• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Vždycky jsme ji byli oporou a ona vše obrátila proti nám....tak toť vše. tozhodla se, jak rozhodla...už mě to nebaví, pořád jen být opatrná, co řeknu neřeknu apod.

Přeberte si to jak chcete...ale už mě to nebaví, vude hned, co je s katuškou, manipulace, fakt jen co je pravda...a je mi jedno, co napsala vám, předpokládám, že to bylo peprné....je mi to opravdu jedno...tohle už se nedá...
Tak teď to víte, už je mi jedno, dko si to přečte, kdo to použije i proti mě...
Já chci žít a nejen být omezeně ....
22. bře 2009 ve 20:03  •  2 děti  • Odpověz
Renat no něco na tom je.
22. bře 2009 ve 20:07  • Odpověz
renat ja se jen ptam ze smazla album nic vic. :wink:
22. bře 2009 ve 20:11  • Odpověz
renat ja jsem to cetla na diskuzi a promin jen jsem se zeptala jestli se neco nestalo s mimiskem nic vic. :wink:
To co je mezi kym neresim a uz se do toho nebudu plect vase vec.
22. bře 2009 ve 20:12  • Odpověz
No jo bohužel i diskuzích jako jsou tyto jsem už pár dost ostrých hádek zažila, ale tady se snad hádat nebudeme a budeme se těšit na naše mimiška
22. bře 2009 ve 20:14  • Odpověz
adel ja se nehadam ja dala dotaz A nic vic. :slight_smile: odpoved jsem taky dostala.
22. bře 2009 ve 20:16  • Odpověz
adajar: já se nechci hádat...já si chci užívat těhu, ale nešlo to....ona docílila toho, že se cítím špatně, že bych si měla vyčítat, že jsme zrovna jí nenapsala z hor apod. a prostě mě nebaví, jak všichni jsme hajzlové, jak jí nic nepřejeme apod. Ale je to jako vždycky, ona je teď chudinka, my jsme svině a vystrnadili jsme jí a všichni budou litovat jí, což asi chce.

Pardooon.

Ale už to nebudu vytahovat. jen do ničejho se nepleteš, to není jen osobní mezi námi....
22. bře 2009 ve 20:18  •  2 děti  • Odpověz
A já jsem asi mimo misu, ale vubec nevim o cem mluvite....
22. bře 2009 ve 20:18  • Odpověz
vše O.K.:slight_smile:

I když si myslím, že se najde nějaká dobrá duše, která ji poinformuje...všeobecně, nemyslím to na někoho z vás.
22. bře 2009 ve 20:19  •  2 děti  • Odpověz
renat v poho ja to neberu jako hadku. :grinning: Ja nevim me je to jedno promin, ale ja se jen smeju.
22. bře 2009 ve 20:19  • Odpověz
Ad však já neříkám, že se hádáš :slight_smile:
Renat netrap se tím, ubližuješ mimiškovi i sobě. Vím, že je to těžké, ale zkus to.
22. bře 2009 ve 20:20  • Odpověz
renat je to o tom že je tady profláklá tak se všichni ptají no :frowning2: neber to nějak zle,mě osobně nic nenapsala jen mi to napsali ostatní a já jsme pak koukla na vaší diskuzi a souhlasím s tebou renat i s tou druhou-nevím její nick :sweat_smile: vy jste nic neudělali už jsme to psala adajar má ráda pozornost ale je to asi nějaká porucha nemějme jí to za zlé čím si prochází je hrozné nikomu to nepřeju ale tohle si dělá sama..že se stresuje a rozhádá si vás :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
22. bře 2009 ve 20:23  • Odpověz
cirr to neres.

renat proste to neres jasny. nech to plavat jsi tu s nama a musis byt v klidu.

adel ja vim ze nerikas. Holky me je dneska psychycky dobre protoze zitra uvidim toho naseho mimiska a nic me nerozhazi ani zaludek na vode. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. bře 2009 ve 20:24  • Odpověz
mury pekne napsane. to vis inventare jsme tady taky tak sledujem co se da. :grinning:
22. bře 2009 ve 20:25  • Odpověz
ad ty se máš že ho zítra uvidíš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. bře 2009 ve 20:26  • Odpověz
mury no ja se taky tesim a ty se dockas taky.
22. bře 2009 ve 20:27  • Odpověz
tak přesně jak jsem napsala do IP adajar, tak ještě jendou mé poslední slova:

Možná tohle bylo to, co jsem potřebovala, pustit ventil, to co mě vevnitř trápilo a ulevit tak sobě i mimískovi...Ať si myslí každý, co chce, moc mě to trápilo, i jsem brečela, hormony jsou sviňa....ale už nechci, chci si užívat tehu, mimíska, chci aby bylo vše v pořádku....

Omlouvám se za trochu ostřejší slova, al euž jsem fakt nemohla...
22. bře 2009 ve 20:28  •  2 děti  • Odpověz
Adajar: držím zajtra palce na kontrole, ja pojdem v utorok :slight_smile:
22. bře 2009 ve 20:29  • Odpověz
renat ulev si hlavne klid.
renat nikdo ti nic nevyčítá :wink: :wink: :wink: :wink:
cirrusa už je to v pohodě:slight_smile: trochu emoce, ale to neřeš..

Co je nového? koukáte na výměnu manželek?? nic jiného mě teď za otázku nenapadlo ..
22. bře 2009 ve 20:30  •  2 děti  • Odpověz
evi no tak zitra ti to povim a ty me pak v utery.
22. bře 2009 ve 20:31  • Odpověz
renat výměna je hustááááá :grinning: :grinning: :grinning: tam bych jela hned i do toho karavanu :grinning: :grinning:
22. bře 2009 ve 20:31  • Odpověz
renat ja taky koukam a pujdu spat. manza uz spi.
22. bře 2009 ve 20:32  • Odpověz
adajar: zítra budu držet palečky:slight_smile:
22. bře 2009 ve 20:33  •  2 děti  • Odpověz
ad držím palečky a myslím na tebe a hned mi napiš třeba SMS :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. bře 2009 ve 20:34  • Odpověz
mury jdu tam v 11:30 tak na me mysli. Jo napisu.
22. bře 2009 ve 20:36  • Odpověz
Adajar:Už sa neviem dočkat, tak sa pekne upravte nech máte pekné sono fotky :sunglasses:
22. bře 2009 ve 20:36  • Odpověz
No já totady raději řešit s vámi nebudu, nevím o čem mluvíte, tak nemám k tomu co říci... :slight_smile:

Takže adio amigo ráno a doufám, že ráno už to bude okiš :wink:
22. bře 2009 ve 20:37  • Odpověz
cirrusko_ už se nic neřeší...
22. bře 2009 ve 20:38  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.