• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
dobre rano, holky!
ano, rano ... protoze dnes zase byla jednaz tech noci s otervrenyma ocima - usnula jsem az kdyz manza odchazel do prace a pakteda vstavala v pul 12!!!! :pensive: no co se da delat..

teda, ja nevim, ale trochu jsem se na ty chlapy nakrkla krome tedy obstastnovane kvakulky na nas komplet serou! (nebo my na ne? :wink: ) a pritom teda musim rict, ze to bricho kazde slusi.. treba hancet - fakt mas hezky pupik!

lucy - bud rada aspon za tu pusu a ze ji mas hned 3x :grinning: ! a neboj, ja taky zadny poslicky nemam .. max zarazeny prdy :grinning:

jezis vyvarovani - no, nestacilo by to splouchnout horkou vodou??? teda to me nenapadlo - to uz to budete vyvarovat i hracky????

marikap - hod tam to briskou :wink:
14. říj 2009 ve 13:14  • Odpověz
Já jsem hračky nevyvařovala, jen omyla v teplé vodě. Dudlíky a flašky jsem vyvařovala podle potřeby. Dudlíky fakt minimálně a flašky podle použití jednou za pár dní.

Oblečení taky žádné nedopnu - myslím bundy nebo kabáty, tak to budu muset chvíli ještě přežít. Dnes jdeme Beťce koupit teplé boty, tak budu muset jít ven v odeplé bundě :sweat_smile:
14. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz
holky, nebo bychom mely pritvrdit ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
kuk sem - http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4105071
14. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz
Marsie - :grinning: :grinning: to je ale divny, ze takovou nadheru nikdo nekoupil :stuck_out_tongue_closed_eyes:

boty do hor mi jsou!!!!! sice tlaci, ale muzu je nosit, hura! tak mam v cem vyrazit do mesta :sunglasses:
14. říj 2009 ve 13:31  • Odpověz
marsie - teď jsi zase pobavila teda ty mě - ta představa nás všech v tomhle je fakt neskutečně děsivá, myslím, že by se od vás vaši muži odstěhovali... :grinning: náš biootec se mnou od pondělka nemluví, tak to ani nemám pro koho nosit.. jedině, že bych tím bavila sebe a děsila sousedy..
to je teda sranda, tak vás nedostatek sexu všechny pobavil, mě to teda dost rozlítostňuje.. :cry:
vyvařovat asi nic nebudu, jenom přeliju horkou vodou z konvice, to by mělo stačit, ne?
kdy povlíkáte povlečení? já pořád držím, aby se na to neprášilo, ale už bych to asi chtěla mít.. :sweat_smile:
14. říj 2009 ve 13:45  • Odpověz
Marsie, keby som si obliekla ten mini pidi obleček, tak by som sa asi pri pohlade na seba do zrkadla pobl.... bola by som v tom ako hrošica
na upresnenie nesexovania, manža by aj chcel, ale má smolu...
bundu mám z min.roka- síce je mi len tak tak,v najhoršom prípade ju budem mat rozopatú
14. říj 2009 ve 13:56  • Odpověz
hancet: krááásné bříško, moc Ti to sluší!!!!!!!!!!!!!!

rivka: tak martensky? wow - super těhu moda. Ja dnes pujdu do sněhu v teniskách, nic jiného vhodného nemám.... snad sebou někde nepleštím, jdu jen kousek na polikliniku na kontrolu na echo srdce (mojeho)....

jahodarka: taky ještě nemám povlečeno, ať to není zaprášené si říkám furt.......
14. říj 2009 ve 13:59  • Odpověz
som sa včera dokopala odfotit ten moj pupek, máte ho v albu :slight_smile:
14. říj 2009 ve 14:21  • Odpověz
ahojky kocky, jdu vas pozdravit a postezovat si na tu kladu venku, ja se do bundy a ani do kabatu nedostanu, takze nosim muzikovío teplej svetr a dovedete si predstavit, jak moc sem šik :grinning:
14. říj 2009 ve 14:30  • Odpověz
Lullko, krásné bříško :dizzy_face:
Ostatní jsem zatím neviděla, ale napravím to....
Taky se vyfotím :grinning: Jinak můj aktuální obvod je 95cm, tak jsem připravená k porodu :sweat_smile:
14. říj 2009 ve 14:41  • Odpověz
ja ešte 2cm a možem ist na sál :slight_smile:
14. říj 2009 ve 14:47  • Odpověz
Evita - tak tak. Marteny, nad nima letní kalhoty (bo džíny mi sice jsou, ale blbě střižené, takže padají), staré odění z dob, kdy jsem netěhotná vážila stejně jako teď, a na tom slušivý kabátek, z kterého mi leze pupek. Jo, a nad tím slovansky široký ksichtík - muž tvrdí, že vypadám jako mončičák. A má pravdu. :rolling_eyes: No modelka :grinning: Frekvence žadonění o potvrzení toho, že jaksi PŘESTO nemusím chodit kanálama, se minimálně ztrojnásobila, ale můj báječný manžel vše snáší hrdinně a pravil, že to čekal horší. Tak nevím. :grinning:
14. říj 2009 v 15:21  • Odpověz
A vaše centimetrové boje - nu, kdo má do stovky, ať se mezi nás hrochy vůbec netlačí, nemá šanci. Prsa mi poskočily o patnáct čísel a břicho je na 117. Happy hippo! :grinning:
14. říj 2009 v 15:25  • Odpověz
Jsem právě manžela potěšila- řekla mu, že jsem blažená obšťastňovaná žena- se tvářil, že to je snad jasný... :dizzy_face:
Dneska jsem byla na kontrole v porodnici- nález na čípku furt stejný- měknu, ale neotvírám se, vše OK- jen když jsem zmínila, že mě všechno zběsile svědí, tak mě doktor hnal na jaterní testy- budto to není nic a musí se to halt vydržet, nebo je to nějaká šlamstyka s játrama a sranda to naopak vůbec není- ale snad jsme OK .
Jo a nemám streptokoka---
Zato mám nahoře 15 kg...Ale už to nahoru neleze
14. říj 2009 v 15:32  • Odpověz
S vyvařováním dudlíků nebudu plašit- vždyť ruce nebo prsa si taky nevyvařujeme, ne?
14. říj 2009 v 15:33  • Odpověz
Kvak :grinning: :grinning: Jsi mě fakt pobavila s tou obšťastňovanou ženou :sweat_smile: :sweat_smile:
Já mám nahoře 10kg a taky to už neroste. Jinak prsa se mi naštěstí moc nezvětšila, to jsem ráda, mám ráda svůj menší obvod - těžko bych si zvykala na něco jiného :sweat_smile:
14. říj 2009 v 15:37  • Odpověz
:slight_smile: tak jsem rada, ze jsem vas pobavila... toto mit na sobe - ta predstava je opravdu hrozna, chapu ...

jińak ted jsem prisla ze zahrady, a je tam teda fakt hnus fialovej! na sebe taky nic nemam (coz teda rikam po kazdy, kdyz otevru skrin :wink: , ale ted je to fááákt doopravdy!)
zatim to honim v takovem dlouhem cernem rolaku a jedinych dzinsech ... mam jednu cernou zimni bundu, kterou teda lehce zapnu... ovsem esteticke to moc neni.. ale co, fakt uz nic na sebe kupovat nebudu ... nejak to musime preklepat !
14. říj 2009 v 15:45  • Odpověz
Marsie, já si zase říkám, že pak si koupíme na sebe něco pěkného :sweat_smile: Aspoň doufám, že se někam vůbec dostanu :grinning:
14. říj 2009 v 15:59  • Odpověz
všem krásné odpoledne :slight_smile:

tak jsem si dopol. v té kládě pěkně poběhala po městě, no stálo to za to, sice jsem si vzala tričko s dl. rukávem a na to tepl. svetr,ale i tak jsem si pak musela od kámošky půjčit bundu :slight_smile: nám totiž zateplujou barák a lítí tam polystyren,ty kuličky a to že na průtahu za městem nelítají kuličky,ale fakt sníh mi došlo jaksi pozdě :grinning:DDD
14. říj 2009 v 16:13  • Odpověz
marikap...my jsme v praci detem dudlik vyvarovali v umele misce.dali jsme to do mikrovlnky do vody a nechali 5 az 10min vyvarit
14. říj 2009 v 17:08  • Odpověz
ahojte

dneska jsem měla kontrolu a první ktg-ukázkové, bylo to srandovní, jak jsem ucítila pohyby a hned slyšela ten rachot...

vyvařila jsem všechno, co jsem uznala za vhodné a myslím, že naposled... pak to nehodlám hrotit... asi bych měla nějak připravit i hračky, uvidíme, ale to stačí potom, hned je potřeba nebude

zatím mám nachystané v postýlce prostěradlo, neb jsem tam instalovala ten monitor a na to 3 prciny vrstev něčeho, tak jsem dala i prostěradlo a vždycky ho přeletím vysavačem, jinak povlečení už mám povlečené, ale schované a nebesa a mantinel dám týden až 10 dní před porodem, pokud dřív porodím, tak to neva, to se dá lehko nandat kdykoliv, je to jen na efekt a polštářek a peřinu jen vytáhnu, i když to se vlastně hned nepoužívá, ale možná dám složenou peřinku pod malou, když mám ten monitor na matraci i přes ty vrstvy je to pořád tvrdší...

ještě musím nachystat tu tašku pro mimčo, to zas budu balit půl dne s tou svou nerozhodností a při těch výkyvech počasí na to stejně nevyzraju, tak nabalím toho radši víc...
14. říj 2009 v 17:38  • Odpověz
ja som zatial nič nevyvárala, hračky umyjem v horúcej vode (ono to má čas až sa vrátim z porodnice, lebo také malé mimi sa aj tak s ničím nehrá) a vyvarím jedine dudlík- niekedy, ja mám stále zo všetkým čas, aby som nebola prekvapená, ked mi náhodou praskne neočakávane plodová voda :slight_smile:
14. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz
celé tehu som nemala nijaké špeciálne chute a teraz mám stále chut na sladké, hlavne med a bebe sušenky - takže k doterajším 7.kg mi pribudne posledný mesiac asi ďalších 5.kg
14. říj 2009 ve 20:57  • Odpověz
dobre rano - dnes jsem tady zarucene prvni .. po ca vou hodinach prevalovani jsem o vzdala... snidam a koukam na studio 6 ... :unamused: to zase bude den..
15. říj 2009 v 06:30  • Odpověz
DObré ránko, tak já jsem Marsie taky vstávala kolem 6, jen jsem se sem dosatala až teď :confused: Jsem šla na záchod a při té příležitosti mrkla ven a už jsem z toho šoku opravdu neusnula :confused: :confused: Hrůza v čem já půjdu dneska na UTZ to je fakt ve hvězdách :angry:
15. říj 2009 v 08:16  • Odpověz
Ahoj holky...dlouho jsem tu nebyla (stydím se :grinning: ale nějak nestíhám, jsem sice na PC, ale přiznám se, že se nám to rozrodilo v jiné diskusi,..a ta nostalgie, vždycky to pročtu, přispěji a pak se tvářím jak m.... a nemám už moc inteligentnějších slov napsat něco jinam, jak se na toho našeho cvočka těším.

jinak u nás vše v pořádku, včera jsem si teda prošla opravdu očistcem, měla jsem celý den poslíčky, v jednu chvíli jsem opravdu asi vnbitřně i plašila...a myslela, že snad pojedeme, ale ťuk ťuk, noc relativně dobrá, snad se to nebude opakovat.

jinak na KO u nás v pořádku, monitor taky dobrý, čípek máme hodně zkrácený a otevřená jsem na 2 prsty (takže zatím to je co týden/to prst :grinning:
Pí dr. si stále myslí, že jestli to takhle půjde dál...tak do termínu opravdu nevydrží, ale uvidíme...já si pořád stojím za 7. 11. )to jsem si pěkně vypočetla :slight_smile:

Jinak snad nic nového, jen jsem si tady všimla, jak máte plné skříně (u koho to bylo, evi a marsie) a začala plašit, tak jsme jště přikoupila z mmb kombonézku a oteplovačky :grinning:

dneska chci uklidit a už to udržovat a taky vyvařit vše co to potřebuje.
Pak zkusím nějak dočíst....
15. říj 2009 v 08:27  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ranko. Jakpak jsme se dnes vyspali? Já až na to časté chození na záchod docela ušle.

marsie - tak jsem dočítala včerejšek.........safra, cos to tam dala za odkaz :astonished: , mě by z toho byly max ty tkaničky a to ještě do bot :grinning: :grinning: :grinning: , akorát nevím, kdo by je šněroval :rolling_eyes:

a u nás padaj mega sněhulinky.......... vánoce vánoce :grinning: :grinning: , jo jo, ach ty hormony :zipper_mouth:
15. říj 2009 v 08:55  • Odpověz
Dobré ránko - tak my jsme zavaleni sněhem!!!!!!!!!!!! Neskutečné vánoce venku!!! Vypadá to krásně, zaplat pánbu za moji lyžařskou bundu, to ní teda ještě vlezu, jinak do ničeho...... A a ni zimní boty nemám, ale za chvíli s mužem vyrázíme do obchodu se po nějakých podívat.......

renat: tak se hezky otvíráš!!!!! Jejda jejda, abys do toho 7.11. vydržela!!! Hezké datum, se narodil můj taťka :wink:
15. říj 2009 v 08:57  • Odpověz
tak jsem zkoukla naše pupíky a musím říct, že máme všecky mooooooooooooc krásné :slight_smile: :slight_smile: , naprosto ukázkové obyváky pro naše nalé piškotky :grinning: :grinning:

jahod - já mám povlečení akorát vypraný, nebudu povlíkat to nechám na pozdějc, protože mám pro myš spací pytel a postýlku složí manžel když budu v porodnici a všecko hezky nachystá. Vzhledem k tomu, že se u nás bude asi pořádat divoká zapíječka, nic nebudu vytahovat :sweat_smile: :sweat_smile: . Taky sem řekla, že nechci potom vědět, jak to tak vypadalo, hlavně ať si chlapi po sobě uklidí :dizzy_face:
15. říj 2009 v 09:10  • Odpověz
Tak dočítám po stránkách odzadu :slight_smile:Návštěva padla, je pěkná chumelenice, tak je čas :slight_smile:

Marsie: teda samozřejmě jsem si nejdřív otevřela odkaz, a pak až přečetla komentář a nestačila jsem se divit, jsem si říkala, co to ta holka má asi za úchylku :grinning: :grinning: :grinning: obleček (jeslti se tomu dá tak říkat) fakt síla...připojuji se k hancet, tkaničky třeba do vysokých pohorek by z toho byly super :slight_smile: :grinning: :grinning:

Jinak se připojuji k těm, co jsou v těchto zimních dnech odkázány na několik vrstev "vytahovacích" se oblečků...já chodím jak medvěd, triko s dlouhým, svetr, fleecovku a zimní vestu (tu ale nezapnu) a to je model, že z toho sama div nepadám na hubu, no ale jak psala masie, nějak to musíme doklepat.

Koukám, že se tady vesele vyvařuje :slight_smile:
15. říj 2009 v 09:25  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.