• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
evitko: no pro svůj klid bych ještě chtěla týden, dva vydržet (ať se Kuba pěkně dopeče :slight_smile: ale nějak jsme si podle data početí spočítala, že to má přijít 7.....tak uvidíme. i když oni si prckové vylezou až budou chtít :slight_smile:

Tak si nějaké botky kup a docela závidím, že zapneš lyžařskou bundu... :frowning2:
15. říj 2009 v 09:27  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, tak kamrádka porodila a měla super porod v 16.30 ji začali bolesti tak frčeli do porodnice a v 19 hodin byl malej venku - to byl fofr porod co - kéž kdyby to bylo stejné i u nás.
15. říj 2009 v 09:41  • Odpověz
teda holky, fakt je mi vás líto, že nemáte co oblíct, já jsem za frajerku :sunglasses: , protože mám od kámošky půjčené těhu kapsáče, které se zapínaj z bohu(teda jako o obou boků). Jsou tam tří řady knoflíků a já jsem na té prostřední, takže mám eště rezervu :grinning: .Dost vychytaný :wink: .No a zimní bundu zapnu nad pupíkem a pak ji přetáhnu, až to nepůde, půčim od manžela :wink: . Na nožičky zimní pohorečky, teploučko a pošušňáníčko :slight_smile:

no, jdu trochu zkultůrnit náš byt, ale jako nic nebudu přehánět :grinning: :grinning: , všeho s mírou, že?

jináč mám poslední dny pocit, že myš chce ven, akorát ne spodní ďurečkou, ale přes pupík :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 v 09:43  • Odpověz
saze - ty jo, nelze než tiše závidět, to bych brala taky
15. říj 2009 v 09:44  • Odpověz
Jinak já bundu obleču - zatím a pak to dochodím v manželovo. Nechce se mi to moc řešit a svetr mám na dva zipy proti sobě tak zapínám jen ten horní . Horší to bude asi s botama.
15. říj 2009 v 09:47  • Odpověz
saze: tak to je paráda, to bych opravdu přála všem (a sobě taky samozřejmě)!!
15. říj 2009 v 09:48  •  2 děti  • Odpověz
Jo holky také bych to brala. Ale asi neporučíme dešti, sněhu ani porodu :angry:
15. říj 2009 v 10:00  • Odpověz
přesně, je to hodně individuální...
15. říj 2009 v 10:01  •  2 děti  • Odpověz
Holky přibíráte ještě - já se zastavila na 14 kilo a za poslední měsíc jen to 14té. a z toho 3 kila mám ze stimulace.
15. říj 2009 v 10:04  • Odpověz
saze: já už taky nepřibírám a mám taky 14 kg nahoře
15. říj 2009 v 10:05  •  2 děti  • Odpověz
Renat - já docela jím ale malé porce když si dám větší je mi tak těžko že už to pak raději neudělám.
A snažím se pořád hýbat a něco dělat atd.
Jen to funfění je děsný. Přijdu si jak lokomotiva
15. říj 2009 v 10:06  • Odpověz
saze já přibírám pořád :confounded:

mě připadá, že mi včera přes noc kleslo trošku břicho a asi na to konto mě odpoledne chytly docela silné bolesti v tříslech, stydké kosti a vnitřní strany stehen hlavně nahoře... no hnus, už chápu, proč těhule chodí jak kačeny, v noci při každém otočení muka, do toho mi asi dalo zabrat, jak jsem chvilku pochodila ve městě v těsných kozačkách, manžel mi večet nožky namasíroval, tak aspoň v něčem přišla úleva
15. říj 2009 v 10:11  • Odpověz
Ahoj holky tak koukám,že vyvařujete já jsem vyvařila dudlíky a všechny flašky v jednom hrnci a dál to řešit nebudu chrastítka opláchnu taky v té teplé vodě.Jinak jste mě hrozně pobavili s tím sexem skoro jsme na tom všechny stejně můj manžel se prvně cukal a bál a aby se neřeklo,tak teda jednou do měsíce se vzmohl,ale mě to spíš bolelo,takže žádnej velkej zážitek a teď 3týdny do porodu by chtěl pořád prej sex pomáhá k vyvolání porodu,ale já mu říkala,že jo,ale většinou když ženská přenáší aspoň myslím,ale neví co tím chce docílit,jestli chce mít malou u sebe a já abych to měla za sebou nebo abych nevypadl,tak jak vypadám.

Oblečení je můj velkej problém nějak jsem nečekala,že ta zima přijde až tak velká mám jen dvoje plátěný kalhoty což je mi na nic je v nich už zima,no a bundu nedopnu,ani jsem to nezkoušela,ještě bych se u toho rozbrečela,no a boty mám zimní od loňska krásný adidasky bílí,ale dopnu je jen tak tak tak je nechci nosit,abych je nevytáhla.Je to boj,ale máme to všechny za pár,tak vydržíme.Přes léto jsme nosily šatky a nemusely skoro nic kupovat a ted už to nemá cenu,takže se asi zahrabu jako krtek pod zem a budu doma čekat.

Já měla včera ve městě na sobě narvaný 2 mikiny a můj malej synovec mi řekl TETE AKO HOCH,TETE PEKY. Což znamená teta je jako hroch a terta má špeky je sladkej,ale jak i on to pozná a to jsou mu 2 roky.

Holky máte dole jakoby v podbříšku popraskaný břicho já mám strie trochu na bokách a když jsem se kouklado zrcadla tak jsem se zhrozila.

Tak zatím papa. :slight_smile: :slight_smile:
15. říj 2009 v 11:16  • Odpověz
ahoj holky,
teda, pěkně jsem se pobavila a to ještě nemám dočtené poslední 2 strany.
sex- od června, kdy jsem byla s krvácením v nemocnici má manžel dokonalou výmluvu. I když mu říkám, že už je všechno v pořádku. A pořád si dělá srandu z toho, že až se malá narodí, poklepe mu na čelo a zeptá se jestli to je on co ji pořád ťukal do hlavy a jak se mu to líbí. Když to musí vydržet ti prcci v blíšku. :grinning:

Vyvařování- pozor na vyvažování kousátek. Mám zkušenost s tím, že to málokteré snese. Většínou se pak zformují do jiného tvaru :angry: Dudlíky a odsávačka v pohodě. 10 min ve vroucí vodě bohatě stačí.
15. říj 2009 v 11:44  • Odpověz
a pro pobavení:k té desinfekci dudlíků
jak se pozná prvorodička, druhorodička a třetírodička?
Prvorodička dá dudlík po kažkém použití nebo upadnutí na zem vyvařit, druhorodička ho opláchne pod tekoucí vodou a vícenásobná rodička ho dá olízat psovi. :grinning:
15. říj 2009 v 11:48  • Odpověz
tak už jsem nabalila věci pro malou na cestu domů, akorát jsem to měla podezřele rychle - určitě jsem na něco zapomněla
15. říj 2009 ve 12:38  • Odpověz
my uz mame zabaleno a vse pripravene vcetne sedacky ... no, ja furt mela strach, aby male nebylo v tom kosmonautovi horko - ale kdyz to vidim, co se venku deje - prihodim jeste fusak!!
15. říj 2009 ve 12:58  • Odpověz
marsie taky jsem toho radši nabalila víc, lehko něco z toho nepoužiju
instalaci sedačky do auta musí ještě manžel nacvičit
15. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz
Ahoj :wink:
Dítě spí, tak trochu dočtu, možná....
Odpoledne musíme jít koupit dětské boty, protože naše dítě už nemůže ani ven - má dobré jen gumáky a sandálky :sweat_smile:
Jinak dnes k ránu porodila moje spolubojovnice z července 2007, měla TP 23.10. - v 00.55 psala, že ji začaly bolesti po 30 vteřinách, za 5 minut praskla voda a ve 2hod dojeli do porodnice, v 3.30 se jim narodila holčička. A to mi předpovídala, že porodím dřív :wink:
15. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz
renat - ahojky, kde si se courala??? no jo si rodis v jinejch tematech ... tady je pro tebe nuda, co?
jinak, ja jsem orezavatko - ty skrine patrej evite a evce.. :wink: ja mam jen skromnou vybavu :wink:
15. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz
marsie: jsem se k tomu taky hezky přiznala :grinning: :grinning: nuda tady není, i když přiznám se, jak se tady "skoro rodilo", tak jsem to vždycky zavírala, já si porod nijak nechci moc připouštět k tělu :wink: :wink: i když včera to tak nevypadalo :grinning: :grinning:

jen nepovídej, určitě máš skříně taky narvaný :grinning: :grinning: :grinning: i když ještě jednou jsem to zkoukla u holek a fakt si říkám, že budu muset ještě nějakou tu korunu pustit :astonished:
15. říj 2009 ve 13:23  •  2 děti  • Odpověz
evi - no, presne - my mame nacvik asi v nedeli - sraz v garazi a jde se studovat manual - ja totiz vubec nevim, jak se tam ta sedacka dava!!!! uz dost na tom, ze neumim povolit ty ksandy na ruce ...

jooooo... a v utery jedu do servisu- tak predni airbagy jen u spolujezdce maji mozna extra vypinani a kdyby ne, tak velice ochotne mi tam nainstaluji vypinac - za 8,5 litru!!!!!!!!!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Se panove posrali v kine normalne... tak uvidim, bud tam bude nebo Klarka sedi jako medved v zadu - ono mozna je to i bezpecnejsi ... :confused:

beranku - se to teda vsude rodi!!! normalne padame jak hrusky :grinning: - u Apolinare mi tenkrat rikali , ze velky vliv na porody ma prave i pocasi!
15. říj 2009 ve 13:34  • Odpověz
Doufám, že tady nerodíte, máte ještě čas :wink:
Jojo, změny tlaku prý mají vliv hlavně na prasknutí plodové vody, tak pozor na tlak :grinning: U mě to má spíš ten vliv, že se změní tlak i mně, tak nevím.... :sweat_smile:
15. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz
Holky ještě neroďte, máte ještě chvíli čas!!!!!! :grinning: :grinning:

Tak já si koupila konečně zimní boty, super, takové vyvýšené hnědé traktory, pěkně ke kočárku, na co honit parádu, hlavně ať jsou teplé a fuknční, panelák nám stojí na kopci, tak se vždy pěkně zapotím :confounded:

A taky jsem dostala manžílka do dětského obchůdku, a koupili jsme konečně vaničku, i s tím stojanem nakonec (vyfotím dodám) a taky mi koupil ten kojící polštář - měli ho tam za 580,- s EPS kuličkama, tak super, jsem ráda, jsem za to nechtěla dát víc peněz a manža souhlasil, že ho snad užiju, tak budu muset! Vanička stála 180,- stojan asi 530,- . Měli tam i značkovou vaničku za 1150,- - stála na stojanu, ale ten stál zvlášt dalších 1200,- - taky asi spadli z višně. Jediné, co na té vaničce bylo tak dávkovač mýdla a šamponu a zabudovaný teploměr, a na tom stojanu držák na ručník :rolling_eyes: no teda, dát přes 2 tácy za kus plastu :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :zipper_mouth: Nám stačí naše krásná zelená vanička :sweat_smile: za 180,- :dizzy_face:
15. říj 2009 ve 13:45  • Odpověz
renat - no, mas me prokouklou... jak jsi me naucila obchodovat na MMB tak jsem to rozsirila jeste na MMA a prave tam ciham na jednu hezkou decku :wink: - tu potrebujeme... no a pak sleduji par hadrikovejch akci ale spise vetsi velikost a jen opravdu hezke... to jen kdyz to bude za 3 kačky ...
15. říj 2009 ve 13:46  • Odpověz
marsie já jsem s těmi popruhy taky válčila, jak jsem na fusaku prostříhávala dírky a zkoušela jsem ho dávat do sedačky, naštěstí jsem na to přišla, ale byla jsem zpocená až na prdeli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
máme jeden typ základny, tak se musí do auta připásat ta a autosedačka se pak jen nacvakne
15. říj 2009 ve 13:51  • Odpověz
marsie: to si piš :slight_smile: že mám...na mmb koukám pořád, ale většonou se mi daří udržet (i když, když něco fakt ještě potřebujeme, tak se neznám :grinning: :grinning:
a MMA ... tak to zas závidím...prostože aukce mě zas nějak nepoznamenala...nebo spíš jsem tele a neumím se tam moc orientovat...
15. říj 2009 ve 13:51  •  2 děti  • Odpověz
tak já s autosedačkou ještě tu čest neměla... :grinning: je stále u našich, manžel si ji tam pak prý vyzvedne, tak ať se stím popere...a já se pak jen přiučím :grinning: :grinning: ale pár už jsem jich do auta instalovala, když jsem někoho někam vezla, tak to snad zvládneme

evi: koukám, že nákupy byly hodně úspěšné ve všech směrech, s tou vaničkou to je síla, jsme ani nevěděla, že josu takové rozdíly...
15. říj 2009 ve 13:58  •  2 děti  • Odpověz
evit - jsi proste prakticka zena! :confused: - ty uz myslis na to jak budes v marastu tahat kocar ... no, teda takovy botky by se mi taky sikly .. mam jen kozacky, kterejch mi je teda do bahna faaakt skoda ...
a nic jineho nemam bo si to odnesli magori co nas loni vykradli ...

a s tou vanickou - to vis, ze jo, staci obyc - stejne je to jen na par mesicu - ja mam od kamaradky po 2 detech obyc z ikea :wink:

evi - no, fakt nemam tucha jak to tam nandam .. ta nase ten podstavec nema :confounded: - to zase bude.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: po zkusenosti s mytim auta to ani sama zkouset nebudu.. jen at taky manza neco udela..
15. říj 2009 ve 14:04  • Odpověz
mne sa dnes v noci snívalo, že Beranek už porodila a bol to kluk :slight_smile:
15. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.