• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Ahoj holky, doufám, že jste měli prima víkend :slight_smile: Já si docela užila, žádné uklízení jen navařit a fakt jsem si dala oraz. Jinak od pátku mi odchází hlenová zátka, je to docela hnus i s příměsí krve ale jinak pohodička, rodit se nechystám, doufám, že vydržím do toho 28.10. ať je malá se mnou co nejdýl :slight_smile:
19. říj 2009 ve 14:47  • Odpověz
renat: a ty podprsenky z Quelle - jakou velikost mas a sedi??? Ja jsem koupila jednu tady v obchode 85B, ale normalni podprdu mam i C, tak nevim, jakou vybrat v tom Quelle. Vetsinu obleceni maji totiz spis vetsi na tu kterou velikost. Kdyztak dej vedet, dekuji!
19. říj 2009 ve 14:49  • Odpověz
JAHOD: CS je číslo, které značí změny na čípku...můžeš ho mít zkrácený, polotuhý apod. nevím, co tam vše je za kritéria...

evit: Normálně jsem měla velikost 80B- 85B a teď ty kojící mám 90C...a sedí perfektně...u nás máme ten quelle shop, takže si to tam objednám a zkusím a pokud mi to není, mohu to vrátti a objednat větší/menší...bez nějakého rizika...
19. říj 2009 v 18:50  •  2 děti  • Odpověz
renat: já jsem debil, taky tady máme ten shop !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ježkovy voči, ještěže Tě mám!!!!!! Tam zajdu, a´t to taky objednají a zkusím ne? :dizzy_face: Tééééda, zachránilas mě, ušetřím za poštovné a ještě si to vyzkouším! No já Tě nemít!
19. říj 2009 v 18:55  • Odpověz
ev itko: neblbni, se tady červenám jak rajče... :slight_smile:
jestli mohu poradit ještě jednu věc, objednej si klidně hned ty dvě velikosti, mezi kterýma se rozhoduješ a hotovo, a pak si prostě jedny nevezmeš...fakt nejdeš do žádného rizika, oni to pak pošlou zpět ty které nebudou) a hotovo :slight_smile:
Jinak jsem našla účtenku a opravdu ty jedny stály 398,- za dvě (ty s tím jakoby vytlačovaným vzorem) a ty čistě bíílé klasické 498,- (taky za dvě) - v té mé velikosti.
19. říj 2009 v 19:45  •  2 děti  • Odpověz
renat: jj, já to našla na netu :slight_smile: super, díky moc, zajdu tam tento týden :wink:
19. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:))

tak dnešní kontrola byla fakt zajímavá, CS mám 7 a dr mi po prohmatání řekl,že mám zajímavý nález,a že mě prosí,abych ještě 14 dní aspoň vydržela, trošku mě vyděsil,protože já nemám sbalenou ještě ani tašku,takže mazec :slight_smile:))))) no pak mi řekl,že stačí teda ještě týden,ale že je vše připravené k porodu,což je teda mazec :slight_smile:)))) no tak jsem zvědavá, jestli se Naty podívá na svět dřív,nebo jestli vydrží,ale když jsem viděla jak se dr. dneska tvářil,tak nevím, s čím počítat :grinning:DDDD
19. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz
evi: :grinning: není zač...snad i tobě budou vyhovovat!
19. říj 2009 ve 20:15  •  2 děti  • Odpověz
ahojky - holky!
teda lili - vydrz jeste chvilku! zklidni rezim .. nic se nenamahej!!! jako ja dnes jsem podelala jen par veci a zbytek dne jsme byli s kocourem na gauciku :wink:

renat - ja ty podprdy na netu quelle nenasla!! maji tam jen anita za litr!? :confused:

jahod - no slava, ze jsi mezi zivymi :wink:

tady krasny 2 kombinezky jen z 220 - nepotrebujete nekdo?
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4141107
19. říj 2009 ve 20:29  • Odpověz
marsie: vydrž prtka vydrž...juknu a pošlu odkaz
19. říj 2009 ve 20:30  •  2 děti  • Odpověz
jezis, ja bych nakupovala :zipper_mouth: - ale my uz asi vsechno mame :sunglasses: - nepotrebujete nektera nakupci??? :grinning:
19. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz
marsie: no věř mi,že já na něj dneska koukala jak z nebe spadlá :grinning: jsem zvědavá na pondělí :slight_smile: teda když vydržíme,ale protože nám věřím,tak určitě jo... je pravda,že dneska při tom vyšetřování to bylo jiný, jak mě prohmatával,tak to bylo jiný než normálně, i jsem to jinak cítila...
19. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz
No to jsem tomu dala, sjem tady nějak rozhoddila stránku...se omluváááááááááám, tak musíme na další, ať je to zase v poho

Marsie: ani mi nemluv, já se přiznám gez mučení, že jsem za posledí týden nechala na mmb ještě skoro litra...ale ty věci nutně potřebujeme :grinning:
19. říj 2009 ve 20:35  •  2 děti  • Odpověz
reant - a ty dve za 199,- ty mas taky??
19. říj 2009 ve 20:41  • Odpověz
marsie: ne ne ty nemám, mají je už jen v 75...a to je na mě jaksi malé :stuck_out_tongue_closed_eyes:

lili: až teď jsme dočetla tu tvou konrolu, hele holka šetři se...a vydrž nám ...takže hezky odpočívat!!!!
19. říj 2009 ve 20:43  •  2 děti  • Odpověz
ty za ty tri stovky vypadaj docela dobre - ja jsem teda dve uz poridila v HMku.. takze asi pocka, a kdyztak zkusim tyhle... i kdyz ke Quelle teda moc duveru nemam..
jak to dlouho trva nez to poslou??
19. říj 2009 ve 20:44  • Odpověz
renat: je pravda,že já sice chodím každý den do práce,ale spíš jen tak v poklidu,myslím,že tohle už asi moc neovlivním :slight_smile:))))tak nějak jsem počítala,že Nat příjde na svět dřív,takže buď se to potvrdí,nebo budu jen příjemně překvapená :slight_smile:

dlouho se neozvala Kvakulka, doufám,že je v pohodě :slight_smile:
19. říj 2009 ve 20:48  • Odpověz
marsie: jasně, to je o tom, jak kdo má zkušenosti, já jsem třeba nikdy neměla prblém z ničím z quelle, brala jsme si tam dost věcí, hlavně kostýmky apod. možná je to tím, že to objednávám tady přes ten shop, kde je super paní, vždcyky pokecáme, a když něco, hned vše vyřeší...
Dvě myslím do zač. zatím stačí....pak jde vždy koupit za běhu, až opravdu ta prsa budou nalitá...apod.

Jinak ta doba...to je jak kde, podle toho zda to mají na skladu...mně něco přišlo už po týdnu, něco za 14 dní, atd. ...
19. říj 2009 ve 20:50  •  2 děti  • Odpověz
Na Kvakulku jsem dnes celý den myslela. Jen aby se nám neozvala už s narozeným dítětem :sweat_smile:
Naše dítě se dnes rozhodlo, že asi vyleze úplně jiným otvorem. Opravdu mám pocit, že za chvíli vyskočí břišní stěnou.... :grinning:
19. říj 2009 ve 20:51  • Odpověz
lili: a co ti řekl k nálezu??? TO CS samo o sobě moc vypovídací hodnotu podle mě nemá...a neboj, až bude Naty přopravená, tak vyleze...znám holky, co mají CS od 30tt a ještě neporodily....je to strašně individuální....

beranek: to jsem měla v noci...taky jsme myslela, že se roztrhne břicho a malý vykoukne...
19. říj 2009 ve 20:54  •  2 děti  • Odpověz
lili - a kdy jako planujes skoncit s praci??? ja myslela, ze uz jsi doma!!! se na to vyprdni!! neblazni!

renat - co jsi vsechno jeste nakoupila???? :grinning: mas to nafoceny v albicku??
19. říj 2009 ve 20:56  • Odpověz
marsie: no trochu jsem začala bobkatět z toho počasí...jak byla zima, tak jsme vzala ještě zateplené věci, kalhoty apod. Úplně jsme se zbláznila do klasických zateplených lacláčků..jako oteplovaček :slight_smile: k tomu jsem vzala nějaké mikinky...něco hodím ještě do alba...

A ještě jednu kombinézu...ale to jsme psala, jak jsem vuděla ty vaše skříně, teda eviček...tak jsem chytla trochu plašana...
19. říj 2009 ve 20:59  •  2 děti  • Odpověz
renat: no právě že k nálezu mi řekl,že je to připravený k porodu,ale že by prosil ještě 14 dní vydržet :slight_smile: tak jsem mu řekla,že to musí být minimálně do pátku, protože to jdu ke kadeřnici,tak se smál, a pak řekl,že ještě teda týden,a pak ať si dělám co chci :slight_smile: pak už to bude ok.

marsie: no já už nejsem ve svojí práci, pomáhám příteli u něj ve firmách :slight_smile: takže je to dost na mě,jak si to udělám, ale občas je toho taky dost :slight_smile:

no snažím se mu pomáhat,aby toho neměl tolik,tak uvidíme,třeba mě od stolu rovnou poveze do porodnice :slight_smile:))
19. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz
no, ja prave jsem zacala dokupovat, kdyz jsem videla evity a evky narvany skrine.. sem teda taky dokoupila vetsiho kosmonauta a par hadriku jako ze slusnych .. ale stejne si rikam, ze jestli bude takhle tak ani nevytahneme paty z baraku!!!
19. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz
my jsme taky připravený k porodu :slight_smile: no však se nám to blíží...

marsie: něco je v albu...
19. říj 2009 ve 21:03  •  2 děti  • Odpověz
renat2 : jo jo už to máme za pár,jen mě fakt vyděsil, tohle bych možná čekala např. tak za 14 dní :slight_smile:

marsie: já Tě uklidním, já toho moc nemám od každý velikosti v podstatě jeden šuplík :slight_smile:))) takže klídek :slight_smile:
19. říj 2009 ve 21:16  • Odpověz
marsie: ty věci mám ale v různých velikostech! Až do 68, tj. do půl roku, takže všechno zdaleka není na první měsíce! :wink: se nám to tu ale blbě rozhodilo :frowning2:
19. říj 2009 ve 21:27  • Odpověz
no nic holčinky, jdu si do hajan číst,takže všem dobrou noc a mějte se fajn :slight_smile:))
19. říj 2009 ve 21:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.