• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
saze, to bude v pohodě ... já už teda taky kolabuju při představě čekání na obilňáku na prohlídku a monitor ... nevím proč, ale měli tam vždy přetopeno ... ještě příští týden jdu ke svýmu dr., ale ten už mě asi pošle do porodky, protože on monitory nedělá ...
když vidím sousedku, jak tady lítá s malou v kočárku, tak se vůbec netěším ... myslím to zimní počasí ... oblíct sebe, malýho, malou a pak jít ven mrznout ... ach jo, že my to dítě neumíme udělat na jiný období :grinning:
17. říj 2009 v 11:24  • Odpověz
Slunatko tak tak a to na vánoce asi ještě budeme v šestinedělí. Já to vyřeším , že letošní vánoce trávíme u rodičů. Alespon nebudu muset nic moc dělat. A hlavně i kvůli babičce, nevím jak dlouho tady s námi ještě bude.
17. říj 2009 v 11:35  • Odpověz
Ahoj holčiny,
my na Vánoce budeme podruhé s manželem spolu - a teda poprvé i s miminkem. S kaprem spoléhám na manžela, salát snad zvládnu i sama a cukroví jsem měla i loni od maminky, tak to je super. Uklizeno bude než porodím,takže pak to tak nějak jen udržovat a stromeček zařídí manžel a nazdobí ho spolu. Takže na Vánoce se těším moc. A uvidíme, jestli budem objíždět rodinu, to spíš ne, budem zvát letos návštěvy k nám (myslím tím rodiče z obou stran)
17. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz
ahojky všem :slight_smile:))))

Marsie: nenech se mýlit,bříško je teda asi menší, ale kila jsou tam stejně, dozvím se v pondělí a budu ráda,když mě rovnou nešvihne :grinning:DDD

Koukám,že řešíte Vánoce,tak já to vidím,že oběd u jedněch rodičů, a večeře u druhých, aby si užili vnučky :slight_smile:

Jinak dneska je tu zase nic moc,ale aspoň nesněží, zaplať bůh mám uklizený celý byt,takže teď jen pojedu pofackovat nějaký papíry na firmu a pak chci vylákat drahou polovičku do Plzně do kina,tak uvidíme,jestli zbyde čas a plán se zdaří :slight_smile:
17. říj 2009 ve 13:42  • Odpověz
No tady je mrtvo :angry: si všechny užíváte aktivní víkend někde????? No doufám, že nerodíte ! :grinning:
Přeju hezkou neděli všem!!!!
18. říj 2009 v 09:42  • Odpověz
Ahoj evit - já jsem zde. Trčíme doma je fakt venku hnusně.
18. říj 2009 v 10:25  • Odpověz
preji hezkou nedeli .. kdepa vsici cajdate?
asi u tchyne na obede, co?
damy, stal se zazrak a tatinek si prestehoval pracovnu! takze klarka uz ma opravdu svuj pokojicek :grinning: ... "JEN" zbyva prisroubovat policku.. takze jsem zvedava...
18. říj 2009 ve 12:58  • Odpověz
Ahoj velrybka Marsie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: díky za info, ešte prosím ako dlho si tam čakala?
18. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz
a ešte kdy máš dalšiu poradnu, zase v pátek?
18. říj 2009 ve 13:22  • Odpověz
čauky, já dnes byla překvapená
Z. s malou odjeli k mé mamce ... už ráno a na oběd a nevím, kdy dojedou ... Z. sám řekl, že ji malá dlouho neviděla, tak že tam sjedou ... ooooooooooooooooooo ... takže já se opět válím doma ... teda, vysála jsem ... ale tím to haslo :grinning:
18. říj 2009 ve 13:22  • Odpověz
Sluni, už máš dohodnutý termín císaře?
18. říj 2009 ve 13:26  • Odpověz
Ahojky holky tak v utery se dozvime kdy pujdeme domu no a asi uz pristi tyden.
18. říj 2009 ve 14:16  • Odpověz
Adaj - no to je nadhera! uz pristi tyden!! gratuluji! jinak Danik vypada skvele, krasny klucina :grinning:
18. říj 2009 ve 14:48  • Odpověz
ahoj holky...tak já jsem měla hektický víkend, v pátek oslava, včera jsme teda byli doma, ale uklízela jsem, odpoledne návštěva, dneska žehlení...ale mám hotovo, všechno, takže paráda. Jen mi teda zbývají 2 okna, to počasí mi to zhatilo, ale snad to stihnu v týdnu :slight_smile:

Ad.: to je krásná zráva, hned dej vědět, jak to vypadá. Daník je opravdu šikula, určitě Vás tam už nebudou držet zybtečně. jejda to je krása :slight_smile: už se těšíte, co?? doma je doma, co si budeme povídat :wink:
18. říj 2009 v 15:54  •  2 děti  • Odpověz
ahojky všem :slight_smile:))

adaj: tak to jsou krásné zprávičky,tak držíme moc a moc palečky :slight_smile:

renat: :slight_smile: já udělala komplet úklid v pátek, čekali jsme návštěvu,ještě nevím,jestli se letos na vánoční úklid nevykašlu .-))))

no jinak tady byla dneska před odpoledne docela tepleji,ale už začíná být zase kosa, sice jsem zjistila,že se vejdu do zimní bundy ( úspěch),ale raději bych,aby bylo ještě trošku teplo :-d
18. říj 2009 v 16:15  • Odpověz
ahojky .. ja teda taky dneska uklizela :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. nejdriv teda tu pracovnu a pak uz jsem to vzala z jedny vody na cisto :slight_smile:
ted jsem byli na prochajde a s hruzou jsem zjistila, ze tu zimni bundu, co jsem jeste v tydnu zapnula - uz moc nezapnu!!!! POMOC! vaha tedy evidentne dale roste :frowning2:

lulko - trvalo to asi hodinu... a KO zase za tyden, tj v patek.. to bude asi dyl pac jen pul hodinu sedis na monitoru..

ad - no tak to jsou super zpravy! tak uz budete hezky v pohodli doma :wink: - a vse uz je v poradku??? co ta infekce?
18. říj 2009 v 18:11  • Odpověz
marsie vse je ok jen ja uz to tu psychicky nezvladam sem vycucana jako citron potrebuji panaka nebo neco.
18. říj 2009 v 18:37  • Odpověz
Ad - gratulace tak snad vás pustí. Malej je fakt už velkej :grinning: :grinning: Bude to pašák
Holky prosím už jsem se jednou ptala odpověď dostala ale zapomněla . Jak často se má pít ten maliníkovej čaj? Prosím pro sklerozu ještě jednou děkujiiiiii.
18. říj 2009 v 19:03  • Odpověz
saze o ja doufam pretavam to tu zvladat.
18. říj 2009 v 19:04  • Odpověz
Adaj - at te neprekvapuje, ze je ti ted smutno a citis se hrozne unavena... potkalo vas hodne tezkych veci a bajecne jsi je vsecky zvladla a ted, kdyz uz to nejhorsi (to teda opravdu verim!) je za vama tak se to vsecko navaluje naraz... brec, bez za tetinkem a postezuj si mu - jsou to normalni reakce, neboj brzo se z toho dostanes!
18. říj 2009 v 19:14  • Odpověz
marikap doufam pac jinak nevim misi se ve me pocit stesti ulevy a vycerpani a to vsechno najednou.
18. říj 2009 v 19:18  • Odpověz
saze: mám k tomu toto:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3328611&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

adajar: no tak vydržžžžžžžžž, je to už dlouho, ale právě proto, teď už jde jen o pár dní!!!!!!!!!!!! Tak se drž a zatni zuby. Malý je pašák, vše krásně dohání. Brzo už budete doma a na vše už jen vzpomínat. Tak BOJUJ!
18. říj 2009 v 19:21  • Odpověz
ahojky všem :slight_smile:)))-

tak jsem doma osaměla,a už se těším,až si dám sprchu,naložím se k tv zabalená v dece a bude pohoda :slight_smile:

holky někdo tady psal o levných kojících podprdách, tuším,že to bylo z Rossmana,nebo z H&M nebo DM nevíte některá kde je měli?
18. říj 2009 v 19:30  • Odpověz
Evitko - díky moc
Ad - vydrž holka to nejhorší už je za tebou za chvilku budeš jezdit venku kočárkem a drncat a drncat a drncat
18. říj 2009 v 19:31  • Odpověz
Ad, tak to je fakt paráda, že malý je taký šikula a za 2.mes to všetko krásne dohnal, teraz si to budete spolu doma uživat :slight_smile:
Marsie, díky, ja totiž musím ist aj s malou na 1.poradnu, lebo nemám hlídání, tak som bola zvedavá, že ako dlho to trvalo...ked pojdem na monitor, tak ju už nechám u dedy
18. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz
lilis, v rossmanu ji mají (aspoň teda u nás) za stálou cenu 299,-. Občas bývá v akci za 249,- :slight_smile:
18. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz
lucie: jj díky moc, kouknu na ní, jen doufám,že odhadnu velikost,protože nevím,jestli jí pak jde vrátit nebo vyměnit :grinning:DDDD
18. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz
tak jsem zkoukla ty vaše bříška. Je to opravdu nádhera :wink: Teď si některé připadáte antieroticky, ale po porodu vám bude chybět. :sunglasses:
18. říj 2009 ve 20:34  • Odpověz
neco pro lucy - snad to stihne .. http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4141877
18. říj 2009 ve 21:34  • Odpověz
Ahoj :wink:
U nás stále nic, pracujeme a pracujeme, nakupujeme, abychom měli byt co nejvíc připravený, ale práce stále není u konce, tak rodit nemůžu :sweat_smile: Zítra mám poslední KO u své dr. a až pak se budu hlásit na KO do porodnice :wink:
Začínám mít pocit, že u prvního dítěte jsem až do konce měla nulový nález a pak vše proběhlo bez příznaků během 3hod....a teď 3 týdny už můžu očekávat porod každý den (podle nálezu....) a budu někdy v listopadu nastupovat na stanovený termín do porodnice :grinning: No klasika :sweat_smile:
19. říj 2009 v 08:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.