale bolesti podobne menstruacnim mam i tak skoro kazdy den

holky, poradte - jak se vyvaruje dudlik? :sweat_smile:
14. říj 2009 v 00:20  • Odpověz
Dobré ranko kopretiny. Tak koukám, že chodíte spinkat pěkně pozdě. Takže já klasicky dočtu, ať o něco nepřijdu a pak se jdu s kámoškou podívat do mimibazarku, je kousek od nás a nově otevřený. Tak doufám, že nebudu moc plenit :grinning: :grinning: .
14. říj 2009 v 08:23  • Odpověz
ahojky,
jahod s tou něhou jsi mě fakt pobavila :grinning: :grinning:
u nás už se tak traduje, že z. má sex se mnou pouze na své narozeniny a jednou za tři roky ... pak vždy otěhotním :wink:
já dnes budu volat dr. a domlouvat se na sekci ... tak mi držte palečky ... ať to nějak zkoulíme ...
marika ... dej vodu do kastrolu a hoď tam dudýnka a nech to chvilku vyvařit ... neboj, nic na tom není
nebo jsem mívala doma ještě nějaký tablety - sterilizační, ale už nevím, jak se jmenovaly ... třeba to nadhodí holky ... ale když se zeptáš v lékárně, tak tam je určo budou mít ... dělala jsem v tom všechno, dudlíky, savičky i lahvičky ...
14. říj 2009 v 08:52  • Odpověz
marikap - vyfoť pupík, já mám taky veliký, však koukni. Všichni se mě pořád ptají, a víš jistě, že tam máš jenom jedno :angry: , tož snad jo, ale jistý není nikdy nic, že :grinning: :grinning:
Jo dudlíky. No já se ptala kámošky jak se vyvařují, budu potřebovat vyvařit i odsávačku, ať je nachystaná. Prý do vroucí vody a povařit asi 10 minut. Tož zkusím. Máme tady ale i zasloužilé mamči, tak třeba nám ještě poradí :wink: :wink: Tak já se jdu pomalu obléct a plenit :grinning: :grinning: .Akorát nevím co si obuju. Venku poprchá a já vlezu jenom do tenisek :sweat_smile: , tak doufám, že nebudu moc žbluňkat. Mám i botky podzimní, jenom nožičky tam nějak nejdou :cry: :cry: . Holt žádná popelka, no :rolling_eyes:
14. říj 2009 v 08:52  • Odpověz
ty sterilizační tablety se jmenují MILTON, prodávají se v DM a ve Schleckeru, jsou na studenou dezinfekci :wink:
14. říj 2009 v 08:58  • Odpověz
Ahoj :wink:
Dotaz na sex mě taky pobavil :grinning: :grinning: Já bych měla chuť stále, ale přítel nějak nemůže - tedy nemůže to udělat svému dítěti, takže u nás nevíme, co to slovo znamená :sweat_smile: :sweat_smile:
14. říj 2009 v 09:09  • Odpověz
Dudlík jsem strčila do hrnce s vodou a několik minut vyvařovala, toť vše....
14. říj 2009 v 09:11  • Odpověz
Já dudlíky jen vyvařila ve vodě, nebudu to hrotit jakýsima tabletama fuj, zas chemie....... Myslím, že stačí voda.

U nás sněží!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Je bílo a stále chumelí! A je na nule, brrrrrrrrrrr. :angry:
14. říj 2009 v 09:13  • Odpověz
mari já jsem vyvařovala 5 minut, podle obalu na dudlíku, jen ve vodě a stejně tak i další věci, u všech byl buď příbalový leták nebo to bylo doporučeno přímo na obalu
14. říj 2009 v 09:23  • Odpověz
hancet, jo, to jsou ony ... ale ty jsem používala pouze, když jsme někam jeli, nebo nebyl čas, protože to pak strašně smrdělo chlorem ... já si ještě vzpomenu, jaký to bylo :slight_smile:
14. říj 2009 v 09:30  • Odpověz
Já jsem vyvařovala jen ve vodě a přiznám se dost málo a žádné ujmy naše dítě neutrpělo :sweat_smile:
14. říj 2009 v 09:34  • Odpověz
no přesně, nic se nemá přehánět, stejně dítě musí mít nějakou dávku svojí imunity, tak je zas tak nerozmazlujme od malička, my taky vyrostly a nic se tehdy nijak nehrotilo :sweat_smile:
14. říj 2009 v 09:46  • Odpověz
Dobré ránko, tak zítra ve 12 hod frčíme do Krče na sepsání porodopisu. Ty jo holky je to za pár.
Jinak sex u nás od 8 měsíce na bodu 0.
Holky jak je to po Epi prý se musí ležet na tvrdém a nesmí se vstát je to tak?
14. říj 2009 v 10:19  • Odpověz
AHojky holky, teda jo vy už máte skoro všechny takové poslíčky? :confused: Já teda nemám zatím nic, možná jen na 10 sekund jednou za týden mě přepadnou menstruační bolesti abych nezapomněla jaké to pak bude, ale jinak teda žádný příznak že bych měla jako rodit :grinning:

A k tomu sexu jsem se nasmála, my měly sex od té doby co jsem otěhu jen jednou a to o svatební noci a teda vůůůůbec se mi to nelíbilo, s tím břichem, od té doby nic :sweat_smile: A něžnosti, jen tři pusinky na dobrou noc, jedna pro mě a dvě pro holky, toť vše :sweat_smile:

NU a manžel se teď zamiloval do seriálu Griffinovi, dávají ho na primě Cool a každý večer před spaním mi pouští úryvky a směje se u toho jak pako :grinning: Takže mi máme fakt o zábavu postaráno :grinning:

Dneska budu taky vyvařovat dudlíky a hračky (jako kousátka a chrastátka atd) a takový různý blbosti umyju v myšce a kašlu na to :wink:

Nu jdu se prohrabat skříní, ptž musím na hematologii a jako nemám co na sebe, kámoška mi donesla bundu co nosila v těhu, samo že ji nezapnu takže mi je na nic, mám jen manžovu mikinu a krátký rukáv, doufám že nezmrznu :angry:
14. říj 2009 v 10:41  • Odpověz
lucy já jsem včera vytáhla zimní věci a musím vzít za vděk černým kabátem, který beztak nedopnu... ještě že jsem si teďka koupila 2 dlouhé teplé svetry, zimní bundy mám obě bílé a to mi v kombinaci s bílýma těhu riflema, které budu asi nosit až do konce přijde už trošku moc

já jsem ráda, že na tom ohledně sexu nejsem jediná takto...
14. říj 2009 v 10:44  • Odpověz
že sex... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: u Natalky až do konca a teraz u prcka naposledy v srpnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2009 v 11:39  • Odpověz
Ahojky. Tak jsem došla domů a venku fakt hnus. Odpoledne ještě musím ven, takže k té zimní bundě co už sem měla dodám eště rukavičky :slight_smile: a vytáhnu i zimní botičky. Teda jít v teniskách byla fakt blbost :rolling_eyes: , to může napadnout akorát mě. Nožičky zmrzlý a mokrý, tak sem dala teplou sprchu, parádička :sunglasses: , jenže podzimní jsou pasé, bo mi někdo v noci přifouknul nožičky kompresorem :sweat_smile:, no a na zimní se mi zdálo brzo. Už jsem změnila názor :zipper_mouth:

evita - tak u vás sněží? to je kousek od Nového Jičína, no u nás padá sních s deštěm, taky nic moc.

S tím vyvařováním to taky nehodlám hrotit. Mám v plánu všecko vyvařit od novoty a pak už to budu akorát oplachovat teplou vodou. Já si myslím, že čím víc bysme ty děti sterilizovali, tím hůř pro ně, bo se musí naučít žít s bakteriema, který jsou kolem nich. Holt nic se nemá přehánět. Pamatujete když jsme jako malý děti olizovaly rampouchy :grinning: :grinning: :grinning: , sakulajta to byla dobrota.
14. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz
mě to počasí taky zaskočilo, co se těhu módy týče :grinning: , už to bude spíš trošku o přežití vycházek než o parádě
14. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz
ahoj holky,

diky za rady, hodim to do vody na nekolik minut a bude :grinning:

jinak s oblecenim jsem na tom dost spatne - nejak jsem nepocitala s takovou kosou... vcera jsem zkousela zimni bundu a kozacky - nedopnu oboje... dnes zkusim kotnikove boty do hor - doufam, ze by mi mohly byt, jinak jsem v prusvihu, v teniskach uz je dost zima. cim nahradim bundu - tak to fakt nevim, asi budu chodit rozepnuta s dlouhou salou
14. říj 2009 ve 12:58  • Odpověz
Hancet - chtela jsem vcera vyfotit bricho - abych postrasila tebe a ostatni, jenze nemuzu najit zrcadlovku - manzel vystehoval satnu do detskeho pokoje a fotak je beznadejne zavaleny hromadama veci, po 10 min hledani jsem to vzdala, ted zbyva jen mobil, ale za kvalitu nerucim, snad se dneska odvazim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz
Já jsem včera radostně zjistila, že mi stále je můj starý kabát, akorát musím přeparkovat knoflíky (no - nevypadá to nijak báječně, ale já jsem vždycky byla spíš na funkční oblečení :sweat_smile: ). A koupila jsem si v létě nové martensky, botky na zimu jak dělané, ale zouvat mě musí manžel, nebožátko moje... :grinning: Obout se s dlouhým funěním zvládnu, ale po tom chození jaksi už se tak pěkně neohnu :grinning:
14. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.